28 najlepších a kreatívnych jednostránkových tém WordPress (2020)

Najlepšie jednostránkové motívy pre WordPress


Hľadáte najlepšie jednostránkové motívy WordPress?

Jednostránková téma WordPress je pre vás dobrou voľbou, ak chcete svoju správu sprostredkovať rýchlo bez toho, aby vaši používatelia museli navigovať na iné stránky..

Ak si myslíte, že vaši používatelia sú príliš leniví na to, aby prešli na iné stránky, mali by ste zvážiť použitie jednostránkového motívu pre svoj web..

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších jednostránkových tém pre WordPress.

Vytvorili sme tiež zoznam najlepších tém WordPress, ktoré môžete použiť. Skontrolujte ich.

1. Ultra

krajný

Ultra je výkonná viacúčelová téma WordPress. Ultra prichádza s hromadou dizajnovej kože a preddefinovaných demo stránok. Poskytuje funkciu posúvania paralaxy, čo znamená, že obrázky na pozadí celej webovej stránky sa pohybujú pomalšie ako obrázky v popredí. Ponúka viac rozložení pre domovskú stránku a dodáva sa spolu so staviteľom Themify, tvorcom drag and drop od Themify, tvorcami Ultra..

Medzi ďalšie významné funkcie patria výber farieb a vlastné widgety. Má vopred pripravené rozloženia pre telocvičňu, fitness, akcie a ďalšie.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP je bezplatná téma WordPress, ktorú je možné použiť na vytvorenie jednej webovej stránky. Má niekoľko vstavaných rozložení pre všetky druhy webových stránok. Môžete si vybrať rozloženie a okamžite spustiť jednostránkový web alebo blog.

Je plne responzívny, pripravený na preklad a podporuje WooCommerce pri vytváraní internetového obchodu. Nastavenie OceanWP sa ľahko nastavuje a dá sa upravovať pomocou živého prispôsobovača WordPress.

3. Divi

divi

Divi je najobľúbenejšia a najmodernejšia téma WordPress s viacerými hotovými webovými stránkami a rozloženiami. Je vybavený výkonným nástrojom Divi, ktorý môžete použiť na vytvorenie vlastných rozložení, šírky rozloženia, presunutia rozloženia v reálnom čase a prispôsobenia všetkého na svojich stránkach. Umožňuje kliknúť a písať kdekoľvek na stránke a pridať svoj obsah.

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder pracuje s akoukoľvek témou a je najlepší pre používateľov, ktorí ho chcú používať spolu s inými témami.

Téma obsahuje globálne prvky, bloky obsahu a ďalšie. Má súpravu nástrojov na návrh, ktorá vám pomôže pripraviť vaše stránky presne podľa vašich predstáv. Všetky možnosti témy sú ľahko zrozumiteľné a priateľské pre začiatočníkov.

4. Paralaxa Pro

paralaxa-pre

Parallax Pro je navrhnutý tak, aby rozprával príbeh s jednostránkovým dizajnom webových stránok. Táto téma je poháňaná technológiou Genesis Framework a pomocou paralelného webového toku umožňuje jednoduchý vizuálny pohyb očí.

Rovnako ako väčšina tém StudioPress, Parallax Pro reaguje a ponúka úžasné možnosti typografie. Táto téma je kompatibilná s WooCommerce a umožňuje vám tiež vytvárať krásne produktové stránky.

VOĽNÝ PRÍSTUP: Parallax Pro + 35 ďalších motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress vrátane Parallax Pro, ZDARMA?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

5. Pristátie

pristávacia

Pristátie je ďalšou obľúbenou témou WordPress od spoločnosti Themify, ktorú môžete použiť na vytvorenie jednostránkového webu. Je dodávaný s obrázkom na celej obrazovke, navigačným menu, vlastným logom, sloganom a CTA. Je tiež vybavený programom Themify, ktorý vám umožňuje rýchlo spustiť úžasnú stránku pomocou drag and drop.

Rovnako ako všetky silné motívy, prichádza s neobmedzeným výberom farieb, šablón stránok, rozložením v plnej šírke a ďalších. Pristátie má integráciu MailChimp na vytvorenie zoznamu e-mailov a odosielanie e-mailov svojim odberateľom.

