30 spôsobov, ako zarobiť peniaze online blogovaním (na strane) v roku 2020

zarobte si peniaze online blogovaním


Hľadáte najlepšie metódy, ako zarobiť peniaze online? WordPress ovláda viac ako 31% všetkých webových stránok. Vďaka správnym stratégiám je teda jednoduché zarobiť peniaze online pomocou blogu WordPress.

V tomto článku vám ukážeme 30 legitímnych spôsobov, ako zarobiť peniaze online blogovaním.

Contents

Zarábajte online blogovaním

Aj keď existuje veľa rôznych spôsobov, ako zarobiť peniaze online, v tomto článku vám konkrétne vysvetlíme, ako zarobiť peniaze pomocou blogu WordPress s vlastným hosťovaním..

Ak chcete vytvoriť blog WordPress, musíte vlastniť názov domény a webhosting.

Názov domény je adresa vášho webu na internete, napríklad Google.com alebo IsItWP.com, a webhosting je miesto, kde sa ukladá obsah a súbory na webe online..

vytvoriť blog na Bluehost

Kombinované náklady na názov domény a hosting môžu byť dosť drahé, najmä ak práve začínate.

Preto sme vypracovali dohodu s Bluehostom, aby sme našim používateľom ponúkli bezplatný názov domény a viac ako 60% zľavu pri webhostingu..

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

Bluehost je jedným z najväčších poskytovateľov webhostingu na svete. Sú oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostenia ľuďmi, ktorí vytvorili WordPress.

Predtým, ako sa ponoríte, majte na pamäti, že sa nejedná o rýchle zbohatnutie. Aby ste mohli získať odmenu, musíte vynaložiť čas a úsilie.

Potrebujete pomoc s vytvorením blogu skôr, ako začnete? Žiaden problém. Podrobného sprievodcu nájdete v našom článku o tom, ako vytvoriť blog WordPress.

Tu je obsah pre ľahkú navigáciu:

Speňaženie blogu

 1. Zobraziť Google AdSense
 2. Affiliate marketing
 3. Predaj priamych reklám
 4. Publikujte sponzorované príspevky na blogu
 5. Zverejniť platené recenzie
 6. Zarábajte peniaze vyhodením webových stránok

Vytvorte webovú stránku založenú na komunite

 1. Vytvárajte obsah iba pre obmedzených členov
 2. Predávajte online kurzy
 3. Vytvorte súkromné ​​fórum
 4. Vytvorte špecializovanú sociálnu sieť

Predávame produkty

 1. Predávajte e-knihy na WordPress
 2. Priame publikovanie Kindle
 3. S WooCommerce začnite obchodovať s elektronickým obchodom
 4. Povoliť nakupovanie na základe predplatného
 5. Vytvorte obchod s elektronickým obchodom pomocou jednoduchého digitálneho sťahovania
 6. Vytvorte Amazon Affiliate WordPress Shop

Predaj služieb

 1. Ponúkajte na svojom webe služby na voľnej nohe
 2. Začnite svoju vlastnú poradenskú činnosť
 3. Uveďte svoje služby na nezávislom webe
 4. Predajte svoje servisné koncerty na Fiverr

Speňažte digitálny obsah

 1. Spustite kanál YouTube
 2. Prijmite sponzorstvo pre svoje podcasty
 3. Hosťujte platený webový seminár

dizajn & vývoj

 1. Predajte doplnky WordPress
 2. Predávajte témy WordPress
 3. Predávame grafiku
 4. crowdfunding

Viac spôsobov, ako zarobiť peniaze online

 1. Prijímajte dary
 2. Prenajmite si svoj dom alebo izbu
 3. Vytvorte si dosku pracovných miest WordPress s platenými príspevkami

Speňaženie blogu

Keď nastavíte svoj blog a prevádzka sa blíži, môžete speňažiť svoj blog a začať zarábať. Niektoré spôsoby, ako speňažiť svoj blog, sú:

