22 najlepších tém WordPress pre neziskové a charitatívne webové stránky

Wordpress témy pre neziskové organizácie


Hľadáte najlepšie témy WordPress pre neziskové a charitatívne organizácie? Ak prevádzkujete neziskovú organizáciu, je najlepšie vytvoriť si charitatívny web v službe WordPress. Existuje veľa tém WordPress špeciálne navrhnutých tak, aby vám pomohli zhromaždiť viac darov, predstaviť vaše charitatívne práce, pridať kalendáre udalostí atď., Takže môžete rozšíriť svoje pomocné ruky na viac ľudí, ktorí to potrebujú..

V tomto článku budeme zdieľať najlepšie témy WordPress pre neziskové a charitatívne weby.

Výber neziskovej témy WordPress

Výber správnej témy WordPress pre neziskové a charitatívne weby je obzvlášť dôležitý. Pri výbere témy WordPress pre iný typ podnikania sa zvyčajne zameriavate na to, ako vyzerá a ako funguje. Aj keď tieto faktory sú stále dôležité pre neziskové a charitatívne weby, chcete tiež klásť silný dôraz na to, ako sa téma „WordPress“ cíti. Chcete sa uistiť, že ste si vybrali tému WordPress, ktorá vyhovuje pocitu vašej organizácie.

Je tiež dôležité zvoliť si tému, ktorá si nebude vyžadovať úsilie, aby sa prispôsobila vašim potrebám. Koniec koncov, nemali by ste si zvoliť tému WordPress, ktorá si vyžaduje úplné prepracovanie nastavení a štruktúry. Mali by ste byť schopní odovzdať svoje vlastné obrázky a logo, pridať svoj vlastný text a okamžite mať webovú stránku, ktorá vyzerá ako vaša organizácia. Našťastie existuje množstvo tém WordPress navrhnutých špeciálne pre neziskové a charitatívne organizácie.

Pri výbere témy WordPress pre svoju charitu, okrem výberu témy, ktorá sa cíti ako vaša organizácia, by ste sa mali pozrieť aj na ďalšie faktory, medzi ktoré patria:

 • Vstavané miniaplikácie: Téma WordPress, ktorú si vyberiete pre svoju organizáciu, by mala obsahovať zabudované widgety, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele, ako sú tlačidlá alebo krabice na darovanie, nové sekcie, kalendáre na udalosti atď..
 • Platobné riešenia: Vaša téma WordPress by sa mala integrovať s množstvom platobných riešení, aby používatelia mohli ľahko darovať svoju charitu online.
 • plugins: Téma WordPress, ktorú vyberiete pre svoju organizáciu, by mala podporovať všetky populárne doplnky WordPress, ktoré potrebujete pre svoje webové stránky, ako napríklad Váš SEO, WooCommerce, WPForms, a viac.
 • Mobile-Friendly: Vyberte si tému WordPress, ktorá vyzerá dobre na všetkých zariadeniach vrátane stolových počítačov, tabletov a mobilných telefónov.
 • podpora: Ak narazíte na nejaké problémy týkajúce sa vašej témy WordPress, mala by byť k dispozícii pomoc. S mnohými prémiovými témami WordPress získate podrobnú dokumentáciu a 1 rok e-mailovej podpory.

Teraz sa poďme pozrieť a vyskúšajte najlepšie témy WordPress pre neziskové a charitatívne weby.

1. Divi

Divi pre neziskové organizácie

Divi je najobľúbenejšou témou WordPress pre všetky druhy webových stránok. Dodáva sa s niekoľkými rozloženiami pre vaše neziskové, charitatívne a fundraisingové stránky.

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder funguje s ľubovoľnou témou, je najlepšia pre používateľov, ktorí ju chcú používať spolu s inými témami.

Medzi ďalšie funkcie získate stovky možností dizajnu, vlastných ovládacích prvkov, inline úpravy textu a ďalšie. Je to moderná téma s globálnymi prvkami a štýlmi, ktoré fungujú na celom vašom webe.

Začnite s Divi ešte dnes!

