23 najlepších tém WordPress pre podcasting (porovnané)

Najlepšie wordpress podcasting témy


Ak hľadáte pre podcasting najlepšie témy WordPress, dostali ste sa na správny príspevok. Presne vieme, čo web úspešného podcastera potrebuje. Od pútavého dizajnu až po vložené zvukové kanály môže správna téma priniesť väčší rozdiel.

Z tohto dôvodu sa chystáme zdieľať naše tipy na najlepšie témy WordPress pre podcasting.

Rýchly vzhľad: Top 5 najlepších motívov pre podcasting

ThemePriceUnique FeatureReleased By
1. Korenie+$ 129Mriežkové rozloženia a moduly.Remeselnícke motívy
2. Hudba$ 49Môžete vložiť hudobný prehrávač.Themify
3. Podcaster$ 49Neobmedzené archívne stránky epizódy.Themestation
4. Monochromatické$ 129,95Používa rámec Genesis.StudioPress
5. Tusant$ 69Rys-bohatýSecondLine

Než začnete, nenechajte si ujsť tento článok o najlepších a populárnych tematických obchodoch WordPress.

Pozrime sa na najlepšie témy WordPress pre podcasting, ktoré môžete použiť.

1. Korenie+

pepperplus

Pepper + je ľahko použiteľná responzívna téma určená pre tých, ktorí majú záujem o vytvorenie webovej stránky, bez ohľadu na ich skúsenosti. K dispozícii sú nástroje pre profesionálov aj nováčikov, ktorí vám pomôžu navrhnúť čisté a elegantné stránky pre podcasting.

Mnoho funkcií vám umožňuje vylepšiť vašu stránku bez toho, aby ste sa museli kopať do kódu. Jednoduché moduly drag and drop umožňujú nastaviť živý podcast spolu s možnosťou pridať podcast z predchádzajúceho týždňa na tú istú stránku..

Skombinujte tieto funkcie s ich reklamným rozhraním a rozsiahlou ponukou bočného panela a ľahko pochopíte, prečo je Pepper + našou hlavnou témou pre webové stránky podcastov..

Začnite s Pepper + Today!

2. Hudba

hudba

Názov, Hudba, presne sumarizuje zameranie tejto témy WordPress. Funguje dobre pre všetky formy umelcov, spisovateľov, hudobníkov a hostiteľov podcastov.

Môžete si vytvoriť jednostránkovú webovú stránku paralaxy alebo viacstranovú platformu v závislosti od veľkosti a rozsahu vášho obchodného plánu. Ak chcete používať staré podcasty, môžete to urobiť ľahko, pretože táto téma vychádza z krabice s hudobným prehrávačom, ktorý vám umožňuje nahrávať vlastné skladby pre svojich divákov.

Hudba je dodávaná aj s vopred navrhnutými šablónami a stránkami interpretov, ktoré vám uľahčia plynulé a ľahké budovanie. Ušetrite čas a vytvorte profesionálne vyzerajúcu stránku v žiadnom momente.

Začíname s hudbou už dnes!

3. Podcaster

podcaster

Podcaster prichádza so svojimi audio a video prehrávačmi; Môžete však použiť aj oEmbed.

Vyberte si medzi svetlou alebo tmavou verziou motívu a prispôsobte hlavičku obrázkom podľa vášho výberu. Je tiež vybavený šikovným posúvaním paralaxy pre vašu domovskú stránku.

Je optimalizovaný pre prácu s technológiou BluBrry PowerPress a Seriously Simple Podcasting.

Začíname s Podcasterom dnes!

4. Monochromatické

Monochrome

Monochromatický je prémiová téma WordPress pre ľudí, ktorí chcú stavať svoje webové stránky od základov pomocou sady úžasných nástrojov. Začína sa všeobecnou témou a textom vašej stránky. Môžete pridávať nový text, meniť farby a písma, upravovať hlavičky a ďalšie; všetko pri sledovaní zmeny v reálnom čase.

