30 najlepších tém WordPress pre cestovné blogy (2020)

Wordpress témy pre cestovné blogy


Hľadáte najlepšie témy WordPress pre svoj cestovný blog?

Ak máte radi cestovanie a dobrodružstvá, môžete si vytvoriť cestovný blog, zdieľať svoje príbehy, stať sa populárnym a zarábať peniaze z písania. Podobne, ak ste majiteľom cestovného ruchu, vytvorenie cestovného webu je nevyhnutnosťou pre rast vašej firmy.

V tomto článku budeme zdieľať najlepšie témy WordPress pre cestovné blogy a webové stránky v roku 2020. Ide o osobne vybratý zoznam tém o cestovaní, ktoré vybrali odborníci, takže si môžete byť istí, že si vyberiete akúkoľvek tému uvedenú na spustenie vášho cestovného webu..

Vytvorenie cestovného blogu pomocou WordPress

WordPress je dnes najpopulárnejšou platformou na vytváranie blogov a tvorcami webových stránok. Milióny webových stránok vrátane najlepších svetových značiek používajú na vytváranie svojich webových stránok a blogov program WordPress.

Na vytvorenie cestovného blogu v programe WordPress budete potrebovať názov domény a účet hostenia spolu so softvérom WordPress. Názov domény je adresa (URL) vášho webu na webe, napríklad Google.com alebo IsItWP.com, a webhosting je miesto, kde sa ukladá obsah a súbory na webe online. Mali by ste si prečítať náš článok o tom, ako si zvoliť hosting blogu.

Názov domény zvyčajne stojí 14,99 dolárov za rok a hostingový plán stojí 7,99 dolárov za mesiac. Kombinované náklady na názov domény a hosting môžu byť na začiatku vysoké, najmä ak plánujete začať s nízkym rozpočtom.

Našťastie sa už nemusíte obávať, pretože Bluehost ponúka exkluzívnu ponuku používateľom IsItWP..

vytvoriť blog na Bluehost

Teraz môžete získať hosting WordPress za pouhých 2,75 dolárov mesačne (60% zľava z bežnej ceny) a bezplatnú doménu od spoločnosti Bluehost. Okrem toho získate aj bezplatný certifikát SSL na zabezpečenie svojej domény.

Po zakúpení webhostingu a názvu domény môžete začať s tvorbou cestovného blogu alebo webovej stránky podľa nášho podrobného sprievodcu, ako začať blog s programom WordPress..

Než začnete, nenechajte si ujsť tento článok o najlepších a populárnych tematických obchodoch WordPress.

Pozrime sa na najlepšie témy WordPress pre cestovné blogy, ktoré môžete použiť na svojom cestovateľskom blogu alebo na svojich webových stránkach.

1. Divi

divi téma pre cestovné blogy

Divi je výkonná téma WordPress, ktorá vám umožňuje vytvárať akékoľvek webové stránky vrátane cestovných. Ide o plne citlivé cestovanie, vďaka ktorému bude váš web vyzerať skvele na všetkých typoch zariadení a obrazovkách.

Divi prichádza v 2 variantoch: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Téma Divi je najlepšia pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy..

Doplnok Divi Builder pracuje s akoukoľvek témou a je najlepší pre používateľov, ktorí ho chcú používať spolu s inými témami.

Téma Divi sa dodáva aj so vstavaným nástrojom drag and drop, pomocou ktorého môžete ľahko vytvoriť ľubovoľný typ rozloženia webových stránok, ktorý sa vám páči. Na vytvorenie svojho návrhu môžete použiť 46 výkonných prvkov obsahu. Všetky tieto prvky obsahu sú vysoko prispôsobiteľné, takže môžete tejto téme dať svoj vlastný dizajn.

Ak chcete rýchlo spustiť svoj webový projekt, môžete použiť jedno z 20 vopred pripravených rozložení Divi ponúkaných v téme. Nenechajte si ujsť tieto vysoko prispôsobiteľné detské témy Divi.

2. Soledad

Soledad téma

Soledad je viacúčelová cestovná téma pre webové stránky WordPress. Dodáva sa s 1 000+ jazdcov a rozložením blogu / časopisu, takže si môžete pre svojich používateľov vytvoriť pôsobivý cestovný web..

Pre nekonečné prispôsobenie téma podporuje aj doplnky editora stránok, ako sú Elementor a WP Bakery Page Builder. Je pripravený na preklad a umožňuje vám vytvoriť viacjazyčný web.

