26 najlepších viacúčelových tém WordPress (2020)

Najlepšie wordpress viacúčelové témy


Hľadáte najlepšie viacúčelové témy WordPress na vytvorenie webovej stránky? Viacúčelové témy vám umožňujú vytvárať takmer akýkoľvek typ webových stránok, aké si viete predstaviť, pretože ponúkajú vyššiu úroveň flexibility a rozšírenú sadu funkcií.

V tomto článku budeme zdieľať najlepšie viacúčelové témy pre vaše stránky WordPress.

Vytvorili sme tiež zoznam najlepších tém WordPress, ktoré môžete použiť. Skontrolujte ich.

Vytváranie stránok s viacúčelovým motívom WordPress

Ak chcete vytvoriť web v programe WordPress, budete potrebovať názov domény a hosting webových stránok. Názov domény je adresa vášho webu na internete, napríklad Google.com a IsItWP.com, a webhosting je virtuálne miesto, kde sa ukladajú obsahové súbory vašich webových stránok online..

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zakúpenie názvu domény a webhostingového plánu. Názov domény si môžete kúpiť od spoločnosti, ktorá registruje domény, napríklad NameCheap alebo od spoločnosti, ktorá hosťuje webhosting, pretože väčšina hostiteľských spoločností v súčasnosti poskytuje názvy domén..

Odporúčame vám však spustiť svoje webové stránky s Bluehost, jedným z najlepších poskytovateľov hostingu na svete. Sú tiež oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostenia samotnými WordPress.

Vypracovali sme dohodu so spoločnosťou Bluehost s cieľom ponúknuť našim používateľom bezplatný názov domény a viac ako 60% zľavu pri webhostingu. S Bluehost môžete začať svoj web už za 2,75 dolárov mesačne.

Po zakúpení názvu domény a webhostingu môžete začať s vytváraním svojich webových stránok. Ak potrebujete podrobné pokyny, tu je náš podrobný návod na vytvorenie stránky WordPress.

Pozrime sa teda na tie najlepšie viacúčelové témy WordPress, ktoré môžete použiť.

1. Divi

Divi Téma

Divi je výkonná viacúčelová téma WordPress vytvorená spoločnosťou Elegant Themes, jedným z popredných obchodov s témami WordPress na svete. Je to téma s úplnou odozvou, vďaka ktorej váš web vyzerá skvele na všetkých typoch zariadení a obrazovkách.

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder funguje s ľubovoľnou témou, je najlepšia pre používateľov, ktorí ju chcú používať spolu s inými témami.

Téma Divi sa dodáva aj so vstavaným nástrojom drag and drop, pomocou ktorého môžete ľahko vytvoriť ľubovoľný typ rozloženia webových stránok, ktorý sa vám páči. Na vytvorenie svojho návrhu môžete použiť 46 výkonných prvkov obsahu. Všetky tieto prvky obsahu sú vysoko prispôsobiteľné, takže môžete tejto téme dať svoj vlastný dizajn.

Ak chcete rýchlo spustiť svoj webový projekt, môžete použiť jedno z 20 vopred pripravených rozložení Divi ponúkaných v téme. Nenechajte si ujsť tieto vysoko prispôsobiteľné detské témy Divi.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu Divi.

Začnite s Divi ešte dnes!

2. Ultra

ultra-theme-buy-button

Ultra je vysoko flexibilná a funkčne bohatá viacúčelová téma WordPress vytvorená spoločnosťou Themify. Má silu jedného z najmocnejších tvorcov stránok, Themify Builder, ktorá vám umožňuje vytvoriť akýkoľvek typ webovej stránky, ktorý sa vám páči, pomocou jednoduchého rozhrania drag and drop.

Ultra prichádza s viac ako 10 demonštračnými webmi, ktoré môžete nainštalovať jedným kliknutím, nahradiť demo obsah vlastným obsahom a publikovať. Niektoré z dostupných demonštračných stránok sú určené pre webové stránky agentúr, reštaurácií, svadobných a zásnubných, fitnes, eCommerce a fotografie.

Okrem toho má viac ako 60 preddefinovaných rozložení, ktoré vám pomôžu rýchlo vytvoriť webové stránky. Okrem toho obsahuje niekoľko štýlov hlavičiek, rozloženia príspevkov, možnosti pozadia záhlavia, typografiu a farebné možnosti, vďaka ktorým môžete vytvoriť úplne jedinečnú webovú stránku..

