29 najlepších WordPress Témy pre hotely a rezorty (2020)

najlepšie WordPress hotel a letovisko témy


Hľadáte najlepšie témy WordPress pre hotely a rezorty?

Téma hotela alebo letoviska musí mať všetky funkcie, ktoré vám pomôžu predviesť svoje vlastnosti, a tiež umožňuje cestujúcim ľahko si rezervovať izbu. Musíte hľadať tému, ktoré pokrýva všetky dôležité funkcie, ako je online rezervácia, výber izby atď.

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších tém WordPress pre hotely a letoviská.

Výber motívu hotela WordPress pre vaše stránky

Nie každá téma hotela WordPress je vytvorená rovnako.

Predtým, ako sa ponoríte a vyberiete tému, musíte sa ubezpečiť, že téma má určité vlastnosti:

 • Predveďte svoje nehnuteľnosti a vybavenie potenciálnym nájomcom
 • Optimálne miesto pre zadanie rezervačného formulára
 • Kompatibilné s doplnkami, ktoré chcete použiť, najmä s doplnkom pre rezervačný formulár.

Vytvorili sme tiež zoznam najlepších tém WordPress, ktoré môžete použiť. Skontrolujte ich.

Pozrime sa na niektoré z najlepších tém WordPress pre hotely a letoviská.

1. Téma Astra

Téma Astra

Astra je ľahká a moderná téma WordPress. Má niekoľko štartovacích webov vrátane demonštračných webových stránok pre hotely, strediská, B&Bs a hostely. Táto téma je kompatibilná so všetkými obľúbenými tvorcami stránok, ktoré vám pomôžu navrhnúť vaše vstupné stránky.

Súčasťou galérie obrázkov je zobrazenie fotografií vašich hotelových izieb. Astra sa ľahko nastavuje a optimalizuje tak, aby fungovala rýchlejšie ako bežné témy WordPress.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP je bezplatná a univerzálna téma WordPress určená na vytvorenie akéhokoľvek typu webovej stránky. Dodáva sa s demonštračným webom pre hotely a rezorty, ktorý môžete rýchlo importovať na svoje stránky jediným kliknutím. Ocean WP obsahuje viac sekcií na domovskej stránke, vrátane privítania, o nás, službách a ďalších. Umožňuje vám pridať vlastné logo, jednoduché navigačné menu a obrázok v plnej šírke s CTA v časti hlavičky.

Táto téma je 100% responzívna a plne podporuje elektronický obchod. OceanWP je pripravený na preklad a môže sa použiť na vytváranie webových stránok RTL (sprava doľava). Pre ďalšie funkcie môžete použiť ich prémiové rozšírenia a doplnky.

3. Sun Resort

Stredisko Sun

Sun Resort je štýlová téma WordPress pre webové stránky hotelov a letovísk. Má zabudovaný formulár žiadosti o rezerváciu, ktorý pomáha používateľom rezervovať ubytovanie vo vašom hoteli alebo letovisku. Dodáva sa spolu s tvorcom domácej stránky, ktorý slúži na presunutie myšou na okamžité pridanie obsahu.

Medzi ďalšie významné funkcie patria vlastné widgety, farebné schémy, ukážkový import jedným kliknutím a optimalizácia SEO. Téma Sun Resort je super flexibilná a dá sa ľahko nastaviť.

4. Podstata

esencie

Essence je výkonná téma WordPress, ktorú je možné použiť na vytvorenie webovej stránky hotela alebo letoviska. Má obrázok na celej šírke, ktorý obsahuje vlastné logo, navigačnú ponuku, vyhľadávací panel, uvítaciu správu a formulár na odber. Je dodávaný s jednoduchým dizajnom, ktorý vám predstaví váš obľúbený obsah krásne.

Táto téma je optimalizovaná podľa Gutenberga, čo znamená, že obsah môžete publikovať priamo z najnovšieho editora WordPress Gutenberg bez problémov. Je postavený na vrchole rámca Genesis, jedného z najpopulárnejších prémiových tematických rámcov WordPress dostupných na trhu. Je dodávaný s ľahko použiteľným panelom možností tém na jednoduché nastavenie témy. Essence ponúka 6 oblastí miniaplikácií, ktoré vám pomôžu rýchlo pridať funkcie na domovskú stránku a na ďalšie stránky.

5. Bordeaux

Bordeaux

Bordeaux je odvážna téma WordPress pre boutique hotely a B&Bs. To vám umožňuje pridať na svoj web funkciu online rezervácie, aby si cestujúci mohli ľahko rezervovať hotelové izby. Je dodávaný s prezentáciou domovskej stránky, ktorá zobrazuje obrázky hotelov, obrázky miestností a ďalšie fotografie.