Začnite so Soledadom ešte dnes!

3. Dobrodružstvo

dobrodružstvo wordpress tému

Dobrodružstvo je téma WordPress, ktorá je najvhodnejšia pre telocvičňu, cestovateľov, prieskumníkov a dobrodružstvá. Táto téma sa dodáva s moderným a štýlovým dizajnom, ktorý zdôrazňuje váš obsah.

Téma Adventure je dodávaná so šablónou domovskej stránky, ktorú môžete použiť na vytvorenie dynamickej domovskej stránky pomocou doplnku Organic Customizer Widgets. Tento doplnok tiež vyvinuli Organic Themes, rovnaké osoby za témou Adventure.

Začnite s Adventure už dnes!

4. Zmierniť nekonečné

themify-nekonečne wordpress-theme

Themify Infinite je téma blogu v štýle celej stránky s nekonečným posúvaním. Umožňuje vám pridať obrázky v plnej šírke do blogových príspevkov, vďaka ktorým bude váš blog vyzerať úžasne. Funkcia nekonečného posúvania zvyšuje pôvab vášho blogu, pretože načúva obsah nekonečne, keď používatelia posúvajú stránku dole.

Okrem nekonečného posúvania obsahuje aj lepivú hlavičku, reklamné pruhy s reklamnými pruhmi, vysúvacie widgety, podporu WooCommerce atď., Aby bol váš blog krásny a výkonný. Aby ste si mohli prispôsobiť dizajn, prichádza s ľahko použiteľným nástrojom na vytváranie drag and drop stránok. Takže si môžete vytvoriť akékoľvek rozloženie so živými ukážkami na frontende.

Téma Themify Infinite ponúka nekonečné možnosti na vytvorenie blogu. Pomocou tejto témy môžete ľahko a rýchlo vytvoriť plnohodnotný a úžasný cestovný blog.

Prečítajte si našu úplnú recenziu Themify Infinite.

Začnite ešte dnes s Themify Infinite!

5. Tropicana

Tropicana

Tropicana je krásna téma WordPress vytvorená špeciálne pre cestovné blogy, cestovateľov, blogerov prírody, cestovných fotografov a ostrovných putcov. Téma ponúka prirodzené a atraktívne farby, ktoré zaujmú vašich používateľov pri prvom pohľade na vaše webové stránky.

Má jednostránkový a dvojstránkový režim. Je vybavený posuvníkom obrázkov v celej šírke s textom a tlačidlom výzvy na akciu na domovskej stránke. V sekcii hlavičky môžete tiež pridať sociálne ikony, panel vyhľadávania, vlastné logo a ponuku duálnej navigácie.

Téma Tropicana sa integruje s populárnymi doplnkami WordPress, ako je WooCommerce, WPForms, a viac. Na vytváranie profesionálnych vstupných stránok, blogových stránok a ďalších vlastných stránok na vašom webe môžete použiť tvorcov drag and drop stránok, napríklad SiteOrigin..

Začnite už dnes s programom Tropicana!

6. Vrchol Themify

themify-peak-theme

Themify Peak je murovaná téma WordPress téma vhodná pre blogy, portfóliá, časopisy a fotografické weby. Téma zobrazuje vaše príspevky v mriežke, ktorá sa dobre prispôsobí akejkoľvek veľkosti obrazovky alebo zariadeniu. Môžete si vybrať možnosť automatického obkladu a nechať motív automaticky generovať murovanú mriežku alebo nastaviť vlastnú veľkosť dlaždíc pre každú kategóriu.

Téma obsahuje voliteľné mega menu, rôzne rozloženia príspevkov, vysúvacie widgety, typ príspevku do portfólia, podporu WooCommerce a mnoho ďalšieho. Má možnosť importu ukážky jedným kliknutím a pripravené na import ukážok do rôznych vzhľadov. Preto si môžete vybrať vzhľad, nainštalovať ho na svoj web a rýchlo spustiť svoj blog.

Téma Themify Peak prichádza s výkonným doplnkom na tvorbu stránok Themify Builder, ktorý vám pomôže vytvoriť akékoľvek rozloženie bez toho, aby ste sa museli dotknúť jedného riadku kódu. Umožní vám prispôsobiť si takmer všetko jednoduchým pretiahnutím a pomocou živých ukážok v reálnom čase.

Prečítajte si našu úplnú recenziu Themify Peak.

