24 najlepších tém WordPress pre telocvičňu CrossFit (2020)

Najlepšie WordPress témy pre CrossFit a Gym


Hľadáte najlepšie témy WordPress pre telocvičňu CrossFit?

V Spojených štátoch existuje 5 000 telocviční CrossFit a celosvetovo približne 10 000 telocviční. Najlepším spôsobom, ako sa odlíšiť od davu, je vytvoriť webovú stránku CrossFit s jednou z najlepších tém v telocvični CrossFit.

V tomto článku vám ukážeme 24 najlepších tém WordPress pre telocvičňu CrossFit.

Výber najlepšej témy WordPress pre telocvičňu Crossfit

Pretože na trhu je k dispozícii veľa tém WordPress, je ťažké nájsť perfektnú tému CrossFit, ktorá je najvhodnejšia pre vaše potreby. Budete potrebovať motív so správnymi funkciami a usporiadaním rozloženia, ktoré podporuje váš fitnes a telocvičňový program.

Väčšina populárnych tém WordPress má veľa možností prispôsobenia a často sa dodáva s niekoľkými krásnymi šablónami stránok. Okrem toho môžete použiť doplnok na tvorbu stránok drag and drop na ďalšie prispôsobenie vzhľadu a vzhľadu svojej webovej stránky.

Pri výbere motívu telocvične CrossFit budete musieť hľadať ten, ktorý je dodávaný so správnymi šablónami stránok a ktorý podporuje aj doplnky na tvorbu stránok..

Tu sú niektoré z kľúčových funkcií, ktoré by mala téma WordPress pre telocvičňu CrossFit ponúka:

 • Školenie a správa udalostí
 • Plány členstva a registrácia
 • Systém kontroly a hodnotenia používateľov
 • Portfólio inštruktorov
 • Galéria obrázkov a jazdec

Pozrime sa na najlepšie témy WordPress pre CrossFit a telocvičňu.

1. Astra

Astra Fitness

Astra je výkonná viacúčelová téma WordPress, ktorá sa dodáva s mnohými štartovacími webmi, vrátane telocvične CrossFit, fitnes a zdravia. Aplikáciu Astra môžete prispôsobiť pomocou nástrojov na vytváranie drag and drop stránok a živého prispôsobovača WordPress.

Na import hotovej webovej stránky telocvične CrossFit môžete použiť jej inštalačný program na ukážkový obsah s jedným kliknutím. Potom nahraďte obsah a obrázky údajmi a ihneď začnite.

2. Divi

Divi Fitness

Divi je štýlová téma pre WordPress. Dodáva sa s krásnymi šablónami a rozloženiami pre všetky druhy podnikania, vrátane fitness, telocvične a CrossFit.

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder funguje s ľubovoľnou témou, je najlepšia pre používateľov, ktorí ju chcú používať spolu s inými témami.

Ponúka jednoduché vizuálne ovládacie prvky na jednoduché prispôsobenie stránok vášho webu. Pomocou nástrojov point and click môžete pridať text, obrázky, videá a ďalšie prvky kdekoľvek s ukážkou v reálnom čase.

3. OceanWP

OceanWP Gym

OceanWP je populárna téma WordPress na vytváranie všetkých druhov webových stránok. Môžete ho použiť na rýchle vytvorenie stránky CrossFit a fitnes. Motív má pútavý a odvážny obrázok na pozadí, ktorý upúta pozornosť používateľov.

Umožňuje vám vytvárať vlastné vstupné stránky pomocou nástrojov na tvorbu stránky. OceanWP má na domovskej stránke tlačidlá s výzvou na akciu, ktoré zobrazujú ceny, plány a harmonogramy vašich školení.

4. Ultra

Ultra Fitness

Ultra je moderná téma WordPress navrhnutá so skvelými funkciami a možnosťami, ktoré potrebujete na vytvorenie profesionálnej webovej stránky. Je dodávaný s videom na pozadí, aby ste pridali ukážku svojich aktivít v rámci tréningu CrossFit alebo aktivít v telocvični. Domovská stránka obsahuje viac sekcií pre členov, školenia atď.