Pomocou luxusnej súpravy nástrojov môžete pridať moduly pre svoj podcast. To vám umožní nahrávať živé podcasty alebo dokonca nastaviť stránky pre neaktuálne podcasty pre poslucháčov, ktorým ste mohli prehliadnuť prehliadku..

Okrem toho reaguje na mobily a tablety so schopnosťou prekladať váš text. Je ľahké pochopiť, prečo podcasters nemôžu získať dosť monochromatickej témy.

Začíname s monochromatickým dnes!

5. Tusant

rušivá téma

Tusant je téma WordPress od SecondLine Themes, ktorá je vytvorená špeciálne pre webové stránky podcastingu. Ak máte web, na ktorom chcete streamovať online audia alebo videá, bude pre vás Tusant veľmi užitočný.

Niekoľko funkcií Tusantu je:

 • Zobrazte svoje podcasty kdekoľvek na vašom webe
 • Epizódy podcastov môžete zobraziť vo viacerých rozloženiach
 • Vylepšite každý jednotlivý aspekt témy pomocou zabudovaného nastavenia nástroja na tvorbu stránok.

Začnite s Tusantom ešte dnes!

6. Megafón

megafón

megafón je téma WordPress pre zvukové podcasting. Je dodávaný s lepkavým audio prehrávačom, ktorý zostane na každej stránke a umožňuje vašim návštevníkom prehrávať zvuk a prechádzať epizódami rýchlo a ľahko. Audio prehrávač sa bez problémov integruje do populárnych platforiem na hosťovanie zvuku, ako sú SoundCloud, Spotify, Stitcher atď.

V rámci tejto témy môžete na zaznamenávanie podcastov použiť aj populárne doplnky podcasting, ako sú Seriously Simple Podcasting, Libsyn Publisher Hub, PowerPress Podcasting a ďalšie. Motív Megafón riadi poradie vašich podcastov a umožňuje vám zobrazovať čísla epizód a porovnávať ich s názvami príspevkov.

Integruje sa s inými populárnymi doplnkami WordPress a pridáva ďalšie funkcie na vaše webové stránky podcastingu. Téma sa ľahko nastavuje a je optimalizovaná pre SEO.

Začíname s megafónom už dnes!

7. Castilo

Castile

Mediálna oblasť hlavičky je korunovačným klenotom témy Castilo. So správnym obrázkom alebo videom môžete vytvoriť skutočne pútavý web, na ktorý návštevníci nebudú môcť kliknúť.

Veľmi si vážime aj štatistickú funkciu v pozadí. Získajte správy o vašich celkových poslucháčoch, zdrojoch počúvania, počúvaní a podobne!

Začíname s programom Castilo dnes!

8. Nayma

nayma

Ak máte predstavu, že chcete preložiť na webovú stránku, Nayma je vynikajúcou voľbou pre nových dizajnérov. Téma vychádza z krabice s kolekciou predinštalovaných šablón remeselníka. Môžete si vybrať ten, ktorý je najbližšie tomu, čo chcete vytvoriť, nainštalovať ho jedným kliknutím a upraviť podľa svojich predstáv.

Svoj webovú stránku podcastingu môžete navrhnúť od nuly s celou radou návrhárskych nástrojov, ktoré nezaberajú roky kódovania. Zostavte svoje stránky s použitím skutočnej sily s minimálnym úsilím a krivkou učenia. Ľahko použiteľné moduly uľahčujú umiestňovanie, navrhovanie a publikovanie vašej novej webovej stránky.

Začíname s Naymou ešte dnes!

9. Elegantné

elegantný

Elegantný je názov témy a spôsob, akým bude váš web vyzerať po dokončení jeho inštalácie a vylepšenia. Téma odstraňuje všetky ťažkopádne animácie a grafické efekty a namiesto toho sa zameriava výlučne na obsah.

