28 najlepších tém WordPress pre skupiny a hudobníkov (2020)

Najlepšie témy týkajúce sa kapely wordpress a hudobníka


Hľadáte najlepšie témy WordPress pre kapely a hudobníkov?

Pokiaľ ide o tému webovej stránky kapely alebo hudobníka, existujú určité funkcie a možnosti, ktoré potrebujete, napríklad zoznam skladieb, prehrávač skladieb, integrácia videa, správa udalostí atď..

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších tém WordPress pre kapely a hudobníkov, ktoré môžete použiť.

Výber témy WordPress pre webové stránky kapiel a hudobníkov

Témy WordPress pre kapely a hudobníkov sú svojím dizajnom jedinečné. Tieto témy budú mať živý štýl a atraktívne rozloženie. Musíte sa však uistiť, že motív, ktorý vyberiete, by mal obsahovať požadované funkcie.

Niekoľko kľúčových funkcií, ktoré budete potrebovať od témy kapely alebo hudobníka, sú:

 • Kompatibilita s doplnkami na správu udalostí WordPress
 • Vytvorenie prehrávača skladieb a želaní
 • Bezproblémová integrácia s prehrávačom videa

Pozrime sa na niektoré z najlepších tém WordPress pre kapely a hudobníkov, aby vytvorili hudobný web.

1. Ultra

krajný

Ultra je výkonná téma WordPress pre skupiny, hudobníkov, DJov a akékoľvek hudobné spoločnosti. Má farebné a svetlé pozadie a správny súbor funkcií, ktoré sú ideálne pre hudobné webové stránky. Je dodávaný s rozložením na celú obrazovku a bez postranných panelov.

Táto téma má tiež vlastné farby, posúvanie paralaxou a podporu pre tvorcu stránok drag and drop. Nastavenie je jednoduché a vyzerá skvele na všetkých zariadeniach.

2. Divi

divi

Divi je najobľúbenejší program na tvorbu tém a stránok WordPress. Má veľa rozložení a tém, ktoré môžete použiť na vytvorenie akejkoľvek webovej stránky. S programom Divi Builder môžete ľahko presúvať prvky na svoje stránky. Dodáva sa so stovkami obsahových prvkov a modulov.

Je to priateľské pre začiatočníkov a podporuje WooCommerce pri predaji hudby online. Téma Divi bezpochyby prináša prispôsobenie a flexibilitu na ďalšiu úroveň. Tiež sa dostal na vrchol nášho zoznamu najlepších tém WordPress.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP je viacúčelová téma WordPress s desiatkami ukážok pre všetky druhy webových stránok. Má perfektné rozloženie pre kapely alebo hudobné weby. Táto téma sa bez problémov integruje s populárnymi tvorcami drag and drop stránok ako Beaver Builder, Elementor atď.

Dodáva sa s vlastnými farbami, pozadím, navigačnými ponukami, bočnými panelmi a miniaplikáciami. Na vykonanie zmien v téme môžete použiť živý prispôsobovač WordPress.

4. Téma Astra

astra

Astra Theme je krásna téma WordPress pre hudobníkov, kapely, piesne a DJs. Má pôsobivé funkcie na vytvorenie zoznamu skladieb vašich obľúbených kapiel a prehrávanie skladieb online. Téma Astra je kompatibilná s tvorcami stránok, takže pomocou drag and drop môžete vytvoriť web tak, ako chcete.

Téma ponúka vlastné widgety, farebné schémy, rozloženie v plnej šírke a ďalšie. Je to vysoko prispôsobiteľné, bleskové, rýchle a flexibilné, aby pobavilo vašich používateľov.

5. Cestujúci

pocestný

Wayfarer je téma WordPress pre rozprávateľov spevákov, skladateľov a kapiel. Má sekciu na zobrazenie vašich odporúčaných skladieb alebo albumov. To vám umožní zvýrazniť vlastný zoznam skladieb na hlavičke pomocou vstavaného zvukového prehrávača na prehrávanie skladieb. Wayfarer obsahuje sekciu pre vaše nadchádzajúce udalosti.

Dodáva sa s vlastnými fontami, farbami, navigačnými ponukami a miniaplikáciami. Táto téma je plne prispôsobiteľná pomocou živého prispôsobovača WordPress.

