24 najlepších WordPress vzdelávacích tém (porovnaných) – 2020

najlepšie témy vzdelávania v oblasti wordpress


Hľadáte najlepšie vzdelávacie témy pre WordPress? Či už máte na starosti školský web alebo predávate svoje vlastné kurzy z domu, budete potrebovať perfektné tému, ktoré zaujme vašich študentov. Správna téma môže pomôcť premeniť návštevníkov na študentov, predstaviť vaše kurzy, zvýšiť vašu profesionálnu dôveryhodnosť a zvýšiť váš online úspech.

V tomto článku sa podelíme o 24 najlepších tém vzdelávania WordPress na trhu. Všetci reagujú, takže každá téma, ktorú si vyberiete z tohto zoznamu, bude vyzerať fantasticky na akomkoľvek zariadení.

Vytvorili sme tiež zoznam najlepších tém WordPress, ktoré môžete použiť. Skontrolujte ich.

1. Motív

motív

Téma Motive je nabitá ľahko použiteľnými krátkymi kódmi a je pútavá a moderná. Pomocou rozloženia mriežky, muriva alebo mozaiky môžete bez námahy predviesť svoje vzdelávacie portfólio.

Poháňané stále populárnym programom Tesla Framework. Motive predstavuje pozadie s paralaxou, vlastné typy príspevkov, odporúčané obrázky, odporúčané videá, vlastné widgety, vlastný tvorca formulárov a ďalšie.

Je vysoko prispôsobiteľná a môžete ju donekonečna vyladiť, až kým nevyzeráte presne tak, ako chcete. Alebo, ak ste v zhone, môžete importovať jeden zo svojich vopred pripravených demo stránok a jednoducho zmeniť obsah na svoj vlastný.

Začíname s Motive dnes!

2. Academia Pro 3.0

academia pro

Flexibilita je názov hry s Academia Pro 3.0. Môžete použiť rozloženie 3 alebo 2 stĺpce. A svoj bočný panel môžete umiestniť na ľavú alebo pravú stranu. Navyše môžete jednotlivo zmeniť rozloženie každej stránky; čo znamená, že na jednej stránke môžete mať rozloženie 3 stĺpce a na druhej rozloženie 2 stĺpce!

V záhlaví sú 3 možnosti ponuky. Môžete použiť všetky alebo žiadne z nich. Osobne sa nám páči možnosť ponuky, ktorá je dodávaná s pútavým tlačidlom na výzvu na akciu!

Môžete tiež použiť vlastné vlastné logo pre svoj obrázok v hlavičke. Academia Pro 3.0 je ideálny pre školy alebo domácich pedagógov, ktorí vyvinuli svoju vlastnú značku.

Začíname s Academia Pro 3.0 ešte dnes!

3. Monochromatické

Monochrome

Monochromatický, jednoduchý, ale podstatný návrh navrhli skvelí ľudia v štúdiu StudioPress a využíva ich slávny rámec Genesis.

VOĽNÝ PRÍSTUP: Monochromatický + 35 ďalších motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy aplikácie StudioPress vrátane monochromatického ZDARMA?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

Vďaka veľkému využitiu bieleho priestoru je Monochrome majstrom minima. Vaša vzdelávacia webová stránka bude vyzerať zreteľne, sebaisto a úplne profesionálne.

Začíname s monochromatickým dnes!

4. Elms

brest

Elms je jednou z najlepších tém vzdelávania WordPress, pretože obsahuje svoj vlastný jedinečný systém správy vzdelávania (LMS). Môžete vytvárať bezplatné a platené kurzy, vytvárať kvízy a ľahko spravovať svojich učiteľov a študentov.

Základné prvky témy zahŕňajú 30 návrhov hlavičiek, 8 návrhov rozvrhnutí, neobmedzené prispôsobiteľné farby, písma Google a nekonečné widgety.

