22 najlepších WordPress portfóliových tém pre všetkých špecializovaných (2020)

Najlepšie portfólio tém


Hľadáte najlepšie portfóliové témy pre WordPress?

Téma portfólia WordPress vám umožňuje predviesť vaše projekty, následne demonštrovať svoje odborné znalosti a pomôcť vám tak získať obchodné vedenie.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších tém portfólia pre webové stránky WordPress.

Výber najlepšej témy portfólia WordPress

Výber správnej témy portfólia WordPress je dôležitý, či ste na voľnej nohe alebo prevádzkujete agentúru. So správnou témou portfólia môžete urobiť najlepší prvý dojem, preukázať svoju odbornosť a nakoniec zmeniť svojich návštevníkov na platiacich klientov.

Najlepšie výsledky získate v téme portfólia WordPress, ktorú potrebujete:

 • Odporúčaná sekcia na predstavenie odporúčaného obsahu na domovskej stránke vášho webu.
 • Odporúčaný jazdec na zobrazenie pozoruhodného obsahu na akýchkoľvek šablónach stránok, ako sú domovská stránka, jednotlivé príspevky do blogu, stránka blogu.
 • Bezproblémová integrácia s tvorcami stránok drag and drop.
 • Bezproblémová integrácia sociálnych médií

Teraz, keď viete, ako zvoliť pre svoj web WordPress najlepšiu tému portfólia, prečítajte si náš výberový zoznam najlepších tém portfólia WordPress..

1. Divi

divi

Divi prichádza s niekoľkými rozloženiami portfólia, ktoré môžete použiť na nastavenie stránky svojho portfólia WordPress. Tieto rozloženia ponúkajú vybrané sekcie obsahu, posuvníky obrázkov a ďalšie.

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Theme je najlepší pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy..

Doplnok Divi Builder pracuje s ľubovoľnou témou, takže je najlepší pre používateľov, ktorí ho chcú používať spolu s inými témami.

Získajte tému Divi ešte dnes!

2. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro je krásna téma portfólia WordPress postavená nad rámec Genesis Framework. Podporuje editor blokov Gutenberg, takže si môžete ľahko prispôsobiť svoje webové stránky.

Téma ponúka viacero možností rozloženia vrátane návrhov domovskej stránky s dvoma stĺpcami, 3 stĺpcami a plnou šírkou. Môžete využiť výhody tejto widgetovanej domovskej stránky pridaním svojej odporúčanej práce cez widgety WordPress.

Získajte tému Essence Pro ešte dnes!

VOĽNÝ PRÍSTUP: Essence Pro + 35 ďalších motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress vrátane Essence Pro, ZDARMA?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY motívy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP je bezplatná téma portfólia WordPress, ktorá prichádza s desiatkami hotových rozložení pre rôzne obchodné a osobné miesta..

Téma obsahuje tému úvodného portfólia a dovozcu demo obsahu s jedným kliknutím, aby ste mohli rýchlo začať. Integruje sa s populárnymi tvorcami drag and drop stránok pre prispôsobenie.

Získajte tému OceanWP ešte dnes!

4. Astra

astra

Astra je jednou z najlepších tém portfólia pre webové stránky WordPress. Je dodávaný so 100-timi štartovacími webmi, takže si môžete vytvoriť stránku rovnako ako ukážkovú stránku tak ľahko ako kliknutie a potom ju prispôsobiť podľa svojich potrieb..

S Astra získate štýlové rozloženie portfólia, ktoré je ideálne pre fotografov, umelcov a grafikov. Táto téma je dobre optimalizovaná pre vyhľadávače.

Získajte tému Astra ešte dnes!

5. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro je klasická jednostránková téma WordPress vytvorená pre akýkoľvek druh webovej stránky. Téma obsahuje niekoľko preddefinovaných šablón webových stránok, ktoré si môžete ľahko prispôsobiť.

Súčasťou sekcií portfólia domovskej stránky je predstaviť vaše produkty a predstaviť prácu. Ponúka tiež plnú podporu WooCommerce, takže môžete ľahko vytvoriť internetový obchod.

Získajte tému Hestia Pro ešte dnes!

6. Roh

rohový

Corner je profesionálna téma WordPress pre kreatívnych umelcov, blogerov, dizajnérov a fotografov. Je dodávaný s minimálnym rozložením a má veľa odporúčaných obsahových oblastí.

Medzi najvýznamnejšie vlastnosti tejto témy patria farebné variácie, vlastné widgety a podpora doplnkov elektronického obchodu.

Získajte tému rohu ešte dnes!