6. Hestia Pro

Hestia

Hestia je vynikajúca jednostránková a viacúčelová téma WordPress navrhnutá špeciálne pre začínajúce podniky, portfóliá, malé podniky a kreatívne webové stránky. Má vlastnú hlavičku s obrázkom na celej šírke, navigačnou ponukou, CTA a ďalšími. Na domovskú stránku môžete tiež pridať vybrané služby, produkty atď.

Táto téma je plne prispôsobiteľná pomocou živého prispôsobovača WordPress. Hestia podporuje rozloženie WooCommerce a tvorcov stránok, aby navrhli svoje vlastné rozloženie webových stránok.

7. Neve

neve

Neve je ľahká jednostránková téma WordPress vytvorená na vytvorenie akéhokoľvek druhu webovej stránky vrátane jedinej webovej stránky. Je plne kompatibilný s tvorcami stránok na presúvanie obsahu na domovskú stránku. Téma má jednoduchý a minimálny vzhľad s vlastným logom, navigačnou ponukou a posuvníkom obrázkov v časti hlavičky.

Pod hlavičku môžete pridať popisnú časť o nás s odporúčaným obrázkom. Neve vám umožňuje pridať ďalší odporúčaný obsah do sekcií nižšie. Neve je optimalizovaný pre SEO a výkon.

8. Paralaxa

Parallax

Parallax je jednostránková téma WordPress od Themify s obrázkom na pozadí na celej obrazovke. Obsahuje tlačidlá sociálnych médií a navigačnú ponuku. Špecialita tejto témy spočíva v posúvaní paralaxy. Plne reaguje a ohromuje vašich používateľov pomocou posúvania v sekciách, aby zobrazovali vaše odporúčané služby a produkty.

S týmto motívom získate viac ako 60 predpripravených rozložení, inteligentných možností rozloženia, viacerých typov príspevkov, obrázkových filtrov a ďalších. Môžete tiež použiť rozloženie zoznamu alebo mriežky nahradením rozloženia tejto témy na celú obrazovku.

9. Zelle

Zelle

Zelle je vysoko flexibilná jednostránková téma WordPress. Je dodávaný s podporou vytvárania stránok drag and drop, posúvaním paralaxy, prvkami domovskej stránky a ďalšími. Hlavička obsahuje posúvač obrázkov s textovými tlačidlami a tlačidlami CTA. Pod posúvač môžete pridať prezentácie, ktoré zobrazia váš odporúčaný obsah.

Má vlastné farby pozadia, mega ponuky a ďalšie. Táto téma sa ľahko nastavuje a je pripravená na WooCommerce.

10. Sydney Pro

Sydney

Sydney Pro je prémiová jednostránková téma WordPress pre nezávislých a malých firiem. Je dodávaný s jednoduchými možnosťami prispôsobenia pre hlavičku, prednú časť stránky a pätu. Umožňuje vám pridať hlavičku videa, ktorá vašim používateľom poskytne prvý dojem.

Je to téma pripravená na preklad a môže sa použiť na vytvorenie viacjazyčného webu. Tému je možné upravovať pomocou živého prispôsobovača WordPress.

11. OnePage

OnePage

Rovnako ako jeho názov, OnePage je téma jednej stránky WordPress pre obchodné a portfóliové webové stránky. Má jednoduché a ľahké možnosti na zapnutie / vypnutie funkcií, viac typov príspevkov, drag and drop domovskú stránku a vlastné rozloženie stránky.

Táto téma je plne prispôsobiteľná a ľahko nastaviteľná. OnePage je optimalizovaný pre SEO a rýchlosť stránok.

12. Moesia Pro

Moesia

Moesia Pro je moderná jednostránková téma WordPress. Je plná jazdca, písiem Google, šablón stránok a kontaktného bloku. Umožňuje integráciu sociálnych médií naimportovať fotografie z Instagramu, Flickru atď. Na titulnú stránku. Sociálny obsah môžete pridať aj na bočný panel svojej stránky.

