29 najlepších tém WordPress pre autorov a autorov kníh (2020)

Najlepšie WordPress spisovateľ a autor témy


Hľadáte najlepšie témy WordPress pre autorov kníh?

Dobrá téma WordPress uľahčuje autorom predviesť svoje portfólio a získať viac klientov online. Autori kníh môžu pomocou svojich webových stránok predávať knihy, spojiť sa s čitateľmi a organizovať podujatia na podpisovanie kníh.

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších tém WordPress pre autorov a autorov.

Výber najlepšej témy WordPress pre autorov a autorov kníh

Ak chcete vytvoriť webovú stránku pre autorov a autorov, potrebujete tému WordPress, ktorá ponúka tie správne funkcie, ktoré zodpovedajú vašim potrebám. Možno viete, že na trhu existujú tisíce tém WordPress pre autorov, čo sťažuje výber najlepšieho motívu pre vaše webové stránky..

Tu sú niektoré z kľúčových funkcií, ktoré často nájdete v téme WordPress pre autorov.

 • Moderné a profesionálne minimalistické usporiadanie
 • Vlastné šablóny stránok pre popis knihy
 • Podpora elektronického obchodu pri predaji kníh online
 • Úžasná typografia poskytuje vynikajúci zážitok z čítania
 • Prezentácia písania portfólia

Pozrime sa na niektoré z najlepších tém WordPress pre autorov a autorov kníh.

1. Divi

divi

Divi je výkonný nástroj na tvorbu tém a stránok WordPress. S Divi môžete vytvoriť webovú stránku pre autorov kníh, spisovateľov a blogerov. Pomocou nástroja na vytváranie a presúvanie stránok môžete prispôsobiť svoj web bez úpravy kódu. Divi tiež prichádza s niekoľkými preddefinovanými demonštračnými webmi na rýchle a ľahké vytváranie stránok.

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder funguje s ľubovoľnou témou, je najlepšia pre používateľov, ktorí ju chcú používať spolu s inými témami.

Vďaka demo inštalácii na jedno kliknutie môžete rýchlo spustiť webovú stránku autora / autora a vytvoriť osobitý vzhľad prispôsobením textu a obrázkov..

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP je populárna viacúčelová téma WordPress, ktorá vám umožní vytvoriť ľubovoľnú webovú stránku vrátane jednej pre autorov. Ponúka ukážkové webové stránky pre autorov kníh, predajcov a spisovateľov. S inštalačným programom na demo obsah jedným kliknutím stačí urobiť import demo stránky a potom prispôsobiť obsah.

Táto téma je navrhnutá s ohľadom na osvedčené postupy SEO, takže si môžete byť istí, že budete s OceanWP v dobrých rukách. OceanWP podporuje jazyky RTL, takže môžete svoju stránku ľahko preložiť do požadovaného jazyka.

3. Téma Astra

Téma Astra

Téma Astra je ľahká téma WordPress určená na vytváranie ľubovoľných webových stránok. Poskytuje bezproblémovú integráciu s tvorcami stránok WordPress, takže pomocou drag and drop môžete upravovať rozloženie tak, ako chcete.

Existuje veľa hotových začiatočných webov, vrátane webovej stránky pre autorov kníh, spisovateľov a predajcov. Téma Astra funguje skvele s populárnymi doplnkami WordPress na rozšírení funkcií a funkcií.

4. Ultra

krajný

Ultra je viacúčelová téma WordPress, ktorá vám umožňuje vytvoriť webovú stránku pre autorov kníh, vydavateľov a blogerov. Dodáva sa s desiatkami motívov na zmenu rozloženia jedným kliknutím. Na svoje webové stránky môžete pridať jedinečné funkcie pomocou doplnkov zdarma pre tvorcov, vďaka ktorým bude váš web jedinečný.

Ultra je dodávaný s ohromujúcimi funkciami, ako sú možnosti inteligentného rozloženia, ovládanie farieb, posúvanie paralaxy, mega menu, animácie a ďalšie. Ultra tiež prichádza s Themify Builder, tvorcom drag and drop stránky.

5. Autor Pro

Autor Pro

Author Pro je vynikajúca téma WordPress vytvorená špeciálne pre autorov kníh, spisovateľov, predajcov, online knižnice a vydavateľstvá. To vám umožní predstaviť svoje knihy na domovskej stránke spolu s krátkym popisom.

Táto téma je poháňaná programom Genesis Framework, ktorý predstavuje solídny základ pre vaše stránky. Ako každá iná téma StudioPress, Author Pro obsahuje na domovskej stránke aj niekoľko sekcií s rozšírením, takže si môžete svoju domovskú stránku nastaviť pridaním správnych miniaplikácií..

