24 najlepších WordPress obnoví témy a vytvorí najlepší dojem

best-WordPress-životopis-themes


Chcete vytvoriť online životopis a zlepšiť svoju online prítomnosť?

S osobným životopisom môžete vytvoriť svoju značku, nájsť si prácu, nadviazať nové kontakty a profesionálne sa propagovať. Používané viac ako 35% všetkých webových stránok online, WordPress je ideálna platforma na vytváranie vašich vlastných životopisov.

V tomto článku sa podelíme o náš osobne zostavený zoznam najlepších tém pre obnovenie WordPress, pomocou ktorých môžete ľahko vytvoriť online pokračovanie. Pripravte sa na otvorenie dverí, pretože príležitosť sa zrazí!

Výber najlepšej témy obnovenia WordPress

Téma životopisu by mala byť prezentovateľná a mala by obsahovať všetky informácie pre náborových pracovníkov, aby vám ponúkli prácu. Pretože existuje 1 000 motívov WordPress, je matoucí nájsť perfektnú tému pre váš životopis.

Tu sú niektoré z bežných funkcií, ktoré by ste mali hľadať v obnovenej téme WordPress:

 • Mobilná responzívna: Téma reagujúca na mobil je ideálna pre váš životopis alebo web portfólia. Vyzerá skvele na všetkých veľkostiach a zariadeniach obrazovky.
 • Priateľský pre tvorcov stránok: Uistite sa, že ste vybrali tému, ktorá podporuje tvorcov stránok drag and drop. Týmto spôsobom môžete nastaviť svoj web bez toho, aby ste museli písať kód.
 • Profesionálne rozloženie: Je dôležité vybrať si profesionálne vyzerajúcu tému, ktorá bude prezentovať vaše pracovné skúsenosti. Téma so svetlými farbami, minimálnymi funkciami a krásnym dizajnom môže byť tou pravou voľbou pre váš životopis.
 • Pripravené životopisy: Akákoľvek viacúčelová téma s požadovanými funkciami môže fungovať pre obnoviteľné webové stránky. Téma, ktorá ponúka hotový životopis a obnovuje šablóny, však môže byť plusom na pridanie vášho životopisu na webovú stránku.

Teraz, keď viete, ako zvoliť obnovenú tému, pozrime sa na náš zoznam najlepších tém pre obnovenie WordPress..

1. Ambiance Pro

Atmosféra-WordPress-theme

Ambiance Pro je výkonná téma WordPress pre profesionálov, ktorá impozantným spôsobom predstaví svoje portfólio. Dodáva sa s výkonom populárneho rámca témy Genesis, ktorý poskytuje optimalizovaný kód SEO, plne responzívny dizajn a neobmedzené možnosti prispôsobenia vašej témy..

V rámci témy Ambiance Pro si môžete vybrať vlastné šablóny stránok, napríklad predvolené, archívy, blog a vstupnú stránku. Výkonný nástroj na prispôsobenie tém vám umožňuje ľahko a rýchlo vylepšiť nastavenia a obsah témy pomocou živých ukážok.

Okrem toho si môžete záhlavie svojich stránok prispôsobiť odovzdaním vlastného loga alebo textového loga. K dispozícii je tiež oblasť miniaplikácie na domovskej stránke, ktorá vám umožňuje prispôsobiť si web tak, aby vyhovoval vašej značke.

VOĽNÝ PRÍSTUP: Ambiance Pro + 35 ďalších motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress vrátane Ambiance Pro, ZDARMA?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

Začnite s Ambiance Pro ešte dnes!

2. Divi

Divi Resume

Divi je profesionálna viacúčelová téma WordPress. Dodáva sa so správnym výberom funkcií a flexibility, ktoré potrebujete na zriadenie životopisu a získanie pozornosti náborových pracovníkov.

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder funguje s ľubovoľnou témou, je najlepšia pre používateľov, ktorí ju chcú používať spolu s inými témami.