Začnite ešte dnes s Themify Peak!

7. Cestovateľ

the-cestovateľ-wp-theme

Traveler je krásna téma blogu WordPress pre blogerov, fotografov a rozprávateľov rozprávok. Prichádza s jednoduchým a elegantným rozložením blogu v štýle mriežky, aby ste mohli pútavo predviesť svoje fotografie a obsah.

Súčasťou témy je zabudovaná možnosť zobrazenia informačného kanála Instagram na zobrazenie najnovších fotografií Instagramu v päte a bočnom paneli. Ak radi zdieľate svoje cestovné fotografie na Instagrame, táto funkcia vám umožní prepojiť Instagram s blogom WordPress a zobraziť vaše fotografie..

Téma Traveler využíva natívny nástroj WordPress Customizer, ktorý vám umožní ľahko navrhnúť blog. Na prispôsobenie možností témy nemusíte používať jediný riadok kódu. A uvidíte všetko, čo ste zmenili v reálnom čase.

Začnite s Traveler už dnes!

8. GuCherry

GuCherry

GuCherry je vynikajúca téma WordPress vytvorená špeciálne pre cestovateľov blogov, cestovných fotografov, turistických spoločností a dobrodruhov. Je tiež ideálny pre plánovačov dovolenky, blogerov venujúcich sa životnému štýlu, spravodajských a časopisových webov a módnych blogov.

Súčasťou témy sú dobre navrhnuté vlastné widgety, pútavý banner, posuvník obrázkov, reklamný priestor a ikony sociálnych médií. Má ukážkový import jedným kliknutím na rýchle a ľahké spustenie vášho webu. Text môžete nahradiť svojím obsahom a začať niekoľkými kliknutiami.

GuCherry je plne responzívna téma WordPress. Podporuje jazyky RTL a je optimalizovaný pre SEO.

Začnite s GuCherry už dnes!

9. Gema

Gema-Wordpres-theme

Gema je štýlová a odvážna téma blogu WordPress na vytvorenie vzrušujúceho cestovného blogu. Téma je najvhodnejšia pre inteligentných cestovateľov, blogerov zameraných na životný štýl, fotografov, literárnych snov a ďalších tvorivých jednotlivcov. To vám umožní predviesť svoje príspevky WordPress výrazným štýlom muriva.

Téma je jednoduchá a ľahko použiteľná, takže si ju môžete prispôsobiť bez toho, aby ste napísali akýkoľvek kód. Má ľahko použiteľný prispôsobiteľný nástroj, z ktorého môžete ľahko zmeniť vzhľad a funkčnosť svojich stránok. Pomocou živých ukážok v reálnom čase môžete meniť farby, písma a takmer všetko ostatné.

Téma Gema je plne pohotová a pripravená na mobilné zariadenia, takže na všetkých zariadeniach a na všetkých obrazovkách funguje hladko a efektívne.

Začnite s Gema ešte dnes!

10. Trawell

Trawell

Trawell je prémiová téma WordPress pre cestovateľov blogov, cestovných kancelárií, dobrodruhov a cestovných časopisov. Má atraktívne pozadie videa, vďaka ktorému získa váš web zreteľný vzhľad. Táto téma je ideálna pre cestujúcich, ktorí chcú pomocou mapy zobraziť celkový počet navštívených krajín a kontinentov.

Je dodávaný s lepivou navigáciou, kolotočovým jazdcom, optimalizáciou obrazu a ďalšími. Je kompatibilný s väčšinou tvorcov drag and drop stránok, takže si môžete prispôsobiť rozloženie a vytvárať jedinečné vstupné stránky na svojom webe.

Spoločnosť Trawell prichádza s viacerými oblasťami reklamných priestorov, kde môžete umiestniť reklamné pruhy na speňaženie svojich stránok. Má pokročilý panel možností tém, ktorý vám umožňuje prispôsobiť všetky prvky na vašom webe.

Začnite s Trawell ešte dnes!

11. Fotoaparát

Kamera-WordPress-theme

Fotoaparát je skvelou témou pre vášnivých fotografov. Ak máte radi cestovanie na zaujímavé miesta na celom svete a fotografovanie nádhernej scenérie, je pre váš blog tou správnou voľbou Fotoaparát. Táto téma vám umožňuje elegantne predvádzať vaše fotografie a dokonca o nich obsahovať príbehy.

