21 najlepších tém Beaver Builder pre WordPress (porovnané)

Najlepšie témy bobra staviteľa


Hľadáte pre svoju webovú stránku WordPress najlepšie témy Beaver Builder? Beaver Builder je populárny tvorca stránok, ktorý vám pomáha vytvárať stránky pomocou jednoduchého rozhrania drag and drop. Nie všetky témy WordPress podporujú Beaver Builder. Ak chcete použiť tento skvelý nástroj na tvorbu stránok, musíte najprv zistiť, ktoré témy sú s ním kompatibilné..

V tomto článku budeme zdieľať tie najlepšie témy Beaver Builder pre WordPress, ktoré môžete použiť na jednoduché zostavenie webových stránok svojich snov..

1. Potenza

Potenza

Potenza je populárna téma WordPress na jednej stránke. Plne podporuje tvorcov stránok vrátane Beaver Buildera. Umožňuje vám presúvať obsah, widgety a ďalšie prvky na domovskú stránku. S Beaver Builderom môžete tiež okamžite upravovať ďalšie vstupné stránky. Potenza má flexibilné rozloženie s viacerými stĺpcami a konštrukčnými prvkami.

Dodáva sa s vlastnými miniaplikáciami, paralaxy pozadia, obrázky, animácie a ďalšie. Prispôsobovač WordPress môžete použiť na kontrolu vyváženia farieb a na zobrazenie živého náhľadu vašich zmien.

2. Hestia Pro

Hestia

Hestia je viacúčelová téma Beaver Builder. Integruje sa s nástrojom na tvorbu stránok, ktorý vám umožní navrhnúť webovú stránku na cestách. Má 1 minútu nastavenia a ukážkový obsah, takže môžete ľahko duplikovať ich ukážkovú stránku. Obsah a obrázky môžete ľahko nahradiť vlastnými údajmi.

Je plne optimalizovaný pre rýchlosť a je kompatibilný s najlepšími doplnkami pre vyrovnávaciu pamäť. Hestia podporuje mega menu, vlastné pozadie a RTL (sprava doľava) jazyky. Je pripravený na preklad a dá sa použiť na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

3. Sydney Pro

Sydney

Sydney je výkonná obchodná téma, ktorá podporuje Beaver Builder. Je vysoko flexibilný a poskytuje bloky obsahu na rýchle nastavenie domovskej stránky. Je dodávaný s posuvníkom na celú obrazovku, obrázkom hlavičky, lepkavou navigačnou ponukou a vlastným logom. Sydney má staviteľa drag and drop, ktorý bez námahy vytvára vstupné stránky a ďalšie webové stránky.

Podporuje písma Google, plnú kontrolu farieb pre rozloženia, vlastné rozloženia, logá a preklady. Na rozdiel od iných tém má Sydney sadu sociálnych ikon, ktoré môžete pridať na svoje stránky, aby ste oslovili svojich návštevníkov.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP je bezplatná téma WordPress kompatibilná s tvorcom stránok Beaver Builder. Má úžasne rýchly čas načítania stránky, ktorý môžete skontrolovať pomocou ľubovoľného nástroja na testovanie rýchlosti pre weby WordPress. OceanWP má vstavané funkcie na vytvorenie elektronického obchodu s WooCommerce. S týmto motívom môžete vytvoriť internetový obchod.

Téma prichádza s vlastnými rozšíreniami pre posúvanie na celú obrazovku, kontextové okno na prihlásenie, informačný kanál Instagram, biele označenie a ďalšie. Má silnú dokumentáciu, ktorá môže pomôcť s úvodným nastavením.

5. Astra

astra

Astra je štýlová téma WordPress určená pre Beaver Builder a ďalších tvorcov vrchných stránok. Ponúka vopred pripravené webové stránky, aby sa skrátil čas a úsilie, ktoré venujete tvorbe stránok. Môžete jednoducho spustiť svoje demonštračné stránky a nahradiť ich vlastnými. Dizajn všetkých svojich demo stránok je navrhnutý tak, aby sa zhodoval s akýmkoľvek webom, ktorý chcete.

Živý prispôsobiteľ témy WordPress má všetky možnosti úpravy vašich stránok. Okamžite uvidíte ukážku vašich zmien. Astra zaplatila doplnky za rozšírenie funkcií pre hlavičky a rozloženia.

6. Benson

Benson

Benson je fotografická téma WordPress. Môže integrovať Beaver Builder na presúvanie obsahu a obrázkov z vašich webových stránok. Fotografom dáva rozloženie založené na príbehu. Benson je užívateľsky prívetivý a prispôsobiteľný, takže si môžete vytvoriť presný web, ktorý chcete.

Vďaka živému prispôsobiteľu WordPress je skvelé, aby ste na svojom webe vykonali zmeny a videli ich v ukážke. Môžete použiť ich videonávody, aby ste sa naučili, ako spravovať vaše webové stránky bez toho, aby museli zápasiť s taktikou pokusov a omylov.

