29 najrýchlejších WordPress Témy na urýchlenie vašich webových stránok

Najrýchlejšie WordPress Témy


Hľadáte najrýchlejšie témy WordPress? Rýchlosť webových stránok môže vaše podnikanie narušiť alebo prerušiť. Vaša téma WordPress v nej bezpochyby zohráva dôležitú úlohu.

Vďaka rýchlej téme WordPress môžete výrazne skrátiť čas načítania stránky, čo zase zvyšuje rýchlosť stránky. V tomto článku vám ukážeme niektoré z najrýchlejších tém WordPress na urýchlenie vášho webu.

Prečo by ste si mali zvoliť najrýchlejšie WordPress témy?

Rýchlosť stránky je jednou z najdôležitejších metrík, na ktoré musíte dávať pozor.
Štúdie ukazujú, že aj iba 1-sekundové oneskorenie odozvy stránky môže viesť k 7% zníženiu miery konverzie. Spoločnosť Google navyše vo svojom algoritme naďalej zdôrazňuje rýchlosť stránky.

Aby som to zhrnul, ak chcete vylepšiť svoje poradie vo vyhľadávaní, získať viac organickej premávky a poskytnúť skvelú používateľskú skúsenosť, budete musieť prijať všetky opatrenia, napríklad zvoliť rýchly motív WordPress, aby sa zvýšila rýchlosť vašej stránky..

S tisíckami tém WordPress dostupných na trhu je pre vás ťažké nájsť tému, ktorá je rýchla a pohotová. Vždy môžete použiť náš bezplatný nástroj na testovanie rýchlosti webových stránok, aby ste sa dozvedeli úplné štatistiky o rýchlosti vašich stránok.

Pozrime sa na niektoré z najrýchlejších tém WordPress na trhu, aby sme urýchlili vaše webové stránky.

1. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro je krásna a najrýchlejšia téma WordPress. Je postavený na vrchole StudioPress Genesis Framework, vďaka ktorému je výkonný a robustný. Téma je ideálna pre webové stránky zamerané na životný štýl, zdravie, wellness a lekárstvo. Túto tému môžete použiť aj na vytvorenie elektronického obchodu.

Medzi ďalšie kľúčové funkcie patrí 6 oblastí miniaplikácií, pozadie vlastnej hlavičky, 2 navigačné ponuky, panel vyhľadávania a ďalšie.

stanovenie ceny: 129,95 dolárov

Získajte ZADARMO prístup k Essense Pro + 35 ďalším témam StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress vrátane Essense Pro, ZDARMA?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Vyžiadajte si túto exkluzívnu ponuku motora WP ešte dnes! »

2. Téma Astra

Téma Astra

Téma Astra je najobľúbenejšia a najrýchlejšia téma WordPress. Dodáva sa s desiatkami hotových webových stránok, ktoré môžete importovať do hlavného panela WordPress. Účelom štartovacích stránok je ušetriť čas, takže môžete rýchlo spustiť web bez toho, aby ste ho museli stavať od nuly.

Funguje to hladko s väčšinou tvorcov drag and drop stránok pre WordPress. S témou Astra si môžete ľahko prispôsobiť svoj web bez toho, aby ste museli písať kód.

3. Neve

neve

Neve je super rýchla téma WordPress, kompatibilná s väčšinou tvorcov stránok pre WordPress. Je to viacúčelová téma, ktorá sa hodí do každej podnikateľskej oblasti. Rozloženie je vysoko flexibilné vďaka svojim jednoduchým možnostiam motívov, ktoré vám umožňujú upraviť štýl.

Dodáva sa s prispôsobiteľnou hlavičkou a pätou, aby vášmu webu poskytol jedinečný vzhľad.

4. Ultra

krajný

Ultra je výkonná a rýchla téma WordPress. Podporuje tvorbu šablón Themify na rýchle vytvorenie vašej webovej stránky. Zahŕňa tiež Ultra Skins, čo sú vstavané šablóny a demonštračné stránky, ktoré vám pomôžu začať bez písania kódu.

Téma ponúka doplnky pre tvorcov, možnosti rozloženia a veľa nastavení prispôsobenia pre váš web.

5. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro je viacúčelová téma WordPress vytvorená na vytváranie vysoko výkonných webových stránok. Má krásne a štýlové jednostránkové rozloženie s hladkým materiálom. Téma sa dá použiť aj na vytvorenie viacstránkovej webovej stránky.

Plne podporuje WooCommerce a je optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

6. OceanWP

Ocean WP

OceanWP je bezplatná a najrýchlejšia téma WordPress vytvorená na jednoduché vytvorenie ľubovoľnej webovej stránky alebo blogu. Má niekoľko ukážok a šablón, ktoré šetria čas pri vytváraní vašich stránok. Vďaka prémiovým rozšíreniam môžete na svoje stránky pridať ďalšie funkcie a funkcie.

Téma je vysoko kompatibilná s populárnymi tvorcami stránok, ako sú Beaver Builder, Elementor atď.

7. Decorist

Decorist

Decorist je rýchla téma WooCommerce. Môže sa použiť na vytvorenie internetového obchodu a na predaj dekoratívnych výrobkov, módnych výrobkov alebo akýchkoľvek fyzických produktov. Téma dokonale spolupracuje s rozšíreniami WooCommerce a pridáva na váš web ďalšie funkcie.

Má vysoko prispôsobiteľné možnosti výkladu a flexibilné rozloženie. Pomocou 100+ vlastných prvkov môžete spravovať viditeľnosť hlavičky, farby, sociálne siete a ďalšie.

8. Zelle Pro

Zelle Pro

Zelle Pro je radostná téma, ktorá prichádza s rýchlym výkonom a posúvaním paralaxy. Prichádza v jednostránkovom a viacstránkovom rozložení na vytvorenie krásnych webových stránok. Téma má vlastnú hlavičku s obrázkom pozadia v plnej šírke a tlačidlami výzvy na akciu.

Na prispôsobenie môžete použiť živé prispôsobovače WordPress a tvorcov stránok.

9. Academica Pro

Academica Pro

Academica Pro je rýchla téma WordPress navrhnutá špeciálne pre vzdelávacie inštitúcie, univerzity, vysoké školy a knižnice. Ponúka widgetizované rozloženie s 3-stĺpcový štýl na domovskej stránke. Vďaka integrácii kalendára udalostí môžete ľahko propagovať udalosti na svojom webe.

Medzi ďalšie kľúčové funkcie patrí tvorca dynamickej domovskej stránky, vizuálny prispôsobovač, rozloženie stránky a podpora pre WooCommerce.

10. Autor Pro

Autor Pro

Autor Pro je ďalšou témou založenou na genéze na vytváranie výkonných a robustných webových stránok vo WordPress. Táto téma je ideálna pre autorov kníh, online kníhkupcov, vydavateľov, časopisy a spravodajské weby. Je dodávaný s krásnou a ľahko použiteľnou domovskou stránkou na profesionálne zobrazenie titulov kníh.

Podporuje platformy elektronického obchodu, ako sú WooCommerce a BigCommerce, takže môžete ľahko nastaviť svoj internetový obchod. Prispôsobovač tém uľahčuje vykonávanie zmien na vašom webe.

11. Tusant

Tusant

Tusant je najrýchlejšia téma podcastov WordPress. Túto tému môžete použiť na pridanie streamovania hudby a videa na svoj web. Táto téma je ideálna pre hudobníkov, kapely, vlogy, podcastery, vysielateľov a akékoľvek stránky s obsahom, ktoré fungujú okolo zvukových / obrazových projektov..

Dodáva sa s viacerými možnosťami rozloženia a podporuje tvorbu stránok Elementor.

12. Finesse

šikovnosť

Finesse je populárna a rýchla téma WooCommerce, ktorá vám umožní spustiť internetový obchod. Nahrádza nástroj na tvorbu drag and drop stránok SiteOrigin na prispôsobenie. Téma ponúka flexibilné možnosti rozloženia na pridanie produktov, súvisiacich produktov a ďalších položiek na vaše stránky elektronického obchodu.

Medzi ďalšie funkcie patrí podpora viac ako 600 webových písiem Google, neobmedzené farebné schémy, preklady a živé prispôsobenie na úpravu vašich webových stránok.

13. Kea

Stredisko Kea

Kea je krásna a najrýchlejšia rezortná téma WordPress postavená špeciálne pre hotely, letoviská a pohostinstvá. Má minimalistický dizajn a vlastný obrázok na pozadí na celú obrazovku. S Kea môžete ľahko integrovať rezervačný a rezervačný systém tretích strán pre vaše hotelové podnikanie.