Súčasťou témy je elegantný dizajn bez rozptyľovania, ktorý profesionálne zvýrazní vaše cestovné fotografie. Môžete pridať výsuvný bočný panel pre navigáciu, sociálne odkazy a viac miniaplikácií, takže váš obsah je vždy hlavným cieľom.

Téma Fotoaparát je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým obrazovkám a zariadeniam. Je to tiež optimalizácia SEO a rýchlosti, aby sa zabezpečila dobrá prítomnosť vášho blogu vo výsledkoch vyhľadávania.

Začnite s kamerou ešte dnes!

12. Ultra

ultra-theme-fotografovanie

Ultra je vysoko výkonná a flexibilná viacúčelová téma WordPress. Túto tému môžete použiť na vytvorenie webovej stránky o cestovaní, blogu o cestovaní, portfólia cestovateľov, fotografie, elektronického obchodu, telocvične crossfit alebo stránky podujatí a konferencií. Táto téma je dodávaná s viacerými prednastavenými demonštračnými webmi a vzhľadmi, ktoré môžete importovať do WordPress jedným kliknutím a rýchlo naštartovať nový web alebo blog..

Okrem toho ponúka viac ako 60 preddefinovaných rozložení, ktoré môžete importovať a používať s malým prispôsobením. Predovšetkým má moc obľúbeného doplnku na tvorbu stránok Themify Builder. Preto môžete ľahko vytvoriť ľubovoľné rozloženie pomocou jednoduchého nástroja na vytváranie drag and drop.

Aby ste si mohli vytvoriť kompletný cestovný web, má možnosti pridať Mapy Google, cenovú tabuľku, kontaktné formuláre, časovú os, galériu obrázkov, jazdce, zvukové súbory, časovač odpočítavania atď. K dispozícii je tiež viac ako 16 štýlov hlavičiek, viac hlavičiek možnosti pozadia, rozsiahle možnosti typografie, prispôsobiteľné farby a mnoho ďalších užitočných funkcií.

Začnite s Ultra už dnes!

13. Zermatt

Zermatt-WordPress-theme

Zermatt je nádherná téma WordPress na vytváranie cestovných kancelárií, hotelov, reštaurácií alebo akýchkoľvek iných obchodných webových stránok. Obsahuje domovskú stránku drag and drop, ktorú si môžete prispôsobiť pomocou rôznych vlastných miniaplikácií. Je dodávaný s voliteľným integrovaným modulom počasia, pomocou ktorého môžete informovať návštevníkov svojich stránok o počasí vo vašej oblasti (alebo oblasti, do ktorej chcú cestovať).

Téma obsahuje integrovaný formulár žiadosti o rezerváciu, ktorý umožňuje návštevníkom rezervovať si cestovný balíček na ďalšiu dovolenku. Navyše môžete pridať nádherné galérie, ktoré vám ukážu vaše ohromujúce fotografie.

Táto téma podporuje populárne doplnky na tvorbu stránok, vrátane Divi Builder, Elementor a Brizy. Môžete si vybrať jednu z nich a svoj web vizuálne prispôsobiť z klientskeho rozhrania. Je plne citlivý a pripravený na sietnicu.

Začnite so Zermattom ešte dnes!

14. Jeseň

fall-WordPress-blog-theme

Jeseň je elegantná blogová téma pre blogovanie pre WordPress. Je navrhnutý tak, aby vašim používateľom poskytoval zážitok z čítania bez rozptyľovania. Môžete pridať obrázky s plnou šírkou a atraktívne prezentovať svoje fotografie. Do svojich blogových príspevkov môžete tiež pridať obrázky a videá.

Téma Jeseň má vynikajúcu predvolenú typografiu a úplné možnosti prispôsobenia typografie. Môžete upravovať farby písma, veľkosti písma, hmotnosť, výšku riadkov a tiež používať písma Google. Podobne má aj ďalšie možnosti prispôsobenia loga a favicon, pozadia, farieb a omnoho viac. Všetky možnosti môžete ľahko prispôsobiť bez toho, aby ste museli písať kód.

Pád je 100-percentná responzívna téma, ktorá zaručuje rovnako skvelý vzhľad na všetkých zariadeniach vrátane zariadení s malými obrazovkami.

Začnite s pádom ešte dnes!

