26 najlepších tém pre WordPress pre udalosti a konferencie (2020)

Najlepšie témy udalostí wordpress


Hľadáte najlepšie témy udalostí WordPress?

Témy udalostí sú vytvorené špeciálne pre propagáciu udalosti. Na rozdiel od typickej témy vám udalosť alebo konferencia uľahčujú predvádzanie nadchádzajúcej udalosti a predvádzanie fotografií z minulých udalostí.

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších tém WordPress pre udalosti a konferencie na trhu.

Výber témy pre udalosti a konferencie

Predtým, ako sa ponoríte a vyberiete tému udalosti, je dôležité, aby ste zistili, či má všetky základné funkcie na propagáciu udalosti..

Nižšie je uvedených niekoľko základných prvkov témy udalosti.

Kalendár udalostí:

Téma udalosti vyžaduje zabudovaný kalendár alebo sa dá bez problémov integrovať s doplnkom kalendára. V kalendári udalostí môžete svojich návštevníkov informovať o nadchádzajúcej udalosti. Umožní vám tiež predviesť vaše minulé udalosti, takže návštevníci získajú predstavu o tom, čo môžu očakávať od nadchádzajúcej udalosti, keď sa objavia na vašom webe..

Galéria udalostí:

Ak chcete predviesť fotografie a videá svojich udalostí, musí mať vaša téma udalosti funkciu galérie.

Vlastná domovská stránka:

Na rozdiel od témy blogu, vaša téma udalosti vyžaduje vlastnú domovskú stránku, aby svojich návštevníkov nadchla nadchádzajúce udalosti.

1. Udalosť

udalosť

Udalosť je štýlová téma WordPress pre hudobné udalosti, nočné kluby, kapely, hudobníkov a salóniky. Môže byť použitý na predstavenie vašich nadchádzajúcich udalostí v profesionálnom štýle. Téma má pokročilé rozloženie s paralelným posúvaním, ktoré používateľom umožňuje hladký posun nadol na vašom webe.

Je dodávaný s produktom Themify Builder, vďaka čomu je jeho spustenie webovej stránky udalosti veľmi jednoduché vďaka funkcii drag and drop. Zahŕňa tiež viac typov príspevkov pre udalosti, galériu, videá a ďalšie.

2. Konferencia Pro

Conference Pro

Conference Pro je perfektná téma WordPress pre udalosti a konferencie. Je dodávaný s frontendovým editorom, ktorý vám umožňuje prispôsobiť si web bez toho, aby ste museli prepínať medzi editorom a ukážkou. Táto téma vám umožňuje importovať udalosti z Facebooku a iných sociálnych kanálov jedným kliknutím. Zobrazuje účastníkov udalosti podobné udalostiam na Facebooku.

Táto téma je plná skladateľa udalostí s množstvom možností na okamžité vytváranie udalostí. Umožňuje vám tiež predávať vstupenky pomocou aplikácií WooCommerce, Eventbrite a ďalších aplikácií.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP je bezplatná a výkonná téma WordPress. Má desiatky vstavaných rozložení pre všetky druhy webových stránok. Na vytvorenie propagácie svojich udalostí môžete použiť ich šablónu udalosti. Téma sa dodáva so všetkým, čo potrebujete na vytvorenie a propagáciu webovej stránky udalosti, vrátane možností správy udalostí a plánovania atď.

Táto téma je pripravená na elektronický obchod a umožňuje vám predávať vstupenky na podujatia online. Je pripravený na preklad a plne podporuje jazyky RTL, takže s OceanWP môžete vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku.

4. Astra

astra

Astra je viacúčelová téma WordPress. Dodáva sa s mnohými štartovacími a demonštračnými webmi vrátane plnohodnotnej webovej stránky udalosti. Táto téma sa ľahko prispôsobuje a integruje s populárnymi tvorcami stránok WordPress. Má jednoduché nastavenie rozloženia hlavičky, blogu, archívov a stránok.

Poskytuje vám úplnú kontrolu nad farbami a typografiou. Téma Astra je super rýchla a podporuje doplnok WooCommerce.