Ponúka niekoľko hotových rozložení, ktoré môžete použiť na zobrazenie životopisu alebo životopisu na vašom webe. Téma Divi obsahuje globálne prvky a štýly na ľahké prispôsobenie stránok vašich webových stránok.

Začnite s Divi ešte dnes!

3. Osobnosť

osobnosť-WordPress-theme

Osoba je téma profesionálneho životopisu WordPress na vytváranie online životopisu. Vyznačuje sa prepracovaným jednostránkovým dizajnom s čistými prvkami. Ak chcete rýchlo začať so svojím online životopisom, môžete importovať 1 zo 4 vopred navrhnutých ukážok a jednoducho prispôsobiť jeho obsah.

Téma vám umožní predstaviť váš životopis, skúsenosti, vzdelanie a prácu lešteným spôsobom. Môžete tiež pridať tlačidlo Tlačiť pre svoju časť životopisu, aby ľudia mohli svoj životopis vytlačiť alebo stiahnuť vo formátoch PDF alebo Word.

Aby vám ľudia mohli ľahko kontaktovať, má možnosť pridať kontaktný formulár s mapou, ako aj sociálne ikony. Téma vám tiež umožňuje pridávať viacformátové blogové príspevky.

Začnite s Personage ešte dnes!

4. OneEngine

oneengine-WordPress-theme

OneEngine je ohromujúca jednostránková téma WordPress vhodná pre veľké online portfóliá a obnovenie webových stránok. Je vybavený posúvačom s plnou šírkou s tučným textom a odborne navrhnutými sekciami pre témy, zručnosti, tím, práca, blog a kontakt na domovskej stránke..

Téma OneEngine má jedinečný štýl pre sekciu About, ktorá vám pomôže ukázať pokrok vašej spoločnosti na časovej osi. Portfólio portfólia je skvelé vďaka viacerým možnostiam filtra. Navyše má sekciu tabuľky cien.

Ide o ľahko použiteľné téma, ktoré môže použiť ktokoľvek. Vyskúšajte to, hrajte si s jeho možnosťami a vytvorte si fantastické online portfólio alebo životopis.

Začnite s OneEngine už dnes!

5. Profesia

profesie-WordPress-theme

Profesia je úžasná téma WordPress, ktorá elegantne predstavuje vašu profesiu širšiemu publiku. Obsahuje ohromujúce posuvníky obrázkov, sekcie pre zručnosti a úspechy, odporúčanú sekciu pre vaše pracovné skúsenosti a možnosť kontaktu na domovskej stránke. V podstate ide o jednostránkovú tému; má však krásnu blogovú stránku, na ktorej môžete prezentovať svoje najnovšie články.

Téma Profesia je štýlová, pretože má horizontálny a zvislý dizajn. Okrem toho má tiež možnosť pridať pozadie na celú obrazovku alebo jednoduché pozadie. Ak chcete webovú stránku RTL, má plnú podporu RTL a vopred pripravené ukážky RTL.

Jednou zo zaujímavých čŕt témy je prepínacie menu, ktoré vám umožní alternatívne zobraziť svoje meno / názov stránky a menu webových stránok.

Začnite s Profesiou ešte dnes!

6. Nico

nico-WordPress-theme

Nico je jednoduchá, ale elegantná téma WordPress vhodná na vytváranie online portfólia, životopisov alebo fotografií. Dodáva sa so skutočne jedinečným dizajnovým rozložením, ktoré vám pomôže krásne zobraziť vašu prácu a povýšiť ju na ďalšiu úroveň.

Téma obsahuje filtrovateľné portfólio so skvelými animáciami, ktoré vám pomôžu ukázať prácu prostredníctvom kategórií. Má flexibilné možnosti rozloženia a rozšírené možnosti prispôsobenia. Existuje niekoľko farebných schém, vlastných miniaplikácií atď.