7. Lense

šošovka

Lense je téma WordPress navrhnutá špeciálne pre fotografov a predajne fotoaparátov. Ponúka niekoľko rozložení galérie, zobrazenie obrazov na celú obrazovku, kontrolu farieb a ďalšie. Lense je responzívna téma a vyzerá skvele na akejkoľvek veľkosti obrazovky.

Má vstavaný program na odovzdávanie galérií, nastavenia ovládania vzhľadu, moderné rozloženia a podporu WPML. Lense sa dá integrovať do Beaver Buildera na pretiahnutie obsahu stránok.

8. GeneratePress

GeneratePress

GeneratePress je jednoduchá téma WordPress s kompatibilitou Beaver Builder. Je to ľahký motív a vysoko stabilný s najvyššími štandardmi kódovania. Má prémiové moduly a prístup do svojej knižnice stránok.

Ak chcete hovoriť o prispôsobení, budete radi, keď sa dozviete, že server GeneratePress prichádza s typografiou, farbami, rozložením a kompatibilitou s doplnkami WordPress. Je tiež optimalizovaná pre vyhľadávače, aby zvýšila návštevnosť vašich stránok.

9. TrueNorth

TrueNorth

TrueNorth je téma portfólia WordPress. Má jedinečné rozloženie vďaka uvítacej správe a blokom obsahu portfólia. V prezentácii môžete zobraziť rôzne typy portfólií, obrázky, stĺpce a ďalšie. TrueNorth je kompatibilný s Beaver Builderom na vytváranie stránok.

Téma obsahuje vlastné widgety, farby, panel možností a import ukážkového obsahu jedným kliknutím, čím sa pripraví váš web. Je to jednoduché nastavenie a je to skutočne užívateľsky prívetivá téma WordPress.

10. Ava

Ava

Ava je téma elektronického obchodu WordPress s integráciou WooCommerce. Dodáva sa s 50+ bezplatnými rozšíreniami a je kompatibilný so všetkými ostatnými prémiovými rozšíreniami WooCommerce. S Beaver Builderom to skvele funguje pri presúvaní vašich produktov a prispôsobovaní stránok. Ava je ideálnou voľbou pre predaj online.

Má vlastné rozloženia, farby, písma, sociálne ikony a ďalšie možnosti úprav. Ava obsahuje 6 šablón, galérie lightboxov, rozloženia galérií a vzory v plnej šírke.

11. Miloš

milos

Milos je téma WordPress pre hotely, hostely, apartmány a ubytovacie podniky. Obsahuje externé rezervačné systémy, správu menu reštaurácie a ďalšie možnosti pre webovú stránku vášho hotela. Milos sa ľahko inštaluje a používa pomocou editora Beaver Builder.

Pozrite sa na tieto najlepšie témy WordPress pre hotely a letoviská.

Keďže je pripravený na preklad, môžete si vytvoriť webovú stránku hotela vo svojom miestnom jazyku a pridať ďalšie medzinárodné jazyky. Téma je optimalizovaná pre rýchlosť a SEO.

12. Prispôsobte

Customify

Ako už názov napovedá, Prispôsobiť je vysoko prispôsobiteľná téma WordPress. Je určený pre tvorcov stránok a plne podporuje Beaver Builder. Pomocou editora v reálnom čase môžete vytvárať stránky, hlavičky, päty a bočné panely a okamžite si prezerať svoje návrhy. Tvrdia, že každý jednotlivý prvok v téme Prispôsobiť sa dá prispôsobiť.

Prispôsobiť má veľa hotových webových stránok, ktoré môžete použiť na rýchle spustenie vašich stránok. Jednoducho zmeňte obsah a obrázky, aby ste si vytvorili svoj vlastný. Téma je ľahká a optimalizovaná pre výkon.

13. Neve

neve

Neve je téma WordPress, ktorá je vhodná pre tvorcov stránok, a funguje skvele s Beaver Builderom. Je postavený s modernými štandardmi a prispôsobiteľným rozložením. Neve je plne pohotový, pripravený na preklad a ponúka 1-minútovú inštaláciu so zahrnutým ukážkovým importom. Má krásne navigačné ponuky, typografiu, farby a vlastné pozadie.

Je kompatibilný so všetkými doplnkami WordPress tretích strán. Pomocou nástroja na prispôsobenie WordPress môžete upraviť ľubovoľnú stránku svojho webu a zobraziť živý náhľad zmien.

14. Flevr

Flevr

Flevr je obchodnou témou WordPress pre webové stránky elektronického obchodu. Podporuje WooCommerce pri vytváraní internetového obchodu a predaji vašich výrobkov. Má domovskú stránku založenú na miniaplikáciách na pridávanie funkcií, obsahu a vlastných miniaplikácií. Flevr obsahuje 7 typov obsahu pre domovské stránky vrátane portfólií, jazdcov, služieb, tímov, partnerov, posudkov a produktov..

Vďaka flexibilným možnostiam rozloženia môžete na svojich stránkach nastaviť stĺpce, zoznamy, filtre a bočné panely. Táto téma je kompatibilná s tvorcami stránok, ako je napríklad Beaver Builder, aby mohli svoje stránky navrhovať pomocou funkcií drag and drop.