7. Ultra

krajný

Ultra je výkonná viacúčelová téma WordPress, ktorá ponúka desiatky predpripravených webových stránok a viac ako 60 rozložení tém, ktoré môžete použiť na okamžité nastavenie svojho portfólia..

Dodáva sa s dovozcom ukážkového obsahu s jedným kliknutím, takže si môžete vytvoriť stránku za pár sekúnd a ľahko nahradiť obsah pôvodným textom a obrázkami. Môžete si vybrať zo 17 štýlov hlavičky a dať svojmu webu jedinečný vzhľad.

Získajte tému Ultra už dnes!

8. Zelle

Zelle

Zelle je štýlová téma portfólia WordPress, ktorá sa dodáva s jednostránkovým a viacstranovým rozložením. Je dodávaný s interaktívnymi prvkami domovskej stránky, predstavovanými sekciami obsahu, posúvaním paralaxy a ďalšími.

Téma je kompatibilná s väčšinou tvorcov stránok, takže si môžete vytvoriť webovú stránku od nuly tak, ako chcete. Má neobmedzené možnosti výberu farieb a vlastné pozadie.

Získajte tému Zelle ešte dnes!

9. Hromada

hromada

Pile je vynikajúca téma portfólia WordPress vytvorená špeciálne pre fotografov a kreatívnych umelcov, ktorá vám umožní profesionálne predviesť svoju prácu. To vám umožní používať interaktívne farby na domovskej stránke, aby upútali pozornosť vašich používateľov.

Má ostrú typografiu, paralaxové posúvanie, jedinečné prechody a perfektné detaily rozloženia, ktoré vám pomôžu vytvoriť webovú stránku portfólia. S podporou natívneho nástroja na tvorbu stránok si môžete ľahko prispôsobiť každú časť svojho webu.

Získajte tému Pile dnes!

10. Agncy

Agncy

Agncy je minimalistická téma WordPress s bielym pozadím, ktorá zviditeľňuje váš obsah. Má vlastnú hlavičku s jednoduchou navigačnou ponukou, ponukou sociálnych médií a uvítacou správou.

Téma vám umožňuje zobraziť posúvač obsahu, ktorý vám predstaví najdôležitejší obsah v hornej časti vášho webu. Zahŕňa tiež sekcie domovskej stránky pre portfólio, posledné príspevky, kontaktné informácie a ďalšie.

Dodáva sa s vlastnou pätkou na celú obrazovku, možnosťami výberu farieb, rozloženia blogu, rozloženia bočného panela a ďalších možností. Agncy je preklad pripravený na jednoduché vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

Získajte tému Agncy ešte dnes!

11. Pokračovať

Pokračovať

Resume je pestrá téma portfólia WordPress, ktorá vám umožní prilákať klientov a spoločnosti.

Má samostatné sekcie pre portfólio, blog, informácie o kontakte a kontaktné informácie. Téma je optimalizovaná pre rýchlosť a výkon.

Získajte tému Pokračovať ešte dnes!

12. Uhol

uhol

Angle je ohromujúca téma portfólia WordPress, ktorá vám umožňuje profesionálne predvádzať svoje produkty a služby. Má minimálny štýl rozloženia s ostrou typografiou, vlastným pozadím a viacerými hlavičkami.

Súčasťou témy je dynamický nástroj na tvorbu domovskej stránky, vlastné widgety a oblasti widgetov na domovskej stránke. Ponúka tiež dokonalý portfóliový modul na zobrazenie vašich fotografií alebo inej práce.

Získajte tému Angle ešte dnes!

13. Pobrežie

pobrežná čiara

Coastline je interaktívna téma portfólia WordPress, ktorá ponúka rozloženie obsahu portfólia. Pomocou tohto motívu môžete zobraziť svoje odporúčané fotografie, aby ste dosiahli čo najlepší prvý dojem.

Téma ponúka rôzne možnosti rozloženia, prezentáciu portfólia, výpis stĺpcov, nekonečné posúvanie a ďalšie. Je vysoko flexibilný a ľahko nastaviteľný aj pre začiatočníkov.

Získajte tému pobrežia ešte dnes!

14. Online portfólio

Portfólio online

Portfólio online je bezplatná téma WordPress vytvorená špeciálne pre osobné webové stránky, blogy a biografie. Dodáva sa so vstavanými miniaplikáciami, ktoré môžete použiť na predstavenie svojho portfólia na domovskej stránke webu.

Téma má rozloženie v plnej šírke, podporu editora Gutenberga a tlačidlá s výzvou na akciu. Využíva perfektné vyváženie farieb, aby rýchlo zaujala vašich používateľov.

Získajte tému online portfólio ešte dnes!