Táto téma obsahuje možnosti farieb, vlastné písma, pozadia a oblasti miniaplikácií. Je vysoko optimalizovaný z hľadiska výkonu a rýchlosti a zvyšuje tak rýchlosť načítania stránky.

5. Wellness Pro

Wellness Pro

Ak hľadáte jednoduché a krásne téma WordPress pre svoje podnikanie CrossFit, zdravie, fitness a životný štýl, vyskúšajte Wellness Pro. Je postavený na vrchole rámca témy Genesis, vďaka čomu je robustný a robustný.

Wellness Pro má stredové rozloženie s vlastným logom, navigačným menu, uvítacou správou a tlačidlom výzvy na akciu. Je dodávaný s panelom možností témy pre ľahké prispôsobenie farieb, pozadia a písiem.

VOĽNÝ PRÍSTUP: Wellness Pro + 35 ďalších motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy aplikácie StudioPress vrátane Wellness Pro, ZDARMA?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

6. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro je krásna téma WordPress vytvorená pre všetky webové stránky. Túto tému môžete použiť na vytvorenie svojej webovej stránky CrossFit a telocvične so skvelými funkciami. Téma obsahuje obrázok na pozadí v plnej šírke s vlastným logom, navigačnou ponukou a tlačidlom výzvy na akciu.

Má vlastné šablóny stránok pre členov, školiteľov, kurzy a registrácie. Hestia Pro podporuje WPForms vytvorte kontaktný formulár a spojte sa s vašimi používateľmi.

7. Energia

energie

Energy je vynikajúca téma WordPress pre trénerov fitness, zdravia, posilňovne, CrossFit a jogy. Je dodávaný s navigačným menu a obrázkovým jazdcom v oblasti nad záhybom stránky. Môžete si tiež vybrať medzi 2 návrhmi hlavičiek, aby ste dosiahli požadovaný vzhľad.

Prispôsobenie témy je jednoduché pomocou prispôsobovača tém WordPress so živým náhľadom. Energetická téma je vysoko optimalizovaná pre SEO.

8. Sportify

Sportif

Sportify je pútavá téma WordPress navrhnutá špeciálne pre športy, jogu, fitnes, zdravie a CrossFit. Má prispôsobiteľnú hlavičku s logom, sociálnymi ikonami a reklamným priestorom. Do vyhľadávacieho panela môžete pridať aj viacrozbaľovaciu navigačnú ponuku.

Táto téma sa dodáva s farebnými schémami, vlastnými miniaplikáciami, pozadím a typmi písma. Integruje sa s tvorcami stránok, ako je Beaver Builder, aby rýchlo navrhol vlastné vstupné stránky.

9. Extra

Extra tréner

Extra je populárna téma WordPress, ktorá podporuje vytváranie stránok Divi pre ľahké prispôsobenie. Dodáva sa so stovkami šablón vstupných stránok zdarma a vytvára webovú stránku pre CrossFit, telocvičňu, trénerov a jogu.

Téma je plne prispôsobiteľná a podporuje WooCommerce, takže môžete dokonca spustiť internetový obchod a predávať fitnes výrobky, aby ste zvýšili svoje príjmy.

10. Inspiro

Inspiro

Inspiro je minimalistická viacúčelová téma WordPress, ktorá vám umožňuje vytvárať akékoľvek typy webových stránok. Podporuje pozadie videa s možnosťou automatického prehrávania, ktoré vám umožňuje pridať vlastné video, aby vášmu webu dodal zreteľný vzhľad. Táto téma vám umožní predstaviť obrázkové a video galérie na domovskej stránke s fotografiami z vašej posilňovne CrossFit.

Má niekoľko ukážok a demonštračný obsah s jedným kliknutím, ktorý vám pomôže rýchlo začať. Inspiro podporuje WooCommerce hneď po vybalení.

11. Poradenstvo

konzultačná

konzultačná je bezplatná téma WordPress vytvorená s inteligenciou pre profesionálnych trénerov, odborníkov, konzultantov a inštruktorov. Je to perfektná voľba na vytvorenie webovej stránky pre telocvične CrossFit.

