35 najlepších obchodov s témou WordPress na nákup dokonalého motívu

Najlepšie obchody WordPress


Hľadáte najlepšie obchody s témami WordPress, aby ste na svoje webové stránky kúpili pútavý motív?

Na trhu je nekonečné množstvo tematických obchodov WordPress, ktoré ponúkajú rôzne typy rozložení a vzorov. Ak však hľadáte tému, ktoré sa naozaj hodí na vaše stránky ako rukavice, potom medzi najdôležitejšie faktory, ktoré treba pri skúmaní tematickej spoločnosti zvážiť, patrí výklenok, funkcie, možnosti prispôsobenia a flexibilita..

Vytvorili sme tiež zoznam najlepších tém WordPress, ktoré môžete použiť na svojich webových stránkach. Skontrolujte ich!

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších obchodov s témami WordPress, aby sme pre váš web kúpili dokonalú tému.

1. StudioPress

StudioPress

StudioPress je populárny tematický obchod WordPress s množstvom krásnych prémiových tém. Všetky ich témy sa dodávajú s rámcom Genesis, vďaka ktorému sú výkonné a flexibilné v oblasti funkcií. Téma Genesis framework je nesmierne populárna medzi návrhármi a vývojármi WordPress pre svoju spoľahlivosť, funkčnosť a vysoké štandardy.

Tematický obchod obsahuje všetky typy tém WordPress: podriadené témy od vývojárov tretích strán, komerčné témy a ďalšie. StudioPress zaisťuje, že kvalita všetkých dostupných tém je prvotriedna.

Spoločnosť StudioPress získala spoločnosť WP Engine, najobľúbenejšia na svete a jedna z najlepšie spravovaných hostingových spoločností WordPress. Ak si pre svoje webové stránky vyberiete hosting WP Engine, získate všetky témy StudioPress.

Tip: Používatelia služby IsItWP tiež získajú zľavu ďalších 20%. Začíname s WP Engine.

Cena: Jedna téma stojí 129 dolárov, vrátane rámca tém Genesis. Ak si chcete kúpiť všetky svoje témy v balíčku, stojí to 499,95 dolárov.

2. Elegantné témy

Elegantné motívy

Elegant Themes je vynikajúca spoločnosť na tému WordPress. Ponúkajú viacúčelové témy WordPress vytvorené na vytvorenie širokej škály webových stránok. Ich témy sú plné softvéru Divi Builder, vysoko flexibilného výrobcu drag and drop na navrhovanie webových stránok.

Tému Elegant Themes Divi môžete použiť ako nadradenú tému pre mnohé z podradených tém Divi. Je to mocná téma so stovkami globálnych obsahových prvkov, funkcií a modulov. Nenechajte si ujsť prehliadanie rozložení Divi a podporovaných tém.

Cena: Za 89 dolárov môžete získať prístup ku všetkým ich témam WordPress vrátane jednoročnej podpory a aktualizácií. Ak chcete doživotný prístup ku všetkým ich témam a doplnkom, stojí to 249 dolárov (podpora a aktualizácie sú zahrnuté aj na celý život).

3. Themify

Themify

Themify je renomovaný moderný tematický obchod WordPress s mnohými univerzálnymi témami. Rovnako ako iné populárne tematické spoločnosti majú aj svoj vlastný tvorca drag and drop na vytváranie stránok s ľahkosťou. Program Themify Builder sa dodáva s väčšinou tém Themify.

Všetky ich témy sú krásne vytvorené užitočnými funkciami a jednoduchým panelom možností tém, pomocou ktorých môžete upravovať svoje webové stránky. Themify vám poskytuje flexibilitu na prispôsobenie všetkého v rámci témy.

Cena: Cena jednej témy (plná doplnkovej témy) sa začína od 49 dolárov. Môžete získať všetky ich témy s doživotným prístupom za 249 dolárov.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP je tematická spoločnosť WordPress so štýlovými ukážkami bezplatných tém navrhnutých na vytvorenie ľubovoľnej webovej stránky. Od miesta reštaurácie po internetový obchod ponúkajú viacúčelové rozloženie optimalizované pre SEO a rýchlosť.

Všetky ukážky motívov OceanWP sú pripravené na elektronický obchod a môžu sa integrovať do najpopulárnejších služieb WordPress. Môžete tiež vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku s témami OceanWP.