5. Ultra

krajný

Ultra je vysoko flexibilná a pokročilá téma WordPress s viacúčelovým dizajnom. Je dodávaný s desiatkami pripravených webových stránok vrátane rozloženia vašej udalosti alebo stránky konferencie. Téma obsahuje vlastné widgety, navigačné ponuky, moduly obsahu a ďalšie.

Má viac doplnkov, nádherné animácie, obrazové filtre, archívy udalostí, posúvanie podľa sekcií a ďalšie. Ultra je kompatibilný s WooCommerce a WPML.

6. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent je téma udalosti WordPress, ktorá sa špecializuje na predaj vstupeniek na akcie. Hlavnou výhodou OpenEvent je flexibilita hlavičiek.

Umožňuje umiestniť prominentnú CTA priamo do oblasti hlavičky WordPress. Môžete tiež pridať výňatky udalostí do hlavičky a propagovať tak svoje nadchádzajúce udalosti. Navyše, ak chcete vytvoriť efekt nedostatku, môžete pridať aj časovač.

Táto téma sa dodáva aj s importom Facebook a Eventbrite jedným kliknutím.

7. Studio Pro

Studio Pro

Studio Pro je elegantná téma WordPress pre udalosti, konferencie a webové stránky s portfóliom. Má pozadie záhlavia plnej šírky s jasnými farbami. Téma je vysoko prispôsobiteľná a je postavená na vrchole rámca Genesis. Na domovskej stránke obsahuje oblasti miniaplikácií na pridanie obsahu a ďalších modulov.

Dodáva sa s farebnými schémami, ostrou typografiou, obrázkami na pozadí a ďalšími. Na vykonanie zmeny témy môžete použiť živý prispôsobiteľ WordPress.

8. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia je populárna a efektívna téma WordPress pre všetky druhy webových stránok. Má materiálny dizajn, ktorý sa dá ľahko použiť na vytvorenie webovej stránky udalosti. Téma sa dodáva v jednostránkových a viacstránkových rozloženiach. Ponúka posúvanie paralaxy a viac sekcií domovskej stránky na pridávanie obsahu.

Táto téma je prispôsobiteľná pre farby, písma, pozadia, farby odkazov a ďalšie. Má ľahko použiteľný panel možností tém na prispôsobenie všetkého, čo chcete.

9. Speakersumo

Speakersumo

Speakersumo je pútavá téma WordPress na predstavenie profilov reproduktorov, udalostí a konferencií. Má rozsiahlu sekciu hlavičky s tlačidlom CTA, podrobnosti o udalosti a viacúrovňovú rozbaľovaciu ponuku. Téma ponúka flexibilný dizajn, ktorý vám umožní publikovať fotografie a videá všade, kde je to potrebné.

Má krásne sekcie obsahu, ktoré profesionálne prezentujú vaše udalosti. Speakersumo má v téme podrobný kalendár, ktorý umožňuje usporiadanie udalostí.

10. Minimálne Pro

Minimálne Pro

Minimum Pro je čistá a minimálna téma WordPress s rozložením na bielom pozadí. Téma vám pomáha krásne predviesť a zvýrazniť vaše udalosti. Má oblasti widgetov na domovskej stránke na prispôsobenie vašej domovskej stránky.

Táto téma má prispôsobiteľné hlavičky, farebné schémy, typografiu a odporúčané obrázky. Môže sa tiež upravovať pomocou prispôsobovača WordPress so živým náhľadom.

11. Náhľad

Náhľad

Insight je ohromujúca téma WordPress s minimálnym rozložením online časopisov. Táto téma sa môže použiť na predstavenie udalostí, ako to robí fyzický časopis so všetkými podrobnosťami. Má funkcie pre blogerov a fotografov na pridávanie svojich udalostí na domovskú stránku.

Táto téma má 3 farebné schémy, nástroj na vytváranie dynamickej domovskej stránky, vizuálny prispôsobovač a panel rozšírených možností témy, ktorý umožňuje rýchle zmeny webových stránok udalosti.

12. Udalosť

udalosť

Udalosť je bezplatná téma WordPress pre vaše obchodné udalosti, konferencie a blogy udalostí. Má štýlovú dvojvrstvovú časť hlavičky, do ktorej môžete pridať sociálne ikony, navigačnú ponuku, vyhľadávací panel a vlastné logo. Na úvodnú stránku môžete v časti Blurbs pridať udalosti a aktivity.