Má výkon najobľúbenejších doplnkov na tvorbu stránok: Elementor, Divi a Brizy. Z týchto 3 doplnkov si môžete vybrať 1 na prispôsobenie svojich stránok.

Začíname s Nico dnes!

7. Pokračovať, CV, vCard & portfólio

životopis-cv-vCard a portfólio-wp-theme

Pokračovať, životopis, vCard & Portfólio je téma, ktoré hľadáte, ak chcete vytvoriť životopis, životopis, vCard alebo portfólio. Názov témy skutočne hovorí samo za seba. Je vybavený zreteľným a krásnym rozložením na vytvorenie plnohodnotného životopisu.

Téma sa dodáva v 2 verziách pozadia: tmavá a svetlá. Môžete importovať ukážku jedným kliknutím, okamžite ju prispôsobiť a pripraviť svoj web ihneď.

Na navrhovanie rôznych častí webu existuje neobmedzené množstvo farieb. Aby ste si mohli svoj online životopis ľahko prispôsobiť, má integrovaný nástroj na vytváranie drag and drop stránok. Môžete použiť viac ako 800 písiem Google, viac ako 1 000 ikon, viac máp, úžasné efekty prechodu stránky atď.

Začíname s programom Resume, CV, vCard & Portfólio dnes!

8. Dizajnér

designer-WordPress-životopis-theme

Dizajnér je skvelá téma WordPress pre dizajnérov a umelcov všetkého druhu, ako sú fotografi, hudobníci a videokgrafi. Umožňuje vám vytvárať nádherné galérie obrázkov a videa, aby ste impozantným spôsobom predviedli svoju najnovšiu prácu.

Téma obsahuje niekoľko štýlov portfólia vrátane dlaždíc, krajiny, portrétu a štvorca na zobrazenie vašej práce. Môžete ľahko nakonfigurovať jeho nastavenia a prispôsobiť tému s nulovým kódom.

Má minimalistický a pohotový dizajn, ktorý je profesionálny a esteticky príjemný.

Začnite s návrhárom ešte dnes!

9. Životopis, CV & Téma vCard

životopis, cv-and-vcard-theme-wordpress

Životopis & vCard je téma pre profesionálov na vytvorenie skvelého online portfólia. Je vhodný pre začínajúcich podnikateľov, lekárov, spevákov, študentov, hercov a kohokoľvek iného, ​​kto chce vytvoriť pôsobivú online prítomnosť..

Obsahuje krásne navrhnuté sekcie pre vzdelávanie, pracovné skúsenosti, zručnosti, štatistiku, portfólio, služby, karusely klientov, kalendár dostupnosti, kontakty, sekcie Twitter a Instagram a čokoľvek iné, o čom si môžete myslieť, že by ste mohli potrebovať vo svojom online portfólio stránky.

V rámci tejto témy si môžete vybrať ľubovoľnú farbu, používať 800+ webových písiem, písiem ikon, sociálnych ikon a vlastných krátkych kódov..

Začíname s životopisom & Téma vCard dnes!

10. Sever

severo-WordPress-theme

Ak chcete zvýrazniť svoju najnovšiu tvorivú prácu eleganciou, Sever je pre vás ideálnym motívom WordPress. Má čisté a elegantné prevedenie pre online portfólio. Podporuje obrázkové galérie, zvukové a obrazové mediálne formáty na prezentáciu vášho obsahu.

Téma North obsahuje Live Customizer, ktorý vám umožňuje prispôsobiť všetko a čokoľvek na vašom webe pomocou živého náhľadu. Názov stránky, farbu odkazu, farbu záhlavia, farbu prízvuku, odovzdanie loga a ďalšie môžete zmeniť iba pomocou niekoľkých kliknutí.

Sever má kód optimalizovaný pre SEO, ktorý pomáha vašim stránkam získať lepšiu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania. Je plne citlivý a dobre sa hodí na všetky obrazovky.

Začnite už dnes so severom!