Ak chcete vytvoriť webovú stránku podcastov bez ozdôb, je to správna voľba bez ohľadu na úroveň vašej zručnosti. Môžete rýchlo zostaviť web, ktorý funguje na stolných počítačoch, smartfónoch a tabletoch. Môžete ho tiež vylepšiť v reálnom čase a uistiť sa, že vykonávate zmeny, ktoré chcete vykonať, čo vám ušetrí ešte viac času.

Začíname s Elegant Today!

10. Ultra

krajný

Ultra je mocná téma od Themify, ale posilnil Ultra pre tých, ktorí hľadajú trochu viac zo svojej témy WordPress. Táto lacná prémiová téma prichádza s neuveriteľnými 40+ predpripravenými návrhmi, ktoré si môžete prispôsobiť sami.

Bezproblémovo sa spája s vašimi existujúcimi doplnkami a prichádza s 12 ďalšími doplnkami z krabice, ktoré vám môžu pomôcť vytvoriť webové stránky podcastov plus. S aplikáciou Ultra môžete pridať podrobný blog, galériu obrázkov za minulé podcasty a oveľa viac.

Začíname s programom Ultra Today!

11. Skladby

skladieb

Ak hľadáte temný, jednoduchý a intuitívny motív WordPress pre svoj web značky, potom vám motív Tracks pomôže vytvoriť perfektný web. Poskytnuté nástroje vám umožňujú vytvárať ľubovoľný druh stránok, ktoré vám umožňujú upravovať od záhlavia k päte a všade medzi nimi..

Použite prednastavené rozloženie alebo vytvorte vlastné rozloženie za pár minút pomocou nástroja na vytváranie myšou. To vám umožní nastaviť veci tak, ako chcete, aby vyzerali. Vytvorte si vlastný vyhľadávací panel a začleňte ďalšie doplnky, ktoré ste používali v minulosti, aby ste spojili svoju minulú prácu a sprístupnili svoje budúce podcasty širšiemu publiku..

Začíname so skladbami dnes!

12. Satchmo

Satchmo

Satchmo je téma navrhnutá špeciálne pre podcasterov, ktorí chcú v krátkom čase vybudovať profesionálny a seriózny web. Poskytuje vám úplnú sadu funkcií prispôsobenia, ale to je sotva najzaujímavejšia časť tejto témy WordPress.

Podporuje aj rôzne doplnky podcasting, ako napríklad PowerPress a Seriously Simple Podcasting, čo z neho robí ideálne riešenie pre ľudí, ktorí sú s týmito doplnkami už oboznámení a investujú ich. Okrem toho je tu prehrávač MP3, ktorý vám umožňuje nahrávať vlastné súbory MP3, takže môžete nahrávať všetky svoje podcasty na jednom mieste.

Začíname so Satchmo dnes!

13. Gumbo

gumbo

Gumbo je ďalšia vynikajúca téma podcastu pre ľudí, ktorí chcú budovať svoju značku, ale nemajú veľa skúseností s kódovaním. Táto najnovšia tvorba od Secondline Themes je navrhnutá tak, aby vám pomohla oživiť vaše nápady pomocou množstva nástrojov a zdrojov, ktoré vám umožňujú vytvárať bez kódovania..

Svoje videá môžete prekladať z webových stránok, ako sú SoundCloud a YouTube. Ak už vaše video existuje, môžete svoj obsah preniesť bez problémov. Skombinujte tieto funkcie s ich kompatibilitou s mobilnými zariadeniami a tabletmi hneď po vybalení a pozeráte sa na jeden motív témy pre tvorcov podcastov.

Začíname s Gumbo dnes!

14. Oscilátor

téma oscilátora

Oscilátor je téma určená pre umelcov a hudobníkov, ale tiež dobre funguje s podcastmi! Kombinujte honosné obrázky a vzory s odvážnymi a klasickými hlavičkami, pätami a fontami a pracujete na vytvorení webovej stránky, na ktorej sa budú ľudia vracať k ďalším informáciám.

