22 najlepších tém v oblasti nehnuteľností WordPress pre rok 2020 (porovnané)

Najlepšie wordpress nehnuteľností témy


Hľadáte najlepšie témy nehnuteľností WordPress?

Realitné podnikanie je vysoko konkurenčné a niekedy je všetko potrebné na to, aby ste sa dostali do prednej časti stránky. Aj keď to znie dosť jednoducho, teoreticky však môže trvať týždne, kým si vyhľadáte tisíce dostupných tém, aby ste našli perfektný zápas.

V tomto článku sme vybrali tie najlepšie témy týkajúce sa nehnuteľností pre WordPress práve pre vás. Teraz si môžete prestať robiť starosti s výberom témy a vrátiť sa k tomu, čo robíte najlepšie!

Výber najlepšej témy WordPress Real Estate

Téma nehnuteľností sa nelíši od bežných tém WordPress. Ak však skombinujete relatívne funkcie, ktoré sú potrebné na vytvorenie výkonnej webovej stránky s nehnuteľnosťami, potom môžete špičkovú konkurenciu vo svojom odbore.

Tu je niekoľko funkcií, ktoré by ste mali hľadať v téme nehnuteľností WordPress:

 • Výpis IDX: Väčšina tém týkajúcich sa nehnuteľností ponúka túto funkciu ako výhodu pre realitné kancelárie, aby uviedli všetky nehnuteľnosti v meste. Mali by ste vybrať tému s možnosťou záznamu IDX alebo by téma mala podporovať doplnok na pridanie tejto funkcie na vaše stránky.
 • členstva: Ak sa ľudia prihlásia na váš web, získate veľa skutočných informácií, ktoré sú potrebné v oblasti nehnuteľností. Môžete si vybrať tému, ktorá je dodávaná s podporou členských doplnkov WordPress.
 • Fórum komunity: Motív, ktorý vám umožňuje nastaviť dynamické fóra na vašom webe, je bonusom. Fóra vám pomôžu lepšie porozumieť publiku a môžete efektívne zacieliť na potenciálnych kupujúcich / predávajúcich.
 • Citlivý dizajn: Mali by ste si zvoliť tému, ktorá je plne mobilná. Týmto spôsobom môžu vaši používatelia zažiť dokonalý vzhľad vášho webu na akejkoľvek veľkosti obrazovky alebo zariadenia.

1. AgentPress

agentpress-pre

AgentPress Pro, ktorý vám prináša StudioPress, beží na známom systéme Genesis Framework. Presne to, čo hľadáte, je slovo „pútavé“, ktoré používate na opis svojej firmy.

AgentPress Pro prichádza s vlastným doplnkom pre správu záznamov, ktorý vám umožňuje vytvárať vlastné widgety, taxonómiá a typy príspevkov. Môžete tiež prispôsobiť hlavičku tak, aby vaše stránky dokonale zodpovedali vašej značke.

Keď už hovoríme o prispôsobení, môžete zmeniť aj nastavenia témy a farebné schémy. Navyše má 6 oblastí widgetov domovskej stránky!

Túto tému je možné ľahko nastaviť a začať používať, a dokonca obsahuje možnosť živého náhľadu na zobrazenie vašich zmien v reálnom čase.

VOĽNÝ PRÍSTUP: AgentPress Pro + 35 ďalších motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress vrátane AgentPress Pro, ZDARMA?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

Začíname s agentomPress dnes!

2. Divi

Divi Real Estate

Divi je populárna univerzálna téma WordPress, ktorú môžete použiť na vytvorenie realitnej webovej stránky. Dodáva sa s niekoľkými pripravenými rozloženiami pre realitné kancelárie, realitné kancelárie a webové stránky so zoznamom IDX.

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder funguje s ľubovoľnou témou, je najlepšia pre používateľov, ktorí ju chcú používať spolu s inými témami.

Téma ponúka veľa vlastných možností, vizuálny dizajn, inline úpravu textu a globálne prvky na prispôsobenie. Je to jednoduché nastavenie a nevyžaduje žiadne znalosti kódu.

Začnite s Divi ešte dnes!

3. MustSee

musí vidieť

MustSee je klasický motív webovej stránky s moderným twistom, ktorý má posúvajúce sa fotografické pozadie.