15. Pristúpiť na pristátie

themify-pristátie-theme

Themify Landing je responzívna téma vstupnej stránky WordPress užitočná na vytvorenie vstupnej stránky cestovného ruchu alebo stránky portfólia cestovateľov. Má vynikajúci dizajn, ktorý nikdy nezabudne na používateľov, ktorí prichádzajú z vašich e-mailových alebo sociálnych mediálnych kampaní. Pomáha to zvýšiť počet odberateľov, sledovateľov sociálnych médií a celkovú návštevnosť vašich stránok.

Téma sa dodáva s viac ako 25 navrhnutými rozloženiami, ktoré si môžete nainštalovať do WordPress jedným kliknutím a použiť na svojich stránkach. Po nainštalovaní rozloženia ho môžete prispôsobiť svojmu obsahu a použiť ho ako svoje vlastné.

Má možnosť typu „Portfólio“ na zobrazenie vašich portfólií v krásnom rozložení obrázkov. Ak chcete pridať svoje cestovné obchodné udalosti, má k dispozícii možnosti typu príspevku na udalosti a zobrazenie polohy v Mapách Google. Je to vynikajúca téma na vytváranie cestovných webových stránok.

Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti Themify Landing.

Začnite s Themify Landing ešte dnes!

16. Themify Elegant

themify-elegantné-theme

Themify Elegant je, ako by ste očakávali, elegantná téma WordPress vytvorená spoločnosťou Themify. Je to minimalistická téma s umeleckým dizajnom, ktorá vyhovuje kreatívnym ľuďom vrátane cestovateľov, fotografov, maliarov a hudobníkov. Téma zdôrazňuje svoju skvelú typografiu a ohromujúcu vizuálnu prezentáciu, ktorá vyzerá skvele na všetkých zariadeniach.

Táto téma sa dodáva s profesionálne navrhnutými typmi príspevkov do portfólia a tímu, novou funkciou filtrovania obrázkov, rozložením muriva a mriežky atď., Ktoré vám umožňujú krásne pridať a zobraziť obsah. Na navrhovanie vašich stránok je už ľahko integrovaný nástroj na vytváranie drag and drop stránok. Môžete ľahko pretiahnuť moduly a vytvoriť ľubovoľné rozloženie.

Themify Elegant má 6 alternatívnych farebných odtieňov, ktoré vám umožňujú zmeniť celkový vzhľad vašej stránky jediným kliknutím. Téma podporuje doplnok WooCommerce, takže môžete ľahko vytvoriť stránku obchodu.

Prečítajte si našu úplnú recenziu Themify Elegant.

Začnite ešte dnes s Themify Elegant!

17. OceanWP

oceanwp-theme-travel-demo

OceanWP ponúka more úžasných funkcií a funkcií, ktoré vás oprávňujú na vytvorenie akejkoľvek webovej stránky, ktorú chcete. Je to viacúčelové téma, ktoré môžete použiť pre webovú stránku cestovného ruchu, blog, vstupnú stránku a jednostránkový web WordPress..

Téma je kompatibilná s ktorýmkoľvek z populárnych doplnkov na tvorbu stránok WordPress vrátane Beaver Builder, Elementor, SiteOrigin, Divi Builder a Brizy. Preto môžete vytvoriť takmer akýkoľvek typ rozloženia, ktoré chcete. Podporuje tiež WooCommerce a ďalšie hlavné doplnky WordPress, takže môžete pridať akékoľvek funkcie, ktoré chcete, a dokonca vytvoriť internetový obchod..

Ak hľadáte ľahké riešenie pre začiatočníkov, môžete si nainštalovať 1 z jeho kreatívnych ukážok a použiť ho na svojich stránkach.

Začnite s OceanWP ešte dnes!

18. Cestovný denník

travel-log-WordPress-theme

Travel Log je bezplatná responzívna téma pre WordPress. Má jednoduchý a čistý dizajn s funkciami a funkciami, ktoré potrebujete pre obchodné stránky. Má výkon doplnku WP Travel, ktorý vám umožňuje pridať cestovné balíčky, rezervačný systém, možnosti platby, mapy a oveľa viac.

Téma cestovného denníka je preto vhodná pre cestovné kancelárie, hotely a letoviská, cestovné kancelárie alebo ktokoľvek, kto ponúka cestovné služby.

Téma cestovného denníka je užívateľsky prívetivá a ľahko prispôsobiteľná. Má vstavaný prispôsobiteľný program WordPress Live, ktorý vám umožňuje prispôsobiť vzhľad vašej webovej stránky a upravovať funkcie pomocou živých ukážok v reálnom čase..