Téma ponúka posúvač videa a obrázkov, flexibilné rozloženie, farebné schémy a vlastné miniaplikácie. Podporuje tiež WPML na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

14. Uložené

uložené

Uložené je prvotriedna cirkevná téma WordPress. Je perfektné pridať svoje kázania, udalosti, profily zamestnancov a polohu. Je dodávaný s rozložením, pomocou ktorého môžete zobraziť nádherné fotografie, videá, posudky a dary.

Súčasťou témy je drag and drop Builder pre vytvorenie domovskej stránky vášho kostola.

15. Agency Pro

Agency Pro

Agency Pro je profesionálna a jedna z najrýchlejších tém WordPress, ktorá sa najviac hodí pre vaše webové stránky agentúry. Téma je postavená na systéme Genesis Framework, vďaka čomu je výkonná a silná.

Podobne ako všetky témy aplikácie StudioPress, môžete svoj widget na svojej domovskej stránke a vlastné šablóny stránok použiť na rýchle nastavenie svojho webu.

16. Zostatok

zostatok

Rovnováha je minimalistická a najrýchlejšia téma WordPress. Dodáva sa s 2 krásnymi a prémiovými rozloženiami, ktoré vám umožňujú vytvoriť webovú stránku podľa vášho výberu. Túto tému môžete použiť aj na vytvorenie profesionálneho obchodu s elektronickým obchodom a pridanie celého inventára na niekoľko kliknutí.

Téma obsahuje prázdne miesta, ktoré priťahujú používateľov a zapájajú ich do vášho webu. S podporou Visual Customizer môžete rýchlo meniť farby a písma.

17. Khore

Khor

Khore je jednou z najrýchlejších udalostí WordPress. Má rozmiestnenie v dvoch stĺpcoch, ktoré zobrazuje navigačné menu na ľavej strane a obsah na pravej strane stránky. Táto téma je ideálna na usporiadanie podujatí, výstav, webinárov a konferencií.

Khore vám umožňuje predávať vstupenky online. Ponúka tiež plánovač udalostí, sociálne zdieľanie, mapy Google, obrázkové galérie a ďalšie.

18. Blogstar

Blogstar

Blogstar je kreatívna téma blogu WordPress. Je dodávaný s niekoľkými šablónami blogu, ktoré môžete použiť na založenie blogu alebo vytvorenie online časopisu. Bezproblémovo sa integruje s programom Visual Composer, takže môžete rýchlo pridávať a prispôsobovať svoje webové stránky.

Téma obsahuje viac ako 700 písiem ikon, vlastné widgety, farebné vzhľady a pozadie videa. Je vysoko optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

19. Moduly

moduly

Moduly je štýlová a najrýchlejšia téma WordPress. Vďaka svojmu viacúčelovému prístupu môžete ľahko vytvoriť akýkoľvek druh webovej stránky alebo blogu. Bezproblémovo to funguje s doplnkami WordPress od tretích strán a rozširuje funkčnosť témy.

Má vlastný obrázok hlavičky s nadpisom, nadpisom a tlačidlom CTA. Môžete tiež pridať navigačnú ponuku a vyhľadávací panel v hornej časti stránky.

20. AutoDeals

AutoDeals

AutoDeals je moderná téma predaja automobilov WordPress. Dodáva sa s bleskovo rýchlym a najpokročilejším vyhľadávacím nástrojom, ktorý používateľom umožňuje nájsť svoje obľúbené automobily online. Návštevníci môžu vyhľadávať výsledky miestnych zásob podľa vzdialenosti a okruhu.

Umožňuje vám vybrať a porovnať viac záznamov alebo uložiť vyhľadávanie do zoznamu želaní pre budúce prehliadania.

21. Prispôsobte

Customify

Customify je bezplatná viacúčelová téma WordPress. Vytvorenie akejkoľvek webovej stránky je rýchle, pohotové a flexibilné. Téma zahŕňa tvorbu záhlavia a päty a podporuje tvorcov stránok, ako sú Beaver Builder, Elementor, Thrive Architect, Divi atď..