Namiesto nahrávania hudby do hudobného prehrávača môžete svoje podcasty nahrávať priamo do doplnku zodpovedného za tento aspekt vašej stránky. Po ich nahraní do prehrávača MP3 môžete používateľom povoliť stiahnutie predchádzajúcich podcastov, aby ste si ich mohli prirodzene vychutnať.

Oscilátor tiež obsahuje celý rad nástrojov, ktoré vám pomôžu vyvinúť vysoko kvalitný obsah a ohodnotiť spoločnosť Google. So všetkými zvukovými súbormi získate bonus na web optimalizovaný pre SEO. Je to najlepšie z oboch svetov.

Začíname s oscilátorom ešte dnes!

15. Oxium

oxium

Oxium ponúka podcasterom niečo v téme, ktorú väčšina ostatných nedokáže splniť. Okrem nahrávania zvukových súborov do priloženého prehrávača môžete vytvárať aj vlastné zoznamy skladieb na základe tém, hostiteľov, dĺžky a ďalších. Vytvorte si zoznamy skladieb podľa vášho želania.

Po vytvorení zoznamu skladieb podcastov budete mať úplnú vládu nad tvorcom webových stránok témy, ktorý vám umožní pridávať nové moduly jediným kliknutím. Navrhnite web, ktorý je profesionálny, zábavný alebo niekde medzi nimi. Oxium vás nebude držať späť v oddelení kreativity.

Začíname s Oxiom už dnes!

16. Médiá

medias

Médiá sú trochu prepracovanejšie a sú určené pre tých, ktorí hľadajú jednoduchú, ale intuitívnu tému. Všeobecný vzhľad je buď svetlý alebo tmavý, ale všetky premenné v dizajne môžete zmeniť niekoľkými kliknutiami.

Pri vytváraní nového obsahu v službe Médiá si môžete vybrať zo 4 typov príspevkov vrátane štandardného príspevku, zvuku, galérie alebo videa. Nezáleží na tom, ako odovzdáte svoj podcast (či už ide o zvuk alebo video), nebudete mať žiaden problém s doručením nového obsahu svojim divákom..

Začíname s médiami už dnes!

17. Zosilniť

Amplify

Amplify je zvyčajne pre hudobníkov, ale funguje to rovnako dobre pre majiteľov podcastov, ktorí chcú vybudovať svoju značku a umožniť viacerým ľuďom vidieť svoju prácu.

Po vybalení Amplify pracuje s Beaver Builderom, tvorcom drag and drop stránok. Pomocou tohto dizajnového systému založeného na moduloch budete môcť vytvoriť svoj web, pridať viac stránok a nahrať predchádzajúce podcasty.

Pozrite si aj ďalšie témy témy Beaver Builder.

Kombinujte to so schopnosťou ponúknuť váš obsah divákom na stiahnutie. Je ľahké pochopiť, prečo sa tvorcom podcastov páči táto téma.

Začíname so službou Amplify Today!

18. Obsidian

obsidián

Obsidian vám poskytuje úplnú kontrolu a poskytuje vám všetky nástroje, ktoré potrebujete na úspech. Okrem modernej, ale zároveň klasickej farebnej schémy sopečného popola si budete môcť pridať na svoje stránky aj celý rad stránok s tematikou hudby alebo podcastu..

Môžete si vytvoriť plán, aby diváci vedeli, kedy sa vysiela ďalšia šou a kde sa môžu pozerať. Je tiež možné vytvoriť diskografiu všetkých vašich minulých podcastov podľa predmetu, roku, hostí a ďalších.

Čerešničkou na torte je schopnosť prejsť a vylepšiť existujúce šablóny tak, aby vyhovovali vašej značke, vášmu štýlu a podcastu..

Začíname s Obsidianom dnes!