Začíname s cestovným denníkom ešte dnes!

19. Noteblog

noteblog-wp-blog-theme

Noteblog je jednoduchá bezplatná téma blogu WordPress, ktorá je skvelá na vytvorenie cestovného alebo osobného blogu. Má rozloženie blogu v štýle mriežky na prezentáciu vašich článkov a fotografií. Ide o tému optimalizovanú pre SEO, vďaka ktorej je váš blog lepšie viditeľný a má lepšie hodnotenie vo výsledkoch vyhľadávania.

Táto téma vám umožňuje pridať do svojho blogu Google AdSense a pridružené odkazy, aby ste mohli zarábať príjmy zo sprostredkovania. Jeho príjemná typografia a čitateľsky prívetivý dizajn sú ideálne na to, aby vaši čitatelia boli zapojení a spokojní.

Okrem toho má vlastné widgety, obrázok hlavičky, logo a možnosti favicon, atď., Aby váš blog vyzeral jedinečne. Je to téma plne reagujúca na to, aby sa váš blog načítal hladko na všetkých zariadeniach.

Začnite ešte dnes s programom Noteblog!

20. TourPress

tourpress-WordPress-travel-theme

TourPress je prémiové cestovné téma WordPress vhodné pre cestovné kancelárie, ako sú cestovné kancelárie. Táto téma vám umožňuje sofistikovaným spôsobom prezentovať všetky základné informácie o vašej firme a všetko, čo používatelia potrebujú vedieť.

Téma TourPress ponúka jednoduché možnosti na vytváranie cestovných balíkov pre vašich potenciálnych zákazníkov, pridávanie formulárov na rezerváciu zájazdov a pridávanie funkcií vyhľadávania túr na základe cieľa, typu, mesiaca a ceny. Cestovné balíčky môžete zobraziť v zozname, mriežke, galérii alebo v iných štýloch. Navyše má štýlové rozloženie blogov na zdieľanie vašich príbehov o úspechoch v cestovaní.

Táto téma obsahuje import ukážky jedným kliknutím, takže si môžete nainštalovať ukážku témy do WordPressu a rýchlo naštartovať svoju cestovnú webovú stránku..

Začíname s programom TourPress ešte dnes!

21. Goto

goto-WordPress-travel-theme

Goto je téma bohatá na prehliadky a cestovanie WordPress, ktorú môžete použiť na vytvorenie svojej webovej stránky o cestovaní. Je dodávaný so širokou škálou výkonných funkcií a funkcií.

Má zabudovanú možnosť rezervácie zájazdu, ktorá vám umožňuje pridať rezervačný formulár na domovskú stránku vašej webovej stránky, aby ste uľahčili rezerváciu pre vašich používateľov. Existujú 3 jedinečné preddefinované domovské stránky a viac rozložení pre vnútorné stránky. Má krásne vzory pre zoznamy výletov, turistické siete, singlové zájazdy, destinácie, kontaktné stránky a blog.

Okrem toho má tiež systém kontroly turné, ktorý umožňuje vašim zákazníkom hodnotiť turné, ktoré nedávno absolvovali. Táto funkcia pomáha vašim potenciálnym zákazníkom pri výbere najlepšej cesty.

Začnite s Goto už dnes!

22. Wanderers

pútnici-WordPress-travel-theme

Wanderers je dobrodružná téma pre webové stránky o cestovaní a cestovnom ruchu. Téma má esteticky krásny dizajn, ktorý určite zapôsobí na putujúcich online, ktorí hľadajú zaujímavé turistické destinácie, ktoré sa majú preskúmať. Má plnú sadu funkcií, ktoré vám umožňujú vytvoriť plne funkčný web pre cestovné kancelárie.

Umožní vám pridať úžasné posúvače obrázkov a videa so zaujímavou správou, aby ste pozvali používateľov na prehliadku. Má zabudovanú funkciu rezervácie, integráciu PayPal na prijímanie platieb, vlastné typy príspevkov pre destinácie a zájazdy a niekoľko ďalších užitočných funkcií. K dispozícii sú aj krátke kódy pre zoznamy trás, karusely obrázkov, turné, karusely klientov atď..

Wanderers je ukážková téma na import ukážky kliknutím, takže môžete importovať ukážkový obsah témy doslova jedným kliknutím, prispôsobiť ho svojmu obsahu a publikovať svoje stránky..