Prečítajte si našu úplnú Ultra recenziu.

Začnite s Ultra už dnes!

3. Avada

Avada

Avada je najpredávanejšou WordPress témou všetkých čias na tematickom trhu Themeforest. Poskytuje vám neobmedzené funkcie a možnosti prispôsobenia, ktoré môžete použiť na vytvorenie výkonných webových stránok pre viaceré miesta.

Avada prichádza s viac ako 40 predpripravenými plne funkčnými ukážkami webových stránok, ktoré môžete importovať do WordPress jediným kliknutím a rýchlo spustiť svoje webové stránky. Okrem toho existuje viac ako 255 vopred pripravených návrhov webových stránok a viac ako 1 000 možností pre jednoduché prispôsobenie.

Pozrite sa na toto porovnanie medzi Divi vs Avada.

Nehovoriac o tom, že je dodávaný so 6 prémiovými doplnkami v hodnote 200 dolárov. Tieto pluginy môžete používať zadarmo s Avada.

Prečítajte si našu úplnú recenziu v Avade.

Začnite s Avada už dnes!

4. Astra

astra

Astra je vysoko prispôsobiteľná téma WordPress, ktorá umožňuje ľahko vytvoriť webovú stránku tak, ako chcete. Dodáva sa so sadou ukážok, ktoré vám umožňujú rýchlo spustiť plnohodnotné preddefinované stránky jediným kliknutím. Po naimportovaní ukážky si môžete prispôsobiť vzhľad podľa svojich preferencií.

S Astra získate možnosť vypnúť nadpis stránky & sidebar. Môžete ho tiež použiť na vytvorenie jednostránkových webových stránok WordPress. Bezproblémovo sa integruje s populárnymi tvorcami stránok, ako sú Beaver Builder, Elementor atď.

Začnite s Astra už dnes!

5. X Téma

X Téma

X The Theme je jednou z najpredávanejších tém na trhu Themeforest. Vďaka doplnku Cornerstone Page Builder, X The Theme ponúka úplne front-end webový zážitok. Ľahko sa používa a je veľmi rýchly.

X The Theme vám poskytuje prístup k desiatkam prémiových doplnkov zadarmo, takže môžete vytvárať webové stránky s úplnou slobodou a tiež ušetriť veľa peňazí..

Najúžasnejšia funkcia, ktorú budete mať s X The Theme, sú 4 komíny dizajnu alebo úplne navrhnuté témy v rámci témy. Na týchto stohoch návrhov môžete získať viac ukážok, importovať ich jediným kliknutím a vytvoriť svoj web.

Prečítajte si našu úplnú recenziu témy X The Theme.

Začíname s témou X The Theme dnes!

6. Návrhy Wbcom

Návrhy Wbcom

Návrhy Wbcom poskytujú prémiové témy WordPress pre rôzne miesta, vrátane sociálnych sietí, online komunity, členských stránok, systémov riadenia vzdelávania, trhovísk s viacerými príjemcami atď. Ich témy hladko spolupracujú s obľúbenými doplnkami WordPress, takže sa nemusíte obávať problémov s kompatibilitou s vašimi obľúbenými doplnkami..

Každá téma vám ponúka výber farieb, vlastnú hlavičku, farby pozadia a krásnu typografiu. Wbcom Designs podporuje BuddyPress, LearnDash LMS, LifterLMS a ďalšie doplnky.

Začíname s dizajnom Wbcom dnes!

7. Spustenie

spustenie wordpress tému

StartUp je jednou z najlepších viacúčelových tém na trhu, ktorá vám umožňuje vytvárať stránky podľa vašich predstáv využitím potenciálu programu WordPress Customizer. S pomocou vlastných miniaplikácií StartUp transformuje váš prispôsobovač do nástroja na tvorbu stránok.

Týmto spôsobom môžete na svojom webe robiť úpravy bez toho, aby ste museli prepínať medzi editorom a ukážkou.

Dodáva sa s mnohými prispôsobiteľnými miniaplikáciami, ako sú hrdina, blog, prezentácia obsahu a ďalšie.

Začíname so službou StartUp ešte dnes!