 • Zobraziť Google AdSense: Zarábajte peniaze zobrazovaním reklám Google vášmu publiku blogov.
 • Affiliate marketing: Odovzdajte rôzne produkty a získajte províziu, keď niekto kúpi vaše odporúčanie.
 • Predaj priamych reklám: Ponechajte si 100% výnosov z reklamy predajom priamych reklám bez pripojenia k akýmkoľvek reklamným sieťam, ako je napríklad Google AdSense.
 • Publikovanie sponzorovaných blogových príspevkov: Umožnite svojim sponzorom zverejniť príspevok vo svojom blogu a schváliť ich produkty.
 • Zverejnite platené recenzie: Nie je potrebné čakať, kým si niekto zakúpi váš pridružený produkt. Dostaňte zaplatené písaním recenzií.
 • Flip blogy a webové stránky: Rovnako ako v prípade nehnuteľností je preklápanie blogov a webových stránok skutočnou záležitosťou.

1. Zobrazte Google AdSense

Speňaženie webovej stránky pomocou služby Google AdSense je pravdepodobne najjednoduchší spôsob, ako zarobiť peniaze online.

Google AdSense je reklamná sieť vlastnená spoločnosťou Google, ktorá umožňuje blogerom a vlastníkom webových stránok speňažiť svoje webové stránky zobrazovaním textových, obrázkových, videových a iných interaktívnych reklám na svojich webových stránkach..

Uvádzame niekoľko výhod používania služby Google AdSense na speňaženie vášho webu:

 • Minimálna požiadavka: Na rozdiel od iných reklamných sietí sa na pripojenie k službe Google AdSense nevyžaduje vysoký objem návštevnosti. Ak na svojom webe poskytujete kvalitný obsah, môžete sa prihlásiť do služby AdSense.
 • Viac výnosov: Reklamy Google sú zacielené podľa obsahu stránok a publika. Reklamy AdSense sú lepšie zacielené ako iné kontextové reklamné siete. Z tohto dôvodu vám pomáha generovať vyššie príjmy ako ktorákoľvek iná sieť s kontextovou reklamou.
 • Jednoduché použitie: Správa reklám na WordPress je so službou Google AdSense jednoduchá. Pre optimálne umiestnenie reklamy si môžete vybrať buď tému WordPress pripravené pre AdSense alebo doplnky na správu reklám, ako je napríklad AdSanity.

Začnite hneď s programom Google AdSense!

2. Affiliate marketing

V rámci affiliate marketingu si môžete vybrať produkt, ktorý sa vám páči, propagovať ho online a získavať provízie, keď ho niekto kúpi prostredníctvom vašich odporúčaní.

Najlepšie je, že pri affiliate marketingu nemusíte nafúknuť svoj web nepríjemnými reklamami. Môžete odkazovať produkty vo svojich článkoch a generovať solídny príjem, keď si ich čitatelia kúpia.

Affiliate marketing môžete začať dvoma jednoduchými krokmi:

Krok 1: Nájdite produkt, ktorý chcete propagovať

Najjednoduchší spôsob, ako nájsť produkt, ktorý chcete propagovať, je pripojiť sa k pridruženému programu, ako je napríklad Amazon AssociatesKomisia Junction, alebo ShareASale a prehľadávať ich stránky.

Po výbere produktu môžete získať pridružený odkaz a prostredníctvom tohto odkazu na svojom webe propagovať produkt.

 Krok 2: Propagujte produkty umiestnením pridružených odkazov

ThirstyAffiliates

Umiestnenie pridružených odkazov na vaše webové stránky je jednoduché. Odporúča sa však používať doplnok pre správu pridružených odkazov, napríklad ThirstyAffiliates, pretože všetky svoje pridružené odkazy môžete usporiadať na jednom mieste..