11. ShiftCV

shiftcv-Wordpres-theme

ShiftCV je moderná téma WordPress, ktorá pútavým spôsobom predstaví váš profil, zručnosti, pracovné skúsenosti a posudky. Umožňuje vám tiež poskytovať možnosti tlače a sťahovania životopisov na vašom webe.

Má kompaktný a čistý dizajn s časťami hotely v 1-stranovom profile. Môžete však tiež pridať osobnú stránku blogu, aby ste mohli prezentovať svoj obsah vo viacerých formátoch, ako napríklad článok v blogu, zvuk, video alebo prezentácia..

Téma vám umožňuje prezentovať svoj životopis v 2 farebných schémach: tmavá alebo svetlá. Plne reaguje, čo znamená, že vaše stránky budú vyzerať skvele na všetkých zariadeniach.

Začnite s ShiftCV ešte dnes!

12. Najatý

najal-WordPress-theme

Najatý je jedinečný obnovený motív WordPress pre profesionálov, ktorí sa chcú najať na najlepšie úlohy v okolí. Pomocou tejto témy môžete krásne prezentovať svoje stručné životopisy, životopisy, kontaktné informácie a účty sociálnych médií online.

Má rôzne šablóny pre predvolenú stránku, stránku blogu, jednotlivé príspevky a domovskú stránku. Dizajn domovskej stránky je jedinečný s rozložením do dvoch stĺpcov, integráciou s vašimi účtami sociálnych médií, sekciou uvítacích správ a obrázkom hlavičky na celej obrazovke..

Téma vám umožňuje používať neobmedzené farby, písma Google a akýkoľvek požadovaný miestny jazyk. Je optimalizovaný pre SEO a reaguje na všetky obrazovky.

Začnite s najímaním dnes!

13. Argent

argent-WordPress-theme

Argent je bezplatná téma WordPress vhodná na vytváranie moderného portfólia alebo obnovených webových stránok. Je dodávaný s domovskou stránkou, ktorá obsahuje portfóliové projekty, takže je to skvelá téma pre kreatívnych profesionálov, ktorí chcú zobraziť svoju prácu úžasne online.

Okrem toho má téma čisté rozloženie stránky blogu na prezentáciu vašich článkov. Ak chcete, aby vaše stránky vynikli, umožňuje vám prispôsobiť hlavičku pomocou možností odovzdávania loga a päty pomocou rôznych miniaplikácií.

Téma má plne citlivé rozloženie, ktoré ponúka plynulé užívateľské prostredie a zaisťuje ohromujúci vzhľad na všetkých zariadeniach a obrazovkách.

Začnite s Argent už dnes!

14. Meteor

meteor-WordPress-theme

Meteor je báječné portfólio a pokračovanie šablóny pre WordPress. Je vynikajúci pre fotografov, dizajnérov, firmy a študentov.

Téma obsahuje 4 rôzne šablóny stránky portfólia: mriežka, murivo, karusel a bloky. Má tiež 3 rôzne rozloženia príspevkov (t. J. Štýl karuselu, štýl mozaiky a štýl príspevku na stred), ktorý vám pomôže prispôsobiť rozloženie každého z vašich projektov..

Meteor má možnosť pridať služby, blog, kontakt, formulár na odber atď., Aby sa vaše stránky dokončili.

Začnite s Meteorom ešte dnes!

15. iThemer

ithemer-WordPress-theme

iThemer je bezplatná prémiová téma WordPress pre obnovenie a portfólio. Dodáva sa s hlavicou odporúčaného obrázka s uvítacou správou a dvoma tlačidlami na najímanie a prácu. Okrem toho má jednoduché rozloženie blogov v zozname, animovaný banner, o nás, službách, práci a portfóliu s fancyboxom, počítadlo, zážitkovú časovú os, widgety klientov a päty..

S iThemer môžete používať písma Google, ikony Awesome Font, sociálne odkazy atď. A predvádzať svoju kreativitu.

