24 najlepších tém WordPress pre členské weby (porovnané)

Najlepšie témy členstva webu WordPress


Hľadáte najlepšie témy pre WordPress pre členské weby? Ste na správnom mieste. Vieme, že s perfektnou témou môže vaša členská stránka maximalizovať svoj zárobkový potenciál. So správnou sadou funkcií môžete zvýšiť počet členov, zapojiť sa a vytvoriť firmu, na ktorú môžete byť hrdí.

Preto sme pre stránky s členstvom vybrali 26 najlepších tém WordPress. Každý z nich je plne citlivý, takže bude vyzerať skvele na akomkoľvek zariadení.

Vytvorili sme tiež zoznam najlepších tém WordPress, ktoré môžete použiť. Skontrolujte ich.

Chceš nahliadnuť? Pozrite sa na našich 5 najlepších položiek v tabuľke nižšie!

Na prvý pohľad: Najlepšie témy WordPress pre členské stránky

ThemePriceUnique Pretože … Vydané používateľom
divi$ 89 / rokDodáva sa s ťahaním & staviteľ kvapiekElegantné motívy
krajný$ 49Dodávaný s mnohými demonštračnými webmiThemify
Verejný názor$ 49Najlepšie pre členstvo + dizajn časopisuCSSIgniter
Shoppe$ 49Ideálne pre webové stránky WooCommerceThemify
Plavák$ 49Podporuje posúvanie paralaxyThemify

Než začnete, nenechajte si ujsť tento článok o najlepších a populárnych tematických obchodoch WordPress.

1. Divi

divi

Prvou témou, na ktorú sa zameriame, je téma jack-of-all-trades zvaná Divi. Táto intuitívna téma je ideálna pre veteránov WordPress aj pre nováčikov s kolekciou predpripravených rozložení témy Divi, ako aj so schopnosťou vytvoriť si svoju vlastnú tému pomocou svojich nástrojov od základov. Mali by ste sa tiež pozrieť na vysoko prispôsobiteľné detské témy Divi.

Divi prichádza s množstvom funkcií mix-and-match, ktoré vám umožňujú voľne sa ponoriť do ich 46 rôznych prvkov, vybrať si, čo sa vám páči, a prispôsobiť ich tak, aby vyhovovali vašim stránkam a vašej značke..

Vďaka rýchlemu načítaniu a okamžitým aktualizáciám pri vylepšovaní a úprave svojich webových stránok je táto téma vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú vyskúšať niečo úplne nové a dať svojmu členskému serveru v krátkom čase vlastný pocit..

Prečítajte si kompletnú recenziu témy Divi.

Začíname s Divi dnes!

2. Themify Ultra

krajný

Hľadáte rozsiahlu zbierku profesionálnych, ručne vyrábaných tém? Ak je to tak, Themify Ultra je na vašej ceste! Táto prémiová responzívna téma je dodávaná s neuveriteľnými 60 vlastnými ukážkami, z ktorých si môžete okamžite vybrať, z ktorých okamžite vzídete svoje stránky. Zahŕňa tiež jednostránkové ukážky motívov WordPress.

Toto vzrušenie nekončí! Po výbere predvoleného rozloženia sa môžete prihlásiť a vytvoriť si svoj vlastný. Neexistuje nič, ako by ste mohli pridať svoj vlastný dotyk k už tak geniálnej téme a Themify Ultra vám túto slobodu umožňuje.

Začíname s programom Ultra Today!

3. Verejná mienka

verejný názor

Verejná mienka, ako už názov napovedá, je tematická sada časopisov WordPress určená pre webmasterov, ktorí majú webové stránky s tematikou novín / časopisov. Možnosti prispôsobenia sú obrovské, čo vám dáva šancu vybudovať značku vášho časopisu od nuly.

Môžete si vybrať z 30 rôznych farebných možností, použiť celý rad rozložení, ktoré zodpovedajú štýlu, ktorý si čitatelia užívajú, a tiež vám poskytuje to správne množstvo priestoru na zahrnutie reklám pre ďalšie príjmy a propagačné akcie.

Po dokončení rozloženia môžete pridať jedinečné widgety založené na základnom dizajne vašich stránok. Nakoniec získate možnosť pridať svoje vlastné moduly, takže sa jedná o skutočne vlastnú tvorbu.

Začíname s verejnou mienkou už dnes!

