22 najlepších cirkevných motívov WordPress pre rozširovanie kŕdľa

Najlepšie WordPress Témy pre cirkvi


Hľadáte najlepšie témy WordPress pre cirkvi? Perfektná téma môže zmeniť váš web z kostola na stroj, ktorý vytvára sledovateľov.

V tomto článku budeme zdieľať 22 najlepších cirkevných tém pre WordPress. Všetky reagujú, takže na akomkoľvek zariadení budú vyzerať dokonale.

1. Maranatha

Maranatha

Ak chcete založiť webovú stránku, ktorá obsahuje inovatívne funkcie, ako je napríklad posúvanie paralaxy na domovskej stránke, potom je Maranatha skvelou témou.

Ako pozadie svojej domovskej stránky môžete použiť statický obrázok alebo video na prilákanie nových stúpencov do vášho stáda. A vaše najdôležitejšie stránky budú vždy na dosah kliknutia vďaka lepkavému menu, ktoré sa „nalepí“ na hornú časť obrazovky, aj keď sa návštevníci vášho webu posúvajú nadol.

S Maranatha môžete odovzdávať svoje kázne ako zvukové alebo video súbory alebo dokonca prepisovať ako textové príspevky pre svoj blog. Táto téma tiež ponúka nádherné možnosti rozloženia pre stránku O stránke a Kalendár udalostí.

Začíname s Maranatha ešte dnes!

2. Outreach Pro

outreach pro

Aplikácia Outreach Pro vám prináša vynikajúcich ľudí v štúdiu StudioPress a využíva ich výkonný rámec Genesis. Ak potrebujete na svojom webe sprostredkovať veľa informácií, je to skvelá téma.

Existuje niekoľko vopred pripravených šablón, ktoré urýchlia uvedenie vašej stránky do prevádzky. Prispôsobovač témy vám umožňuje zmeniť farebnú schému tak, aby zodpovedala značke vášho kostola.

VOĽNÝ PRÍSTUP: Outreach Pro + 35 ďalších motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress, vrátane Outreach Pro, zadarmo?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

Vďaka 12 oblastiam miniaplikácie a prispôsobiteľnej hlavičke nebudete mať problémy vyladiť Outreach Pro, aby ste presne vyzerali, ako to potrebujete..

Začíname s programom Outreach Pro ešte dnes!

3. Divi

divi

Divi je značnou voľbou pre webové stránky cirkvi. S Divi na mieste môžete vystavovať kľúčové informácie, ako sú médiá, pastieri, doba služby a oveľa viac.

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder pracuje s akoukoľvek témou a je najlepší pre používateľov, ktorí ho chcú používať spolu s inými témami.

S toľkými témami Divi child pre webové stránky cirkvi môžete zobraziť odpočítavacie hodiny, CTA, posúvač pre kázania a ďalšie. Téma je jednoduchá a čistá s úžasnými typografickými možnosťami, ktoré zodpovedajú vašim potrebám.

Začíname s Divi dnes!

4. Spása

spása

Čistý, elegantný a jemne ružový ako nebeský východ slnka. Téma Spásy je ideálna pre množstvo denominácií, aby krásnym spôsobom sprostredkovala svoje posolstvá založené na viere.

Táto téma prichádza so systémom riadenia udalostí a vkusným formulárom pre darcovstvo, ktorý je integrovaný so službou PayPal. Okrem toho existuje niekoľko vlastných miniaplikácií, pomocou ktorých môžete čo najlepšie využiť svoj web.

Začíname so Spásou dnes!

5. Exodus

exodus

Nenechajte sa zmiasť menom! Aj keď výraz „exodus“ zvyčajne znamená hromadný odchod ľudí, posledná vec, ktorú budú návštevníci vašich stránok chcieť urobiť, keď zostanú na vašej webovej stránke. Téma Exodus pritiahne veriacich k vášmu stádu.

Exodus je ľahko prispôsobiteľný a používa funkciu živého náhľadu, takže si môžete prezerať svoje zmeny jeho farieb a písiem v reálnom čase.

Táto téma obsahuje stránky, ktoré sú už zabudované pre kázania, udalosti, miesta a profily zamestnancov. Obzvlášť nás ohromila stránka Kázania, pretože umožňuje nahrávať vaše správy ako textové, zvukové alebo video súbory.

Začíname s programom Exodus dnes!

6. Zmŕtvychvstanie

vzkriesiť

Vstúpte naživo na webovú stránku kostola pomocou témy Vzkriesenie! Vyberte si zo svetlej alebo tmavej farebnej schémy a potom ju prispôsobte obsahu svojho srdca.

Vzkriesenie prichádza s niekoľkými typmi písma a možnosťou odovzdania vlastného obrázka loga. Je tiež optimalizovaná pre obrazovky s vysokým rozlíšením, takže vaše obrázky budú vyzerať sviežo na každom zariadení.

Začíname s Resurrect Today!