2. Zeko

ZEKO-WordPress-charita-theme

Zeko je silná charitatívna téma WordPress na zvyšovanie povedomia a propagáciu vašej veci. Je dodávaný so základnými neziskovými a charitatívnymi funkciami, ako sú dary, integrácia elektronického obchodu, informačné letáky a komunita. Má plnú integráciu s doplnkom Give, ktorý vám umožňuje prijímať dary od viacerých poskytovateľov platieb, stanovovať ciele darovania atď.

Téma Zeko obsahuje 6 vopred navrhnutých šablón stránok, ktoré vyhovujú účelom neziskových organizácií. Táto téma sa dá ľahko prispôsobiť pomocou živých ukážok pomocou Live Customizer aplikácie WordPress. Ak sa vám páči jej demo webová stránka, môžete ju okamžite nainštalovať na svoje stránky jediným kliknutím, prispôsobiť ho a uviesť do prevádzky.

Podporuje tiež populárne doplnky na tvorbu stránok, ako Beaver Builder, Elementor a SiteOrigin, takže si môžete vychutnať flexibilitu pri vytváraní dizajnu, ako chcete..

Začnite so Zeko už dnes!

3. Outreach Pro

Outreach Pro

Outreach Pro je krásna téma WordPress pre neziskové organizácie, charitatívne organizácie a cirkvi. Je to téma StudioPress postavená na vrchole ich obľúbeného rámca tém, Genesis. Program Genesis Framework je obľúbený pre svoje inteligentné možnosti, vďaka ktorým je vaše stránky priateľské k SEO, jednoduché prispôsobenie, rýchlosť a pohotový dizajn.

Téma obsahuje ohromujúce posuvníky s možnosťami pridávania správ používateľom vašich stránok. Existuje niekoľko vlastných šablón stránok, možností prispôsobenia hlavičiek, vlastných ponúk, možností rozloženia a ďalších, ktoré vám pomôžu zostaviť vaše stránky. Prispôsobovač tém navyše umožňuje zobraziť všetky zmeny, ktoré v reálnom čase robíte.

Outreach Pro reaguje na 100%, takže obsah vašich stránok bude vyzerať skvele na všetkých zariadeniach vrátane mobilných telefónov, tabletov a stolových počítačov..

Začnite s Outreach Pro ešte dnes!

VOĽNÝ PRÍSTUP: Outreach Pro + 35 ďalších motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress, vrátane Outreach Pro, zadarmo?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

4. Grassroots

Grassroots-WordPress-theme

Grassroots je nádherná téma WordPress navrhnutá tak, aby vám pomohla vytvoriť úžasné stránky pre vašu organizáciu. Umožňuje vám pridať sekciu hrdinu s videom alebo obrázkom na celú obrazovku s najdôležitejšími správami v hornej časti stránok.

Je vytvorený pomocou doplnku rozšírenia WooCommerce Campaign, ktorý vám umožňuje získavať prostriedky priamo na vašom webe. Existujú možnosti, ako zobraziť vašich sponzorov, zamestnancov, kontaktné údaje, svoju polohu a otváracie hodiny a ďalšie. Má tiež hlbokú integráciu s kalendárom udalostí, aby vám predstavil vaše nadchádzajúce udalosti.

Prispôsobenie sa dá ľahko pomocou možností domovskej stránky drag and drop. Môžete ľahko zmeniť logo svojho webu, farby, farby pozadia a obrázky, písma atď. A vytvoriť web, o ktorom ste vždy snívali.

Začnite s Grassroots už dnes!

5. Vpred

vpred-WordPress-theme

Forward je elegantná téma pre neziskové a charitatívne organizácie. Má plnú podporu pre WooCommerce a jeho doplnok pre rozšírenie kampane, takže môžete získavať prostriedky a predávať produkty priamo na svojich stránkach. Môžete ľahko vytvárať Prispej teraz S cieľom prilákať viac ľudí, aby venovali svoju dobrú vec.