4. Themify Shoppe

Shoppe

Ak máte na dosah ruky tento úžasný motív členstva, nemusíte si nastavovať svoj prvý web elektronického obchodu. S hrdosťou sa môžu pochváliť tým, že Themify Shoppe vám umožní vytvoriť si svoj internetový obchod a tému za pár minút.

Produkt Themify Shoppe môžete použiť na prispôsobenie zákazníckych skúseností a udržanie ich návratu pre ďalšie informácie. Je to hračka pridať veci ako zoznam želaní, funkcie rýchleho vzhľadu a dokonca aj vozík Ajax pre rýchle platby..

Kombinujte tieto úžasné nástroje so schopnosťou vyladiť a stavať na existujúcich rozloženiach a niet divu, prečo sa spoločnosť Themify Shoppe zaradila do nášho zoznamu najlepších tém WordPress pre členské weby.!

Začíname so službou Shoppe dnes!

5. Themify Float

plavák

Themify Float je to, čo by niektorí nazvali „futuristickou“ verziou tém členstva Themify. Vrcholom je schopnosť používať parallačné obrázky vo všetkých šablónach návrhu.

Keď kombinujete flexibilné možnosti platformy s rôznymi možnosťami hlavičky, päty a panela, zostanú vám všetky nástroje, ktoré potrebujete pre štýlový, vlastný motív.

Začíname s programom Float Today!

6. Spencer

bolero

Spencer je téma pre členstvo v programe WordPress, ktorá vám pomôže vytvoriť atraktívny a ľahko použiteľný web s výkonnými správami. Pomocou intuitívneho rozhrania drag and drop môžete prispôsobiť svoj motív tak, aby sa zhodoval s obrazovkami mobilných a stolných počítačov.

Je to hračka vytvoriť prispôsobivé lepivé menu, ktoré je vždy k dispozícii a je pripravené na použitie pre vašich zákazníkov. Navigácia nikdy nebola jednoduchšia. Môžete tiež zmeniť farbu a umiestnenie modulu pre web, ktorý dokonale vyhovuje vášmu štýlu.

Najatraktívnejšou črtou tejto témy je schopnosť doručiť vašu výzvu na akciu niekoľkými spôsobmi. Výkonné widgety a nástroje môžete použiť na zvýšenie konverzií a zníženie miery odchodov.

Začíname so Spencerom dnes!

7. Themify Elegant

elegantný

Themify Elegant je téma WordPress, ktorá vám umožňuje odstrániť všetky zložité grafiky a animácie. Táto téma vám umožňuje vytvoriť web, ktorý je jednoduchý a elegantný.

Ťažiskom obsahu tejto témy sú textové a jedinečné obrázky. Nebudete mať problém, aby všetky tieto veci vyzerali skvele. Je ľahké vytvoriť krásnu typografiu s nádherne vyzerajúcimi fontmi, ktoré využívajú medzeru na stránke.

Svoje vlastné portfólio, spravodajské bloky a skutočný obsah môžete pridať pomocou modulov drag and drop pre jedinečný vzhľad bez ohľadu na to, aký typ členskej webovej stránky prevádzkujete..

Začíname s Elegant Today!

8. OptimizePress

optimizepress

Hľadáte konverzie webových stránok? Ak je to tak, OptimizePress je navrhnutý tak, aby vám pomohol čo najlepšie využiť vaše podnikanie, ak máte obchod s elektronickým obchodom alebo pracujete ako ovplyvňovač..

OptimizePress sa môže pochváliť ohromujúcimi 300 + šablónami, z ktorých si môžete vybrať, so schopnosťou vylepšenia, takže si môžete byť istí, že váš web efektívne odráža vašu značku. Existuje niekoľko spôsobov, ako vám umožňujú vytvárať doplnky, ktoré sú určené na konverziu.

Pridajte k téme svoje vlastné prémiové doplnky, ktoré vám pomôžu zostaviť zoznamy potenciálnych zákazníkov a časom rozšíriť efektívnu stopu značky. Vytvorte jednoduché možnosti pre svojich zákazníkov na prihlásenie sa do vášho e-mailového spravodajcu a ďalšie!

Začíname s OptimizePress ešte dnes!

9. Rozkvet

prospievať

Vzkvétanie je fantastická téma, ktorá vám umožňuje ľahko priniesť svoju komunitu z iných platforiem na WordPress. Môžete pridať sociálne siete, správy, fóra, správu úloh, zdieľanie súborov a ďalšie.