Môžete si vybrať zo 4 farebných schém a prispôsobiť MustSee svojmu osobnému štýlu. Navyše bol postavený na rámcovom programe vlastného imania, ktorý bol vyrobený špeciálne pre realitné kancelárie, pre ďalší oomph.

Začíname s MustSee dnes!

4. EstateEngine

EstateEngine

Táto téma obsahuje všetko, čo by ste od realitného webu očakávali, a potom niektoré! Má množstvo vyspelých funkcií, ktoré sú všetky ľahko použiteľné pre vás aj vašich potenciálnych klientov.

Funkcia vyhľadávania je špičková a funkcia EstateEngine uľahčuje odovzdávanie vlastností a umožňuje klientom odovzdávať vlastnosti. Speňaženie je tiež neuveriteľne jednoduché vďaka platobným plánom a reklamným priestorom.

Páčilo sa nám, že EstateEngine prichádza s vlastným tvorcom drag and drop, vďaka čomu nie je ľahké ju prispôsobiť.

Začíname s Estate Engine dnes!

5. Pobyt

bydliska

Elegantná a strieborná. Rezidencia vydáva luxusnú atmosféru. Ak hľadáte klientov vyššej kategórie, táto téma je skvelým spôsobom, ako predstaviť svoje najcennejšie vlastnosti.

Rezidencia prichádza s integráciou doplnkov dsIDXPress, ktorá umožňuje vašim potenciálnym klientom ľahšie prehľadávať MLS. Ocenili sme tiež, že je dodávaný s takmer všetkými symbolmi mien, ktoré by ste kedy mohli potrebovať, a preto je ľahšie oceniť svoje záznamy bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate.

Táto téma funguje rovnako dobre, ak máte vo svojom tíme viac agentov. Rezidencia dáva každému agentovi vlastný správcovský informačný panel.

Začnite s rezidenciou dnes!

6. Oikia

Oikia

Optimalizovaný vyhľadávací nástroj a naložený vlastným tvorcom drag and drop, Oikia je neuveriteľne ľahko prispôsobiteľná. K dispozícii sú miniaplikácie pre takmer všetko, vrátane odkazov na sociálne médiá, blokov obsahu, máp a ďalších!

Jednou z najlepších funkcií Oikie je možnosť zvoliť inú farebnú schému pre každú zo svojich stránok.

Začíname s Oikia dnes!

7. Elviria

Elviria

Vyberte si jednu z 2 vopred pripravených domovských stránok, pridajte svoj vlastný obsah a pripravte sa na predaj! Elviria uľahčuje spustenie vašich webových stránok v mžiku.

Namiesto obvyklých oblastí miniaplikácií bočného panela a päty má Elviria možnosti pridať oblasti pripravené pre widget do viacerých častí vášho webu. Vďaka tomu sú jeho neobmedzené možnosti farebnej schémy vysoko prispôsobiteľné.

Možnosti kolotočového záznamu a galérie obrázkov tiež zvyšujú atraktivitu vašich stránok a lákajú potenciálnych klientov pútavými grafickými efektmi.

Začíname s Elviriou už dnes!

8. Bahia

bahia

Prispôsobenie je kľúčom k téme Bahia. Keď začnete s touto témou, bude sa vám páčiť, aké ľahké je priradiť tému k svojej značke.

S neobmedzenými možnosťami farieb a vlastnou oblasťou hlavičky si Bahia môžete prispôsobiť pomocou niekoľkých kliknutí myšou.

Navyše, ako jej sesterská téma, Elviria, Bahia obsahuje aj zoznamy možností kolotoč a galéria obrázkov.

Začíname s Bahiou ešte dnes!

9. Londýn

Londýn

Flexibilné oblasti miniaplikácií, neobmedzené možnosti farieb a vysoko prispôsobiteľná oblasť hlavičiek sú súčasťou toho, čo robí z Londýna jedno z najlepších tém nehnuteľností pre WordPress..

Londýn je dodávaný s množstvom vlastných miniaplikácií vrátane posuvníkov obrázkov, obsahových polí, voliteľného prihlásenia na odber bulletinu a tlačidiel s výzvou na akciu.

Na základe rámca Bootstrap s niektorými pôsobivými skriptmi jQuery má Londýn čo ponúknuť.