8. Hestia

Hestia

Ak hľadáte viacúčelovú tému WordPress pre materiálový dizajn, téma je pre vás Hestia. Je to vynikajúca bezplatná a prémiová šablóna WordPress vhodná pre rôzne typy webových stránok vrátane obchodných spoločností, elektronického obchodu, portfólia atď..

Téma Hestia je plne kompatibilná s doplnkom WooCommerce, takže môžete ľahko zmeniť svoj web na internetový obchod. Navyše podporuje všetky ďalšie hlavné doplnky WordPress.

Je to téma, ktorá je úplne založená na programe WordPress Live Customizer, takže si môžete zobraziť živé ukážky všetkých vykonaných zmien. Poskytuje jednoduché a čisté rozhranie, ktoré vám pomôže ľahko vytvárať webové stránky.

Začnite s Hestiou už dnes!

9. Fénix

Fenix

Fenix ​​je štýlová viacúčelová téma WordPress, ktorú môžete použiť na vytvorenie akéhokoľvek typu webovej stránky. Dodáva sa so 6 plne funkčnými ukážkami webových stránok pre rôzne obchodné miesta, aby ste mohli začať rýchlo.

Dodáva sa s niekoľkými prémiovými doplnkami, medzi ktoré patria posuvník vrstiev, revolúcia jazdca, Brix Page Builder a ďalšie. Svoj obľúbený doplnok na tvorbu stránok WordPress môžete tiež použiť na prispôsobenie stránok a jednoduché navrhnutie vašich vlastných vstupných stránok.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí rozloženie blogu v mriežke, lepkavá hlavička, formáty príspevkov, dovozca demo obsahu s jedným kliknutím a sprievodca nastavením motívu. Podporuje tiež WooCommerce a pripravené na preklad na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

Začnite už dnes s Fénixom!

10. Zmierniť byt

themify-plochou tému

Ak ste fanúšikom bytového dizajnu, Themify Flat je pre vás tou správnou témou. Je vybavený jedinečným plochým dizajnom, ktorý vám pomôže predviesť krásny obsah vášho webu.

Je to viacúčelová téma, ktorú môžete použiť pre blogy, obchodné weby a webové stránky s portfóliom. Je poháňaný nástrojom Themify Builder, ktorý vám pomôže ľahko prispôsobiť celú tému. Okrem toho obsahuje animáciu zvýraznenia kruhu, portfólio, lištu postupu, animovanú časovú os, posúvač posudkov atď.

Ak sa vám páči jeho ukážka, môžete ho ľahko importovať jedným kliknutím, prispôsobiť ho a použiť ho pre svoje stránky.

Prečítajte si našu úplnú recenziu Themify Flat.

Začnite s Themify Flat!

11. Nimva

NIMV-theme

Nimva je čistá a krásna viacúčelová téma pre WordPress. Je dodávaný s jednoduchým a ľahko použiteľným nástrojom na tvorbu front-end stránok, ktorý vám umožní ľahko navrhnúť vaše webové stránky pomocou živých ukážok.

Ide o úplne pohotovú tému, ktorá vyzerá skvele na akomkoľvek zariadení vrátane stolových počítačov, prenosných počítačov a mobilných zariadení. Je tiež pripravený na displeje sietnice.

Ďalej obsahuje rozšírené možnosti tém, mega ponuky, vlastné návrhy hlavičiek, ikony Awesome Font, rozšírené možnosti typografie atď..

Prečítajte si našu úplnú recenziu od spoločnosti Nimva.

Začnite s Nimvou už dnes!

12. Creativo

creativo-WordPress-theme

Hľadáte kreatívnu tému WordPress? Potom je pre vás Creativo skvelým motívom. Jedná sa o úplne citlivú modernú tému na vytváranie webových stránok na rôzne účely.

Téma Creativo prichádza s desiatkami krásne navrhnutých demo stránok. Môžete si vybrať jednu z nich a okamžite spustiť svoje webové stránky. Podporuje doplnok WooCommerce, takže môžete svoj web kedykoľvek zmeniť na eCommerce.

Aby ste získali väčšiu slobodu dizajnu, ponúka 3 prémiové doplnky (Visual Composer, Slider Revolution a LayerSlider) v rámci témy, ktorú môžete použiť zadarmo..

Prečítajte si našu úplnú kreatívnu recenziu.