7. Jedna cirkev

jeden kostol

Jedna cirkev ponúka 12 rôznych farebných schém, z ktorých si môžete vybrať. Nepáči sa vám žiadna z ponúkaných farieb? Žiadny problém. Zahŕňajú tiež vlastný výber farieb, takže si môžete vybrať svoj vlastný!

Svoje kázania môžete publikovať vo formáte videa, zvuku alebo textu. Kategórie stránok vám ich umožňujú zobraziť podľa reproduktorov, tém alebo sérií.

Jeden kostol je tiež integrovaný do programu Adobe Typekit, takže budete mať na výber veľa možností písiem, aby vaše stránky vynikli z davu..

Začíname s jednou cirkvou dnes!

8. Modlitba

modlitba

Vďaka svojmu flexibilnému rozloženiu domovskej stránky vám Modlitba umožňuje pridať na vašu prednú stránku viac miniaplikácií a vytvoriť tak skutočne jedinečné rozloženie. Príjemný dotyk predstavuje aj vybavený posúvač galérie.

Ak je váš zbor aktívny na sociálnych médiách, budete s jeho widgetom sociálnych sietí veľmi spokojní. Svoje stránky môžete prepojiť s Instagramom, Twitterom a ďalšími!

Rovnako ako modlitby prichádzajú v mnohých rôznych formách, modlitebná téma prichádza v mnohých rôznych farbách. Najlepší zo všetkých? Pre každú vytvorenú stránku môžete použiť inú farebnú schému!

Začíname s modlitbou dnes!

9. Kerygma

kerygma

Ak má váš kostol podcast, téma Kerygma je pre vás témou. Bol vyrobený špeciálne pre funkciu podcastov vo zvukovej alebo video forme.

Je dodávaný s balíkom SiteOrigin, jedným z najlepších doplnkov na tvorbu webových stránok na trhu. Funkciu drag and drop môžete použiť na rýchle a ľahké prispôsobenie stránok podľa vašich predstáv.

Vďaka možnosti odovzdať svoje vlastné logo, zmeniť farebnú schému témy a využiť viac ako 600 písiem Google budete môcť svoj web jednoducho priradiť k svojej značke..

Začíname s Kerygma ešte dnes!

10. Epic

epos

Vďaka tejto téme bude váš web rovnako epický ako samotný kostol! Vyberte si zo svetlej alebo tmavej farebnej schémy a pripravte sa na dojem.

Ďalšou témou zameranou na podcast, Epic vám umožňuje nahrávať zvukové a obrazové kanály pre odbery iTunes a RSS. Funkcia kategórií vám umožní archivovať každý z vašich reproduktorov osobitne.

Páčilo sa nám, že navigačná lišta mohla byť umiestnená vo vašom logu alebo priamo nad ním.

Začíname s programom Epic ešte dnes!

11. Zbožňujem cirkev

zbožňujúca cirkev

Adore Church je plne funkčná cirkevná téma postavená autorskými imitémami mocnej elity ThemeForest. Táto téma je najvhodnejšia na rozvoj cirkevných, charitatívnych, neziskových a náboženských webových stránok.

Nižšie je uvedených niekoľko základných prvkov témy Adore Church.

  • Vstavaný doplnok Správcu udalostí: Rýchlo zostavujte udalosti bez nutnosti kupovať doplnok udalostí.
  • Kázeň manažér: Vytvárajte kázne so vstavanou možnosťou.
  • Modul ponuky Mega: Vytvorte ponuky podľa vášho výberu pomocou viacerých stĺpcov.
  • Demo inštalácia jedným kliknutím: Demo stránky môžete jednoducho importovať jediným kliknutím.

Začnite s Adore Church ešte dnes!

12. Božia milosť

Bože Milosť

Plne integrovaný s WPBakery, God Grace je rýchly a ľahko nastaviteľný pomocou intuitívneho drag and drop buildera. Ale to je len jeden z mnohých dôvodov, prečo sa dostal na náš zoznam najlepších tém WordPress Church.

God Grace zaručuje plnú podporu ich tímu, ak by ste sa niekedy pri stavbe svojich webových stránok dostali do kontaktu. Sú hrdí na to, že sú rýchle a spoľahlivé.

Zdieľajte kázne, propagujte udalosti a prijímajte dary prostredníctvom tejto neuveriteľnej témy a konferencií. Vďaka integrácii WooCommerce môžete dokonca predávať výrobky, ako je cirkevná literatúra alebo značkové oblečenie.

Začíname s Bohom Milosť dnes!

13. Požehnanie

požehnanie

Požehnané zariadenie WPBakery a Revolution Slider žije podľa svojho názvu. Táto ľahko použiteľná cirkevná téma vám bude určite požehnaná.

Kolotoč s dotykovým a švihnutým obrázkom je perfektný, ak očakávate, že bude mať veľa mobilných alebo dotykových návštevníkov.

Začíname s požehnaním dnes!