V prípade, že spoločnosť, ktorú propagujete, upraví pridružené odkazy, nemusíte strácať čas tým, že vymeníte každý jednotlivý odkaz, ktorý ste pridali na svoje webové stránky. Namiesto toho ho môžete zmeniť na paneli ThirstyAffiliates a všetky pridružené odkazy na vašom webe sa automaticky aktualizujú..

Možno budete chcieť vyskúšať tie najlepšie doplnky pre správu pridruženej spoločnosti pre WordPress.

3. Predávame priame reklamy

Reklamné siete využívajú časť výnosov z reklamy, ktoré generujete z vášho webu. Ak ste si vybudovali významnú základňu prenosu, môžete na svojom webe začať predávať priame reklamy. Týmto spôsobom si môžete zachovať plný zisk z reklamy zo svojich stránok.

adsanity-WordPress-plugin

Použitie služby AdSanity je najlepším spôsobom predaja priamych reklám na vašom webe. AdSanity je ľahký doplnok na správu reklám pre WordPress.

Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, môžete si prečítať našu kompletnú recenziu služby AdSanity.

4. Publikujte sponzorované príspevky na blogu

Publikovanie sponzorovaných príspevkov je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zarobiť peniaze online.

Sponzorovaný príspevok môžete zverejniť raz za čas, aby ste zo svojho blogu WordPress získali ďalší príjem.

Pri uverejňovaní sponzorovaného príspevku nezabudnite výslovne povedať publiku, že ide o sponzorovaný obsah. V opačnom prípade sa môže stať, že sa synchronizuje s dôverujúcim publikom. Navyše, v niektorých krajinách, napríklad v Spojených štátoch, musí blogger dodržiavať Sprievodcu schválením FTC zverejnením vždy, keď je príspevok sponzorovaný.

WPForms

Ak priebežne publikujete sponzorované príspevky, pravdepodobne budete chcieť nainštalovať WPForms doplnok na vašom webe.

WPForms vám umožňuje vytvoriť formulár odoslania príspevku na vašom webe WordPress. Pomocou formulára na odoslanie príspevku môžete používateľom umožniť odoslať príspevok v programe WordPress bez toho, aby ste im poskytli prístup k vášmu dashboardu WordPress. Okrem toho môžete od svojich sponzorov požadovať, aby pri odoslaní príspevku na kontrolu vykonali platbu.

Ďalšie informácie sa dozviete ako prijať sponzorovaný príspevok vo WordPress.

5. Zverejnite platené recenzie

Pridružení obchodníci často zverejňujú recenzie produktov na svojich stránkach, aby mohli sprostredkovať pridružené produkty a zarobiť si peniaze.

Vedeli ste, že môžete dokonca dostať zaplatené za písanie recenzií produktu?

Najjednoduchší spôsob, ako začať s publikovaním platených recenzií, je pripojiť sa Sponzorované recenzie ako blogger. Týmto spôsobom sa môžete ľahko spojiť so sponzormi, ktorí chcú zverejniť platenú recenziu na vašom webe.

6. Zarábajte peniaze vyhodením webových stránok

Rovnako ako v prípade nehnuteľností, aj preklápanie webových stránok je vážna vec.

Pretože budovanie a rozširovanie webovej stránky je veľa práce, podnikatelia často uprednostňujú nákup zavedenej webovej stránky pred jej začatím.

Flippy je najväčší trh na svete, ktorý vám pomáha nakupovať a predávať webové stránky. Prípadne môžete obchodovať s firmou sprostredkujúcou webovú stránku a predať webovú stránku, napríklad Tiché sprostredkovanie obchodu.

Vytvorte webovú stránku založenú na komunite

Webové stránky založené na komunite vyžadujú od používateľov, aby si zaregistrovali účet. Môžete vyberať mesačný členský poplatok a získať pravidelný príjem.

 • Vytvárajte obsah iba pre obmedzených členov
 • Predávajte online kurzy
 • Vytvorte súkromné ​​fórum
 • Vytvorte špecializovanú sociálnu sieť

7. Vytvorte obsah iba pre členov s obmedzeným prístupom

Vytvorenie plateného členstva je ďalšou skvelou stratégiou zarábania peňazí online. Na svojom webe môžete vytvoriť prémiovú knižnicu obsahu a sprístupniť ju za výplatnou bránou.