Cena: Ukážky tém sú zadarmo. Môžete tiež použiť ich balík prémiových rozšírení na pridanie výkonných funkcií do svojho motívu.

5. Astra WordPress Themes

astra

Astra je cenovo dostupná spoločnosť WordPress, ktorá ponúka tematický balík s prémiovými štartovacími webmi a funkciami. Je to štýlová, ľahká a výkonná téma. Môžete tiež úplne prispôsobiť tému pomocou prispôsobovača WordPress. Je vhodné pre začiatočníkov, ktorý je pripravený a vytvorený pre tvorcov stránok na rýchle vytváranie stránok.

Dodáva sa s vopred vytvorenými webovými stránkami pre všetky druhy obchodných miest. Súčasťou témy sú krásne farby, svieža typografia, možnosti rozloženia a ďalšie. Na začatie práce môžete použiť tému Astra WordPress.

Cena: Má 3 balíčky a počiatočné náklady sú 59 dolárov s viac ako 20 štartovacími webmi. Môžete získať ich kompletný balík produktov s celoživotným prístupom k všetkým ich funkciám a aktualizáciám za 699 USD.

6. TeslaThemes

TeslaThemes

TeslaThemes má rozsiahlu zbierku moderných krásnych tém WordPress. Ich témy sú pripravené na elektronický obchod a môžu sa použiť na osobné blogy, obchodné webové stránky, internetové obchody atď.

Zameriavajú sa na styling, aby prilákali používateľov s paralaxovým pozadím, animáciami, krásnou typografiou a farbami. Môžete si prečítať ich tematickú dokumentáciu a nastaviť ju a začať.

Cena: Jednotlivé témy stoja 58 dolárov. Môžete tiež získať celoživotný prístup ku všetkým ich témam za 299 dolárov.

7. CSSIgniter

CSSIgniter

CSSIgniter ponúka veľkú zbierku viacúčelových tém WordPress. Ich témy sú rozdelené do kategórií, ako sú blogovanie, časopisy, obchod, správy a hotely. Témy CSSIgniter sú obľúbené pre svoju flexibilitu a silu.

Ich motívy môžete použiť na vytvorenie internetového obchodu. Všetky ich témy sú prispôsobené pre tvorcov stránok a podporujú preklady.

Cena: Jednotlivé témy stoja každý 49 dolárov. Alebo môžete získať všetky ich témy a zdroje s doživotným členstvom za 249 $.

8. WPZoom

WPZOOM

WPZoom je ďalšia populárna spoločnosť na tému WordPress s krásnymi témami a šablónami. Ponúkajú časopis, video, portfólio, blogovanie a obchodné webové stránky. Majú výkonný vstavaný rámec na pridávanie funkcií a stránok dizajnu.

Najlepšie je ich dokumentácia, ktorá vám pomôže oboznámiť sa s funkciami každej témy. Týmto spôsobom môžete ľahko rozhodnúť, ktorá téma je pre vás najlepšia.

Cena: Počiatočná cena jednej témy je 69 dolárov. Môžete získať všetky ich témy za 99 dolárov.

9. Gutenshop

Gutenshop

Gutenshop je štýlová téma eCommerce od Superb WordPress Themes. Obsahuje písma Google, vlastné widgety, šablóny vstupných stránok, šablóny s plnou šírkou, navigačnú ponuku a ďalšie.

Téma je kompatibilná s doplnkom Instagram Feed, zásuvnými modulmi kontaktných formulárov, najnovšími doplnkami príspevkov a nástrojmi SEO. Môžete úplne prispôsobiť tému, vrátane farieb, písiem a pozadia.

Cena: Cena sa začína na 29 dolárov (jednorazové náklady). K dispozícii sú ročné plány obnovy a Celoživotné plány, ktoré vám umožňujú prístup k 30+ a všetkým témam.

10. Téma Téma

ThemeIsle

ThemeIsle je bezplatný obchod s témami s jednoduchými a čistými témami WordPress. Ich bezplatné témy sú k dispozícii na WordPress.org a ich platené verzie sa zobrazujú na ich oficiálnych webových stránkach. Aj keď bezplatné témy majú veľa funkcií, nájdete v ich platených témach všetky profesionálne možnosti.

Medzi ich tematické miesta patria právne, neziskové, reštauračné a stravovacie služby, blogovanie a ďalšie. Tieto témy sú mimoriadne flexibilné a dajú sa ľahko nastaviť na vašom webe WordPress.