6. Hudba

hudba

Hudba je téma WordPress vytvorená špeciálne pre hudobníkov, kapely, DJs a spevákov. Hladko sa integruje s audioprehrávačmi na prehrávanie skladieb na vašom webe. Je dodávaný s videom v plnej šírke, aby prilákal používateľov.

Má navigáciu založenú na ajaxe, ktorá vašim používateľom umožňuje hladké prehliadanie vašich webových stránok. Táto téma ponúka neobmedzené možnosti rozloženia a podporuje tvorcu Themify na vytvorenie vlastného rozloženia.

7. Zosilniť

Amplify

Amplify je krásna téma WordPress pre skupiny a hudobníkov. Integruje sa so zásuvným modulom AudioTheme, aby nádherne zobrazoval vaše skladby, albumy, nadchádzajúce udalosti a videá. Funguje dobre s nástrojom na vytváranie a presúvanie stránok Beaver Builder, takže môžete svoje stránky ľahko upravovať.

8. Tusant

Tusant

Tusant je odvážna a temná téma WordPress vytvorená špeciálne pre skupiny, hudobníkov, podcasty a umelcov. Je ideálny na streamovanie hudby a videa zo zdrojov tretích strán. Tusant má jedinečné rozloženia a možnosti vloženia.

Má vlastné farby a písma na zmenu vzhľadu vašich stránok. Podporuje nástroj Elementor Builder na prispôsobenie stránok a návrhu rozloženia.

9. Obsidián

Obsidian

Obsidian je krásna hudobná téma WordPress. To vám umožní použiť obrázok na celú obrazovku, aby vášmu webu poskytol zreteľný vzhľad. Poskytuje vám výber farieb, štýlové rozloženie a moderné funkcie na vytvorenie hudobnej webovej stránky.

Medzi ďalšie významné funkcie patria vlastné písma, archívy, videoknižnica a ďalšie. Motív môžete prispôsobiť pomocou prispôsobovača WordPress so živým náhľadom.

10. E-udalosť

E-event

E-event je jednoduchá téma WordPress pre udalosti, konferencie, koncerty a koncerty. Je dodávaný s nadchádzajúcim posúvačom karuselu udalostí, ktorý profesionálne predstaví všetky vaše udalosti. Umožňuje vám umiestniť počítadlo na prednú stránku alebo vytvoriť stránku, ktorá bude čoskoro k dispozícii pre ďalšiu udalosť.

Táto téma má integráciu písma Awesome pre vlastné písma. Má viac rozvrhnutí, podporu pre tvorbu stránok a optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

11. Kladivo

kladivo

Hammer je elegantná a čistá téma WordPress pre hudobníkov, kapely, DJs a organizátorov podujatí. Je vybavený zvukovým prehrávačom, ktorý umožňuje vašim používateľom prehrávať hudbu pri prehliadaní vašich webových stránok. Hammer ponúka priestor na pridanie vlastného loga, navigačnej ponuky a posúvača obrázkov do časti hlavičky.

Podporuje vlastné widgety, farebné schémy, bočný panel a ďalšie. Táto téma je kompatibilná s doplnkami WooCommerce, Jetpack a Easy Digital Downloads, aby ste na svoje stránky mohli pridať ďalšie možnosti.

12. Soundstage

Soundstage

Soundstage je prémiová téma pre WordPress pre skupiny a hudobníkov. Ak chcete predávať hudobné nástroje, lístky, vlastné tričká alebo čokoľvek, potom je táto téma ideálnou voľbou. Má streaming MP3, diskografiu, streaming videa a ďalšie.

Je dodávaný s posuvníkom obrázkov, fotogalériou a samostatnou stránkou blogu. Téma Soundstage sa ľahko nastavuje a predstavuje kompletný balík pre vaše hudobné webové stránky.

13. TwoTone

Dva tóny

TwoTone je magická hudobná téma WordPress. Má krásne pozadie celej obrazovky na celej obrazovke s vlastným logom, navigačným menu, odporúčaným textom a tlačidlom výzvy na akciu. V dolnej časti môžete tiež zobraziť prehrávač, pomocou ktorého môžete prehrávať hudbu pre svojich používateľov počas prehliadania webových stránok.