Začnite s Wanderers ešte dnes!

23. Grand Tour

grand-tour-WordPress-theme

Grand Tour je krásna téma WordPress pre vytváranie veľkých prehliadok a cestovných webových stránok. Je to jedno z najpredávanejších turistických tém na trhu s témami ThemeForest. Má úžasný a na konverziu optimalizovaný dizajn, ktorý umožňuje konverziu viacerých používateľov na zákazníkov.

Téma vám umožňuje pridávať konkrétne turistické ciele, elegantnú galériu prehliadok, ukážky videozáznamov, rôzne možnosti rezervácie, možnosti viacerých platieb, kódy kupónov a zľavy, vyhľadávanie túr atď. Všetky tieto možnosti vám pomôžu vytvoriť kompletné turné a cestovať. webové stránky.

Téma je dodávaná s niekoľkými preddefinovanými demonštračnými webovými stránkami, ktoré môžete importovať do WordPress jedným kliknutím, prispôsobiť a pripraviť svoju webovú stránku do jedného okamihu.

Začnite už dnes s Grand Tour!

24. Cestovné denníky

cestovné denníky-WordPress-theme

Travel Diaries je bezplatná responzívna téma WordPress vhodná pre blogerov o cestovaní. Umožňuje ľuďom prezentovať vaše cestovné denníky nádherne a inšpirovať ich. Je vybavený vlastným dizajnom domovskej stránky s formulárom na odber e-mailov, poslednými príspevkami, najobľúbenejšími príspevkami a odporúčanou sekciou na pridávanie log a správ s výzvou na akciu.

Táto téma obsahuje možnosť vlastného loga, oblasť miniaplikácií päty, 4 vlastné miniaplikácie, podporu detských motívov, možnosti bočného panela a mnoho ďalších, ktoré vám umožňujú prispôsobiť si web. Môžete ľahko integrovať siete sociálnych médií a umožniť zdieľanie v sociálnej sieti.

Témou cestovných denníkov je optimalizácia SEO a rýchlosti, aby váš blog získal lepšie výsledky vo výsledkoch vyhľadávania a zlepšil dojem používateľa.

Začnite už dnes s cestovnými denníkmi!

25. nádvorie

nádvorí-WordPress-travel-theme

Nádvorie je ďalšou bezplatnou témou WordPress určenou pre malé podniky súvisiace so službami, ako je hotel, cestovná kancelária alebo cestovná kancelária. Má hrdinový jazdec s možnosťami rezervácie, ktorý umožňuje používateľom rezervovať hotel a začať svoju dovolenku. Vďaka vstavanej miniaplikácii Balíky môžete zobrazovať svojich 5 najnovších turistických balíkov v mriežke s rôznymi štýlmi pozadia.

Podobne má aj widget Ohlasy, ktorý zobrazuje, čo hovoria vaši zákazníci o vašich službách. Miniaplikácia Galéria obrázkov vám umožní predviesť fascinujúce fotografie z vašich turistických destinácií a zapôsobiť na budúcich zákazníkov.

Táto téma je kompatibilná s WooCommerce, takže môžete ľahko pridať stránku obchodu a povoliť transakcie elektronického obchodu.

Začnite s nádvorím ešte dnes!

26. Prevláda

prevláda-WordPress-travel-theme

Prevalentná je profesionálna cestovná téma WordPress s množstvom funkcií a funkcií na vytvorenie cestovnej webovej stránky. Navrhnuté s ohľadom na podnikateľov cestovného ruchu a cestovného ruchu, má čistý a elegantný dizajn.

Prevalentná téma vám umožňuje predviesť najlepšie cestovné ciele, špeciálne ponuky, najnovšie správy, svedectvá klientov, fotogalérie a všetko, čo potrebujete na cestovných webových stránkach. Každú z týchto sekcií môžete bez problémov prispôsobiť pomocou prispôsobovača tém.

Táto téma je plne pohotová a pripravená na sietnicu. Váš cestovný web bude preto vyzerať skvele na všetkých typoch zariadení a obrazovkách.

Začíname s Prevalentom dnes!

27. Mesmerize

hypnotizovať-WordPress-theme-travel-demo

Mesmerize je vysoko flexibilná viacúčelová téma, ktorú môžete použiť na ľubovoľnej webovej stránke vrátane stránok cestovných kancelárií, blogov, reštaurácií, mobilných aplikácií a softvéru alebo stránok elektronického obchodu. Je dodávaný s výkonným živým editorom, ktorý vám umožní upravovať text, obrázky, farby, pridávať prvky a úplne upravovať rozloženie stránky pomocou živých ukážok v reálnom čase..