Téma je responzívna, pripravená na preklad a dá sa prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

13. Orfeo

Orfeo

Orfeo je bezplatná jednostránková téma WordPress určená pre internetové obchody a webové stránky elektronického obchodu. Je dodávaný s pozadím záhlavia plnej šírky, ktoré zobrazuje vaše logo, navigačnú ponuku a uvítací text.

Je to jednoduchá téma a dá sa ľahko nastaviť. Všetky možnosti témy je možné prispôsobiť pomocou prispôsobovača WordPress so živým náhľadom.

14. Podnik

podnik

Enterprise je viacúčelová téma jednej stránky WordPress vytvorená špeciálne pre podnikové webové stránky. Do hlavičky môžete pridať svoje logo, vyhľadávací panel, sociálne ikony, posúvač obrázkov a navigačnú ponuku. Ponúka niekoľko sekcií na zobrazenie vašej odporúčanej práce a služieb.

Má referenčnú sekciu, grafickú prezentáciu úspechov, cenovú tabuľku a pätu multi-widgetu.

15. OneEngine

OneEngine

OneEngine je bezplatná jednostránková téma WordPress, ktorú je možné použiť na vytvorenie všetkých typov webových stránok. Dodáva sa s tvorcom rozloženia, jednoduchými nastaveniami backendu, krásnymi vlastnými rozloženiami a ďalšími. Stránka s témou začína výrazným farebným obrázkom v plnej šírke a tlačidlom so šípkou, aby sa používatelia dostali do sekcie služieb.

Je dodávaný s výberom farieb, vlastných typov písma a farieb pozadia. Téma OneEngine sa dá ľahko nastaviť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

16. Nula

nula

Nula je univerzálna jednostránková téma WordPress pre obchodné weby. Pod hlavičkou môžete zobraziť svoje odporúčané služby v mriežke.

Táto téma sa dodáva s prémiovými doplnkami, ako je Visual Composer, známy tvorca drag and drop. K ďalším pozoruhodným funkciám patrí pozadie videa, vlastné widgety, písma Google a podpora pre WooCommerce.

17. Trochu

urastený

Shapely je bezplatná jednostránková téma WordPress. Obsahuje obrázok na celú obrazovku s textom a tlačidlami. Je dodávaný s niekoľkými widgety domovskej stránky na pridanie portfólia, posudkov, služieb a tlačidiel s výzvou na akciu.

Táto téma je ideálna pre webové stránky malých firiem, portfóliá, weby elektronického obchodu, blogy a online časopisy. Je to jednoduché nastavenie a dá sa prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

18. OnePress

OnePress

OnePress je bezplatná a kreatívna jednostránková téma WordPress navrhnutá špeciálne pre digitálne agentúry, obchodné webové stránky, portfóliá a živnostníkov. Vytvorenie internetového obchodu je plne kompatibilné s WooCommerce. Téma má jednoduché možnosti a dá sa ľahko upravovať pomocou nástroja WordPress customizer.

19. Denné svetlo

denné svetlo

Daylight je viacúčelové téma WordPress pre obchodné a firemné webové stránky. Je vybavený posuvníkom na celej obrazovke, ktorý drží logo a navigačnú ponuku v hornej časti. Svoje služby, videá, odporúčaný obsah a ďalšie môžete na svojich jednostránkových weboch zobrazovať nádherne.

Niektoré z dôležitých funkcií témy sú viaceré rozloženia, posúvanie paralaxy, sociálne ikony, cenové tabuľky, miniaplikácia Instagram a mapa umiestnenia s kontaktným formulárom. Nastaviť sa dá ľahko a je priateľské pre začiatočníkov.

20. Potenza

Potenza

Potenza je robustná téma jednej stránky programu WordPress. Dodáva sa s tvorcom domácej stránky typu drag and drop, flexibilnými možnosťami rozloženia, vlastnými miniaplikáciami a posuvníkom obrázkov v plnej šírke. Téma obsahuje flexibilné sekcie pre služby, posudky a ďalší odporúčaný obsah.

Má farebné schémy, vlastné pozadie, animácie, parallačné moduly a kompatibilitu s obľúbenými doplnkami WordPress. Potenza je optimalizovaná pre SEO, aby zvýšila vašu návštevnosť.