Najjednoduchší spôsob vytvorenia knižnice prémiového obsahu je opätovné vloženie existujúceho obsahu. Svoje blogové príspevky môžete napríklad zmeniť na zdroje na stiahnutie, ako sú elektronické knihy, a sprístupniť ich za výplatnou bránou.

MemberPress

MemberPress je najlepší doplnok na spustenie členskej stránky. Pre viac doplnkov si môžete prečítať 7 najlepších členských doplnkov WordPress.

8. Predávajte online kurzy

Hľadáte na predaj online kurzy? Chcete vytvoriť pohlcujúci vzdelávací zážitok, aby ste svojich študentov naučili rôznymi metódami gamifikácie?

LearnDash

Potom by ste mali zvážiť inštaláciu doplnku Learning Management System (LMS) na svoje stránky. Vďaka doplnku LMS, ako je LearnDash, môžete učiť na svojom webe zábavou a ľahkosťou pomocou gamifikácie. Hlavný rozdiel medzi typickým doplnkom pre členstvo a doplnkom LMS spočíva v tom, že doplnok LMS naláka používateľov, aby si vzali viac lekcií, vybudovali zapojenie na svojich stránkach a zvýšili pravdepodobnosť, že vaši študenti zostanú dlhšie.

9. Vytvorte súkromné ​​fórum

Vytvorenie súkromného fóra s platenými členmi je skvelý spôsob, ako na svojom webe získavať opakujúci sa príjem. Ak chcete do svojej webovej stránky WordPress integrovať fórum, musíte iba nainštalovať doplnok fóra, ako napríklad bbPress.

Potom môžete obmedziť obsah fóra na úrovni členstva pomocou doplnku členstva, ako je napr Platené členstvo Pro.

10. Vytvorte medzeru v sociálnej sieti

Vybudovanie špecializovanej sociálnej siete alebo jej integrácia do vášho existujúceho webu WordPress je ďalším spôsobom, ako generovať opakujúci sa príjem.

Špeciálna sociálna sieť poskytuje viac možností ako fórum. Vo svojom výklenku si môžete vytvoriť sociálnu sieť, ktorá obsahuje výkonné funkcie, ako sú toky aktivít, skupiny, profily členov, správy a všetko, čo by ste od bežnej sociálnej siete očakávali..

Teraz by vás zaujímalo, prečo by ste mali stavať komunitu okolo populárnej sociálnej siete?

Okrem vytvárania výnosov vám poskytuje väčšiu kontrolu nad svojím obsahom, umožňuje vám vybudovať úzku komunitu a vytvoriť si odbornosť.

Môžete nainštalovať BuddyPress na svojich stránkach vybudovať špecializovanú sociálnu sieť.

Predávame produkty

Predaj produktu na vašom webe vám umožňuje vytvoriť stabilný tok pasívneho príjmu, ktorý môže trvať dlho. Nižšie uvádzame niekoľko spôsobov, ako zarobiť peniaze predajom produktov:

 • Predajte eKnihy: Ak prevádzkujete blog, je najjednoduchším produktom, ktorý môžete vytvoriť, elektronická kniha.
 • Priame publikovanie Kindle: Zarábajte autorské práva požičiavaním kníh prostredníctvom programu Kindle Direct Publishing.
 • Začať podnikanie v elektronickom obchode: Vytvorte internetový obchod na predaj fyzických produktov.
 • Povoliť nakupovanie na základe predplatného: Na rozdiel od typického podnikania v elektronickom obchode sa ekonomika založená na predplatnom spolieha skôr na ponechanie si vlastných údajov než na získanie.
 • Vytvorte digitálny výklad: Vytvorte internetový obchod na predaj digitálneho tovaru.
 • Vytvorte Amazonský pridružený obchod WordPress: Tvorba produktov na predaj môže byť únavná. Vyberte si preto produkty z Amazonu a predajte ich vo svojom obchode.