Začnite už dnes v Londýne!

10. Domáca požiadavka

homequest

Ak prevádzkujete portál s nehnuteľnosťami, je téma, ktorú chcete, HomeQuest. Vaši klienti si zamilujú vyhľadávateľnú mapu a ďalšie rozšírené funkcie vyhľadávania.

HomeQuest bol špeciálne navrhnutý tak, aby vám zarobil viac peňazí. Vďaka množstvu balíkov rôznych podaní, možnosti nárokovať si vlastnosti a niekoľkých oblastí reklamného priestoru; hrabete sa do cesta v žiadnom momente!

Začíname s HomeQuest ešte dnes!

11. Oslo

oslo

Pri použití systému Bootstrap sa Oslo zbiera do značnej miery. Má dokonca niekoľko skriptov jQuery, aby bol ešte výkonnejší.

Svoju predpripravenú domovskú stránku môžete použiť na okamžité spustenie prevádzky alebo prispôsobenie Osla k obsahu vášho srdca pomocou neobmedzených možností farieb, nastavení hlavičky a oblastí miniaplikácií..

Začnite už dnes s Oslom!

12. Mainstreet

Hlavná ulica

Táto téma by sa mohla nazývať Mainstreet, ale budete si myslieť, že ste si práve stiahli Easy Street vďaka neuveriteľne jednoduchému nastaveniu. Vďaka funkcii drag and drop Builder je spustenie stránky s nehnuteľnosťami hračkou, vďaka čomu môžete zarobiť peniaze v žiadnom okamihu.

Vďaka doplnku dsIDXPress môžu návštevníci vyhľadávať v MLS. Navyše si môžete zobraziť svoje záznamy v akejkoľvek mene.

Táto téma funguje perfektne aj pre viacerých agentov. Každý agent dostane svoj vlastný informačný panel.

Začíname s Mainstreet dnes!

13. Real Estate Lite

real-estate-lite

Táto bezplatná téma je jedným zo základných tém nehnuteľností WordPress, pretože je to kompletné riešenie pre vaše potreby.

Táto téma je pripravená na preklad a vysoko prispôsobiteľná. Môžete prispôsobiť pozadie, farby, oblasť loga, ponuky a oblasť hlavičky. Má tiež niekoľko oblastí pripravených pre widget, ako aj možnosti rozloženia stĺpcov 1, 2 alebo 3.

Začíname s Real Estate Lite ešte dnes!

14. Real Estate práve teraz

real-estate-right-teraz

Real Estate Right Now je ideálny, ak predávate nehnuteľnosti v rôznych menách alebo jazykoch. Jediným kliknutím myši môžete navyše zmeniť farebnú schému témy z tmavej na svetlú.

Môžete si vybrať z úplného alebo rámčekového rozloženia a dostanete 3 miniaplikácie. Pre bezplatnú tému je to skvelá voľba!

Začnite hneď teraz s nehnuteľnosťami!

15. Nový majetok

new-estate

New Estate si môžete zadarmo stiahnuť pre celú sadu základných funkcií, alebo môžete upgradovať na prémiovú verziu a získať ďalšie možnosti.

Bezplatná verzia má všetko, čo potrebujete na spustenie webovej stránky s viacerými agentmi. Môžete dokonca povoliť klientom nahrávanie svojich vlastných vlastníctiev.

Prémiová verzia prichádza s krásnym posúvačom obrázkov, mapami a špecializovanou podporou.

Začnite ešte dnes s novým majetkom!

16. Di Business

di business

Di Business je pripravený pre WooCommerce a obsahuje niekoľko šablón vrátane inštalačného programu na demo stránky s jedným kliknutím. Môžete byť v prevádzke ihneď!

Táto téma je čistá, moderná a prispôsobiteľná. Páčilo sa nám, že je kompatibilný so všetkými najobľúbenejšími doplnkami na tvorbu stránok. Svoj web môžete vylepšiť k dokonalosti bez potreby kódovania.

Začíname s Di Business ešte dnes!

17. Nehnuteľnosti 7

real-estate-7

Či už predávate nehnuteľnosti na kúpu alebo prenájom, nehnuteľnosť 7 vás pokryla!