VOĽNÝ PRÍSTUP: Author Pro + 35 ďalších motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress vrátane autora Pro, zadarmo?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

6. Typológia

typológia

Typológia je elegantná téma WordPress pre spisovateľov, blogerov, autorov, vydavateľov a typografov. Má krásny a minimálny dizajn s posuvníkom na celú obrazovku. To vám umožňuje pridať odporúčaný obsah a tlačidlá výzvy na akciu do hornej časti jazdca.

Dodáva sa s neobmedzeným výberom farieb pozadia, textu, tlačidiel a odkazov. Téma ponúka viac možností rozloženia domovskej stránky a príspevkov.

7. Spisovatelia Blogily

Spisovatelia Blogily

Spisovatelia Blogily je krásna a minimálna téma WordPress vytvorená špeciálne pre spisovateľov, blogerov, autorov a nezávislých pracovníkov. Ponúka rozloženie v plnej šírke s jednoduchým navigačným menu. Je tiež dodávaný s posúvačom obrázkov s vlastným textom a tlačidlami s výzvou na akciu.

Téma má viac stĺpcové rozloženie s správne zarovnanými sekciami mriežky na zobrazenie vašich príspevkov. Je dodávaný s vlastnými miniaplikáciami pre obľúbené príspevky, ikony sociálnych médií a ďalšie.

8. Prítomnosť

prítomnosť

Prítomnosť je flexibilná téma WordPress navrhnutá na vytvorenie webovej stránky pre vzdelávacie inštitúcie, autorov kníh, spisovateľov a online knižnice. Prítomnosť sa dodáva aj s nástrojom na vytváranie a presúvanie myšou, aby ste získali požadovaný vzhľad a importovali návrhy z vopred pripravených rozložení.

Téma Prítomnosť obsahuje 2 rozloženia (v rámčeku a plnej šírke) a 10 ukážok webových stránok. Prítomnosť obsahuje ikony sociálnych médií, vlastné miniaplikácie, posuvníky obrázkov a kalendár udalostí.

9. Dobrý deň, prof

Ahoj prof

Hello Pro je jednoduchá téma WordPress postavená na vrchole rámca Genesis. To vám umožní zobraziť uvítaciu správu pre vašich návštevníkov a priťahovať ich do správ o značkách. Zahŕňa vlastné šablóny stránok, oblasti widgetov domovskej stránky a päty a plne prispôsobiteľnú hlavičku.

Pomocou prispôsobovača WordPress môžete meniť farby, pozadie, tlačidlá, odkazy a písma. Téma Hello Pro je vysoko optimalizovaná pre výkon a rýchlosť. Môžete si byť istí, že vaše stránky sa nespomalia z dôvodu tematických prvkov.

10. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia je jednostránková viacúčelová téma WordPress pre autorov kníh, spisovateľov, vydavateľov a predajcov. Ponúka úhľadný dizajn materiálu, ktorý je ideálny na vytváranie ľubovoľných webových stránok.

Téma má prispôsobiteľnú domovskú stránku so sekciami a blokmi. Získate 2 ďalšie možnosti, sekciu portfólia a plne prispôsobenú sekciu určovania cien Jetpack.

11. Neve

neve

Neve je minimálna téma WordPress s elegantným a jednoduchým dizajnom, ktorý je ideálny na vytvorenie webovej stránky pre autorov kníh, spisovateľov a predajcov. Dodáva sa s vlastnými návrhmi rozloženia hlavičky a päty vášho webu.

Táto téma je ľahká a je zostavená s dôrazom na rýchle horenie času načítania. Väčšinu prvkov v tejto téme môžete prispôsobiť pomocou prispôsobovača WordPress, takže nemusíte prepínať medzi ukážkou a editorom.

12. Writee

Writee

Ako už názov napovedá, Writee je bezplatná téma WordPress vhodná pre spisovateľov, autorov kníh a blogerov. Má prekrásnu typografiu a poskytuje svojim návštevníkom skvelý zážitok z čítania. Téma obsahuje prispôsobiteľnú hlavičku s posuvníkom obrázkov, sociálnymi ikonami a navigačnou ponukou.

Dodáva sa s neobmedzenými farebnými schémami, vlastnými miniaplikáciami a bočným panelom. Writee obsahuje oblasť miniaplikácií, ktorá vám umožňuje pridať autorskú biografiu do časti o mne.