11. Predávajte e-knihy na WordPress

Elektronické knihy sú pravdepodobne najjednoduchším digitálnym produktom, ktorý môžete vytvoriť a predať na webovej stránke WordPress. Svoje existujúce vysoko hodnotné blogové príspevky môžete prehodnotiť do elektronickej knihy alebo môžete začať písať úplne nový príspevok od nuly.

Po vytvorení elektronickej knihy môžete získať kryciu kópiu navrhnutú na trhu s nízkonákladovými službami, ako je Fiverr.com..

Používanie Easy Digital Downloads je najjednoduchší spôsob, ako začať predávať digitálne produkty na vašom webe. Ďalšie riešenia nájdete v našej príručke o najlepších riešeniach elektronického obchodu WordPress.

12. Priame publikovanie Kindle

Kindle Publishing je najlepší spôsob, ako osloviť milióny čitateľov na webe Amazon. Po vytvorení elektronickej knihy si ju môžete zaregistrovať v Kindle Direct Publishing (KDP) Vyberte a získajte až 70% vernosť z predaja.

KDP Select vyžaduje, aby ste svoju eKnihu výhradne zarobili do Kindle Store. Podiel fondu KDP Select Global Fund môžete zarobiť na základe toho, koľko stránok a zákazníkov si vašu knihu prečíta.

Svoju eKnihu môžete rozdávať zadarmo na obmedzený čas, aby ste získali trakciu. Ak chcete získať ešte väčšiu trakciu, môžete svojich čitateľov blogov povzbudiť, aby si prezreli vašu zapálenú knihu.

13. Spustite obchod s elektronickým obchodom so spoločnosťou WooCommerce

Odvetvie elektronického obchodu je na vzostupe a maloobchodné trendy ukazujú, že 51% Američanov uprednostňuje online nakupovanie.

S aplikáciou WordPress je ľahké vytvoriť internetový obchod alebo integrovať výkladný panel do existujúceho webu. Aj keď existuje veľa doplnkov WordPress, ktoré vám pomôžu vytvoriť internetový obchod, WooCommerce stojí pred krivkou.

WooCommerce je dodávaný so službou PayPal (na prijímanie platieb kreditnou kartou a PayPal), BACS a dobierkou na prijímanie platieb.

Podrobný návod, ako začať, si môžete prečítať, ako vytvoriť internetový obchod.

14. Povoliť nakupovanie na základe predplatného

Podniky založené na predplatnom sa rýchlo stávajú normou vo všetkých odvetviach vrátane obchodu s elektronickým obchodom. Mnoho maloobchodníkov teraz predáva produkty na základe predplatného nad rámec svojho modelu platenia za výrobok, ako je Amazon Prime. Môžete tiež nájsť podniky elektronického obchodu, ktoré sú úplne založené na predplatnom modeli, napríklad NatureBox.com a BlueApron.com.

Na rozdiel od typického podnikania v oblasti elektronického obchodu vám predplatený model pomáha riadiť opakujúci sa predaj a celý obchodný model sa spolieha skôr na udržanie zákazníkov ako na získanie..

S predplatným WooCommerce, doplnkom pre internetový obchod WooCommerce, môžete svojim zákazníkom umožniť, aby sa prihlásili na odber vašich produktov a zarábali stály opakujúci sa príjem..

15. Vytvorte obchod s elektronickým obchodom pomocou softvéru Easy Digital Downloads

Chcete vytvoriť internetový obchod iba na predaj digitálnych produktov? Potom môžete chcieť nainštalovať softvér Easy Digital Downloads na svoje stránky.