14. Oscilátor

oscilátor

Oscilátor je štýlová téma WordPress pre hudobníkov, DJov, organizátorov podujatí, nočné kluby a umelcov. Má odvážne a atraktívne usporiadanie. Na domovskej stránke sa nachádza posúvač obrázkov, navigačné menu, streamingový audio prehrávač a tlačidlo výzvy na akciu.

Dodáva sa s niekoľkými vlastnými typmi príspevkov a vlastnými miniaplikáciami, ktoré vášmu webu dodajú jedinečný vzhľad. Oscilátor je téma vhodná pre začiatočníkov a optimalizovaná pre SEO.

15. Promenáda

promenáda

Promenáda je elegantná téma WordPress pre hudobníkov, kapely a zábavný priemysel. To vám umožní zvýrazniť najdôležitejší obsah na domovskej stránke pomocou obyčajného bieleho rozloženia, posúvača obrázkov a zvukového prehrávača. Promenáda ponúka viac ako 30 osôb, aby váš web dal jedinečný vzhľad.

Má sekciu na zdieľanie vašich odporúčaných videí, skladieb a nadchádzajúcich udalostí. Promenáda podporuje veľa sociálnych sietí, takže sa môžete spojiť so svojimi používateľmi.

16. Marquee

markíza

Marquee je minimálna hudobná téma WordPress. Má rozdelené rozloženie obrazovky s výrazným značením vľavo a obsahom vpravo pre obrazovky veľkosti pracovnej plochy.

Táto téma ponúka vlastné písma, výber farieb, pozadia a ďalšie. Téma vám tiež umožní predviesť vaše nadchádzajúce koncerty, takže vaši fanúšikovia budú vedieť, kde budete hrať.

17. Rock Star

Rocková hviezda

Rocková hviezda je bezplatná hudobná téma WordPress navrhnutá špeciálne na vytváranie webových stránok pre hudobníkov a udalosti. Má atraktívne rozloženie s výraznými a jasnými farebnými možnosťami. Pozadie na celej obrazovke vám umožňuje pridať vlastné logo, navigačnú ponuku, posúvač obrázkov a sociálne ikony.

Zahŕňa vlastné rozloženie stránky, strúhanku, podporu videa a ďalšie. Rock Star je ideálnou voľbou pre hudobníkov, ktorí nemajú rozpočet na prémiovú tému WordPress.

18. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent je téma udalosti WordPress na predaj online vstupeniek na vaše nadchádzajúce udalosti. Má frontendový editor na prispôsobenie všetkého na domovskej stránke alebo na vstupných stránkach. Na svojom webe môžete výrazne zvýrazniť hudobníkov, kapely a udalosti.

Bez problémov sa integruje s takmer každým obľúbeným doplnkom WordPress. OpenEvent je ľahko nastaviteľný a vysoko optimalizovaný pre výkon.

19. Brooklyn

Brooklyn

Brooklyn je rocková hudobná téma pre WordPress pre skupiny, umelcov, hudobníkov a nočné kluby. Je dodávaný s veľkým vlastným logom, navigačným menu, hudobným jazdcom a podporou pre SoundCloud. Podporuje tiež služby YouTube a Vimeo pre integráciu videa.

Má viac farebných štýlov, prezentáciu, sociálne ikony a ďalšie. Téma je optimalizovaná pre SEO a môže sa použiť na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

20. Stretnutia

Sessions

Relácie sú krásnou témou WordPress pre skupiny, hudobníkov a umelcov. Rovnako ako iné populárne témy, prichádza s prehrávačom zvukových streamov na prehrávanie živej hudby na vašom webe. Má niekoľko vlastných typov príspevkov na propagáciu vášho obsahu.

Podporuje vytváranie drag and drop stránok na navrhovanie vášho vlastného rozloženia. Téma relácie je kompatibilná s WooCommerce a predáva vstupenky na akciu online.

21. Tanečné poschodie

Tanečný parket

Dance Floor je perfektná téma pre WordPress DJ pre hudobníkov, tanečníkov, nočné kluby a skupiny. Je dodávaný s kalendárom udalostí na zobrazenie vašich nadchádzajúcich udalostí. Tento kalendár udalostí môžete tiež pridať ako miniaplikáciu na bočný panel alebo do päty svojho webu.