Elms prichádza s vlastným tvorcom drag and drop, takže si môžete vytvoriť vlastné rozloženie bez toho, aby ste sa museli dotknúť akéhokoľvek kódu. Pri úprave stránok na webe si vyberte zo sortimentu stĺpcov, riadkov a efektov.

Začíname s Elms dnes!

5. Divi

divi-základná škola-theme-for-vzdelávanie-webové stránky

Divi je solídna téma pre vzdelávacie webové stránky. Má profesionálne rozloženia pre jazykovú školu, školiace balíčky pre základné školy, rozloženie pre e-kurzy, univerzity a vysoké školy a niekoľko ďalších.

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder pracuje s akoukoľvek témou a je najlepší pre používateľov, ktorí ho chcú používať spolu s inými témami. Použitím Divi pre svoju vzdelávaciu webovú stránku môžete vytvoriť vynikajúce stránky na prilákanie nových študentov.

Začíname s Divi dnes!

6. Vzdelávať

vychovávať

Educate je zadarmo dodávaný s programom WPBakery (predtým Visual Composer), ktorý vám umožňuje využívať jeho výkonný nástroj na vytváranie drag and drop..

Obsahuje pokročilý správcovský panel pre pedagógov. Je tiež vysoko prispôsobiteľný a obsahuje viac ako 500 rôznych štýlov hlavičky, viac možností rozloženia, možnosti vyhľadávania AJAX, vlastné widgety a neobmedzené možnosti písiem a ikon.

Educate je tiež zadarmo dodávaný s Revolution Sliderom, ktorý vám dáva silu vytvárať pútavé obrázkové prezentácie na vašej domovskej stránke, aby ste prilákali nových študentov..

Začíname s Educate Today!

7. Edukado

edukado

Educado je vlastným tvorcom drag and drop stránok a je perfektnou témou pre vzdelávacie inštitúcie, ktoré sa snažia rýchlo dostať svoje webové stránky online..

Educado je kompatibilný s WooCommerce a väčšinou doplnkov LMS, čo vám umožňuje zarobiť si peniaze z online kurzov a vzdelávacích produktov.

S viac ako tuctom preddefinovaných rozložení navrhnutých špeciálne pre vzdelávacie webové stránky vás Educado uvedie do prevádzky a bude pracovať v žiadnom okamihu..

Začíname s Educado!

8. Nayma

nayma

Vďaka svojmu demo inštalátoru na jedno kliknutie a 8 hotovým webom vám Nayma umožní zostaviť váš web behom pár minút. Zahŕňa tiež jeho vlastného ľahko použiteľného tvorcu drag and drop, ak uprednostňujete zostavenie svojej webovej stránky od nuly, požadované zručnosti v oblasti kódovania nuly.

Obsahuje moduly pre posuvníky obrázkov, cenové tabuľky, referencie a ďalšie. Je tiež pripravený na WooCommerce.

Začíname s Naymou ešte dnes!

9. Spätná väzba

brožovaná

Ak hľadáte motív v štýle časopisu, ktorý vám umožní predstaviť obrázkové galérie, videá a zvukové klipy, potom je brožovaná kniha tou najlepšou voľbou..

Brožovaná väzba vám umožňuje vybrať si z niekoľkých vstavaných farebných schém, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojej značky.

Môžete si vybrať rozloženie stĺpcov 1, 2 alebo 3. K dispozícii je tiež nekonečný posun. Vďaka vyhľadávacej funkcii AJAX sa váš obsah vždy nájde, keď je to potrebné.

Začíname s Paperback ešte dnes!

10. Vzdelávanie WP

Vzdelávanie WP

Vďaka technológii LearnPress nie je WP Education iba téma: je to výkonný systém správy vzdelávania. Môžete vytvárať a predávať kurzy, navrhovať kvízy a ľahko spravovať svojich študentov.

Program WP Education prichádza s podporou Kalendára udalostí na účely rezervácie; a WooCommerce, aby sa z vašich stránok stal plnohodnotný stroj generujúci príjem.

Začíname s WP Education dnes!