Táto téma sa dodáva so sadou prémiových doplnkov, ktoré vám pomôžu urobiť váš prechod vánkom. Získate program Visual Composer Premium, ktorý je navrhnutý tak, aby vám pomohol rýchlo vytvoriť web pomocou nástroja na vytváranie myšou.

Dostanete tiež program WP Form Builder, WooCommerce, Kalendár udalostí a ďalšie, aby ste zabezpečili bezproblémové priblíženie svojej komunity na úplne nový web pomocou WordPress..

Začnite s prosperovaním dnes!

10. Skutočné

reálny

Real from Theme Forest je plne naložené téma WordPress, ktoré prichádza s celým radom vynikajúcich funkcií navrhnutých tak, aby vám pomohlo vytvoriť jedinečnú webovú stránku. Je dodávaný s nástrojom na tvorbu stránok, ktorý obsahuje 20 rôznych modulov, ktoré môžete jednoducho upravovať podľa potreby.

Vytvorte svoje príspevky pomocou bežného textového obsahu, videí, obrázkov, galérií a ďalších. Môžete dokonca odomknúť obsah plateným odberateľom, aby dostali hmatateľný bonus za registráciu prostredníctvom svojho spravodajcu a webovej stránky.

Inštalácia aplikácie Real s vašou súčasnou webovou stránkou WordPress je hračka a vďaka funkciám obsiahnutým v tomto balíku sa z tohto balíka stane skutočne kvalitný balík pre nových majiteľov firiem..

Začíname s Real Today!

11. Javo

JAVO

Javo je ideálna téma pre tých, ktorí chcú vytvárať jedinečné webové stránky s rôznymi možnosťami. Je dodávaný vopred s viac ako 110 miniaplikáciami, ktoré sa pohybujú medzi miniaplikáciami Java a Basic, čo vám dáva plnú kontrolu nad vašou stránkou.

Táto téma obsahuje viac ako 100 šablón. Kombinujte bloky a prvky jazyka Java a vytvorte svoju stránku tak, aby nielen priťahovala divákov, ale aj ich tam udržala.

Zostavte mapy a zoznamy pre ľahký prístup k fyzickým miestam alebo miestam, ktoré spolupracujú s vašou spoločnosťou. Vytvorte vlastné farby, značky a poznámky, aby ste oslovili svoje publikum informačnými a pútavými mapami.

Začíname s Javo dnes!

12. Upokojte

hypnotizovať

Či už chcete vytvoriť webovú stránku elektronického obchodu alebo stránku značky ovplyvňujúcej vplyv, Mesmerize bola vytvorená, aby vám pomohla urobiť viac za kratší čas. Môže sa tiež použiť na vytvorenie webovej stránky pre mobilné aplikácie a softvér.

Táto mimoriadne flexibilná téma sa dodáva s 5 rôznymi typmi hlavičiek, 30 rámčekmi s obsahom a možnosťou pridať video, upraviť gradienty na vašom webe a oveľa viac. Všetky prispôsobenia sa vykonávajú prostredníctvom intuitívnej funkcie drag and drop, ktorá vám umožní vytvoriť si webovú stránku v priebehu niekoľkých minút, v závislosti od vašich skúseností..

Začíname s Mesmerize Today!

13. Kaktus

kaktus

Kaktus je napriek názvu ďaleko od pichľavej témy, ktorá používateľom umožňuje vytvárať moderne vyzerajúci web bez akýchkoľvek hlbokých skúseností s kódovaním..

Medzi prémiové možnosti s touto témou patrí schopnosť vytvárať akýkoľvek druh webových stránok, aký si viete predstaviť. Vytvorte nový vlastný blog pre svoje obľúbené miesto, vytvorte webovú stránku reštaurácie pre svoju reštauráciu alebo vytvorte obchod s elektronickým obchodom, na ktorý môžete byť hrdí.

Zlúčte hlavičky, päty, obsah stránky, widgety a ďalšie a vytvorte tak jednostránkový alebo viacstranový web. Kaktus ste pokryli.

Začíname s kaktusom dnes!

14. Flash

blesk

Flash je téma, ktorá prichádza s množstvom prémiových doplnkov, ktoré umožňujú ľahký prístup k novým používateľom WordPress. Funguje bezchybne s sadou nástrojov Flash a používa nástroj na tvorbu stránok SiteOrgin na rýchle prispôsobenie drag and drop pri zostavovaní každej jednotlivej stránky..