13. Časopis Pro

Magazine Pro

Magazine Pro je krásna téma publikovania online WordPress, ktorá bola výslovne vytvorená pre časopisy, autorov, noviny a blogerov. Táto téma je tiež ideálna na vytvorenie online časopisu a má niekoľko oblastí reklamných priestorov, schránku na odber e-mailového spravodajcu, oblasť s obsahom a ďalšie.

Je postavený na hornej časti rámca témy Genesis a integruje sa s tvorcami stránok drag and drop na prispôsobenie každej časti vášho rozloženia..

14. eBook

eBook

eBook je prémiová téma WordPress, ktorá sa profesionálne pripravuje pre autorov, vydavateľov a spisovateľov. Je dodávaný s úžasnými funkciami predviesť svoje e-knihy a predávať ich. Domovská stránka si môžete ľahko prispôsobiť vďaka oblasti widgetov a vlastným miniaplikáciám.

Táto téma je kompatibilná s doplnkom WooCommerce, takže môžete knihy rýchlo predávať.

15. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro je novinárska téma WordPress, ktorá je skvelou voľbou pre autorov kníh, časopisov, vydavateľov a noviny. Je vybavený modulárnym stavebným systémom, ktorý vám pomôže umiestniť váš obsah do stredu scény.

Je kompatibilný s populárnymi doplnkami WordPress a je pripravený na preklad a podporuje jazyky RTL.

16. Bretónsko

Brittany

Bretónsko je štýlová téma WordPress vytvorená pre autorov kníh a blogerov v oblasti životného štýlu. To vám umožní predstaviť vaše odporúčané diela v sekcii knihy vzhľadov na domovskej stránke. Okrem tejto sekcie môžete pridať svoje osobné informácie, fotografie na Instagrame a blogové príspevky.

Je dodávaný s lepiacou hlavičkou a prispôsobiteľným pätou. Téma má elegantné sivé rozloženie a dá sa ľahko nastaviť vďaka živému prispôsobiteľu WordPress.

17. Vydavateľ

Vydavateľ

Vydavateľ je vysoko kvalitná téma WordPress pre autorov, autorov a vydavateľov. Je navrhnutý tak, aby pomohol autorom a vydavateľom kníh, ktorí knihy bojujú, predávať knihy online. Téma víta návštevníkov vlastnou správou a predstavuje predstavené knihy v karuselovom jazdci.

V oblasti bočného panela môžete zobraziť informácie o autorovi, najnovšie knihy, videá a užitočné odkazy. Je kompatibilný s doplnkom WPML, aby sa správne vytvorila viacjazyčná webová stránka.

18. Denná misa Pro

Denná misa Pro

Daily Dish Pro je relatívne nová viacúčelová téma WordPress navrhnutá pre autorov, časopisy a knihy. Najlepšie je pre vás, ak chcete upriamiť pozornosť používateľov na obsah. Do rozloženia s dvoma stĺpcami môžete pridať odporúčaný obsah a časť o mne.

Pomocou prispôsobovača tém môžete upravovať farby, písma a pozadie bez toho, aby ste museli prepínať medzi editorom a ukážkou. Túto tému môžete použiť aj na vytváranie obchodov s elektronickým obchodom.

19. Libreto

libreto

libreto je téma stĺpca WordPress pre autorov, spisovateľov a vydavateľov. Túto tému vydáva Automattic, materská spoločnosť WordPress.com. Táto téma je ideálna pre dlhé články s obrázkami a citáciami.

Umožňuje vám prispôsobiť si pozadie, hlavičku, farby a navigačnú ponuku. Libretto podporuje spoločnosť WooCommerce pri spustení internetového obchodu na predaj kníh.

20. MyBook

Moja kniha

MyBook je perfektná téma WordPress na spustenie webovej stránky pre autorov kníh, predajcov a vydavateľov. Prispôsobenie rozloženia je vysoko kompatibilné s tvorcami stránok drag and drop. Môžete tiež vytvoriť vlastné vstupné stránky pre svoje odporúčané knihy, prehľad kníh a súbory na stiahnutie.

Táto téma obsahuje časť o mne, aby mohol autor zobraziť svoju biografiu.

21. Verejná mienka

Verejný názor

Verejná mienka je silnou témou WordPress pre online časopisy, autorov kníh, vydavateľov a spisovateľov. Má krásne farebné variácie na vytvorenie jedinečnej a atraktívne vyzerajúcej webovej stránky. S viacerými rozloženiami kategórií môžete knihy ľahko usporiadať.