11. EduMag

Edumag

EduMag je ľahko prispôsobiteľný a vybavený možnosťou ukážky naživo. Téma časopisu vytvorená špeciálne pre pedagógov..

Zverejňuje praktický widget sociálnych médií, je kompatibilný s WooCommerce a je pripravený na preklad.

Začíname s programom EduMag ešte dnes!

12. Vzdelávanie v materských školách

vzdelávanie materských škôl

Náš zoznam najlepších vzdelávacích tém pre WordPress by nebol úplný bez vzdelávania v materských školách. Zatiaľ čo väčšina tu uvádzaných tém sa zameriava na vzdelávanie dospelých, vzdelávanie v materských školách sa robilo osobitne s ohľadom na mladší dav. Vytvorte si ešte zábavnú webovú stránku zameranú na mladších žiakov.

Samotná téma je priateľská na SEO, pripravená na preklad a môže sa pochváliť atraktívnym bannerom s veľkým tlačidlom na výzvu na akciu, ktorá láka kliknutia a konverzie..

Vzdelávanie v materských školách prebieha na platforme Bootstrap a je vysoko optimalizované pre rýchlosť. Produkty môžete predávať aj vďaka integrácii WooCommerce.

Začíname so vzdelávaním v materských školách ešte dnes!

13. Edu Care

edu starostlivosť

Edu Care je atraktívny, moderný a ľahko použiteľný a je ideálny pre univerzity, vysoké školy a akýkoľvek iný typ webovej stránky školy..

Edu Care je pripravený na preklad, čo z neho robí ideálnu voľbu pre vzdelávacie inštitúcie, ktoré sa snažia prilákať študentov s rôznym jazykovým zázemím.

Začíname so službou Edu Care!

14. Konzultant školstva

Konzultácia vzdelávania

Detská téma populárneho Business Consultr, Education Consultr je elegantná, modro sfarbená téma navrhnutá špeciálne pre pedagógov..

Môžete prispôsobiť hlavičku témy, oblasť loga a ponuky. Má profesionálne vyzerajúce rozloženie v dvoch stĺpcoch, niekoľko formátov príspevkov, odporúčané obrázky a je pripravený na preklad.

Začíname s poradenstvom v oblasti vzdelávania dnes!

15. Osvietiť

osvietiť

Enlighten je k dispozícii úplne zadarmo a je jednou z najlepších tém vzdelávania WordPress pre vysoké školy, univerzity a kohokoľvek iného, ​​kto propaguje vyššie vzdelávanie..

Prispôsobiteľné pomocou živého náhľadu, Enlighten je mimoriadne flexibilný. Obsahuje posuvníky na domovskej stránke, viacero častí stránky zameraných na vzdelávanie, kolotoč obrázkov a viac oblastí miniaplikácií.

Začíname s programom Enlighten Today!

16. Ultra

krajný

Ultra je jednou z našich najobľúbenejších tém WordPress všetkých čias, takže neprekvapuje, že vytvoril náš zoznam najlepších vzdelávacích tém pre WordPress..

Vytvorené spoločnosťou Themify, Ultra prichádza s viac ako 60 vopred navrhnutými rozloženiami; mnohé z nich dobre fungujú pre pedagógov a školy. Obsahuje tiež intuitívny nástroj na vytváranie drag and drop, takže si môžete ľahko prispôsobiť svoje stránky.

Chcete viac informácií? Prečítajte si našu úplnú recenziu témy Ultra.

Začíname s programom Ultra Today!

17. Prítomnosť

prítomnosť

Prítomnosť je flexibilná a ideálna pre vzdelávacie webové stránky s blogom alebo online obchodom.

Naimportujte ktorékoľvek z desiatok preddefinovaných rozložení alebo využite intuitívneho tvorcu drag and drop a okamžite spustite svoje stránky..

Začnite už dnes!

18. Lenscap

lenscap

Vďaka sofistikovanému usporiadaniu a krásnej typografii je Lenscap úžasný pre pedagógov, ktorí chcú predviesť svoje služby prostredníctvom fotografií a videí. Zamilovali sme si prispôsobiteľný karusel obsahu!