13. Oscilátor

oscilátor

Oscilátor je téma WordPress pre hudobníkov, DJov, kapely a nočné kluby, aby profesionálnym spôsobom predviedli svoje udalosti. Má veľmi intuitívny a pútavý prvý dojem. Téma používa výrazné a svetlé farby na domovskej stránke.

Poskytuje možnosť predať vstupenky na podujatia zhora. Oscilátor integruje streamingový audio prehrávač, ktorý umožňuje používateľom prehrávať piesne online. Má vlastné widgety a flexibilné rozloženie.

14. Zasadnutia

Sessions

Relácie sú ďalšou témou udalostí WordPress pre nočné kluby, hudobníkov a telocvičňu crossfit. Má jednoduché a čisté rozloženie s posúvačom obrázkov, navigačnou ponukou, vlastným logom a možnosťami košíka v hlavičke. Táto téma má 6 typov príspevkov na pridávanie videí, obrázkov, udalostí a ďalších položiek.

Stránky na vytváranie udalostí môžete okamžite vytvoriť pomocou nástroja na vytváranie a presunutie myšou. Téma relácií podporuje WooCommerce a predáva lístky na podujatia online.

15. Mondree

Mondree

Mondree je téma správy udalostí pre webové stránky WordPress. Má flexibilného skladateľa udalostí, ktorý obsahuje všetky možnosti, ktoré potrebujete, napríklad text, reproduktory, lístky, mapu umiestnenia, kontaktné údaje a ďalšie informácie na vytvorenie udalosti. Táto téma je kompatibilná s viacerými aplikáciami na predaj online lístkov.

Mondree vám pomáha zdieľať vaše udalosti na sociálnych sieťach. Mondree má ticker na informovanie používateľov o nasledujúcej udalosti. Má najkvalitnejší vzhľad a dizajn pre webovú stránku udalosti.

16. E-udalosť

E-event

E-udalosť je prémiovou témou WordPress pre udalosti a konferencie. Téma je plne zameraná na predstavenie rečníkov, podrobnosti o udalostiach, harmonogramy udalostí a partnerov alebo sponzorov. Má karusel jazdca pre zobrazenie nadchádzajúcich udalostí. Môžete tiež pridať počítadlo pre ďalšiu udalosť a nechať svojich používateľov aktualizovať.

Táto téma má 2 rozvrhy plánovania, filtrovateľné udalosti, rozloženie cien lístkov a ďalšie. E-event je pripravený na preklad a je kompatibilný s WooCommerce na predaj vašich vstupeniek online.

17. Vertoh

Vertoh

Vertoh je moderná téma WordPress pre udalosti, výstavy a konferencie. Rovnako ako iné silné témy udalostí, aj v sekcii hlavičky má možnosti registrácie udalostí. Je dodávaný s pokročilými funkciami súvisiacimi s udalosťami na predaj vstupeniek na akcie.

Téma je plná krásnych farebných rozložení, nástrojov na správu udalostí, reklamných nástrojov a sociálnej integrácie. Na úpravu možností motívu môžete použiť živý prispôsobiteľ WordPress.

18. Tvorivo

Kreatívne

Tvorivo je štýlová téma WordPress pre udalosti a konferencie. Je vybavený obrázkom na celej obrazovke s nadpisom, ktorý priťahuje pozornosť používateľov. Táto téma je ideálna na pridávanie udalostí z iných webových stránok a získavanie provízií predajom ich vstupeniek. Je kompatibilný s tvorcami stránok, ako je Beaver Builder, takže stránky WordPress môžete rýchlo vytvárať pomocou drag and drop. Téma je responzívna a optimalizovaná pre SEO.

19. Hviezda udalosti

EventStar

Event Star je farebná a moderná téma WordPress pre udalosti a konferencie. Je vybavený posúvačom udalostí s odpočítavačom času pre nadchádzajúcu udalosť. Na domovskú stránku môžete pridať rozvrh udalostí, prednášajúcich, časté otázky, referencie a ďalšie. Event Star má pokročilé a vlastné widgety pre bočný panel a pätu. Téma vám pomáha spravovať a propagovať vaše udalosti online.