Cena: Jednotlivé témy stoja 89 dolárov. Alebo môžete získať neobmedzený prístup ku všetkým ich témam a doplnkom za 299 dolárov.

11. Témy PremiumCoding

Premiumcoding-themes

Témy PremiumCoding ponúkajú prekrásne témy WordPress, ktoré sa dobre hodia pre podniky, elektronický obchod, portfólio a ďalšie. Ich témy sú prístupné pre mobilné zariadenia a ponúkajú usporiadanie vhodné pre sietnicu.

Témy PMC sa vyvíjajú s ohľadom na vysokú rýchlosť a výkon. Okrem toho dokonca ponúkajú službu CDN za nízky mesačný poplatok.

Cena: Cena za jednu webovú licenciu sa začína na $ 39 / rok. Dokonca ponúkajú prístup k všetkým témam na jeden rok za cenu 86 dolárov ročne.

12. Témy remeselníkov

Remeselnícke motívy

Artisan Themes je známy obchod s témami WordPress, ktorý ponúka prekrásne univerzálne témy. Ich demonštračný program na jedno kliknutie pomáha rýchlo pripraviť webovú stránku. Ak chcete ľahko spustiť web, môžete demo obsah nahradiť vlastným.

Všetky ich témy sa dajú ľahko integrovať s tvorcami drag and drop stránok. Môžete použiť ich modulárny prístup, aby vaše webové stránky boli okamžite online. Majú neobmedzené návrhy, predpripravené rozloženia a ďalšie.

Cena: Licencia na jednu tému stojí 129 dolárov. Môžete získať balíček všetkých tém za 439 dolárov.

13. Organizované témy

Organizované témy

Organized Themes ponúka nádherné viacúčelové témy WordPress. Ich témy môžu byť použité na vytváranie neziskových, cirkevných, hotelových, reštauračných, obchodných a blogovacích webov. Na návrh svojich webových stránok môžete použiť rozloženie podľa widgetov.

Všetky témy sú plne optimalizované z hľadiska rýchlosti a výkonu. Prispôsobenie je ľahké pomocou živého prispôsobovača WordPress.

Cena: Jednotlivé motívy stoja 15 – 55 dolárov v závislosti od zahrnutých funkcií. Môžete získať celoživotný prístup ku všetkým ich témam za 100 dolárov.

14. Graph Paper Press

Graph Paper Press

Graph Paper Press má vynikajúcu zbierku umelecky navrhnutých tém WordPress. Ponúkajú bezplatné a platené témy pre fotografov, portfóliá, obchodné weby a osobné blogy. Všetky témy podporujú elektronický obchod a môžu sa použiť na predaj vašich výrobkov online.

Ich témy sú plne prispôsobiteľné pomocou živého prispôsobovača WordPress. Témy grafického papiera sú mimoriadne flexibilné a pripravené na preklad.

Cena: Ponúkajú plán Všetky témy za 99 dolárov ročne. Ak si chcete kúpiť celoživotný prístup ku všetkým témam, je to jednorazová cena 399 USD.

15. ChurchThemes

ChurchThemes

ChurchThemes sa venujú ponuke tém WordPress pre kostoly, neziskové organizácie a charitatívne weby. Všetky ich témy sú navrhnuté, takže zahrnuté funkcie podporujú vašu vec. Spoločnými črtami každej témy sú udalosti, plocha pre zamestnancov, mapy miest, archív kázní atď.

Každá téma má podcastovú sekciu, ktorá krásne zobrazuje audio, video a textový obsah. Poskytujú podrobnú dokumentáciu a pokyny na nastavenie webovej stránky založenej na viere.

Cena: Počiatočná cena jednej licencie na tému je 99 až 129 dolárov.

16. Meridiánske témy

Meridiánske témy

Meridian Themes je populárny tematický obchod WordPress, ktorý ponúka množstvo krásnych tém. Ich témy sú navrhnuté špeciálne pre umelcov, kreatívnych dizajnérov, firmy a blogy. Všetky ich témy sú plne prispôsobiteľné a nastavenie je priateľské pre začiatočníkov.

Jednou z kľúčových funkcií je ich vlastný informačný panel na správu možností tém. Je ľahko použiteľný a pomáha pridať funkcie na váš web okamžite.