21. Hromadné

Objem

Hromadná je bezplatná viacúčelová téma WordPress vytvorená pre webové stránky s fotografiami, portfóliá, malé podniky a obchody elektronického obchodu. Plne podporuje Elementor, drag and drop builder, ktorý vám pomôže vytvoriť si vlastné rozloženie webových stránok. Táto téma je pripravená na RTL a preklad, čo znamená, že môžete vytvoriť viacjazyčný web.

22. Paralaxa Pro

Parallax Pro

Téma Parallax Pro je postavená na rámci Genesis, jednom z najpopulárnejších rámcov dostupných na trhu. Môže sa použiť na vytvorenie jednej webovej stránky s posúvaním paralaxy, sekciami obsahu, rozložením v plnej šírke a ďalšími.

Má farebné možnosti, vlastné widgety, obrázky na pozadí a krásnu typografiu. Parallax Pro je optimalizovaný pre SEO a výkon.

23. ScrollMe

scroll

ScrollMe je bezplatná jednostránková téma WordPress, ktorá sa posúva vodorovne a pokrýva celé pozadie obrázka pozadím. Výborne sa hodí pre časopisy, fotografické weby, osobné blogy, portfóliá a živnostníkov. Táto téma je plne kompatibilná s WooCommerce a je pripravená na preklad.

24. SinglePage

SinglePage

Ako už názov napovedá, SinglePage je ďalšou jednostránkovou témou WordPress. Má 4 preddefinované sekcie na pridanie vašich služieb, odporúčaného obsahu a ďalších. Je vybavený obrázkom pozadia paralaxy a vlastnými farbami. Téma obsahuje ostrú typografiu, sociálne ikony, mapu Google a možnosti jednoduchého prispôsobenia.

25. Shopisle

Shopisle

Shopisle je moderná jednostránková téma pre WordPress pre internetové obchody. Je vybavený úžasnými funkciami, ako je napríklad posúvanie paralaxy, ktoré plynulo vedie do všetkých častí vášho webu. Obsahuje nádherné animácie a videopásky na zobrazovanie produktov.

Táto téma má vlastné farby, widgety, integráciu sociálnych médií, rozloženie produktov založených na mriežke a podporu populárnych platobných brán. Shopisle je hotové riešenie na vytvorenie vášho elektronického obchodu.

26. Montblanc

Montblanc

Montblanc je jednoduchá a kreatívna viacúčelová téma WordPress pre jednostránkové webové stránky. Má čisté a elegantné rozloženie s časťami pre odporúčané príspevky, služby, obrázky, referencie, členov tímu a ďalšie. Táto téma sa dobre hodí pre osobný blog, internetový obchod, kreatívnu agentúru, firemné a obchodné webové stránky.

Je dodávaný s 5-stránkovým rozložením, vlastnými farbami a krásnou typografiou. Všetky možnosti motívu je možné upravovať v rámci živého prispôsobovača WordPress.

27. Fagri

Fagri

Fagri je bezplatná a minimálna jednostránková téma WordPress. Má jednoduché rozloženie pre osobné blogy a webové stránky malých firiem. Téma je rýchlejšia, plne prispôsobiteľná a priateľská k SEO. V záhlaví je obrázok na celej šírke s vlastným logom a navigačnou ponukou. Do záhlavia môžete pridať aj kontaktný formulár.

Medzi významné funkcie patrí podpora WooCommerce, priateľské rozloženie nástroja na tvorbu stránok a preklady, ktoré vám umožnia vytvoriť webovú stránku vo vašom vlastnom jazyku..

28. BeOnePage

BeOneTheme

BeOnePage je štýlová a bezplatná téma WordPress s obrázkom na celej obrazovke. V prvom zložení môžete pridať vlastné logo, navigačnú ponuku, text a tlačidlo CTA. Má paralelné rolovanie, plynulé animácie, kreatívne sekcie a ukážkový obsah, ktorý vám pomôže začať. Všetky možnosti témy sa dajú ľahko prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie jednostránkové motívy pre WordPress. Môžete tiež vyskúšať nášho sprievodcu najlepšími témami WordPress pre členské weby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map