15. Igloo

iglu

Igloo je téma Beaver Builder WordPress pre reštaurácie a bary. Ponúka jedinečné rozloženie pre váš potravinársky podnik na propagáciu vašej reštaurácie online. Rovnako ako iné také témy, má systém riadenia ponúk na krásne zobrazovanie jedál a cien.

Je dodávaný so 4 typmi obsahu pre domovskú stránku, vrátane jazdcov a obrázkových galérií, na ktorých sa môžu pochváliť vaše fotografie z jedla. Igloo má niekoľko farebných schém, vlastných miniaplikácií, farieb a typografií pre rozloženia.

16. Rocked Pro

Rocked Pro

Rocked Pro je prémiová obchodná téma pre weby WordPress. Je vybavený šmrnc jazdca, šablóny stránok, ďalšie widgety a ďalšie. Téma je kompatibilná s Beaver Builderom a ostatnými tvorcami stránok, čo uľahčuje prispôsobenie. Svoj obsah a widgety môžete presunúť myšou a nastaviť tak svoje stránky.

Podporuje spoločnosť WooCommerce pri vytváraní elektronického obchodu. Téma je pripravená na preklad a funguje skvele pre jazyky RTL. Majú silnú dokumentáciu a návody na úplné vysvetlenie funkcií zahrnutých do témy.

17. Štruktúra

struct

Struct je jednoduchá téma Beaver Builder WordPress pre mobilné aplikácie a softvér, stránky súvisiace so softvérom a projekty SaaS (služba ako služba). Domovská stránka je založená na miniaplikáciách, pomocou ktorých môžete pridávať obsah a obrázky. Beaver Builder tiež pomáha nastaviť vašu domovskú stránku pomocou widgetov obsahu, častí obrázkov a ďalších.

Dodáva sa s 13 vlastnými widgetmi, ako sú sociálne ikony, mapy kontaktov, plány úloh atď. Štruktúra rozdeľuje váš obsah do 5 typov vrátane portfólia, tímu, služieb, najčastejších otázok a sprievodcov. Tému môžete prispôsobiť pomocou neobmedzených farebných schém, typov písma a štýlov pozadia.

18. Ryan

ryan

Ryan je bezplatná viacúčelová téma WordPress s podporou Beaver Builder, ktorú môžete použiť na rýchle vytvorenie svojich webových stránok. Panel možností témy má množstvo vlastných nastavení na zmenu vzhľadu a vzhľadu vašej stránky. Na domovskej stránke má posúvač obrázkov v celej šírke.

Umožňuje vám pridať vlastné logo, drag and drop widgety obsahu a pridať obrázok na pozadí. Ryan je plne responzívny a optimalizovaný pre SEO.

19. Radcliffe

Radcliffe

Radcliffe je ďalšia bezplatná téma WordPress. Má šablónu plnej šírky pre domovskú stránku. Táto téma je kompatibilná s Beaver Builder, čo vám uľahčuje pridávanie obsahu, obrázkov, formulárov a ďalších položiek na svoju domovskú stránku. Nástroj na tvorbu stránky Beaver Builder vám tiež pomôže rýchlo vytvoriť vstupné stránky.

Okrem toho má krásne šablóny, obrázky hlavičiek, typografiu, vlastné logo, vlastné farby a oblasti widgetov. Radcliffe je téma pripravená na preklad, takže ho môžete použiť na vytvorenie webovej stránky v akomkoľvek jazyku.

20. GBeaver

GBeaver

GBeaver je téma kompatibilná s Beaver Builder pre weby WordPress. Je to detská téma Genesis, ktorá jej dáva pevný základ. Má niekoľko rozložení a vstavané stránky pre rýchle nastavenie vášho webu. Podporuje tiež WooCommerce pri vytváraní obchodov s elektronickým obchodom.

Dodáva sa so zabudovanými widgety, modulmi, vlastnými logami, lepkavými ponukami, ponukami mimo plátna, flexibilnými stĺpcami päty s oblasťami miniaplikácií a možnosťami motívov na navrhovanie vašich stránok. Je to kompletný balík na vytvorenie webovej stránky s Beaver Builderom.

21. Page Builder Framework

Framework na tvorbu stránok

Rovnako ako názov, aj Page Builder Framework je perfektná téma WordPress, ktorá podporuje všetkých tvorcov stránok vrátane Beaver Builderu. Je to superľahký motív s flexibilnými možnosťami navrhovania a prispôsobovania vašich stránok. Page Builder Framework je dodávaný s platenými doplnkami pre lepšiu navigáciu, integráciu Typekit a transparentné hlavičky.

Táto téma je plne responzívna a optimalizovaná pre vyhľadávacie nástroje. Je postavená na najnovšej technológii, ktorá ju chráni pred zraniteľnosťou.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy Beaver Builder pre WordPress. Môžete tiež vyskúšať naše tipy na výber najlepších tém WordPress pre členské weby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map