Ako už názov napovedá, Mesmerize ponúka skutočne fascinujúci zážitok z tvorby webových stránok. Existuje niekoľko ukážok tém pripravených na použitie a 100+ vopred navrhnutých blokov, ktoré môžete použiť na vytvorenie krásnych stránok v krátkom čase..

Pomocou služby Mesmerize môžete používať ikony Awesome Font, Google Fonts, Mapy Google, fotogalérie a oveľa viac. Je to skvelé téma, ktoré sa oplatí vyskúšať pre nový cestovný web.

Začnite s Mesmerize ešte dnes!

28. Kale

kale-WordPress-theme

Kale je jednoduchá a elegantná téma blogu WordPress, ktorú je možné použiť na vytváranie cestovania, jedla, webových stránok módy a osobných blogov. Má jednoduchý a neprehľadný dizajn, ktorý vyzerá príjemne pre oči používateľov. Je to téma optimalizovaná pre SEO, takže váš obsah blogu získa lepšie hodnotenie vo výsledkoch vyhľadávania.

Vo svojom blogu môžete použiť textové alebo obrázkové logo, vybrať farbu pozadia alebo pridať obrázok na pozadí, pridať viac postranných panelov, ponuky sociálnych médií a ďalšie. Umožňuje vám pridávať príspevky na prednej stránke a zvýraznené príspevky na prednej strane, aby ste sa zamerali na svoje najzaujímavejšie cestovné príbehy a fotografie z cestovania.

Téma Kale je plne responzívna, takže váš blog bude vyzerať skvele na všetkých zariadeniach bez ohľadu na veľkosť a rozlíšenie obrazovky. Je to skvelá téma pre váš cestovný blog.

Začnite už dnes s Kale!

29. Cesta

cestovná-way-wp-blog-theme

Cestovná cesta je téma WordPress, ktorá je plne citlivá na funkcie, pre webové stránky cestovného ruchu. Dodáva sa s množstvom možností na pridávanie a predvádzanie rôznych turistických cieľov alebo turistických balíkov, ktoré ponúka vaša cestovná kancelária. S touto témou môžete atraktívne predstaviť svoje cestovné služby.

Téma obsahuje ľahko použiteľné možnosti pre portfólio, služby, galériu, blog, stránku s posudkami, stránku tímu, rezervačné formuláre atď. Navyše má plnú podporu pre doplnok WooCommerce, takže môžete na svojom obchode ľahko vytvoriť stránku obchodu. site.

Má tiež pokročilé možnosti loga, vlastné oblasti bočného panela, ovládacie prvky rozmiestnenia, strúhanku, neobmedzený počet jazdcov atď. Travel Way je perfektná téma na vytvorenie kompletnej webovej stránky cestovného ruchu..

Začnite s Travel Way ešte dnes!

30. CityLogic

citylogic

CityLogic je bezplatná viacúčelová téma WordPress vhodná na cestovanie, podnikanie, blog a webové stránky s portfóliom online. Téma obsahuje priehľadnú hlavičku pre elegantný vzhľad. Má tiež možnosť pridať statický obrázok alebo posúvač obrázkov na domovskú stránku. Na pridanie posúvača obrázkov môžete použiť vstavaný posúvač témy alebo ľubovoľný doplnok posúvača tretej strany.

Téma CityLogic dobre funguje s populárnymi doplnkami, ako sú WPForms, WooCommerce a Elementor, ako aj s nástrojom na tvorbu stránok SiteOrigin. Môžete nainštalovať buď Nástroj na tvorbu stránok Elementor alebo SiteOrigin a navrhnúť svoje stránky pomocou možností vytvárania stránky pomocou drag and drop.

V téme je niekoľko šablón stránok, viac rozložení blogov, kontaktná stránka, stránka obchodu, možnosť vyhľadávania na webe atď. Môžete ich použiť, ľahko nakonfigurovať ich nastavenia a vytvoriť plnohodnotný blog.

Začnite s CityLogic už dnes!

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre cestovné blogy.

Môžete tiež navštíviť náš osobne zostavený zoznam najlepších tém nehnuteľností WordPress a lacných prémiových tém WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map