20. Tyler

Tyler

Tyler je téma WordPress pre technologické konferencie a udalosti. Má viac možností rozloženia, aby zodpovedala vašim požiadavkám. Téma má počiatočný dizajn, ktorý predstavuje podrobnosti vašej konferencie a umožňuje používateľom zaregistrovať sa v hlavičke webovej stránky.

Tyler predstavuje rečníkov udalosti v profesionálnom štýle. Môžete tiež zdieľať svoj harmonogram udalostí a predávať vstupenky online.

21. Pristátie

pristávacia

Pristátie je viacúčelová téma WordPress určená na vytváranie všetkých druhov webových stránok vrátane webových stránok pre udalosti a konferencie. Má celoobrazovkový obrázok na pozadí, ktorý si môžete prispôsobiť pomocou panelu možností jednoduchých tém na hlavnom paneli WordPress. Na rýchle navrhovanie stránok udalostí môžete použiť nástroj na vytváranie drag and drop stránok Themify.

Téma sa dodáva s viac ako 25 predpripravenými rozloženiami, vrátane jedného pre udalosti a konferencie. Má viac šablón hlavičiek, typov príspevkov udalostí a podporuje WooCommerce.

22. Fagri

Fagri

Fagri je bezplatná a jednostránková téma WordPress. Môže sa použiť na vytvorenie webovej stránky vašej udalosti a konferencie od začiatku. Táto téma má hlavičku s plnou šírkou a vlastné widgety na pridanie registrácie udalostí a kontaktného formulára na váš web.

Umožňuje vám tiež spustiť blog o vašich udalostiach. Možnosti tém sú jednoduché a ľahko nastaviteľné. Fagri sa hladko integruje s WooCommerce, takže si môžete vytvoriť online obchod rýchlo a ľahko.

23. Konferencia

Konferencia

Ako už názov napovedá, konferencia je krásna a atraktívna téma WordPress pre správu udalostí a konferencií. Táto téma má možnosti predviesť vaše nadchádzajúce udalosti, rečníkov, štatistiky udalostí a ďalšie. Umožňuje vám pridať viac tlačidiel s výzvou na akciu, aby ste používateľov presvedčili, aby si kúpili vstupenky. Plne podporuje WPML na vytvorenie webovej stránky pre viacjazyčné udalosti.

24. Neve

neve

Neve je super rýchla a výkonná téma WordPress s univerzálnym rozložením. V hlavičke sú vybavené tlačidlámi s výzvou na akciu, ktoré používateľom umožňujú zaregistrovať sa na vaše udalosti alebo konferencie. Téma má jednoduchý a elegantný dizajn s asi časťou na domovskej stránke.

Je to téma priateľská pre začiatočníkov s ľahkým nastavením. Téma Neve podporuje WooCommerce a je optimalizovaná pre SEO.

25. Listee

Listee

Listee je najvýkonnejší záznam a téma adresárov WordPress. Môže byť použitý na zoznam všetkých vašich udalostí a konferencií. Táto téma má možnosť umožniť svojim používateľom odoslať svoje udalosti. Po schválení budú ich udalosti zverejnené na vašom webe.

S Listee môžete pomocou tvorcov stránok vytvárať stránky udalostí a predávať vstupenky na všetky druhy udalostí a konferencií. Integruje sa s WooCommece pre online predaj vstupeniek.

26. Berliner

Berlínčan

Berliner je vynikajúca téma WordPress pre hudobné udalosti, kapely, DJs a nočné kluby. Je to perfektná téma pre zábavný priemysel na propagáciu svojich udalostí online. Táto téma má viacero typov obsahu na profesionálne predvádzanie vašich udalostí. Má vlastný zvukový prehrávač na pridanie zvuku na pozadí.

Dodáva sa s výkonným systémom správy udalostí, vlastnými miniaplikáciami, flexibilnými možnosťami rozloženia a ďalšími. Berliner je možné prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre udalosti a konferencie. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o najlepších doplnkoch pre udalosti WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map