Začnite s Creativom už dnes!

13. StudioPress Parallax Pro

StudioPress-paralaxa-pre-teho

Ak máte radi vzory pre paralaxy, StudioPress Parallax Pro je pre vás skvelým motívom. Je to úžasná a krásna viacúčelová téma pre WordPress. Je to téma založená na výkonnom rámci Genesis.

Pomocou tohto motívu môžete vytvárať firemné obchodné weby, ako aj webové stránky elektronického obchodu a portfólia. Je vybavený výkonným prispôsobiteľom tém, oblasťami widgetov na domovskej stránke, prispôsobiteľnou hlavičkou a ďalšími možnosťami.

Je to téma plne reagujúca na mobilné zariadenia, ktorá sa dobre zmestí na mobilné obrazovky, ako aj na všetky ostatné typy obrazoviek.

Prečítajte si našu úplnú recenziu StudioPress Parallax Pro.

Začnite ešte dnes s StudioPress Parallax Pro!

14. Oshine

oshine-WordPress-theme

Oshine je skutočne viacúčelová téma pre WordPress, ktorú si môžete kúpiť v Themeforest. Je vynikajúci pre webové stránky všetkých druhov vrátane portfólia, agentúry, blogu, architektúry, podnikania alebo obchodu.

Má intuitívny tvorca vizuálnych stránok na vytváranie webových stránok. Môžete získať 43 ukážok a viac ako 100 preddefinovaných rozložení stránky, aby ste mohli rýchlo začať vytvárať webovú stránku. Predinštalované šablóny alebo rozloženia môžete nainštalovať jedným kliknutím.

V téme sú navyše jedinečné hlavičky a štýly ponúk, ktoré ponúkajú vynikajúce možnosti dizajnu.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu spoločnosti Oshine.

Začnite s Oshine už dnes!

15. Zložte

Doplňte tému

Enfold je ďalšou najpredávanejšou prémiovou témou WordPress na trhu Themeforest. Je to téma s úplnou optimalizáciou rýchlosti, ktorá vyniká skvele v nástrojoch Google Page Speed ​​Insights a GTMetrix na testovanie rýchlosti.

Doplnková téma sa dodáva s úžasnými možnosťami a funkciami témy, vďaka ktorým môžete vytvoriť dizajn tak, ako chcete. Má veľké množstvo vopred navrhnutých ukážok pre rôzne typy webových stránok, ktoré môžete použiť ako východiskový bod.

Medzi ďalšie funkcie témy patrí plne responzívny dizajn, podpora tvorcov drag and drop, pripravená sietnica, optimalizácia SEO, preklad pripravený atď..

Prečítajte si našu úplnú kontrolu Enfold.

Začnite s Enfold už dnes!

16. Uncode

uncode-WordPress-theme

Uncode je kreatívna viacúčelová téma WordPress vytvorená tak, aby zaujala používateľov krásou a silou. Je dodávaný s úžasnými funkciami a funkciami, takže môžete vytvárať pútavé webové stránky v žiadnom momente. Pomocou tejto témy môže ktokoľvek ľahko vytvoriť webovú stránku bez toho, aby sa dotkol akéhokoľvek kódu.

Téma prichádza s množstvom jedinečných ukážok, z ktorých každá je vytvorená s jedinečným konceptom. Tieto demonštračné stránky môžete použiť na rýchle spustenie vášho webu. Poskytuje tiež bezplatný prístup k niekoľkým prémiovým doplnkom WordPress.

Navyše obsahuje pokročilý mriežkový systém, perfektný dizajn pixelov, štýly menu 6+, podporu WPML atď.

Prečítajte si našu úplnú kontrolu kódu Uncode.

Začnite s Uncode ešte dnes!

17. BeTheme

BeTheme Review

BeTheme je jedným z najobľúbenejších a najpredávanejších tém na trhu Themeforest. Ponúka širokú škálu funkcií a možností prispôsobenia, takže môžete zostaviť akýkoľvek typ dizajnu, ktorý sa vám páči.

BeTheme má viac ako 360 preddefinovaných webových stránok, ktoré môžete importovať jedným kliknutím a spustite webovú stránku. Všetky tieto webové stránky boli profesionálne krásne navrhnuté a ponúkajú skutočne pôsobivý vzhľad.