Téma obsahuje možnosti na vytvorenie krásneho blogu, ktorý predstavuje vaše najnovšie správy a články. Podobne vám umožňuje pridať stránku zamestnancov a sponzorov, aby ste zobrazili, kto pre organizáciu usilovne pracuje. Môžete tiež pridať miniaplikáciu Facebook, informačný bulletin, mapy Google, kontaktnú miniaplikáciu atď., Ktoré ľuďom pomôžu nájsť vašu prácu.

Je to téma reagujúca na mobil, ktorá skvele funguje na smartfónoch aj na stolných monitoroch.

Začíname s programom Forward ešte dnes!

6. Maisha

Maisha-wp-theme-for-neziskové organizácie

Maisha je silnou charitatívnou témou pre WordPress. Je dodávaný so všetkými funkciami, ktoré vaša nezisková charitatívna webová stránka bude niekedy potrebovať. Má krásny dizajn a dostatok priestoru na komunikáciu správ, výkonné možnosti darcovstva a vysoko prispôsobiteľný vzhľad.

Téma Maisha obsahuje 4 vynikajúce neziskové charitatívne funkcie webových stránok. Po prvé, má silné možnosti darovania pomocou doplnku Give. Po druhé, má plnú podporu WooCommerce, takže môžete predávať produkty pre svoju charitu. Po tretie, môžete ľahko vytvoriť formuláre na odber bulletinu a vytvoriť zoznam e-mailov. A nakoniec sa integruje s BuddyPress, aby vám pomohol vytvoriť komunitu.

Prispôsobenie pomocou funkcie Live Customizer je ľahké. Pri úprave si môžete prezrieť ukážky všetkých zmien.

Začnite s Maishou už dnes!

7. Nadácia

Základ-WordPress-charita-theme

Nadácia je responzívna téma WordPress s bohatou funkciou, ktorá vám umožní vytvoriť úžasnú webovú stránku pre charitatívnu nadáciu. Má vysoko prispôsobiteľný dizajn, pomocou ktorého môžete ľahko zmeniť svoje logo, pozadie, farby atď.

Téma nadácie obsahuje kompletnú sadu nástrojov na darovanie, ktoré vám pomôžu pridať panel s darmi, tlačidlá s výzvou na akciu, miniaplikácie s darmi na vaše vnútorné príspevky atď. Dary môžete prijímať priamo pomocou služby PayPal alebo vlastnej adresy URL. Umožňuje vám tiež zbierať peniaze na konkrétny projekt, stanovovať cieľ a pôsobivým spôsobom ukazovať váš pokrok smerom k cieľu.

Medzi ďalšie funkcie patrí integrácia sociálnych médií, možnosti pridania sponzorov vašej organizácie, miniaplikácia MailChimp na prihlásenie na odber bulletinu, miniaplikácia na odporúčanej stránke a ďalšie.

Začnite s nadáciou ešte dnes!

8. Maranatha

Maranatha

Maranatha je kreatívna cirkevná téma WordPress vhodná pre náboženské a neziskové organizácie. Je vybavený dlhou paralaxy rolovaním domovskej stránky s možnosťou pridať obrázky alebo video na pozadí.

Téma je dodávaná s výkonným nástrojom na správu kázní, ktorý vám umožňuje pridať zvuk, video alebo text ako kázania. Môžete ľahko usporiadať a prezentovať svoje kázne podľa témy, seriálu, knihy, rečníka a mesiaca. Podobne má výkonný nástroj na vytváranie kalendárov udalostí, ktorý vám umožňuje pridať vaše nadchádzajúce udalosti a opakujúce sa udalosti na vaše stránky.

Medzi ďalšie funkcie patrí lepkavá lišta s ponukami, vlastné logo, vlastné farby, vlastná štylizovaná mapa, widgety päty, vyhľadávanie na webe, blog atď. Je to skvelý motív na spustenie vášho neziskového webu..

Začnite už dnes s Maranatha!

