28 najlepších tém WordPress pre affiliate marketing

Najlepšie WordPress témy pre affiliate marketing


Ak hľadáte najlepšie motívy pridruženého marketingu WordPress, ste na správnom mieste. S toľkými témami, ktoré označujú affiliate marketing za sekundárnu prioritu, môže byť ťažké správne predstaviť vaše sprostredkovacie produkty a odkazy. Keď je váš primárny zdroj príjmu affiliate marketing, chcete tému, ktorá je navrhnutá tak, aby stúpala nad váš úspech!

Preto sa v tomto článku chystáme zdieľať 28 najlepších tém WordPress pre affiliate marketing. Každá z nich je prispôsobená pre mobilné zariadenia a dá sa využiť na posunutie predaja na ďalšiu úroveň.

Ako začať webovú stránku affiliate marketingu

Pred výberom jednej z najlepších tém WordPress pre affiliate marketing budete musieť vytvoriť webovú stránku s WordPress. Predtým, ako sa rozbehnete, nezabudnite si vybrať verziu WordPress s vlastným hosťovaním. Ak chcete získať ďalšie informácie, prečítajte si naše porovnanie medzi WordPress.org (hostené) a WordPress.com (hosťované).

Ďalej budete potrebovať webhosting a doménové meno (URL). Na získanie oboch odporúčame používať Bluehost.

Bluehost je jedným z najlepších, najobľúbenejších poskytovateľov hostingu na svete a oficiálne ho odporúča WordPress.

Pre čitateľov IsItWP Bluehost ponúka bezplatné doménové meno, certifikát SSL a masívnu zľavu na webhosting. Môžete spustiť svoj web už za 2,75 dolárov mesačne!

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

Keď sa postaráte o svoj hosting a názov domény, nainštalujte si WordPress a potom vyberte jeden z najlepších motívov pridruženého marketingu WordPress z nášho zoznamu nižšie.

Potrebujete pomoc s inštaláciou témy? Žiaden problém. Prečítajte si nášho jednoduchého podrobného sprievodcu o tom, ako nainštalovať tému WordPress.

Bez ďalších okolkov sa pozrime na zoznam najlepších tém WordPress pre affiliate marketing!

1. Tokoo

TOKO

Téma Tokoo s menším medzerou, jednoduchšími hlavičkami a menšími typmi písma zaisťuje, že oči vašich návštevníkov budú zaujímať to najdôležitejšie: produkty, ktoré uvádzate.

Tokoo obsahuje 5 jedinečných domovských stránok a 17 rôznych blokov, s ktorými môžete pracovať. Pomocou doplnku na tvorbu stránok môžete ľahko kombinovať bloky priradené téme a vytvoriť si vlastné nádherné rozloženia.

Aj keď na reklamu produktov, ktoré uvádzate na trh, používate veľa obrázkov, Tokoo nespomalí. Je ľahký a optimalizovaný pre rýchlosť.

Farby a hlavičky sú úplne prispôsobiteľné a umožňujú vám vytvoriť si štýl svojej webovej stránky pridruženého marketingu tak, aby zodpovedala vašej osobnej značke. Ponuky je možné umiestniť horizontálne alebo vertikálne. A výkonný vyhľadávací panel je integrovaný s Algoliou, takže vaši zákazníci môžu vždy nájsť to, čo hľadajú.

Začíname s Tokoo dnes!

2. Inteligentný pasívny príjem

smart-pasívny príjem-Pro

Smart Passive Income, ktorý vám prináša StudioPress, využíva stále populárny rámec Genesis, aby sa z neho stala silná téma WordPress pre pridružený marketing..
BEZPLATNÝ PRÍSTUP: Inteligentný pasívny príjem + 35 ďalších motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress, vrátane inteligentného pasívneho príjmu, ZADARMO?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

Inteligentný pasívny príjem je pripravený pre WooCommerce a umožňuje vám zmeniť farbu svojich stránok a celkový vzhľad prostredníctvom panela možností tém. Je dokonca vybavený živým náhľadom, takže môžete vidieť svoje zmeny hneď po ich vykonaní.

Začnite ešte dnes s inteligentným pasívnym príjmom!

3. Techmarket

technologický trh

Elektronika môže priniesť pridruženým obchodníkom veľa peňazí a téma Techmarket vytvára ideálnu ukážku na zdieľanie týchto produktov so zákazníkmi. A s trochou vylepšenia sa Techmarket dá použiť na predaj obuvi, záhradníckeho materiálu, potravinových receptov a ďalších!

Táto téma je čistá a ponúka možnosti horizontálnych alebo vertikálnych navigačných ponúk. Má tiež silnú integráciu s WooCommerce a jeho doplnkami.