Okrem toho môžete pomocou tejto témy získať 20 prispôsobiteľných štýlov hlavičky, neobmedzeného počtu ponúk, paralaxy a pozadia videa, neobmedzeného bočného panela, neobmedzeného množstva farieb, podpory detských motívov atď..

Prečítajte si našu kompletnú recenziu spoločnosti BeTheme.

Začnite s BeTheme ešte dnes!

18. Spolu

Celkové-WordPress-theme

Rovnako ako názov napovedá, Total vám poskytuje celkovú množinu funkcií a funkcií, ktoré potrebujete na vytváranie viacúčelových webov. Je to ešte jedna z najpopulárnejších tém WordPress na trhu Themeforest.

Celkom prichádza s úplne front-end vizuálnym tvorcom stránok s viac ako 50 užívateľskými modulmi. Pomocou vizuálneho nástroja na tvorbu stránok môžete ľahko a okamžite vytvárať krásne webové stránky. Existuje viac ako 40 ukážok pripravených na použitie s možnosťou inštalácie jedným kliknutím.

Jednou z vynikajúcich funkcií tejto témy je možnosť prispôsobiť hlavičky a päty. Téma vám navyše umožňuje zadarmo využívať viac prémiových doplnkov.

Prečítajte si našu úplnú celkovú recenziu.

Začnite s programom Total ešte dnes!

19. Kallyas

kallyas-WordPress-theme

Kallyas je prémiová viacúčelová téma, ktorú môžete použiť pre akýkoľvek typ webovej stránky. Je to téma s rýchlym načítaním, ktoré poskytuje obsah vašich stránok veľkou rýchlosťou.

S touto témou môžete získať rozšírený zoznam ukážok webových stránok, ktoré si môžete nainštalovať jedným kliknutím. Pomocou týchto ukážkových webových stránok môžete svoje stránky nastaviť za pár minút. Prispôsobenie motívu je jednoduché a bezproblémové vďaka vynikajúcemu tvorcovi vizuálnej stránky.

Ak zistíte akékoľvek ťažkosti pri používaní témy, môžete od tímu tvorcov tém získať plnú podporu. Môžete si tiež prečítať ich podrobnú dokumentáciu a videonávody.

Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti Kallyas.

Začnite už dnes s Kallyasom!

20. Brooklyn

brooklyn-theme

Brooklyn je vysoko flexibilná téma WordPress, ktorá sa dodáva so širokou škálou funkcií. Tieto funkcie môžete použiť na vytvorenie ľubovoľného typu webových stránok, ktoré chcete. Je to téma založená na úplnom vytvorení stránky, takže vytváranie tejto webovej stránky je s touto témou zábavné.

Téma obsahuje viac ako 40 vopred vytvorených webových stránok, ktoré môžete importovať jediným kliknutím. Potom si môžete prispôsobiť ukážkový obsah a vytvoriť si svoj vlastný web. Téma kladie osobitnú starostlivosť na správu portfólia, správu cenových tabuliek a ďalšie vlastné prvky, ktoré sú užitočné pre všetky druhy webov.

S témou Brooklyn získate bezplatný prístup k doplnkom Slider Revolution a Visual Composer. Pomocou týchto výkonných nástrojov môžete vytvárať nádherné stránky v žiadnom momente.

Prečítajte si našu úplnú recenziu v Brooklyne.

Začnite už dnes s Brooklynom!

21. Výbežok

výbežku-WordPress-theme

Salient je ďalšou výkonnou viacúčelovou témou WordPress, ktorú môžete použiť na vytváranie webových stránok pre mobilné aplikácie a softvér. Je dodávaný s výkonným vstavaným nástrojom na tvorbu stránok Salient Visual Composer. Preto môžete vytvárať krásne webové stránky jednoducho pomocou rozhrania drag and drop.

Nehovoriac o tom, že jeho viac ako 200 užitočných vopred navrhnutých šablón je veľmi užitočných pri vytváraní úžasných stránok. Môžete získať viac ako 500 krátkych kódov a možností konfigurácie, veľa rozložení hlavičiek a veľa úžasných funkcií.

Téma plne podporuje doplnok WooCommerce, takže môžete svoj web kedykoľvek zmeniť na obchod s elektronickým obchodom.

Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti Salient.

Začnite so Salient už dnes!