9. Zhovievavý

benevolentné-WordPress-theme

Benevolent je bezplatná responzívna téma WordPress pre neziskové organizácie. Je to vysoko prispôsobiteľná a univerzálna téma, takže s ňou môžete zažiť variácie dizajnu svojich stránok. Vďaka najnovšiemu programu WordPress Live Customizer si môžete svoje stránky ľahko prispôsobiť pomocou živých ukážok v reálnom čase.

Na svojej domovskej stránke obsahuje úžasné posúvače, časť komunity, počítadlo štatistík, časť klienta, banner s tlačidlami výzvy na akciu, sociálne médiá atď. V zápatí sú 4 oblasti miniaplikácií, do ktorých môžete pridať posledné príspevky, populárne príspevky, tlačidlá sociálnych médií a odporúčanú miniaplikáciu. Tieto widgety môžete použiť aj na bočnom paneli svojich stránok.

Benevolentná téma je optimalizovaná pre SEO a rýchlosť. Predovšetkým si môžete vychutnať plynulú navigáciu na všetkých typoch zariadení, pretože je plne responzívna.

Začnite už dnes s Benevolentom!

10. Ultra

ultra-WordPress-theme

Ultra je vysoko flexibilná viacúčelová téma pre WordPress. Je to skvelé dielo Themify, ktoré je dodávané spolu s obľúbeným doplnkom na tvorbu stránok Themify Builder. S pomocou nástroja Themify Builder môžete pomocou tejto témy skúmať neobmedzené možnosti dizajnu.

Téma Ultra prichádza s 15 nádherne navrhnutými ukážkami a 60+ vopred pripravenými rozloženiami, ktoré môžete na svoje stránky importovať jedným kliknutím, nahradiť falošný obsah vaším obsahom a pripraviť svoju webovú stránku v čo najkratšom čase. Pomocou nástroja na tvorbu drag and drop stránok môžete ľahko vytvárať nové alebo upravovať importované rozloženia.

Ak chcete vytvoriť neziskovú webovú stránku pomocou aplikácie Ultra, môžete použiť vopred navrhnuté charitatívne usporiadanie alebo si vytvoriť vlastný dizajn pomocou dostupných widgetov a doplnkov..

Začnite s Ultra už dnes!

11. Exodus

exodus-WordPress-theme

Exodus je minimalistická téma WordPress, ktorá je ideálna pre cirkvi a iné náboženské organizácie. Má jednoduché a čisté usporiadanie, ktoré určite zapôsobí. Na webe kostola má všetko, čo chcete, vrátane možností pridať kázne v textovom, zvukovom alebo video formáte; ukázať udalosti vašej organizácie; profily zamestnancov; ministerstiev; a miesta.

S programom Exodus môžete na domovskú stránku pridať úžasné posúvače obrázkov a videa s tlačidlom výzvy na akciu. Okrem toho môžete pridávať a upravovať rozbaľovacie ponuky, blogy, galérie obrázkov, vlastné farby, písma, hlavičky, bočné panely atď. Proces prispôsobenia je s Live Customizer veľmi jednoduchý..

Je to téma priateľská pre začiatočníkov, takže môžete nakonfigurovať nastavenia celej témy a vytvoriť web bez toho, aby ste museli písať kód. Ak potrebujete podporu, môžete si prečítať sprievodcu dokumentáciou a videá na webovej stránke témy.

Začnite s Exodusom ešte dnes!

12. Charitatívne preskúmanie

charity-review-theme

Ak chcete začať svoj charitatívny web s minimálnym rozpočtom, Charity Review je pre vás dobrou voľbou. Ide o bezplatnú tému WordPress určenú pre charitatívne a neziskové organizácie, mimovládne organizácie a INGO.

Téma Charity Review má vysoko prispôsobiteľný dizajn. Pomocou Live Customizer môžete ľahko pridávať a prispôsobovať vlastné ponuky, sociálne médiá, tlačidlá s výzvou na akciu, posuvníky bannerov, posudky, rozloženia blogov, miniaplikácie päty, farby atď..

Má plnú podporu pre WooCommerce, Event Manager a ďalšie hlavné doplnky. S WooCommerce môžete vytvoriť internetový obchod, predať svoje produkty a získať prostriedky pre svoju charitatívnu organizáciu.