Bordeaux môže byť plne prispôsobený pre farby, značky a typografiu. Táto téma je priateľská pre začiatočníkov a dá sa prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

6. Rezort Santorini

Santorini

Santorini Resort je krásna téma WordPress vytvorená špeciálne pre vytvorenie webovej stránky hotela alebo letoviska. Má jedinečný dizajn a vlastný obrázok na pozadí v plnej šírke. Je dodávaný s online rezervačným formulárom, ktorý slúži na rezervovanie izieb.

Táto téma má 7 typov obsahu, flexibilné sekcie domovskej stránky, vlastné miniaplikácie a ďalšie. Je optimalizovaný pre SEO a výkon.

7. Arcadia

Arcadia

Arcadia je profesionálna téma hotela a letoviska WordPress. Má úžasné vlastné funkcie, ako je obrázok na pozadí, hlavičky, posúvač obrázkov na celú obrazovku a ďalšie. Obsahuje šablónu rezervačného formulára, ikony sociálnych médií a viac šablón stránok.

Môže sa prispôsobiť pomocou prispôsobovača WordPress so živým náhľadom. Môžete zmeniť takmer všetko v téme tak, aby bol požadovaný webový server v prevádzke.

8. SixtyOne

SixtyOne

SixtyOne je moderná téma WordPress určená pre hotely a ubytovacie podniky. Rovnako ako iné populárne témy hotelov WordPress obsahuje aj on-line rezervačný formulár pre cestujúcich, ktorí si rezervujú izby vo vašom hoteli. Dodáva sa s obrázkovými galériami a systémom riadenia hotelov.

Obsahuje vlastné widgety, šablóny stránok, mapy miest a vstupné stránky. Túto tému je jednoduché nastaviť a dobre funguje na všetkých veľkostiach obrazovky.

9. Hotelia

Hotelia

Ako už názov napovedá, Hotelia je špeciálne vytvorená na vytvorenie webovej stránky hotela. Má elegantný a robustný dizajn s pokročilými funkciami, ako sú online rezervácie, posuvník obrázkov, nástroj na tvorbu stránok, efekty paralaxy a ďalšie. Je dodávaný s videom na pozadí, lepkavou navigáciou, vlastným logom a prémiovými doplnkami.

Zahŕňa tiež vlastné písma, typy príspevkov, widgety, farby a ďalšie. Hotelia je priateľská pre začiatočníkov a poskytuje vám rozsiahlu dokumentáciu, ktorá vás prevedie všetkými aspektmi nastavenia stránky.

10. Palermo

palermo

Palermo je krásna téma hotela a letovísk WordPress. Má navigačnú ponuku bočného panela s vlastným logom a výrazným pozadím. Na pravej strane obrazovky sa zobrazuje obrázok na celej obrazovke. Na domovskú stránku môžete pridať uvítaciu správu a tlačidlo s výzvou na akciu.

Táto téma má viac ako 30 možností a kombinácií vzhľadu. Obsahuje aj nástroj na import ukážky jedným kliknutím a je vysoko optimalizovaná pre rýchlosť webu.

11. HotelEngine Classy

HotelEngine Classy

HotelEngine Classy je téma WordPress vytvorená pre hostely, strediská, butikové hotely a ubytovacie podniky. Je dodávaný s posúvačom na celej obrazovke na domovskej stránke, ktorý obsahuje vaše logo, navigačnú ponuku a online rezervačný formulár.

Na domovskej stránke si môžete zobraziť hotelové izby s vybavením, svedectvami zákazníkov, umiestnením a galériou obrázkov. Aj keď má panel volieb motívov na mieru, môžete si ho prispôsobiť aj pomocou živého prispôsobovača WordPress.

12. Kea

Kea

Kea je minimalistická téma strediska WordPress, ktorú je možné použiť na vytváranie webových stránok hotelov a letovísk. Umožňuje vám integrovať svoj vlastný rezervačný systém pomocou rezervačného doplnku WordPress. Poskytuje krásny prvý dojem pomocou posúvača videa a obrázkov na domovskej stránke.

Táto téma má flexibilné rozloženia, rôzne výbery farieb a podporu WPML na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky. Na navrhovanie vlastných stránok tiež používa vlastné miniaplikácie Elementor.

13. HotelEngine Comfy

HotelEngine Comfy

HotelEngine Comfy je krásne navrhnutá téma WordPress pre hotely a strediská. Je dodávaný s obrázkovými galériami a jazdcami, aby vám predstavil svoje hotelové izby, haly a chodníky. Téma má profesionálny systém riadenia hotelov a online rezervačný formulár.