Po dokončení rozloženia môžete stránku obchodu elektronického obchodu pridať, vytvoriť panel vyhľadávania a stránku blogu svojej spoločnosti pridať iba niekoľkými krátkymi kliknutiami. Téma Flash umožňuje vytváranie vašich vlastných webových stránok od základov … flash!

Začíname s programom Flash dnes!

15. Digital Pro

digitálny pro

Pri vytváraní obchodu, ktorý sa špecializuje na online tovar, potrebujete tému, ktoré pomôže podporiť vaše celkové poslanie. Téma Digital Pro je prémiový nástroj na vytváranie webových stránok, ktorý vám poskytuje všetku slobodu, ktorú potrebujete na vybudovanie obchodu svojich snov.

Nahrajte predpripravené šablóny a pridajte svoj vkus pre čistý a organizovaný obchod, vďaka ktorému sa návštevníci budú vracať k ďalšiemu. Vytvorte miniaplikácie, aby zákazníci mohli byť informovaní o nových produktoch, novom obsahu a ďalších položkách. Digital Pro je fantastickým nástrojom pre nových používateľov WordPress, ktorí chcú rýchlo vybudovať svoj obchod s elektronickým obchodom.

Začíname s programom Digital Pro ešte dnes!

16. PixelGrade Hive

Úľ

Vytváranie obsahovej stránky bez riadneho kódovania bývalo ťahaním. Teraz pomocou PixelGrade Hive môžete ľahko vytvoriť svoj blogovací web za pár minút pomocou užívateľsky prívetivého rozhrania, možnosti prispôsobiť si domovskú stránku tak, aby vyzerala ako noviny v škole, časopis alebo čokoľvek medzi tým.

PixelGrade Hive spolupracuje s novými vývojármi, aby pomohol vytvoriť intuitívne webové stránky s jedinečnými spôsobmi, ako zobraziť svoj obsah pomocou stĺpcov, obrázkov, zlomov a ďalších položiek. Môžete to urobiť ešte o krok ďalej a používať širokú škálu písiem a farieb pre čistú webovú stránku bohatú na obsah!

Začíname s Hive Today!

17. Blockchain

blockchain

Zaujíma vás svet kryptomeny? Blockchain je téma, ktorá prichádza s množstvom nástrojov, ktoré vám pomôžu vytvoriť webovú stránku založenú prakticky na všetkom, ale špecialitou je kryptomena..

Ako to? Po vybalení z hry Blockchain prichádza s ľahko použiteľnou tabuľkou, ktorá vám umožňuje ukázať a vysvetliť mieru kryptomeny, keď sa menia v reálnom čase. Nikdy nebolo jednoduchšie zverejňovať tieto informácie a udržiavať svojich čitateľov v slučke.

Môžete tiež použiť 7 rôznych vlastných typov príspevkov, pridať a prispôsobiť neobmedzené farebné schémy, pridať vlastné widgety a ďalšie.

Začíname s programom Blockchain ešte dnes!

18. BinderPro

binderpro

BinderPro je téma, ktorú používajú ľudia, ktorí chcú oživiť svoj nápad pre online časopis. Nepotrebujete tituly ani skúsenosti s kódovaním, iba schopnosť používať nástroje hneď po vybalení z vašej myšlienky na skutočnosť.

Táto téma funguje hladko s mnohými ďalšími prémiovými doplnkami, takže môžete získať plný zážitok bez zníženia kvality. Spojte tieto doplnky s modulovým systémom BinderPro a profesionálnymi predbežnými načítaniami, ktoré môžete upravovať, a niet divu, prečo ľudia používajú túto tému na zostavenie svojich vysnívaných stránok..

Začíname s programom BinderPro ešte dnes!

19. Zloženie tlačového papiera pre papier

zloženie

Téma Zloženie od Graph Paper Press bola navrhnutá od 1. dňa, aby uľahčila život tým, ktorí sa snažia vytvoriť webovú stránku, ale nemajú skutočne potrebné skúsenosti..

Táto téma je po vybalení dodávaná s celým radom nástrojov, ktoré môžete použiť na prispôsobenie svojej domovskej stránky, vrátane hlavičiek, pätičiek, domovskej stránky a bočných panelov. Akonáhle budete mať základné rozloženie, môžete si prispôsobiť každú stránku pomocou jednoduchého systému drag and drag, ktorý vám umožní zdieľať príbehy, kalendáre, fotografie a ďalšie v priebehu niekoľkých sekúnd..