Začnite so službou Charity Review ešte dnes!

13. Idylické

idylický-charita-wp-theme

Idyllic je ďalšia krásna bezplatná téma WordPress vhodná pre malé portfóliové weby, blogy a neziskové charitatívne stránky. Na prednej stránke obsahuje viacero sekcií vrátane krásnych miniaplikácií, viac navigácie a spoločenských ponúk a ďalšie. Každú sekciu si môžete ľahko prispôsobiť a vytvoriť ľubovoľný dizajn.

Idylická téma je téma pripravená na WooCommerce, takže môžete ľahko vytvoriť stránku obchodu, v ktorej môžete predávať produkty a získavať prostriedky na svoju vec. Umožňuje vám zdieľať svoje najnovšie správy a aktualizácie v sekcii blogu. Na počesť svojich darcov a inšpirovanie ďalších ľudí, aby prispeli, má sekciu Úžasný darca.

Ak chcete viac funkcií, môžete ich pridať inštaláciou obľúbených doplnkov. Podporuje všetky hlavné doplnky WordPress vrátane bbPress, Polylang, Jetpack atď.

Začíname s idylickým dnes!

14. Charita WP

charity-wp-theme

Charity WP je jednou z najpopulárnejších charitatívnych tém na trhu ThemeForest. Je to mocná téma WordPress, ktorá je ideálna pre charitatívne, neziskové alebo mimovládne webové stránky (MVO), ktoré sa snažia zbierať dary a pomáhať potrebným..

Téma Charity WP obsahuje výkonný doplnok Donate, ktorý vylepšuje a zefektívňuje proces darovania na vašom webe. Podobne má doplnok udalostí integrovaný na vytváranie atraktívnych udalostí s odpočítavaním. Má tiež doplnok WooCommerce, ktorý vám umožní vytvoriť stránku obchodu a predávať produkty na získavanie finančných prostriedkov.

Ak chcete vytvoriť nové rozloženia alebo prispôsobiť svoje existujúce stránky, môžete použiť nástroj na vytváranie a presúvanie stránok. Môžete kombinovať, kombinovať a porovnávať rôzne typy blokov obsahu a vytvárať stránky, ktoré chcete vytvoriť. Ak však máte radi dostupné ukážky tém, môžete importovať 1 pomocou jediného kliknutia a začať.

Začíname s Charity WP ešte dnes!

15. Charitatívne centrum

charity-náboj wordpress-theme

Charity Hub je geniálna charitatívna téma, ktorá je zamyslene navrhnutá pre charitatívne neziskové organizácie, dary, cirkvi a webové stránky zamerané na získavanie finančných prostriedkov. Je dodávaný s kreatívnym vlastným typom príspevku s názvom príčina aby ste mohli pôsobivo predstaviť svoje charitatívne veci. S týmto vlastným typom príspevku môžete ľahko pridať tlačidlo s výzvou na akciu s darom, panel s percentami, aby ste zobrazili dary zhromaždené na cieľ, tabuľky a prvky časovej osi.

S cieľom zbierať dary je integrovaná služba PayPal a Stripe. Zabudovaný systém darcovstva automaticky odošle darcom úspešnú správu po spracovaní. Pomáha udržiavať dôveru a transparentnosť vo vašej organizácii.

Medzi ďalšie funkcie patrí dovozca ukážok jedným kliknutím, podpora nástroja na tvorbu stránok, paralaxa alebo pozadie videa v požadovaných sekciách, neobmedzené farby atď. Ak chcete vytvoriť stránku obchodu, môžete to urobiť pomocou služby WooCommerce..

Začíname s Charity Hub dnes!

16. Charitatívny fundraiser

charity-fundraiser-theme

Téma Charitatívneho fundraisera robí presne to, čo hovorí jeho názov. Pomôže vám to získať prostriedky na vašu vec. Je to krásna téma WordPress vytvorená s ohľadom na charitatívne organizácie. Poskytuje skvelé rozloženie plné možností na zobrazenie príčin a zbieranie darov.