Obsahuje reklamný priestor, kde môžete propagovať relevantné produkty zobrazovaním bannerov a zarábaním peňazí online. Pomocou nástroja na tvorbu stránok Elementor môžete spolu s témou prispôsobiť svoje webové stránky ukážkou v reálnom čase.

22. Elegantné

elegantný

Elegant je moderná a štýlová téma WordPress vytvorená špeciálne pre blogerov, spisovateľov a autorov. Dodáva sa s typom portfóliového príspevku, ktorý profesionálne prezentuje vašu prácu. Téma tiež ponúka fantastické animácie na vašej domovskej stránke.

K ďalším pozoruhodným funkciám patrí rozmiestnenie muriva a mriežky, obrazové filtre, tímová časť a stredové rozloženie. Má farebné vzhľady, štýl hlavičky a ďalšie na paneli prispôsobenia témy.

23. Znovu prežiť

prežiť

Relive je téma rozprávania WordPress navrhnutá tak, aby propagovala autorov kníh, blogerov a spisovateľov. Je plná obrázkových a video galérií, rozloženia bočného panela, vlastnej hlavičky a ďalších položiek. Na hlavnej stránke má motív posúvač odporúčaného obsahu.

Integruje sociálne mediálne siete, aby bol váš web zdieľateľný. Téma je optimalizovaná pre SEO, aby zvýšila vašu návštevnosť z vyhľadávacích nástrojov.

24. Autor

autor

autor je bezplatná téma WordPress určená pre vydavateľov, spisovateľov a autorov kníh. Poskytuje svojim návštevníkom skvelý zážitok z čítania s ostrou typografiou. Má rozmiestnenie v dvoch stĺpcoch s navigačnou ponukou na bočnom paneli na ľavej strane a s obsahom na pravej strane.

Táto téma je kompatibilná s tvorcami stránok typu drag and drop, takže ju môžete prispôsobiť bez toho, aby ste museli písať riadok kódu.

25. Autor knihy

Autor knihy

Autor kníh je vynikajúcou témou WordPress na vytvorenie obchodu s knihami online. Obsahuje úvodnú stránku s recenziami používateľov na domovskej stránke, na ktorej sú prezentované svedectvá vašich čitateľov. Je dodávaný s posúvačom obrázkov, ktorý predstavuje vaše odporúčané knihy potenciálnym čitateľom kníh.

S týmto motívom môžete vytvoriť katalóg, v ktorom sa zobrazia všetky vaše knihy.

26. Suarez

Suarez

Suarez je kreatívna téma WordPress vytvorená pre blogerov, spisovateľov a autorov kníh. Ponúka posúvač obrázka na pozadí celej obrazovky s vlastným logom a navigačnou ponukou. Okrem toho môžete pridať autora biografu s obrázkom a tlačidlom výzvy na akciu.

Umožňuje vám tiež zobraziť odporúčané príspevky, schránku na odber bulletinu, fotografie na Instagrame a sociálne ikony. Je to jednoduché nastavenie a prispôsobenie pomocou živého prispôsobovača WordPress.

27. Moduly

moduly

Moduly sú jemnou a sofistikovanou témou WordPress na vytváranie ľubovoľných webových stránok. Má krásne a flexibilné rozloženie s pozadím celej obrazovky. Táto téma sa dodáva s viacerými preddefinovanými demonštračnými webmi vrátane šablóny pre autorov kníh, spisovateľov a vydavateľov.

Má pozadie videa, farebné schémy, písma, vlastné bočné panely a ďalšie. Témy modulov podporujú WooCommerce a WPForms doplnky z krabice.

28. Docela kreatívne

Docela kreatívne

Ak hľadáte pre svoj web atraktívne a štýlové slovo WordPress, potom je Pretty Creative tou pravou voľbou. Je postavený na vrchole rámca témy Genesis, ktorý vytvára pevný základ pre danú tému.

Téma obsahuje niekoľko vlastných šablón stránok, oblastí miniaplikácií, rozložení hlavičky, farebných schém a panela možností témy.

29. Skutočný sever

Skutočný sever

True North je bezplatná téma WordPress pre autorov kníh, spisovateľov a vydavateľov. Dodáva sa s niekoľkými možnosťami rozloženia, ako je zobrazenie portfólia, zoznam stĺpcov a filtrovanie izotopov. Súčasťou obsahu portfólia je profesionálne zobrazenie vašej práce na domovskej stránke.

Téma ponúka vlastné widgety a demonštračný obsah s jedným kliknutím. Bez problémov sa integruje s WPML, takže môžete ľahko vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre autorov a autorov. Môžete si tiež pozrieť našu príručku o najlepších témach WordPress pre mobilné aplikácie a softvér.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map