Začíname s Techmarket dnes!

4. Divi

divi-theme-for-partnerský-marketing

Divi je výkonná téma WordPress, ktorá má vstavaný systém, ktorý vám pomôže spustiť webovú stránku pridruženého marketingu. Použitím Divi môžete ľahko pridať obsah, cenové tabuľky a zákaznícke posudky, čo pomáha pri vytváraní presvedčivých zážitkov pre vašich čitateľov..

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder pracuje s akoukoľvek témou a je najlepší pre používateľov, ktorí ho chcú používať spolu s inými témami.

5. Yozi

yozi

Yozi je ďalšou ostrou modernou témou elektronického obchodu, ktorá je ideálna na predstavenie viacerých produktov na predaj.

Vďaka niekoľkým rozloženiam domovskej stránky, neobmedzenému počtu fontov Google a nekonečným výberom farieb je Yozi vysoko prispôsobiteľný podľa vašej osobnej značky. Je tiež dodávaný s niekoľkými prémiovými doplnkami, ktoré sú zahrnuté bez dodatočných nákladov, napríklad WPBakery a Slider Revolution.

Začíname s Yozi dnes!

6. Ultra

krajný

Ultra je jednou z našich najlepších tém WordPress pre všetkých vlastníkov webových stránok, takže je dôvod, aby sa objavila na našom zozname najlepších tém WordPress pre affiliate marketing..

Jednou z najpopulárnejších tém vytvorených spoločnosťou Themify je Ultra s viac ako 60 vopred navrhnutými rozloženiami a intuitívnym, avšak výkonným vytváračom drag and drop. Ultra je ideálna téma, ktorú chcete použiť, ak chcete vytvoriť blog na predaj svojich pridružených produktov.

Chcete viac informácií? Prečítajte si našu úplnú recenziu témy Ultra.

Začíname s programom Ultra Today!

7. Hugo

hugo

Vďaka sofistikovanému rozloženiu domovskej stránky, ktoré má na vrchu veľký posúvač obrázkov, bol Hugo špeciálne navrhnutý na zvýšenie vašich konverzií a predaja..

Domovská stránka Huga je plne widgetizovaná, takže môžete jednoducho pretiahnuť miniaplikácie obsahu, aby vyzerali presne, ako chcete. Dodáva sa s niekoľkými miniaplikáciami pre kategórie produktov, predvádzanie položiek, písanie obsahu a ďalšie.

Je tiež plne integrovaný do WooCommerce.

Začíname s Hugo dnes!

8. Kompas

kompas

Téma Compass je ideálna pre webové stránky s časopismi, správami alebo blogmi. Je vysoko prispôsobiteľný a obsahuje dynamického tvorcu domovskej stránky, posuvníky obsahu, vlastné kategórie a demonštračný program na jedno kliknutie.

Kompas tiež obsahuje zabudovaný novinový ticker správ. Medzi možnosti rozšírenia patria neobmedzené farby a písma, ako aj widgety sociálnych médií, možnosti vlastných log a viac šablón stránok..

Začíname s kompasom ešte dnes!

9. Plavák

plavák

Vďaka nádherným efektom paralaxy a posúvaniu paralaxy môžete s Float vytvoriť perfektnú vstupnú stránku pre svoje produkty pridruženého marketingu..

Vďaka ľahko použiteľnému integrovanému nástroju na tvorbu stránok môžete rýchlo vytvárať pútavé stránky, cez ktoré zákazníci prechádzajú. Je tiež vysoko prispôsobiteľná s neobmedzenými farbami, vlastnými miniaplikáciami, vlastným pozadím a ešte oveľa viac.

Začíname s programom Float Today!

10. Alfa

alfa

Ak hľadáte pre svoj pridružený marketingový blog spravodajstvo alebo rozvrhnutie v štýle časopisu, téma Alpha je pre vás.

Alpha obsahuje lámanie správ, vlastné posuvníky obrázkov a vlastné šablóny stránok. Zahŕňa tiež špeciálne widgety pre reklamy a platformy sociálnych médií.

Začíname s programom Alpha dnes!

11. Hestia

Hestia

Hestia je plne integrovaná do WooCommerce a dá sa použiť so všetkými najobľúbenejšími doplnkami na tvorbu stránok. Vďaka prispôsobiteľovi živých tém navyše môžete ľahko vytvoriť perfektnú webovú stránku pridruženého marketingu.

Hestia sa jednoducho nastavuje a používa. Obsahuje doplnkové doplnky, pomocou ktorých môžete na svoju domovskú stránku pridať referencie a ďalšie užitočné oddiely..

Začíname s programom Hestia ešte dnes!