Medzi hlavné črty témy patrí možnosti jednoduchého prispôsobenia témy, nahrávanie loga, odkazy na sociálne médiá, jazdce, kontaktná stránka atď. Môžete tiež nainštalovať a používať WooCommerce, pretože má plnú podporu doplnku..

Charitatívny fundraiser má plne citlivý dizajn, ktorý poskytuje vynikajúci pohľad na všetky zariadenia bez ohľadu na veľkosť alebo rozlíšenie obrazovky..

Začnite s charitatívnym fundraiserom ešte dnes!

17. Charita SKT

skt-charita-WordPress-theme

SKT Charity je ďalšou jednoduchou a krásnou charitatívnou a neziskovou témou WordPress. Dodáva sa s balíkom užitočných funkcií a funkcií, ktoré vám pomôžu vytvoriť jednoduchý charitatívny web.

Téma vám umožňuje pridať posuvníky so správou na domovskej stránke vášho webu. Potom môžete pridať rôzne sekcie vrátane sekcie s príčinami, udalostí, najlepších darcov, dobrovoľníkov a najnovších správ. Umožňuje vám pridať odkazy na sociálne médiá, formulár na registráciu bulletinu a svoju kontaktnú adresu v hlavičke vášho webu.

Prispôsobenie motívu je veľmi jednoduché, pretože je zostavené pomocou výkonného prispôsobiteľstva Live. Umožňuje vám ľahko a rýchlo prispôsobiť všetko na vašom webe pomocou živých ukážok.

Začnite s charitou SKT ešte dnes!

18. DonateNow

donatenow-WordPress-motívy-for-neziskové organizácie

DonateNow je ohromujúca téma sietníc a darov pripravená na sietnicu WordPress vhodná pre akúkoľvek organizáciu, ktorá sa snaží zbierať dary. Je dodávaný s výkonným doplnkom pre darovanie, ktorý vám umožní vytvoriť kompletný systém darcovstva v programe WordPress. Existuje veľa jednoduchých krátkych kódov a možností na pridanie formulára o darovaní, zoznamu darov, cieľa darcovstva, cieľovej lišty pokroku, zhromaždených prostriedkov a ďalších.

Súčasťou témy je vysoko intuitívny tvorca frontendu drag and drop. Rozhranie nástroja na tvorbu stránok vám umožňuje vytvárať nové sekcie obsahu a tiež jednoducho upravovať existujúce sekcie obsahu pretiahnutím, presunutím a úpravou prvkov jednoduchým kliknutím na ne..

Medzi ďalšie funkcie patrí niekoľko formátov príspevkov, viac štýlov rozloženia, oblasti posúvača, možnosti portfólia a vlastné pozadie. Téma má možnosť povoliť alebo zakázať responzívny dizajn.

Začnite s DonateNow už dnes!

19. Charita

charity-WordPress-theme

Charita je ďalšou skvelou témou WordPress pre charitatívne a neziskové organizácie. Ide o plne responzívnu tému vytvorenú v rámci služby Twitter Bootstrap, ktorá sa dobre hodí na ľubovoľnú obrazovku.

Téma Charity má integrované funkcie darovania, ktoré umožňujú pridať tlačidlá s výzvou na akciu, zhromaždené množstvo darov, cieľ darovania s indikátorom pokroku atď. Zahŕňa tiež užitočné krátke kódy pre flexibilné stĺpce, farebné tlačidlá, prepínače, karty, vlastné zvýraznenia a viac.

S touto témou získate aj prémiový doplnok pre posúvače zadarmo. Medzi ďalšie funkcie patrí neobmedzené farby, ľahká integrácia digitálnych stiahnutí, podpora PayPal atď.

Začnite s charitou ešte dnes!