Zatiaľ čo WooCommerce vám umožňuje predávať digitálne produkty na vašom webe, nevýhodou je, že je dodávaný s mnohými funkciami, ktoré už nikdy nebudete potrebovať na prevádzkovanie výhradne obchodu s digitálnym tovarom (napríklad možnosti dopravy).

Prečítajte si našu úplnú recenziu v službe Easy Digital Downloads.

16. Vytvorte Amazon Affiliate WordPress Shop

Chcete vytvoriť internetový obchod, ale nemáte čas a zdroje na vytváranie produktov? Potom môžete zostaviť pridružený obchod Amazonky vo WordPress.

Amazon je známy obchod s elektronickým obchodom so stovkami tisíc produktov. Umožňujú komukoľvek predávať online tým, že jednoducho uvedú svoje produkty vo svojom obchode.

Amazon má tiež veľký pridružený program známy ako Amazon Associates ktoré vám pomôžu zarábať pridružené produkty propagáciou produktov spoločnosti Amazon. Môžete si vytvoriť nový online obchod propagujúci iba produkty Amazonu alebo predávať produkty Amazonu v existujúcom obchode.

Prečítajte si, ako vytvoriť pridružený obchod Amazonky vo WordPress.

Predaj služieb

Zarábajte peniaze tým, že svojim klientom ponúknete svoje odborné znalosti. Niekoľko rôznych spôsobov predaja služieb online je:

 • Začnite s vlastným poradenstvom: Ponúkajte online konzultácie a zarábajte peniaze.
 • Ponúkajte na svojom webe služby na voľnej nohe: Ak ste na svojom webe vytvorili základňu publika, môžete ich zmeniť na platiacich klientov.
 • Uveďte svoje služby na nezávislom webe: Žiadna základňa publika? Žiaden strach! Odošlite návrhy na zoznamy pracovných ponúk a ponúknite svoje odborné znalosti.
 • Predajte svoje servisné koncerty na serveri Fiverr: Jednoducho uveďte zoznam servisných koncertov na serveri Fiverr a vyhrajte koncerty. Nie je potrebné predkladať návrhy.

17. Začnite s vlastným poradenstvom

Ďalším spôsobom, ako zarobiť peniaze na základe svojich odborných znalostí, je poskytovanie online konzultácií. Namiesto predaja služby ako nezávislý pracovník ponúka konzultant poradenstvo a stratégiu potrebným klientom.

Na svojom webe WordPress si môžete vytvoriť stránku a začať ponúkať konzultačné služby. Nezabudnite zverejniť formulár, aby používatelia mohli získať viac informácií a požiadať o cenovú ponuku od vás.

Môžeš použiť WPForms vytvorte na svojom webe formulár „žiadosť o ponuku“.

18. Ponúkajte na svojom webe služby na voľnej nohe

Jedným z najlepších spôsobov, ako zarobiť peniaze online, je ponúknuť svoje zručnosti a odborné znalosti na svojom webe ako nezávislý pracovník.

Ak začínate na voľnej nohe, budete musieť stráviť značné množstvo času hľadaním klientov. Ak vytvoríte webovú stránku, môžete na nej uviesť zoznam svojich služieb a povzbudiť svojich návštevníkov, aby vás najali.

Keď ste na voľnej nohe, budete musieť fakturovať svojim klientom a inkasovať platby za svoje služby. Odporúčame používať FreshBooks, najlepší fakturačný a fakturačný softvér na predaj služieb na voľnej nohe.

19. Uveďte svoje služby na nezávislom webe

Premena návštevníkov vášho webu na platiacich klientov môže byť náročná, najmä ak váš web nepriťahuje potenciálnych klientov, s ktorými chcete pracovať..

To, že na svojich stránkach uvádzate svoje odborné znalosti, nemusí nevyhnutne znamenať, že môžete vyhrať koncerty na voľnej nohe. Z tohto dôvodu sa poskytovatelia služieb spoliehajú na web na voľnej nohe, ako je napríklad Upwork.com, kde môžu predkladať návrhy potenciálnym klientom.