19. Promenáda

promenáda

Hľadáte niečo elegantné, minimálne, napriek tomu reagujúce na vaše umelecké rozhodnutia pri tvorbe vašich stránok? Téma promenády je perfektnou voľbou.

Môžete nahrať všetok svoj obsah a upozorniť na dôležité kúsky pre svojich divákov pomocou niekoľkých krátkych kliknutí. Je to skvelé pre ľudí, ktorí chcú dať svojim divákom vedieť, keď odovzdajú nový podcast.

Promenáda tiež prichádza s rôznymi vlastnými typmi písma a štýlmi hlavičky a päty, ktoré vám umožňujú slobodne zostavovať svoje stránky.

Začíname s promenádou už dnes!

20. Dixie

meno niekoľkých piesní

Dixie je téma podcastu WordPress pre širokú škálu tvorcov podcastov. Nezáleží na tom, či ste skúseným programátorom alebo úplným nováčikom, Dixie vás kryla.

Táto téma bola vytvorená špeciálne pre ľudí, ktorí prevádzkujú podcasty, pretože podporuje najdôležitejšie doplnky zamerané na podcast na trhu: PowerPress a SeriouslySimplePodcasting. Okrem toho môžete odovzdávať svoje MP3 alebo dokonca importovať svoje videá a zvuk z SoundCloud, YouTube, MixCloud a ďalších.

Začíname s Dixie dnes!

21. Podcast

podcast

Nie je zrejmé, pre koho je téma motívom, než mať meno ako Podcast. Téma Podcast je špeciálne určená pre zvukové prehrávače, ktoré sa snažia vytvoriť zabezpečený web, ktorý bude obsahovať ich značku, minulé podcasty a budúce podcasty, keď budú vydané.

Dizajn môžete vykonať malými úpravami výberom zo 7 rôznych farebných paliet a prispôsobením oblasti bočného panela / hlavičky / päty podľa vašich predstáv. All-in-all, ak chcete niečo základné, ktoré splní úlohu, Podcast je odpoveďou.

Začíname s programom Podcast ešte dnes!

22. Challenger

vyzývateľ

Challenger je nová téma s množstvom funkcií, vďaka ktorým je ideálnou voľbou pre začínajúcich podcasterov. Svoj web môžete vytvoriť za pár minút pomocou ľahko použiteľného systému rozhrania Challenger. Umožní vám kliknúť, pretiahnuť a pustiť presne tak, ako chcete.

Táto téma obsahuje 4 sekcie pre widgety a viac ako 50 ikon sociálnych médií. Poskytuje vám možnosť prispôsobiť si hlavičku a pridať funkcie prihlásenia, aby sa diváci mohli prihlásiť do vášho zoznamu adries. Pomocou Challenger môžete rozšíriť svoje publikum a nahrať svoj obsah v reálnom čase, aby vaši poslucháči mali vždy najlepší zážitok.

Začíname s Challengerom dnes!

23. Zvolené

vybraná téma

Vybraný je ideálnou voľbou, ak chcete vytvoriť stránku, ktorá vtiahne poslucháčov a udrží ich tam. Môžete si vytvoriť pútavú webovú stránku alebo osobný blog s informáciami o sebe, hosťoch na vašich podcastoch, budúcich témach a ďalších.

Ak chcete predávať tovar, ktorý súvisí s vašou značkou alebo pridruženými značkami, môžete nahrať svoje podcasty a integrovať obchod s elektronickým obchodom. Vybraný sa tam nekončí; jeho funkcie prispôsobenia sú rozsiahle a umožňujú vám vybrať a vybrať, ako chcete, aby vaše webové stránky vyzerali. Je to vaša stránka, takže sa uistite, že sa vám takto bude cítiť.

Začnite už dnes!

Dúfame, že tento článok vám pomohol objaviť najlepšie témy WordPress pre podcasting.

Ak sa vám tento príspevok páčil, môže sa vám tiež páčiť náš zoznam 27 najlepších tém pre províznych predajcov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map