Plne podporuje doplnky ako WooCommerce, bbPress, Yoast a ďalšie, čím rozširuje funkčnosť vašich webových stránok..

22. Autor knihy

Autor knihy

Autor kníh je rýchla téma WordPress pre vydavateľov a autorov. Umožňuje vám predávať a propagovať svoje knihy online. Táto téma vám umožňuje vybrať si krásne farby, ktoré vám ukážu obaly kníh a prilákajú publikum.

Obsahuje časť s recenziou, kde vaši používatelia môžu zanechať svoje pripomienky a návrhy týkajúce sa ich nákupov.

23. Gutenská téma

Guten Téma

Guten Theme je výkonná a najrýchlejšia téma WordPress s podporou pre tvorcov stránok, ako sú Gutenberg, Beaver Builder, Elementor a ďalšie. Téma má niekoľko rozložení pre rôzne sekcie, vrátane hlavičky, päty a bočného panela.

Prispôsobenie farieb, písiem atď. Je jednoduché. Guten Theme spolupracuje s WooCommerce bez problémov pri spustení internetového obchodu.

24. Orfeo

Orfeo

Orfeo je jednostránková rýchla téma WordPress s pútavým rozložením webových stránok. Priťahuje vašich návštevníkov tmavým obrázkom na pozadí hlavičky a farebnými tlačidlami s výzvou na akciu. Táto téma je ideálna pre osobné blogy a webové stránky agentúr.

Živý prispôsobiteľ WordPress môžete použiť na rýchle vykonanie zmien v tejto téme.

25. Moliere

Moliere

Moliere je moderná a štýlová téma WordPress navrhnutá špeciálne pre hotely, BnB, byty, služby prenájmu a pohostinstvá. Téma je veľmi rýchla a flexibilná, aby upútala pozornosť používateľa. Má prispôsobiteľnú hlavičku a pätu na jednoduché pridanie obsahu.

S Moliere získate úplnú kontrolu farieb, integráciu tvorcov stránok, podporu RTL, kompatibilitu s WooCommerece a ďalšie.

26. Niche Pro

Niche Pro

Niche Pro je profesionálna a rýchla téma WordPress, ktorá je ideálna pre blogerov zameraných na životný štýl, aby predviedli svoju prácu. Má krásne rozloženie bielej farby s pútavými obrázkami a podporou elektronického obchodu. Téma má rozloženie podľa widgetov na rýchle pridanie obsahu a médií.

Je dodávaný s vlastnými šablónami stránok a panelom volieb motívov pre ľahké prispôsobenie.

27. WPCasa

WPCasa

WPCasa je najrýchlejšou témou nehnuteľností WordPress. To vám umožní nastaviť si webovú stránku s nehnuteľnosťami a pridať zoznamy nehnuteľností pomocou flexibilného dashboardu. Téma funguje ako rámec, ktorý uľahčuje pridávanie ďalších šablón a rozložení podľa vášho výberu.

Ponúka výkonné doplnky a nástroje na pridanie ďalších možností do témy. WPCasa obsahuje aj pokročilý systém vyhľadávania nehnuteľností.

28. Sydney Pro

Sydney Pro

Sydney Pro je populárna a rýchla téma WordPress, ktorá vám umožňuje vytvoriť akýkoľvek typ webovej stránky. Má obrázok na celú obrazovku, ikony sociálneho zdieľania, vyhľadávací panel, slogan a tlačidlá s výzvou na akciu. Aplikáciu Crelly Slider môžete tiež použiť na zobrazenie odporúčaného obsahu v prvom zložení vášho webu.

Téma sa dodáva s ďalšími šablónami stránok, pomocou ktorých môžete navrhnúť svoju kontaktnú stránku, stránku a ďalšie informácie.

29. Futurio

Futurio

Futurio je bezplatná a rýchla téma WordPress vytvorená špeciálne pre fotografov, online portfóliá, kreatívne agentúry, obchody elektronického obchodu a vstupné stránky. Integruje sa s tvorcami stránok, ako sú Beaver Builder, Elementor, SiteOrigin, Divi a ďalšie.

Doplnky WordPress od tretích strán môžete použiť na optimalizáciu svojich webových stránok pre lepší výkon.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najrýchlejšie témy WordPress na urýchlenie vášho webu. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o najlepších témach WordPress na celej obrazovke.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map