Táto téma obsahuje množstvo doplnkov a dokonca aj demo inštalačný program na jedno kliknutie, aby sa vaše stránky rýchlo pripravili. Téma dokonca zaručuje prvotriednu podporu a bezplatné aktualizácie.

Začnite s nehnuteľnosťami 7 ešte dnes!

18. MyHome

Môj domov

Ak hľadáte prémiový motív, ale nie ste si istí, určite oceníte 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu MyHome..

MyHome obsahuje 6 ukážok webových stránok s jedným kliknutím a 14 šablón domovskej stránky. Pýšia sa, že ich zahrnutý tvorca stránok drag and drop obsahuje ešte viac modulov ako WPBakery! Túto tému je možné prispôsobiť aj akejkoľvek mene alebo jazyku.

Medzi pokročilé funkcie vyhľadávania patrí automatické dopĺňanie kľúčových slov, vyhľadávanie na mape a klasické vyhľadávanie. Klienti môžu tiež podľa potreby uložiť svoje vyhľadávania.

Táto téma obsahuje aj množstvo možností pre obrázky a videá, vrátane funkcie, ktorá umožňuje prehliadky virtuálnych nehnuteľností.

Speňaženie je tiež hračka vďaka integrácii a platobným bránam WooCommerce pre PayPal, Stripe a priame bankové prevody..

Začíname s programom MyHome Today!

19. Houzez

houzez

Houzez je kompatibilný s GDPR hneď od netopiera a dobre spolupracuje s WPBakery, najobľúbenejším modulom drag and drop, ktorý vám uľahčí zostavenie vašich webových stránok..

Táto téma bola tiež úplne preložená do 20 rôznych jazykov a môže byť preložená do ďalších prostredníctvom doplnkov.

Začíname s Houzezom dnes!

20. Rezidencia WP

Rezidencia WP

Táto téma vám umožňuje dať svojim klientom možnosť nahrať svoje vlastné vlastnosti. Môžete povoliť používateľom bezplatne odovzdať svoje vlastnosti alebo nastaviť poplatok za odosielanie.

S viac ako 400 tematickými možnosťami je WP Residence vysoko prispôsobiteľná, takže si môžete zaistiť, aby váš web dokonale zodpovedal vašej značke. Alebo, ak sa ponáhľate, môžete použiť jeden z 12 vopred pripravených demo stránok a jednoducho pridať svoj vlastný obsah..

Rezidencia WP bola preložená do 32 rôznych jazykov.

Začíname s rezidenciou WP dnes!

21. Real Homes

Real Homes

Real Homes má pokročilú, prispôsobiteľnú funkciu vyhľadávania nehnuteľností, ktorú oceníte vy aj vaši klienti. Má tiež funkciu vyhľadávania na mape, ktorá pracuje s rozhraním Google Maps API. Obzvlášť sa nám páčil nástroj na porovnávanie, ktorý umožňoval potenciálnym klientom pozerať sa na vlastnosti vedľa seba.

Táto téma má možnosť použiť rozloženie mriežky alebo zoznamu na predstavenie vašich výpisov nehnuteľností. Navyše existuje mnoho šablón obrázkových galérií!

Real Homes obsahuje svoju vlastnú detskú tému pre jednoduché prispôsobenie pomocou úryvkov, ako aj zopár prémiových doplnkov, ako sú Slider Revolution a WPBakery..

Začnite už dnes s Real Homes!

22. Realitné kancelárie

realitky

Či už ste sami alebo sú súčasťou agentúry, Realtor je určite jedným z najlepších tém WordPress nehnuteľností. Je to čisté, moderné a ultra štýlové.

Zamilujete si jeho pokročilé filtre vlastníctva a funkcie vyhľadávania a rovnako tak aj vaši zákazníci. Dokonca sa integruje s rozhraním API Máp Google a vytvára vlastnú mapu vlastností.

Zoznam a predaj nehnuteľností s nehnuteľnosťami je veľmi jednoduché. Funkcia nahrávania obrázkov je hladká a my sme radi, že ste si mohli prispôsobiť štýl každej jednotlivej stránky vlastností.

Začíname s nehnuteľnosťami dnes!

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť najlepšie témy týkajúce sa nehnuteľností WordPress!

Ak sa vám tento príspevok páčil, môže sa vám tiež páčiť naše porovnanie najlepších doplnkov udalostí WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map