Ako funguje Upwork:

Klienti zverejňujú zoznamy úloh v stovkách kategórií zručností. Na voľnej nohe môžu predkladať svoje návrhy na výhru koncertu.

Svoj profil Upwork môžete predviesť na svojom blogu. Predstavenie vášho profilu môže zvýšiť dôveryhodnosť vašej ponuky a povzbudiť návštevníkov, aby vás najali na nadchádzajúci projekt.

20. Predajte svoje servisné koncerty na Fiverr

Fiverr je najväčší trh s malými službami na svete, kde môžete nakupovať a predávať koncerty založené na službách. Na rozdiel od nezávislých webov nemusíte tráviť čas hľadaním pracovných ponúk a predkladaním návrhov na Fiverr.

Ak sa chcete najať, stačí, ak uvediete svoju službu na zozname Fiverr. Vaši potenciálni klienti môžu okamžite vidieť váš profil a objednať si službu, rovnako ako pri objednávaní produktu v obchode elektronického obchodu.

Po obdržaní objednávky od klienta môžete pracovať na projekte a dodať službu v stanovenom časovom rámci.

Speňažte digitálny obsah

Od podcastov po videá môžete speňažiť svoj digitálny obsah a zarobiť peniaze online.

 • Spustite kanál YouTube
 • Prijmite sponzorstvo svojich podcastov
 • Hosťujte platený webinár

21. Spustite kanál YouTube

YouTube je pravdepodobne druhým najväčším vyhľadávacím nástrojom po Google. Nehovoriac o tom, spustenie kanála YouTube je jedným z najlepších spôsobov, ako vybudovať stály tok návštevnosti vašich stránok.

Populárne zábavné weby ako List25 pravidelne uverejňujú videá na svojom kanáli YouTube tým, že transformujú svoj blogový obsah na videá.

Na YouTube môžete nahrať kvalitné videá a zapojením sa do partnerského programu YouTube začať zarábať. Ak sa chcete zapojiť do partnerského programu, musíte mať v uplynulom roku najmenej 1 000 odberateľov a 4 000 hodín sledovania.

Ak chcete rýchlo rozšíriť svojich odberateľov a zobraziť čas, môžete vložiť svoje videá na svoj web a povzbudiť svojich návštevníkov, aby sa prihlásili na odber vášho kanála..

22. Prijmite sponzorstvo pre svoje podcasty

Začiatok podcastingu je celkom jednoduchý. Ak chcete na svojom webe WordPress publikovať podcast, musíte mať zvukový súbor a kanál RSS, ktorý si môžu používatelia prihlásiť na odber.

Vo všeobecnosti sú podcasty veľké zvukové súbory. Keďže hosting vášho súboru podcastov na vašom webe môže spotrebovať veľa serverových zdrojov a spomaliť vaše stránky, odporúča sa používať hostiteľskú platformu médií, ako je Blubrry.

Ak chcete zarábať z podcastingu, môžete začať prijímať sponzorstvo na spustenie svojich podcastov. Správa sponzora sa dá prečítať na začiatku, prípadne v strede, a na konci opakovať.

učiť sa ako začať podcast s WordPress.

23. Hostite platený webový seminár

Webinár je online stretnutie alebo prezentácia, ktorá sa koná na vašom webe v reálnom čase. Webinár je podobný online kurzu, je však aktívny a na konci často obsahuje sekciu otázok a odpovedí.

WordPress uľahčuje hostenie plateného webinára. V službe Google Hangouts môžete viesť webový seminár a používateľom účtovať poplatky za pripojenie sa k webináru s programom Webinars OnAir.

dizajn & vývoj

 • Predajte doplnky WordPress
 • Predávajte témy WordPress
 • Predávame grafiku

24. Predajte doplnky WordPress

Ak ste vývojárom doplnkov WordPress, môžete zvážiť vytvorenie a predaj doplnkov WordPress. Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako predávať doplnky WordPress.