Téma umožňuje importovať ukážkový obsah jedným kliknutím a okamžite začať s obnovením stránok. Na prispôsobenie tematických možností a dizajnu môžete použiť Live Customizer, ktorý vám umožní prispôsobiť si web pomocou živých ukážok v reálnom čase..

Začíname s iThemerom dnes!

16. Atómová

atómovej-WordPress-theme

Atomic je viacúčelová téma WordPress vhodná na vytváranie portfólia a obchodných webových stránok. Dodáva sa s krásnymi šablónami pre tímy, služby, posudky, portfólio, blogové príspevky a ďalšie.

Téma má štýlovú typografiu a intuitívnu organizáciu pre rôzne prvky lokality. Umožňuje úplné prispôsobenie záhlavia vašej stránky zmenou obrázka záhlavia, farby pozadia, nepriehľadnosti obrázka, textu atď.

Najdôležitejšie je, aby ste mohli predviesť svoje najnovšie projekty, má možnosti pridať obrázkové galérie, videá atď. V rôznych štýloch.

Začíname s atómom dnes!

17. Výborne

výborný-WordPress-theme

Vynikajúca je téma reagujúca na freemium na vytváranie profesionálnych obchodných webov, blogov, životopisov a portálov. Dodáva sa s celou radou vynikajúcich funkcií, ktoré vám umožnia vytvoriť skvelo vyzerajúci obnoviteľný web v žiadnom momente.

Téma obsahuje skvelé šablóny pre portfólio, galériu, blog, referencie, kontaktujte nás atď. Nájdete tiež vlastné widgety, viac navigačných a spoločenských ponúk a nekonečné možnosti farieb, vďaka ktorým je dizajn vašej webovej stránky jedinečný..

Má užitočné ukážky pre štandardný životopis, ktorý má profilovú fotografiu a podrobnosti profilu v 2 stĺpcoch na domovskej stránke. Nižšie je krásna sekcia portfólia, ktorá predstavuje vašu najnovšiu prácu.

Začnite už dnes vynikajúco!

18. Zatmenie

eclipse-WordPress-theme

Ak ste fotograf a hľadáte motív, ktorý vám predstaví vaše nádherné fotografie, Eclipse je pre vás tým najlepším. Téma obsahuje nádherné možnosti posúvača v hlavičke, galérii obrázkov, príspevkoch do portfólia a roztomilých šablónach blogu.

Téma poskytuje možnosti na pridanie miniaplikácií na domovskú stránku, kde môžete pridať ľubovoľný widget, ktorý sa vám páči, vrátane vašej stránky, miniaplikácie Instagram, možnosti kúpiť pre vaše fotografie, atď. Téma je pripravená na WooCommerce, takže môžete vytvoriť obchodnú stránku a predať vaše fotografie.

Eclipse má vstavaný Live Customizer, ktorý vám umožňuje zmeniť vzhľad vášho webu s okamžitými ukážkami naživo. Prispôsobenie témy je preto jednoduché a rýchle.

Začnite s Eclipse už dnes!

19. Libreto

Libreto-WordPress-theme

Libreto je bezplatná responzívna 1-stĺpcová téma pre WordPress. Je vybavený klasickým štýlom a starostlivými typografickými údajmi, aby obsah vašej stránky vyzeral elegantne. Je ideálny na predvádzanie článkov s veľkými obrázkami alebo na fotografické príbehy s inšpiratívnymi citátmi. Takže, ak ste inšpiratívnym fotografom, je to perfektná téma na spustenie vášho životopisu.

Libretto poskytuje nádherné šablóny pre blog, stránku a stránku kontaktov. Téma je taká jednoduchá a ľahko použiteľná, že dokonca aj osoba s absolútne žiadnymi znalosťami kódovania môže pomocou tejto témy vytvoriť kompletný web.

Začnite ešte dnes s Libretto!