Je dodávaný s posúvačom obrázkov, ktorý vám umožňuje zobraziť vaše služby a školenia štýlovo. Jeho živé prispôsobenie WordPress môžete použiť na úpravu farieb, pozadia a písiem bez toho, aby ste museli písať akýkoľvek kód.

12. Miestne nastavenia

locales

Locales je profesionálny záznam firmy WordPress a téma adresárov. To vám umožní vytvoriť zoznam telocviční, fitnescentier a trénerov vo vašom meste. Môžete tiež povoliť členom, aby predložili svoje zoznamy a rozšírili tak svoju sieť.

Téma obsahuje inštalátor demonštračného obsahu s jedným kliknutím pre ľahký štart. Prispôsobenie rozloženia a obsahu vašich webových stránok je kompatibilné s programom Visual Composer.

13. Aspire Pro

Aspire Pro

Aspire Pro je odvážne a pestrofarebné téma WordPress s obrázkom na celej šírke, ktorý zobrazuje vašu fotografiu v posilňovni CrossFit. Na domovskej stránke má niekoľko oblastí miniaplikácií na pridávanie obsahu, obrázkov, kontaktného formulára atď. V sekcii hlavičky môžete pridať vlastné logo a navigačnú ponuku..

Je dodávaný s niekoľkými vopred vytvorenými vlastnými šablónami stránok, ktoré vám pomôžu vytvoriť jedinečné webové stránky pre váš web. Motív je tiež kompatibilný s populárnymi doplnkami na tvorbu stránok drag and drop, takže môžete ľahko rozšíriť funkčnosť svojich stránok.

14. VW Fitness

VW Fitness

VW Fitness je moderná téma WordPress vytvorená na podporu vašej činnosti v oblasti jogy, fitnes a CrossFit v telocvični. Má sekcie domovskej stránky, na ktorých môžu predviesť svedectvá, formulár na objednanie schôdzky, školenia, portfólio, galériu obrázkov a tlačidlá CTA..

Podporuje vlastné krátke kódy na pridávanie funkcií na vaše stránky. Je to perfektná téma na to, aby ste svojich profesionálov a interpretov vystavili v profesionálnom štýle.

15. Spencer

bolero

Spencer je elegantná téma WordPress pre blogerov zameraných na fitness a životný štýl. Je to perfektná voľba na spustenie blogu v posilňovni CrossFit. Téma vám tiež umožňuje jednoduchú integráciu formulára na registráciu bulletinu na vytvorenie zoznamu e-mailov.

Téma obsahuje lepkavé navigačné menu, vlastné farebné možnosti, tlačidlá s výzvou na akciu a ďalšie. Podporuje tvorcov stránok na vytvorenie vlastného rozloženia blogu.

16. Pranayama jóga

Pranayama jóga

Pranayama jóga je bezplatná téma WordPress navrhnutá špeciálne pre jogu, fitnes, telocvičňu, CrossFit a wellness programy. Má vysoko prispôsobiteľnú hlavičku s vhodným priestorom na pridanie adresy vašej firmy, telefónneho čísla, sociálnych sietí, vlastného loga a navigačnej ponuky..

Domovská stránka obsahuje niekoľko vstavaných sekcií pre kurzy, školiteľov, prápory, osvedčenia a tlačidlá s výzvou na akciu. Je optimalizovaný pre výkon a má najrýchlejší čas načítania stránky.

17. Ectionction

Eclection

Eclection je téma portfólia WordPress vytvorená pre telocvične a posilňovne CrossFit. To vám umožní predstaviť svoje odporúčané obrázky na domovskej stránke. Vedľa môžete zobraziť viditeľné tlačidlo kontaktu.

Pomocou funkcie Eclection môžete upravovať farby, písma, pozadie a widgety v živom prispôsobovači WordPress. Eclection je kompatibilný s WPML, jedným z najlepších prekladateľských doplnkov na trhu.