20. Kunco

Kunc-WordPress-themes-pre-neziskové organizácie

Kunco je vynikajúca charitatívna organizácia, financovanie davu a téma fundraisingu pre WordPress. Pomocou tejto témy môžete vytvoriť plnohodnotný neziskový web. Má výkon populárnych doplnkov ako WPBakery Page Builder, Slider Revolution, Give, WooCommerce a ďalšie, ktoré ponúkajú neobmedzené funkcie a možnosti dizajnu..

Téma Kunco prichádza s 5 krásne navrhnutými ukážkami domovskej stránky, ktoré môžete importovať jedným kliknutím a použiť pre svoje stránky s malými úpravami. S panelom možností tém si môžete ľahko prispôsobiť celý vzhľad svojich stránok.

Medzi ďalšie funkcie témy patrí paralaxy a časť videa pre ľubovoľnú stránku, podpora podriadených tém, písma Google, prispôsobenie farieb a mnoho ďalšieho..

Začíname s Kuncom už dnes!

21. Goodwish

goodwish-WordPress-theme

Goodwish je charitatívna, nezisková a zbierka téma pre WordPress. Ako už názov napovedá, ide o ideálnu tému pre organizácie a jednotlivcov, ktorí si želajú ostatným dobro a usilovne pracujú na pomoci ľuďom v núdzi. Plne kompatibilný s doplnkom Give môžete na svojom webe ľahko vytvoriť systém darcovstva a začať zbierať dary pre svoju vec.

Téma Goodwish je veľmi výkonná, pretože integrovala prémiové pluginy WPBakery Page Builder a Slider Revolution pre rozšírené možnosti dizajnu. Má tiež vstavané funkcie, ktoré vám umožňujú vytvárať udalosti na vašom webe.

Okrem toho je v balení 8 importovateľných návrhov domovskej stránky, možnosti sociálnych médií, možnosti farieb, vnútorné rozloženie stránky a ďalšie.

Začnite s Goodwish už dnes!

22. Charitatívne

charitious-WordPress-theme

Charitious je prémiová nezisková charitatívna téma WordPress. Postavený pomocou výkonného darcovského a crowdfundingového doplnku WP Fundraising, má kompletnú sadu funkcií na zobrazenie príčin a zhromažďovanie finančných prostriedkov.

Súčasťou témy je doplnok na tvorbu stránok Elementor, ktorý vám umožní prispôsobiť a navrhnúť krásne stránky. K téme sú k dispozícii 4 krásne vypracované domovské stránky. Demonstračné weby môžete importovať jedným kliknutím a použiť na svoje stránky s malými úpravami.

Medzi ďalšie funkcie patrí písmo Google, dizajn pripravený na sietnicu, úžasné ikony písiem, plynulá animácia, oddiely paralaxy, integrácia máp Google a ďalšie. Je to skvelé téma s úžasnými funkciami.

Začíname s charitou dnes!

23. Nayma

nayma-WordPress-theme

Nayma je štýlová viacúčelová téma pre WordPress. Túto tému môžete použiť na vytvorenie širokej škály webových stránok vrátane neziskovej charitatívnej stránky, blogu, fotografie, svadby a angažovanosti, portfólia agentúr alebo stránky udalostí a konferencií. Dodáva sa s niekoľkými jemne vytvorenými ukážkovými webmi, ktoré si môžete nainštalovať do WordPress jediným kliknutím a používať s malým prispôsobením..

Podobne obsahuje 20 modulov pripravených na použitie, ako sú blog, výzva na akciu, portfólio, služby, slogan, posudky atď. Všetko, čo musíte urobiť, aby ste vytvorili webovú stránku, je kombinácia a prispôsobenie modulov. Od nuly nebudete musieť nič robiť.

Téma podporuje vaše obľúbené doplnky, ako sú WPForms, WooCommerce, WPML a ďalšie, takže môžete ľahko urobiť svoju stránku interaktívnejšou. Je to skvelé téma pre zobrazovanie charitatívnych diel a pozvanie ďalších ľudí k vašej veci.

Začnite už dnes s Naymou!

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre neziskové a charitatívne weby.

Môžete si tiež pozrieť náš zoznam najlepších tém cestovného blogu WordPress a lacných prémiových tém WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map