Zahŕňa aj viac farebných schém, vďaka ktorým je jednoduché priradiť váš web k vašej značke.

Začíname s objektívom Lenscap ešte dnes!

19. Edu Pro

edupro

Uvítací obrázok s pútavým tlačidlom na výzvu na akciu je korunovačným klenotom tejto témy. Program Edu Pro bol navrhnutý tak, aby zvýšil počet konverzií a pomohol vám generovať návštevnosť na vašich najhodnotnejších vstupných stránkach.

Bez námahy predvádzajte semináre, kurzy, školiace videá a služby s vopred pripravenými rozloženiami. Vďaka integrácii s mnohými najobľúbenejšími službami e-mailového marketingu môžete tiež získať návštevníkov, aby sa zaregistrovali do vášho e-mailového spravodajcu.

Začíname s programom Edu Pro dnes!

20. Neuton

Neuton

Neuton je rozvrhnutie v štýle časopisu, ktoré vyniká davom a vyznačuje sa trendovými témami. Je perfektný, ak hľadáte niečo skutočne jedinečné.

Neuton je vysoko prispôsobiteľný a obsahuje množstvo vlastných widgetov a viac farebných schém. Každej vytvorenej stránke môžete dokonca priradiť inú farebnú schému!

Nechcete prispôsobovať svoje stránky od nuly? Žiaden problém. Neuton obsahuje demo inštalátor na jedno kliknutie, takže môžete okamžite začať.

Začíname s Neutonom už dnes!

21. Vzdelanie Pro

vzdelanie prof

Program Education Pro je určený pre inštitúcie, ktoré majú veľký podiel na zdieľaní. Táto téma je ideálna na predstavenie textových, video a zvukových príspevkov.

Začíname s programom Education Pro ešte dnes!

22. Vzdelávanie WP

vzdelávanie wp

Vzdelávanie WP je kompletne vybavené vlastným LMS a rýchlo sa nastavuje vďaka viac ako 14 prednastaveným demonštračným webom, ktoré môžete nainštalovať. Alebo, ak máte chuť stavať svoje stránky od nuly, môžete použiť drag and drop buildery WPBakery alebo SiteOrigin.

Táto téma, navrhnutá ako viacjazyčná stránka, je pripravená na WooCommerce a optimalizovaná na výkon.

Začíname so vzdelávaním WP dnes!

23. Eikra Education

Eikra Education

Táto súčasná téma je vynikajúca pre rôzne vzdelávacie centrá. Je dodávaný s modulom LearnPress LMS, takže budete mať všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie výkonných online kurzov.

S programom Eikra Education môžete začať rýchlo vďaka demonštračnému importu na jedno kliknutie. Alebo môžete svoj web zostaviť od nuly pomocou WPBakery, dodávaného tvorcu drag and drop.

Začíname so vzdelávaním Eikra dnes!

24. Edugate Education

edugate

Edugate Education odporúča používať túto tému pre školy, knižnice, udalosti a konferencie a školiace strediská. Je tiež ideálny pre domácich pedagógov a súkromných tútorov.

Je to moderná téma s kreatívnym duchom, ktorá je ideálna na prilákanie nových študentov.

Začíname s Edugate Education dnes!

25. Vzdelávací balíček

vzdelávací balíček

Ako môžete očakávať od názvu, Education Pack je dodávaný s „balíčkom“ ukážok vzdelávacích stránok, ktoré môžete jednoducho nainštalovať, aby ste mohli svoj web uviesť do prevádzky. Tieto ukážky zahŕňajú stránky pre autoškoly, tanečné akadémie, školy dizajnu a ďalšie!

Začíname s Education Pack ešte dnes!

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť najlepšie témy týkajúce sa vzdelávania WordPress.

Ak považujete tento príspevok za užitočný, mohli by ste sa tešiť aj z našich článkov o najlepších doplnkoch Learning Management System a lacných prémiových témach WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map