18. Flevr

Flevr

Flevr je téma elektronického obchodu WordPress, pomocou ktorej môžete predávať vybavenie pre telocvične CrossFit. Plne podporuje tvorcov stránok drag and drop, ako je Beaver Builder, Elementor atď., Na vytváranie vlastných rozložení stránok.

Táto téma vám umožňuje zahrnúť na domovskú stránku viacero typov obsahu a pridať členov, trénerov, referencie a fitnes produkty. Dodáva sa s vlastnými miniaplikáciami na správne zobrazenie sociálnych sietí v bočnom paneli alebo v oblasti päty.

19. Prielom Pro

Prielom Pro

Prielom Pro je téma WordPress poháňaná technológiou Genesis s jednoduchým a elegantným rozložením, ktoré je dokonale vhodné na vytváranie webových stránok CrossFit v telocvični. Táto téma má widgetizovanú domovskú stránku a prichádza s množstvom vlastných widgetov na ľahké vytvorenie úžasnej webovej stránky.

Je tiež dodávaný s pokročilým prispôsobovačom tém, ktorý vám umožňuje upravovať farby, písma a pozadie vašich webových stránok v reálnom čase.

20. Poseidon

Poseidon

Poseidon je ďalšia bezplatná téma WordPress vytvorená špeciálne pre dobrodružné športy, fitnes, jogu, telocvičňu a programy CrossFit. Obsahuje hlavnú prezentáciu v záhlaví, aby upútala pozornosť používateľov.

Téma má biele viac stĺpcové rozloženie na zobrazenie vašich odporúčaných článkov, ikon sociálnych médií a obrázkov. Živý prispôsobovač WordPress môžete použiť na ľahkú zmenu farieb a písiem.

21. Roh

rohový

Roh je profesionálna téma WordPress s minimálnym rozložením. Je to perfektná téma na spustenie svojho webu pre telocvične CrossFit. Téma má neobmedzené farebné variácie a podporu nástroja na tvorbu stránok na prispôsobenie rozloženia.

Je kompatibilný s populárnymi doplnkami WordPress a rozširuje funkcie a funkcie. Roh je kompatibilný s WPML, takže môžete ľahko vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku.

22. Wonderwall

Wonderwall

Wonderwall je flexibilná téma WordPress navrhnutá krásne pre blogerov zameraných na životný štýl a fitness. Má rozmiestnenie v štýle časopisu a niekoľko hotových šablón domovskej stránky, vďaka čomu má váš blog WordPress jedinečný vzhľad.

Obsahuje vlastnú hlavičku s vašim logom, reklamným priestorom pre banner, sociálnymi tlačidlami, navigačnou ponukou a ďalšími položkami. Všetko je dostupné z prispôsobovača WordPress s ukážkou v reálnom čase.

23. Indigo

indigo

Indigo je prémiová téma WordPress, ktorá ponúka rozloženie založené na moduloch na vytvorenie akejkoľvek webovej stránky vrátane telocvične CrossFit. Dodáva sa s videom na celej stránke, aby vášmu webu poskytol zreteľný vzhľad.

Je to priateľské pre začiatočníkov a ľahko sa nastavuje. Téma obsahuje neobmedzené vlastné bočné panely, písma Google, rozloženie obalov a kontaktné formuláre.

24. Fitness

vhodnosť

Ako už názov napovedá, Fitness je téma WordPress vytvorená pre osobné trénerov, telocvične, športovcov, jogu a webové stránky CrossFit. Dodáva sa s niekoľkými demonštračnými webmi a jedným kliknutím na ukážkový importér obsahu, ktorý vám pomôže začať ihneď s novou stránkou. Na domovskej stránke má rôzne sekcie, v ktorých nájdete rozvrhy tried, školiteľov, referencie a ďalšie.

Téma obsahuje celoobrazovkový obrázok na pozadí, ktorý si môžete prispôsobiť pomocou panela možností témy alebo živého prispôsobovača WordPress.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre CrossFit a telocvičňu. Môžete tiež vyskúšať zoznam našich najlepších tém WordPress pre udalosti a konferencie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map