20. Pokračovať

resumee-WordPress-theme

Obnoviť je jednoduchá téma obnovenia WordPress pre profesionálov. Má čistý dizajn so všetkým bielym pozadím. V hornej časti svojej domovskej stránky môžete pridať profilovú fotografiu, sociálne odkazy, kontaktné údaje a krátky životopis.

V podstate ide o jednostránkovú tému s rôznymi časťami týkajúcimi sa pracovných skúseností, vzdelávania a zručností priamo na domovskej stránke. Je to téma minimalistického obnovenia zameraného na priame a bez rozptyľovania.

Začíname s programom Pokračovať ešte dnes!

21. Idylické

idylický-WordPress-theme

Idyllic je krásna viacúčelová téma pre WordPress, ktorú môžete použiť na vytváranie rôznych webových stránok. S jeho rozšírené funkcie a možnosti, môžete ho použiť pre podnikanie, portfólio, blog, alebo online obnoviť web.

Téma je dodávaná s niekoľkými sekciami, ako aj widgetymi na titulnej stránke. Existuje viacero navigačných a sociálnych ponúk, nahrávanie loga a možnosti farieb. Pre predstavenie vybraných diel a najnovších projektov má niekoľko úžasných rozložení portfólia.

Začíname s idylickým dnes!

22. Orfeo

Orfeo-WordPress-theme

Orfeo je responzívna jednostránková téma WordPress určená pre viacúčelové weby. Pomocou tejto témy môžete vytvárať firemné obchodné weby, ako aj blog, portfólio alebo webové stránky s obnovením online. Obsahuje krásne navrhnuté sekcie pre funkcie, tím, referencie, produkty, ceny, blog, kontakt atď.

Ak ste podnikateľ, blogger alebo študent, táto téma vám ponúka rozsiahle funkcie na vytvorenie pôsobivého online portfólia. Môžete použiť vlastné pozadie, mega ponuky atď. A prispôsobiť možnosti celej témy pomocou Live Customizer.

Ide o tému optimalizovanú pre SEO a rýchle načítanie, ktorá vám umožní vytvoriť skutočne výkonnú stránku.

Začnite s Orfeom už dnes!

23. McLuhan

McLuhan-WordPress-theme

McLuhan je bezplatná téma WordPress s jednoduchým a čistým dizajnom. Obsahuje titulnú stránku s kompletným archívom príspevkov usporiadaným podľa roku, aby používateľom poskytol rýchly pohľad na vašu prácu prostredníctvom vlastnej časovej osi..

S McLuhan môžete získať 2 preddefinované šablóny stránok: šablónu obnovenia stránky a šablónu plnej šírky. Pomocou šablóny životopisu môžete ľahko vytvoriť svoj životopis online.

Téma umožňuje prispôsobiť farby pozadia bočného panela a obsahu a pridať sociálne odkazy a ikony. Má mobilné vyhľadávanie využívajúce AJAX s okamžitými výsledkami.

Začnite s McLuhan ešte dnes!

24. Pokračovať

životopis-Tesla-themes-template

Životopis je štýlová téma WordPress pre kreatívne prezentovanie vášho životopisu. Je vybavený krásnou šablónou životopisu s výraznými typografiami, živými farbami, hladkými prechodmi a efektmi. Pomocou tejto témy môžete ukázať svoje pracovné zručnosti, skúsenosti, ocenenia, portfólio atď.

Má jednostránkový dizajn s rôznymi výraznými časťami, ako je portfólio, blog a kontakt. V sekcii kontaktov je možné zobraziť kontaktný formulár, telefónne číslo, adresu a kľúčové posudky.

Téma optimalizovaná pre rýchlosť načítania rýchlejšie a je plne responzívna, takže je prispôsobiteľná každému zariadeniu.

Začíname s programom Pokračovať ešte dnes!

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie témy pre obnovenie WordPress pre vytvorenie online životopisu, životopisu a portfólia. Môžete si tiež pozrieť sprievodcov o najlepších lacných prémiových témach WordPress ao tom, ako zarobiť peniaze z online blogov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map