12. Suarez

Suarez

Suarez je ideálny pre pridružených obchodníkov, ktorí uprednostňujú predaj s obrázkom s vysokým obsahom. Ide o tému blogovania fotografií vo formáte WordPress, ktorá sa zameriava predovšetkým na obrázky, vďaka čomu sú krásne vynikajúce oproti vášmu textu..

Vďaka svojmu staviteľovi drag and drop a živému prispôsobiteľu je Suarez šialene ľahko nastaviteľný a použiteľný. Má tiež úžasné možnosti prispôsobenia vrátane neobmedzeného písma Google, posúvača obrázkov a množstva animácií CSS.

Začíname s Suarezom dnes!

13. Indigo

indigo

Indigo obsahuje niekoľko hotových webových stránok a ukážok, ktoré môžete nainštalovať a použiť na začiatok. Je tiež dodávaný s niekoľkými šablónami, štýlmi hlavičiek, možnosťami bočného panela a ďalšími, aby sa prispôsobenia nemuseli hádať.

Prezentácia vašich pridružených odkazov a produktov je bez námahy vďaka modulom drag and drop spoločnosti Indigo. Môžete ľahko vytvoriť ľubovoľné rozloženie, ktoré si dokážete predstaviť.

Začíname s programom Indigo dnes!

14. Základná línia

základné

Ak prevádzkujete affiliate marketingovú kampaň s bohatým obsahom, téma pre časopisu Baseline je pre vás ideálna. Zameriava sa na text s elegantnou typografiou a jemné zobrazenie obrázkov, aby mohol byť váš obsah skutočne kráľom.

Základná línia obsahuje posúvač obsahu, nádherné hlavičky, možnosti nekonečného posúvania a viac rozložení.

Začíname so službou Baseline Today!

15. Lenscap

lenscap

Korunkový klenot spoločnosti Lenscap je jeho prispôsobiteľný karusel s obsahom pre vybraný obsah. Avšak jeho ďalšie vlastnosti, ktoré zahŕňajú prepracované usporiadanie a krásnu typografiu, z neho robia samostatnú tému pre pridružených obchodníkov..

Hľadáte odkaz na svoje produkty s fotografiami a videami? Potom sa zamilujete možnosti zobrazovania vyskakovacích okien Lenscap.

Zahŕňa tiež viac farebných schém a je neuveriteľne ľahké nastaviť a používať.

Začíname s objektívom Lenscap ešte dnes!

16. Neto

neto

Ak hľadáte stavbu prvotriedneho affiliate marketingu, Neto je skvelá voľba. Téma Neto je dodávaná s plnou podporou WooCommerce a dokonale funguje so všetkými vašimi obľúbenými doplnkami na tvorbu stránok.

Funkcia Neto obsahuje možnosti rozšíreného popisu produktov, viacerých šablón blogov, miniaplikácií pre sociálne médiá a ďalších.

Začíname s Neto dnes!

17. Atómová

atómový

Atómová téma pomôže vášmu partnerskému predaju explodovať s fantastickými typografickými možnosťami, úžasnými obrazovými obrázkami a prispôsobiteľnými hlavičkami.

Atomic je pripravený pre WooCommerce a obsahuje oblasti pre posudky zákazníkov a galérie produktov.

Začíname s atómovou dnes!

18. Nayma

nayma

Nayma sa ľahko nastavuje a rozširuje vďaka inštalátoru demo obsahu s jedným kliknutím a 8 hotovým webom. Zahŕňa tiež intuitívny tvorca drag and drop, ktorý môžete použiť na rýchle vytvorenie vlastných rozložení.

Obsahuje moduly pre referencie, cenové tabuľky, posuvníky obrázkov a ďalšie. Nayma tiež príde, bude plnú podporu WooCommerce.

Začíname s Naymou ešte dnes!

19. Dorsa

Dors

Dorsa je skvelá pre tých, ktorí radi využívajú videá na predaj svojich pridružených produktov. Podporuje doplnky s miniatúrami videa, ktoré dobre fungujú so svojím jedinečným usporiadaním mriežky.

Dodáva sa s podporou WooCommerce, prispôsobiteľným jazdcom a rôznymi štýlmi príspevkov.

Začíname s Dorsou už dnes!

20. aReview

Recenzia

Ak máte webovú stránku s recenziami, ktorá má dvojité povinnosti ako web pridruženého marketingu, téma aReview je téma, ktorú chcete použiť. Je dodávaný s užitočným zoznamom odporúčaných doplnkov zdarma najmä pre profesionálnych recenzentov.

aReview je bez úložiska tém WordPress a obsahuje krásny karusel s obsahom, vlastné pozadie a prístup k množstvu písiem Google..

Začíname s aReview Today!