22. Jupiter

jupitor-WordPress-theme

Jupitor je viacúčelová téma WordPress vhodná na vytváranie všetkých typov webových stránok. Je to pokročilá, ale ľahko použiteľná téma, v ktorej je obsiahnutý pravý editor WYSIWYG. Svoje stránky, príspevky a všetky prvky svojho webu môžete vytvárať a upravovať pomocou ukážok v reálnom čase.

Téma Jupitor okrem toho obsahuje funkciu Shop Customizer na vytváranie výkonných obchodov, Header Builder na navrhovanie hlavičiek webových stránok a viac ako 100 prvkov na vytváranie vlastných stránok..

Téma vám poskytuje viac ako 160 vysoko prispôsobiteľných šablón vopred pripravených webových stránok, ktoré vám pomôžu spustiť vaše stránky za pár minút..

Prečítajte si našu kompletnú recenziu Jupitora.

Začnite ešte dnes s Jupiterom!

23. Zeko

zeko tému

Zeko je výkonná nezisková téma WordPress určená na zvýšenie informovanosti a urýchlenie získavania finančných prostriedkov. Zeko bol hlboko integrovaný s doplnkom Give, takže môžete rýchlo a ľahko začať svoju neziskovú zbierku.

Zeko je kompatibilný s mnohými populárnymi doplnkami WordPress vrátane WooCommerce, BuddyPress a Peepso. Súčasťou tejto témy je aj silná možnosť predplatného na exponenciálne rozšírenie zoznamu e-mailov.

Téma Zeko je dodávaná so 6 preddefinovanými šablónami stránok a poskytuje vám v Customizer viac možností na nastavenie domovskej stránky tak, ako chcete..

Začnite so Zeko už dnes!

24. Nullpoint

nulová téma

Nullpoint je viacúčelová téma od spoločnosti Webzakt. Téma Nullpoint prichádza s vysoko prispôsobiteľným nástrojom na vytváranie drag and drop, ktorý vám umožní ľahko si prispôsobiť svoje stránky bez toho, aby ste si najali vývojára.

Nullpoint je 100% citlivý a priateľský k mobilom, čo znamená, že váš web bude vyzerať skvele bez ohľadu na zariadenie vašich používateľov. Stiahnite si bezplatnú verziu z úložiska WordPress.org. Prémiovú verziu témy je možné kúpiť za 49,99 dolárov. Keď si kúpite Nullpoint, dostanete lacnú prémiovú tému Lakshmi zadarmo.

Začíname s Nullpoint dnes!

25. Blog Elite

blog elita

Blog Elite je perfektná viacúčelová téma WordPress pre používateľov, ktorí chcú vytvoriť čistú webovú stránku, ktorá poskytuje viac zamerania na obsah. Blog Elite sa najlepšie hodí pre správy, cestovanie, zábavné blogy, webové stránky o jedle a receptoch atď.

Blog Elite podporuje ukážkový import jedným kliknutím, takže môžete rýchlo vytvoriť webovú stránku WordPress bez toho, aby ste ju museli budovať od nuly. Ich rozsiahla dokumentácia vás prevedie všetkými aspektmi vytvárania stránky WordPress s témou Blog Elite.

Začnite s Blog Elite už dnes!

26. Sydney

Téma Sydney

Sydney je ďalšou výkonnou viacúčelovou témou pre WordPress. Tému môžete získať v bezplatnej aj prémiovej verzii. Bezplatná verzia témy je jedným z najviac sťahovaných tém v úložisku tém WordPress.org.

Sydney ponúka ohromujúce pozadie na celej obrazovke, pozadie paralaxy, 600+ písiem Google, hlavičku videa a viac úžasných funkcií. Je plne postavený na nástroji Live Customizer, takže si môžete prispôsobiť celý svoj web pomocou živých ukážok v reálnom čase.

Téma bezproblémovo spolupracuje s WooCommerce a všetkými ostatnými hlavnými doplnkami WordPress.

Prečítajte si našu úplnú recenziu v Sydney.

Začnite už dnes so Sydney!

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie viacúčelové témy WordPress pre vaše stránky. Môžete si tiež vyskúšať náš ručne vybraný zoznam najlepších platforiem eCommerce pre multivendorové trhy a 27 populárnych doplnkov WordPress, ktoré musíte mať!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map