Je dodávaný s výkonným vyhľadávačom, farbami, typmi písma a ďalšími vlastnými možnosťami. Táto téma sa ľahko nastavuje a umožňuje vám okamžite spustiť webovú stránku hotela.

14. Miloš

milos

Miloš je prémiová téma WordPress postavená pre hotely, hostely, nájomné bytov, B&Bs a pohostinstvá. Dodáva sa s obrázkom na celej obrazovke pod hlavičkou. Hlavička obsahuje vlastné logo a navigačnú ponuku. Do záhlavia môžete pridať aj rezervačné tlačidlo.

Umožňuje vám integrovať rezervačný a rezervačný systém tretích strán. Téma vám poskytuje úplnú kontrolu nad farbami. Nastavenie je jednoduché a priateľské pre začiatočníkov.

15. Národné nastavenia

locales

Locales je moderná téma adresára WordPress, ktorá vám pomôže vytvoriť adresár miestnych hotelov. Je vybavený podpornými funkciami, ako sú mapy miest, adresy a ďalšie. Môžete tiež pridať filtrovateľné vyhľadávanie na domovskú stránku, aby používatelia mohli nájsť najlepší hotel v meste.

To vám umožňuje zobraziť hotely a apartmány v karuselovom jazdci. Má sekciu domovskej stránky na zobrazenie vybraných hotelov. Táto téma je ideálna na predstavenie hotelov vo vašom meste a získanie provízie za rezervácie.

16. Prestige

prestíž

Prestige je krásne navrhnutá téma hotela WordPress. Má viac šablón stránok na zobrazenie miestností, typov izieb a ďalších. Umožní vám predviesť atrakcie v okolí, ktoré môžu vzbudiť záujem o rezerváciu izby vo vašom hoteli.

Táto téma sa ľahko nastavuje a dá sa prispôsobiť pomocou prispôsobovača témy WordPress so živým náhľadom.

17. Moliere

Moliere

Moliere je vynikajúca téma WordPress pre hotely, letoviská, prenájom bytov a B&Bs. Je dodávaný s flexibilnou hlavičkou a pätou, ktorá vám umožňuje prispôsobiť každý prvok na webovej stránke. Poskytuje kontrolu nad farebnými schémami na definovanie vlastných farieb.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí integrácia fontov Google a podpora pre tvorcov stránok, jazyky WooCommerce a RTL.

18. HotelVarenie

Hotelová rezervácia

HotelBooking je plne funkčná téma hotela WordPress. Má pohotový dizajn a rezervačný systém hotelov. Táto téma sa dodáva s motorom rezervácie, ktorý umožňuje vašim používateľom rýchlo rezervovať izby vo vašom hoteli. Môžete pridať prispôsobiteľný rezervačný formulár, kalendár dostupnosti izieb, kupóny so zľavou a ďalšie.

Táto téma vám dáva možnosť pridať sezónne ceny izieb. Má samostatnú blogovú stránku na uverejňovanie obsahu o vašom hoteli.

19. Hotelone

Hotelone

Hotelone je bezplatná téma WordPress pre hotely a rezorty. Je dodávaný s pokročilým admin panelom na prispôsobenie všetkých prvkov témy. Je dodávaný s vopred vytvoreným rozložením pre webovú stránku hotela, čo uľahčuje začatie práce. Má zápatie s widgetom na pridanie ikon sociálnych médií, služieb a ďalších položiek na spodok vášho webu. Do päty môžete pridať aj cestovnú mapu, miesto a adresu. Táto téma podporuje nástroj Elementor Builder na navrhovanie vašich stránok.

20. Filoxénia

Philoxenia

Philoxenia je krásna a moderná téma hotela WordPress. Má všetky funkcie, ktoré potrebujete na svojej webovej stránke hotela, vrátane rezervačného formulára, viacerých typov obsahu, galérie obrázkov na predstavenie hotelových izieb a systému správy izieb..

Táto téma ponúka prispôsobenú domovskú stránku, vlastné miniaplikácie a farebné schémy na nastavenie vášho webu. Je vysoko optimalizovaný pre SEO.

21. Hotel Luxury

Hotel Luxusné

Hotel Luxury je ďalšia bezplatná téma hotela WordPress. Umožňuje vám profesionálne spravovať online rezervácie a rezervácie. Má krásny dizajn, ktorý vám umožní zobraziť štýlové ubytovanie v hoteli. Táto téma sa ľahko nastavuje a dá sa prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

22. Hotelica

Hotelica

Hotelica je bezplatná téma WordPress navrhnutá špeciálne pre hotely, letoviská a pohostinstvá. Má obrázok na pozadí hlavičky s plnou šírkou s vlastným logom, uvítacím sloganom a navigačnou ponukou. Túto tému môžete použiť na vytvorenie miestneho adresára hotelov. Túto tému je možné prispôsobiť pomocou prispôsobovača WordPress so živým náhľadom.