14. Svätá cirkev

Svätý kostol

Svätá cirkev, ktorá je ideálna pre cirkvi a modlitebné skupiny, je vybavená všetkým, čo potrebujete na dosiahnutie úspechu svojho webu. Táto téma obsahuje výkonný blog, ktorý je vynikajúci na zdieľanie aktualizácií správ s vašimi sledovateľmi.

Je dodávaný s kalendárom udalostí na predstavenie nadchádzajúcich udalostí vo vašej organizácii. Je tiež kompatibilný s WPBakery pre jednoduché použitie a WooCommerce, takže môžete predávať veci zo svojho darčekového obchodu online..

Začíname s dnešnou svätou cirkvou!

15. Credo

Krédo

Credo je ideálne pre cirkvi všetkých nominálnych hodnôt. Veľmi dobre to funguje aj pre charitatívne organizácie a neziskové organizácie.

Archivujte svoje kázne, zdieľajte fotografie a videá, sledujte svoje nadchádzajúce udalosti a rozprávajte svetu o svojom kostole!

Začíname s programom Credo dnes!

16. Charitizácia

Charitize

Charitize je pripravená na preklad s množstvom možností prispôsobenia a je ideálna pre vašu cirkev alebo charitatívne organizácie.

Odporúčajú používať doplnok Jetpack s touto témou. Ak už Jetpacka máte radi, je to skvelá voľba!

Začíname s charitizáciou dnes!

17. TheMoments

TheMoments

Táto bezplatná téma WordPress je veľmi ľahká, a preto je rýchlosť načítania prioritou. Je tiež optimalizovaná pre SEO, aby ste sa dostali medzi pozície spoločnosti Google.

Podporuje WooCommerce, takže ak máte internetový obchod, bude dobré ísť. Tiež sme si užili miniaplikáciu Instagram, ktorá je perfektná, ak už máte prítomnosť v sociálnych médiách.

Začíname s TheMoments Today!

18. Cirkev a udalosti

kostol a udalosti

Máte kostol? Usporadúva vaše zbory podujatia? Potom je pre vás téma Cirkev a udalosti.

Táto téma podporuje doplnky The Calendar Calendar Pro, Filter Bar, WooTickets a Community Events, vďaka čomu je absolútne dokonalý pre kostoly, ktoré počas roka organizujú niekoľko udalostí..

Má tiež 10 možností hlavičky a 20 pätiek, čo vám dáva veľa možností prispôsobenia.

Začíname s cirkvou a udalosťami ešte dnes!

19. Kostol WP

Kostol WP

Vďaka widgetu na odber bulletinu bol program WP-Church navrhnutý tak, aby vám pomohol zvýšiť počet vašich e-mailových predplatiteľov. A vďaka svojej vlastnej kázacej galérii a pútavej prezentácii sa na svojej webovej stránke budete veľmi angažovať..

Vďaka šiestim vlastným farbám na výber a 8 vlastným oblastiam miniaplikácií budete môcť WP-Church presvedčiť, ako vyzerá presne.

Začíname s WP-Church dnes!

20. Dunamis

dunamis

Dajte svojmu náboženskému hnutiu moderný vzhľad s témou Dunamis.

Dunamis prichádza s demonštračnou stránkou, ktorá sa ľahko inštaluje pre rýchle nastavenie webových stránok. Alebo, ak dávate prednosť, môžete použiť jeho vstavaný drag and drop stránky tvorca navrhnúť svoje webové stránky od nuly.

Obzvlášť nás ohromil jej systém riadenia darov. Prijímajte dary na svoje webové stránky a potom ich ľahko sledujte priamo z hlavného panela správcu!

Začíname s Dunamis dnes!

21. Benedicto

Benedicto

Benedicto obsahuje 9 vlastných rozložení stránok, 35 vlastných widgetov a je úplne pripravený na preklad. Ak sa chystáte prilákať rozmanité pokračovanie, je to fantastická voľba.

Vďaka neobmedzenému výberu farieb a typov písma sa Benedicto bez námahy prispôsobí vašej značke. Navyše môžete vložiť akékoľvek kázne, ktoré ste nahrali na Soundcloud.com!

Začíname s Benedictom ešte dnes!

22. Risen

Risen

Vstúpte do nových výšok pomocou témy Risen! V téme kostola WordPress má všetko, čo by ste kedy mohli chcieť: kázeňský archív, stránku udalostí, fotogalériu, stránku správ a ďalšie.

Táto téma je neuveriteľne univerzálna a funguje dobre pre cirkvi všetkých náboženských skupín, charitatívne organizácie a neziskové organizácie..

Začíname so službou Risen Today!

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť najlepšie témy WordPress pre cirkvi.

Ak sa vám tento príspevok páčil, môžete sa tiež tešiť z nášho jednoduchého podrobného výukového programu o tom, ako zostaviť darovací formulár vo WordPress a najlepšie lacné prémiové témy WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me