21. Bretónsko

Brittany

Brittany je zábavná téma pre blogovanie, ktorá funguje dobre pre pridružených obchodníkov, ktorí hľadajú osobnejšiu príchuť.

Má niekoľko šablón stránok a možností rozloženia, ktoré vám umožnia vytvoriť hračku. Budete tiež musieť spolupracovať s niekoľkými oblasťami miniaplikácií, pomocou ktorých môžete na svoje stránky pridať funkcie, napríklad integráciu sociálnych médií.

Začíname s Bretónskom dnes!

22. Everly

Everly

Everly je skvelá téma minimalistického blogu, ktorá skvele funguje pre pridružené weby s veľkým obsahom. Obsahuje 4 rozloženia domovskej stránky, 4 rozloženia blogu, prispôsobiteľné farby, viac šablón príspevkov a niekoľko možností fotogalérie.

Táto téma zahŕňa aj vyhradené reklamné bloky, integráciu sociálnych médií a plne funkčný doplnok pre posúvače.

Začíname so službou Everly Today!

23. Binder Pro

spojivo pro

Ak hľadáte pre svoje stránky štýlové rozvrhnutie časopisov, Binder Pro je skvelá voľba. Je ideálny pre webové stránky a blogy bohaté na obsah a používa jednoduchý tvorca drag and drop, takže si môžete vytvoriť vlastné jedinečné rozloženia..

Binder Pro je dodávaný so 7 hotovými webmi, ktoré môžete použiť ako východiskový bod. Funguje to skutočne dobre pre viacjazyčné webové stránky a obsahuje podporu WooCommerce.

Začíname s programom Binder Pro ešte dnes!

24. Clipper

lietadlo

Ak sa zameriavate predovšetkým na kupóny, potom je Clipper témou pre vás. Zahŕňa neobmedzený obchod s kupónmi, formulár na predloženie kupónu a možnosti maskovania a sledovania vašich pridružených odkazov.

Clipper má 5 kreatívnych farebných schém, je pripravený na preklad a je neuveriteľne ľahko nastaviteľný a použiteľný.

Začíname so službou Clipper dnes!

25. Národné nastavenia

locales

Miestne nastavenia sú perfektné, hľadáte vytvoriť adresár miestnych firiem. Dodáva sa s formulárom na odoslanie používateľa, ktorý vám umožní prijímať obsah odoslaný používateľom pre váš web, ako aj kompletný systém správy adresárov.

Miestne nastavenia sú vybavené jedným kliknutím, ktorý vám pomôže rýchlo začať. Pre ešte jednoduchšie použitie má vlastný tvorca stránok drag and drop, takže si môžete vytvoriť svoje vlastné nádherné rozloženia.

Začíname s miestnymi nastaveniami už dnes!

26. Zvolené

vybraných

Minimálna-predsa-tučne; vyberte si tému Vybraté, ak chcete skutočne zaujať pozornosť svojich návštevníkov. Vďaka jednoduchému usporiadaniu v jednom stĺpci je ideálny na predstavenie módy, kancelárskych potrieb, videohier alebo potravín.

Je tiež dodávaný s podporou WooCommerce.

Začnite už dnes!

27. PageBuilder

PageBuilderly

PageBuilderly prichádza s doplnkom na tvorbu stránky Beaver Builder a dá sa rýchlo a ľahko prispôsobiť tak, aby presne vyzeralo, ako by ste chceli. Je tiež dodávaný s niekoľkými reklamnými blokmi, takže môžete využiť pridružené programy, ako je Google Adsense, čo najviac využiť.

Pozrite sa na tieto najlepšie témy témy Beaver Builder.

Začíname s PageBuilderly Today!

28. PhotoBlogster

PhotoBlogster

PhotoBlogster bol navrhnutý pre fotografické blogy; to je presne to, čo z neho robí takú účinnú tému affiliate marketingu. Ak prevádzkujete obrázkové kampane pre svoje pridružené produkty, PhotoBlogster je vynikajúcou voľbou pre ich prezentáciu moderným a efektívnym spôsobom.

Optimalizovaný vyhľadávací nástroj, táto téma funguje dobre aj so službou Google AdSense. Je dodávaný s výberom svetlých alebo tmavých rozložení, aby vaša téma zodpovedala celkovej nálade vašej stránky.

Začíname s programom PhotoBlogster ešte dnes!

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť najlepšie témy súvisiace s marketingom WordPress! A aby ste rozšírili svoju výskumnú hlavu na náš zoznam najlepších tém WordPress, vyberaných odborníkmi.

Ak sa vám zdá tento príspevok užitočný, mohli by ste sa tiež páčiť naše zoznamy najlepších doplnkov WordPress pre províznych predajcov a lacných prémiových tém WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map