23. Zermatt

Zermatt

Zermatt je vysoko pokročilá a flexibilná téma WordPress pre hotely, strediská, prenájom bytov, B&Bs, hostely a ubytovacie podniky. Vyznačuje sa atraktívnym pozadím na celej obrazovke, aby na používateľov vytvoril silný prvý dojem. Medzi hlavné funkcie patrí online rezervačný formulár, modul počasia a CTA.

Dodáva sa s nekonečnými možnosťami farieb, plne prispôsobiteľnými rozloženiami, tvorcami stránok a podporou WooCommerce. Zermatt sa ľahko nastavuje a optimalizuje na rýchlosť.

24. Prítomnosť

prítomnosť

Prestige je moderná viacúčelová téma WordPress. Môže sa ľahko použiť na vytvorenie hotela alebo webovej stránky o stredisku. Na navrhovanie vstupných stránok používa tvorcov stránok drag and drop. Táto téma obsahuje 2 rozloženia na vytvorenie webovej stránky v rámčeku alebo v plnej šírke.

So zabudovanými ukážkami webových stránok môžete začať naozaj rýchlo a spustiť webovú stránku hotela. Nastavenie témy je jednoduché a dá sa prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

25. Olympus Inn

Olympus Inn

Olympus Inn je štýlová téma WordPress pre hotely, pohostinstvá, ubytovanie a letoviská. Rovnako ako všetky populárne témy v tomto zozname má aj online rezervačný formulár. Táto téma funguje skvele so všetkými nevyhnutnými doplnkami WordPress, aby sa na vaše webové stránky hotela mohli pridať funkcie a funkcie.

Podporuje tvorcov stránok, WooCommerce, jazyky RTL a je plne optimalizovaný pre SEO. Olympus Inn hrá rýchlejšie ako iné bežné témy WordPress.

26. Egejské letovisko

Rezort v Egejskom mori

Ak hľadáte krásnu a modernú tému letoviska WordPress, vyskúšajte Aegean Resort. Je dodávaný so všetkými úžasnými funkciami, ktoré potrebujete na vytvorenie hotela alebo webovej stránky strediska. Najvýznamnejšie funkcie sú modul počasia, online rezervačný formulár, galérie obrázkov, posuvné prvky a videá na pozadí.

Táto téma je kompatibilná s WPML, čo znamená, že môžete ľahko vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku. Má flexibilné možnosti rozloženia na navrhovanie svojej domovskej stránky a vstupných stránok.

27. Byt

Plochý

Byt je profesionálna viacúčelová téma WordPress, ktorú je možné použiť na vytvorenie webovej stránky hotela alebo letoviska. Má jedinečné ploché rozloženie s výraznými farbami a plne prispôsobiteľné na pridávanie efektov, animácií a ďalších možností. S nástrojom Themify Builder je navrhnutý dizajn vašich vlastných stránok.

Téma obsahuje sekcie domovskej stránky na zobrazenie hotelových izieb, svedectiev zákazníkov, zamestnancov a vybavenia. Je to jednoduché nastavenie a dá sa prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

28. Hotel Melbourne

Hotel Melbourne

Hotel Melbourne je bezplatná a pohotová téma WordPress pre hotely, letoviská a luxusné apartmány na prenájom. Má viac umiestnení navigačnej ponuky, posúvač obrázkov, integráciu sociálnych médií a ďalšie. Dodáva sa s vybavením na rezerváciu hotelov, správou izieb a ďalšími prémiovými funkciami v ich platenej verzii.

29. HotelMotel

HotelMotel

HotelMotel je prémiová téma WordPress. Má rezervačný systém, správu miestností, blog a widget Instagram. Súčasťou je aj posúvač obrázkov, ktorý vám predstaví vaše hotelové zariadenia a atrakcie v okolí. Táto téma je plne prispôsobiteľná a ľahko nastaviteľná.

Dodáva sa s vlastnými farbami, miniaplikáciami, fontmi a ďalšími. Súčasťou témy je podpora WooCommerce a prekladu, ktorá vám umožní vytvoriť webovú stránku vo vašom vlastnom jazyku.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre hotely a letoviská. Môžete tiež vyskúšať nášho sprievodcu najlepšími témami WordPress pre cestovné blogy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map