15. Paralaxa Pro

Parallax Pro

Parallax Pro je moderná téma portfólia WordPress postavená na vrchole rámca Genesis. Má rozloženie tmavej farby a krásnu typografiu, ktorá zaujme používateľov na vašom webe.

Téma víta návštevníkov so správou a tlačidlom výzvy na akciu na hornom záhybe. Ponúka 5 oblastí miniaplikácií domovskej stránky na pridanie vášho portfólia, služieb a produktov.

Získajte tému Parallax Pro ešte dnes!

16. Nico

nico

Nico je minimálna téma portfólia WordPress navrhnutá špeciálne pre umelcov, marketingové agentúry a nezávislých pracovníkov. Má 2 rozloženia, viac farebných schém a niekoľko vlastných nastavení na vytvorenie krásneho portfólia.

Domovská stránka umožňuje zobraziť vašu prácu v kategóriách a štýle mriežky. Medzi ďalšie významné funkcie patrí filtrovateľné portfólio, rozmiestnenie viacerých stĺpcov a navigačná ponuka bočného panela.

Získajte tému Nico dnes!

17. Návrh portfólia

Návrh portfólia

Návrh portfólia je bezplatná téma portfólia WordPress vytvorená špeciálne pre fotografov, dizajnérov, kreatívne agentúry a stránky osobného portfólia. To vám umožní zobraziť vaše odporúčané fotografie na domovskej stránke v štýle mriežky.

Vďaka minimalistickému prístupu sa môžete zamerať na svoju prácu a služby na domovskú stránku a vstupné stránky. Táto téma sa dá ľahko prispôsobiť pomocou živého editora WordPress.

Získajte tému Koncept portfólia ešte dnes!

18. Tvarovo

urastený

urastený je populárna viacúčelová téma WordPress. Je dodávaný s pozadím vlastnej hlavičky na celú obrazovku, miniaplikáciami na domovskej stránke a paralaxy.

Domovská stránka témy je plne prispôsobiteľná, takže môžete ľahko pridávať portfólio, posudky, produkty a služby. Podporuje doplnky WordPress od tretích strán na pridávanie ďalších funkcií na vaše stránky.

Získajte tému Shapely ešte dnes!

19. Inspiro

Inspiro

Inspiro je fantastická téma portfólia WordPress. Dodáva sa s vlastným pozadím videa, ktoré dodáva vášmu webu zreteľný vzhľad.

Je 100% citlivý, takže vaše stránky vyzerajú skvele na všetkých veľkostiach a zariadeniach obrazovky. Okrem toho zahŕňa integráciu nástroja na tvorbu stránok, modul galérie a oddiely portfólia.

Získajte tému Inspiro ešte dnes!

20. Viněta

Ďialničná známka

Vignette je téma portfólia WordPress na celú obrazovku, ktorá je vhodná pre fotografov, modelky, umelcov a kreatívne agentúry. Má vlastné pozadie videa, ktoré zaujme používateľov na vašich stránkach.

Rozloženie domovskej stránky je vysoko flexibilné, čo znamená, že si môžete vybrať medzi obrázkom alebo videom, ktoré sa má zobraziť na pozadí. Obsahuje tiež 4 možnosti rozloženia, 3 oblasti miniaplikácií, výkonný panel možností tém a ďalšie.

Získajte tému Vignette ešte dnes!

21. Elegance Pro

Elegance Pro

Elegance Pro je čiernobiela téma portfólia WordPress, ktorá je ideálne postavená na predstavenie vášho portfólia v reprezentatívnom štýle. Má krásnu typografiu, pútavý vzhľad domovskej stránky a elegantné vybrané oddiely.

Funkcie témy pozostávajú z vlastných šablón stránok, viacerých oblastí miniaplikácií, 6 možností rozloženia a vlastnej hlavičky. Je postavený na vrchole rámca témy Genesis od spoločnosti StudioPress, ktorý dáva téme solídny a silný backend.

Získajte tému Elegance Pro ešte dnes!

22. Portfólio

portfólio

Portfólio je elegantná téma WordPress vytvorená na navrhovanie krásnych a profesionálnych portfóliových stránok. Má vlastnú knižnicu widgetov na jednoduché nastavenie domovskej stránky a vstupných stránok.

Ajax bez námahy načíta stránky a portfóliá. Medzi ďalšie významné funkcie patria filtre portfólia, rozmiestnenia vo viacerých stĺpcoch, veľkosti obrázkov, integrácia písma Google a ďalšie.

Získajte tému portfólia ešte dnes!

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy portfólia pre webové stránky WordPress. Môžete si tiež prečítať náš článok o tom, ako vytvoriť online portfólio na WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map