Najjednoduchší spôsob je použiť prémiový trh, napríklad CodeCanyon, a uviesť zoznam doplnkov. Môžete tiež vytvoriť webovú stránku WordPress a začať predávať svoje doplnky WordPress na svojich stránkach.

Vytvorenie doplnku Freemium WordPress je ďalším spôsobom, ako zarobiť peniaze predajom doplnkov. Týmto spôsobom nemusíte zdieľať svoje príjmy s trhom, ako je CodeCanyon.

25. Predajte témy WordPress

Ak ste vývojárom motívov WordPress, môžete na svojom webe vytvárať a predávať motívy WordPress. Rovnako ako v prípade doplnkov, aj na prémiovom trhu môžete predávať svoju tému WordPress, napríklad Themeforest.

Prípadne môžete uvoľniť bezplatnú verziu témy a na svojej webovej stránke predať prémiovú verziu. Prémiovú verziu môžete propagovať priamo v rámci bezplatnej témy WordPress.

26. Predávame grafiku

Ak ste grafický dizajnér, môžete na svojom webe WordPress navrhnúť a predať grafiku.

Môžete si vytvoriť grafiku, ako sú obrázky na sklade a predať ich na svojich stránkach. Prípadne sa môžete pripojiť na online trh a predať svoju grafiku.

27. Crowdfunding

Máte predstavu o prelomovom projekte? Potom môžete hľadať peniaze na projekt pomocou crowdfundingových platforiem, ako je Kickstarter.com?

Kickstarter je pre vás tou správnou platformou, ak máte kvalitný prototyp v kombinácii s presvedčivou víziou pre váš projekt.

Viac spôsobov, ako zarobiť peniaze online

 • Prijímajte dary
 • Prenajmite si svoj dom alebo izbu
 • Vytvorte si dosku úloh WordPress s platenými príspevkami

28. Prijímajte dary

Ak na svojich stránkach prevádzkujete neziskové alebo uvoľňujete bezplatné produkty, môžete na svojom webe začať prijímať dary.

Použitím WPForms je najlepším spôsobom, ako prijímať dary na svojej webovej stránke WordPress.

WPForms je kompletné riešenie formulárov WordPress, ktoré vám tiež umožňuje vytvoriť darovací formulár na vašom webe. Doplnok podporuje 2 platobné brány: PayPal a Stripe. V závislosti od vašich potrieb si môžete vybrať správnu platobnú bránu a začať prijímať dary.

29. Prenajmite si svoj dom alebo izbu

S programom WordPress môžete na vašom webe ľahko vytvoriť systém rezervácie izieb.

Či už vlastníte hotelové podnikanie alebo ponúkate dovolenkové prenájmy, pridanie rezervačného systému na vašom webe uľahčuje návštevníkom prenájom vášho domu alebo izby..

Rezervačný kalendár plugin je jedným z najpopulárnejších rezervačných doplnkov v úložisku doplnkov WordPress. Uloží všetky vaše údaje o rezerváciách do vašej databázy WordPress, takže na správu rezervácií nemusíte mať nevyhnutne účet tretej strany. Umožňuje vám tiež importovať informačné kanály od služieb tretích strán, ako sú Airbnb, Booking.com atď.

30. Vytvorte si dosku úloh WordPress s platenými príspevkami

Správca úloh WP je bezplatný doplnok, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť dosku úloh WordPress na vašom webe. Keďže ide o doplnok WordPress založený na krátkych kódoch, môže pracovať s ľubovoľnou tematikou a je veľmi jednoduché ho nastaviť.

Hlavný doplnok je bezplatný a obsahuje všetky základné funkcie, ktoré potrebujete, ale sú tu aj doplnky pre pokročilé funkcie.

To je všetko!

Dúfame, že vám tento článok pomohol získať veľa nápadov, ako zarobiť peniaze online. Ak sa vám tento článok páčil, môžete si prečítať aj informácie o tom, ako nainštalovať Google Analytics na WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map