Začíname s grafickým papierom Press Composition Today!

20. Navrhovateľ myslenia

mysliteľ

Dizajnový mysliteľ je téma s jednou hlavnou myšlienkou: jednoduché použitie. Nenájdete žiadne honosné doplnky, ktoré si vyžadujú kódovanie, ale ponúka silný rámec pre nových blogerov a podnikateľov, ktorí sa chcú dostať na nohy online komunity..

Zistíte, že Design Thinker obsahuje podporu SEO hneď po vybalení, takže nebudete musieť tráviť nespočet hodín staraním, či ste do týchto kľúčových slov pridali správne alebo nie. Čerešničkou na torte je skutočnosť, že táto téma sa dodáva aj s možnosťou elektronického obchodu.

Či už chcete vytvoriť tradičný blog s obsahom alebo online obchodom, Design Thinker je vynikajúcou úvodnou prémiovou témou.

Začíname s dizajnom Thinker ešte dnes!

21. Noozbeat

noozbeat

Noozbeat je téma, ktorá vám poskytuje úplnú kontrolu nad novou webovou stránkou WordPress. Začína sa rozložením. Získate plný prístup k množstvu ľahko použiteľných nástrojov na presun a presunutie, ktoré vám umožňujú umiestniť moduly s obsahom presne tam, kde ich chcete..

Potom môžete vylepšiť svoju domovskú stránku, hlavičku a bočné panely (vrátane rozšírenia priestoru pre inzerentov) tak, aby vaše stránky vynikali od iných webových stránok v štýle blogu alebo časopisu na internete..

Po dokončení prejdite a upravte farby a písma a vytvorte svoju značku. Ak chcete prémiovú tému s jednoduchým používaním, Noozbeat je perfektnou voľbou.

Začíname s programom Noozbeat Today!

22. WPZoom Indigo

indigo

Ak hľadáte webovú tému, ktorá plne podporuje váš cieľ mať úspešnú webovú stránku elektronického obchodu, bez ohľadu na vaše miesto, nehľadajte nič iné ako Indigo..

Po vytvorení vlastnej šablóny môžete začať s predajom produktov takmer okamžite, alebo môžete použiť niektorú z mnohých profesionálne vyzerajúcich šablón, ktoré sú súčasťou balenia. Začať svoj vlastný internetový obchod nikdy nebolo jednoduchšie, prečo nezačať ešte dnes a zistiť, prečo väčšina firiem robí prechod medzi tehlami, maltou a elektronickým obchodom..

Začíname s programom Indigo dnes!

23. Hodváb Pixelgrade

hodváb

Máte príbeh, o ktorom máte pocit, že ho potrebujete odovzdať väčšiemu publiku? Ak je to tak, Pixelgrade Silk je prvotriedna téma, ktorú potrebujete pre hodvábne hladký a elegantný blog.

Vytvorená stránka bude optimalizovaná tak z hľadiska rýchlosti, ako aj z hľadiska SEO, čo znamená, že si môžete jednoducho odpočinúť s vedomím, že svojimi kľúčovými slovami ste v publiku a že na vašom webe majú kvalitný dojem. Pomocou jednoduchých nástrojov mimo poľa môžete vytvárať vlastné stránky s výraznými príbehmi pre masy. Môžete dokonca pridať widgety, vďaka ktorým bude zdieľanie v sociálnych sieťach a konverzia bulletinov hračkou.

Začíname s hodvábom dnes!

24. špecialita

špecialita

Ak sa vo vašom výklenku nachádza hľadanie zamestnania pre iných, máme k dispozícii tému, ktorá potrebujete. Táto téma je dodávaná s plne responzívnym rozložením, ktoré vám poskytuje prístup ku všetkým nástrojom, ktoré potrebujete na vytvorenie úžasného, ​​profesionálneho pracovného plánu.

Môžete pridať vyhľadávacie funkcie pre tých, ktorí hľadajú konkrétne úlohy, vytvoriť podkategórie, nahrať príbehy do svojho blogu a ďalšie. Špecialita vám dáva úplnú kontrolu nad vašimi webovými stránkami bez použitia komplikovaného kódovania a mikromanažovania.

Začíname so špeciálnosťou dnes!

Dúfame, že tento článok vám pomohol objaviť najlepšie témy WordPress pre weby s členstvom.

Ak považujete tento príspevok za užitočný, môžete tiež využiť naše porovnanie 9 najlepších e-mailových marketingových služieb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map