Táto téma má viacero farebných štýlov, vlastné widgety, typy príspevkov a ďalšie. K dispozícii je tiež prezentácia, miniaplikácia zvukových stôp a ikony sociálnych médií.

22. Berliner

Berlínčan

Berliner je moderná hudobná téma WordPress pre skupiny, hudobníkov a DJov. Má krásne čiernobiele rozloženie s obrázkom v plnej šírke, vlastným logom, navigačným menu, nadchádzajúcimi udalosťami a tlačidlom výzvy na akciu v záhlaví..

Medzi ďalšie funkcie patrí 6 typov obsahu, vlastný audio prehrávač, systém správy udalostí a flexibilné možnosti rozloženia. Je optimalizovaný pre SEO, aby vám pomohol zvýšiť vašu návštevnosť.

23. NightClubbing

Nightclubbing

Ak chcete pre svoj nočný klub vytvoriť webovú stránku s úžasnými funkciami, potom je Nightclubbing tou pravou voľbou. Môže sa tiež použiť na vytváranie webových stránok pre hudobníkov, DJov, kapely a umelcov. Táto téma má výrazné a viacfarebné pozadie, ktoré zachytáva oči používateľov.

Dodáva sa s vlastnými farebnými schémami, miniaplikáciami a možnosťami hlavičky. Nightclubbing podporuje streamovanie videa a zvuku zo zdrojov tretích strán.

24. Eufónia

eufónia

eufónia je bezplatná téma WordPress pre hudobníkov a skupiny. Vyrába sa nádherne s ostrou typografiou, jasnými farbami a štýlovými ikonami. Obsahuje tiež pozadie na celú obrazovku s vlastným logom, navigačnou ponukou, vyhľadávacím panelom a zvukovým prehrávačom.

Je dodávaný s posúvačom odporúčaného obsahu, lepkavým zoznamom skladieb a posudkami. Téma Euphony sa dá použiť aj na vytvorenie hudobného blogu.

25. Setlist

setlist

Setlist je hudobná téma WordPress navrhnutá špeciálne pre skupiny a umelcov. Je vybavený posuvným panelom s fotografiami, ktorý zobrazuje vaše príspevky, nadchádzajúce udalosti a hudobné predstavenia. Krásne sa tiež integruje do videí YouTube a Vimeo do vašich článkov a stránok.

Zahŕňa integráciu sociálnych médií na jednoduché zdieľanie hudby. Túto tému je možné ľahko nastaviť a podporuje tvorcov stránok drag and drop, ktoré vám pomôžu prispôsobiť rozloženie webových stránok.

26. Musical Vibe

Hudobné Vibe

Hudobné Vibe je ďalšou bezplatnou témou WordPress pre kapely, hudobníkov a hudobné nástroje. Má čisté, jednoduché a krásne rozloženie s ostrou typografiou. Umožňuje vám pridať do hlavičky telefónne číslo, e-mailovú adresu, polohu a sociálne ikony.

Téma obsahuje posúvač obrázkov, pomocou ktorého môžete predviesť články pomocou tlačidla s výzvou na akciu.

27. Tyler

Tyler

Tyler je štýlová téma WordPress pre udalosti, hudobníkov a skupiny. Táto téma má vynikajúci dizajn a farebné možnosti na zvýšenie predaja lístkov. Na domovskej stránke môžete predviesť aj najlepších hudobníkov a interpretov. Zdôrazňuje predovšetkým vaše nadchádzajúce udalosti, aby vám pomohol vybudovať publikum.

Ponúka priestor na zobrazenie vašich nadchádzajúcich udalostí na bočnom paneli alebo v článkoch. Téma Tyler podporuje tvorcov stránok na rýchle nastavenie rozloženia webových stránok.

28. Oxium

Oxium

Oxium je krásna téma WordPress pre hudobníkov, kapely, DJs a organizátorov podujatí. Má navigačnú ponuku bočného panela a obsah na pravej strane obrazovky. Je dodávaný s posuvníkom obrázkov, tvorcom domácej stránky, drag and drop a doplnkom AudioIgniter na vloženie hudby na vaše webové stránky..

Táto téma obsahuje vlastné miniaplikácie, panel možností témy a možnosti rozloženia. Podporuje WooCommerce a je optimalizovaný pre SEO.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre kapely a hudobníkov. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o najlepších doplnkoch pre udalosti WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map