Cena: Jednotlivé témy stoja 59 dolárov ročne. Alebo za 249 dolárov si môžete kúpiť doživotný prístup ku všetkým svojim prémiovým témam.

17. aThemes

aThemes

aThemes ponúka rozsiahlu zbierku krásne vyformovaných tém WordPress. Ich témy sú rozdelené do portfólií, časopisov, správ, podnikania a blogových výklenkov.

Všetky ich témy sa ľahko nastavujú a sú priateľské pre začiatočníkov. Ich tematická dokumentácia je silná a aktuálna s najnovšími zmenami.

Cena: Počiatočné náklady na jednu tému sú 59 dolárov. Ak chcete doživotný prístup ku všetkým ich témam, stojí to 249 dolárov.

18. Témy gorily

Gorilla Témy

Gorilla Themes ponúka štýlové univerzálne témy WordPress. Témy sú vybavené užitočnými funkciami a doplnkami. Tieto zdroje zaisťujú, že pre svoj web získate kompletný balík.

Ich témy sú určené pre cestujúcich, realitných agentov, spravodajské organizácie, časopisy, hudobníkov a automobilový priemysel. Ich témy sú plne optimalizované pre SEO a pre začiatočníkov.

Cena: Počiatočné náklady na jednu webovú licenciu sú 49,95 USD ročne. Môžete získať neobmedzenú licenciu na web za 149,95 $ ročne.

19. Anariel Design

Anariel Design

Anariel Design má modernú kolekciu prémiových tém WordPress. Všetky ich témy sa dajú ľahko integrovať do iných doplnkov a služieb WordPress. Ich témy sú rozdelené do kategórií vrátane portfólia, reštaurácií, neziskových organizácií, charitatívnych organizácií, módy, životného štýlu a osobných blogov.

Ich témy majú štýlové rozloženie a vzory pre všetky typy webových stránok. Všetky ich témy sú flexibilné a ľahko nastaviteľné.

Cena: Jednotlivé témy stoja 59 dolárov. Môžete získať prístup k ich plánu členstva vo všetkých témach za 149 dolárov (1krát) a potom o 10 dolárov mesačne.

20. HermesThemes

HermesThemes

HermesThemes ponúka malú zbierku prémiových tém WordPress pre hotely a podniky súvisiace s hotelmi, ako sú strediská, B&Bs, hostely atď. Všetky ich témy sú krásne navrhnuté a zahŕňajú prvky, ktoré podporujú obchodné účely v oblasti pohostinstva.

Ich témy sú vďaka WPML pripravené na preklad a dajú sa použiť na vytvorenie viacjazyčných webových stránok. Nastavenie témy je jednoduché a ľahké.

Cena: Počiatočné náklady na licenciu na jeden web sú 249 USD ročne. Za 349 dolárov / rok môžete získať licenciu na viac stránok.

21. EngineThemes

EngineThemes

EngineThemes je moderný tematický obchod WordPress. Ponúkajú štýlové témy WordPress pre pracovné stroje, inzeráty, realitné kancelárie a časopisy. Pre ďalšie funkcie môžete použiť ich prémiové doplnky.

Všetky ich témy majú pútavé farby, typografiu a atraktívne rozloženie. Panel možností tém je ľahko použiteľný a umožňuje prispôsobenie bez námahy.

Cena: Licencia na jednu stránku stojí 89 dolárov. Môžete tiež získať tematické balíčky za prijateľné ceny.

22. FloThemes

FloThemes

FloThemes je známa spoločnosť na tému WordPress s lesklými fotografickými témami. Ich témy sú užitočné pre fotografov, umelcov, portfóliá a kreatívne firmy. Rozloženie je jednoduché a priateľské k obrázkom na profesionálne zobrazenie vašich fotografií.

Medzi ďalšie funkcie patrí typografia, farby a vstavané rozloženia. Ponúkajú silnú dokumentáciu, ktorá vám pomôže s nastavením vašej webovej stránky.

Cena: Licencia na jednu stránku stojí 279 dolárov. Licencie na dve stránky stoja 449 USD. Môžete si tiež kúpiť ich služby, napríklad vývoj webových stránok, za prijateľnú cenu.

23. AudioTheme

AudioTheme

AudioTheme je obľúbený tematický obchod WordPress. Ako už názov napovedá, má ohromujúcu zbierku tém WordPress pre hudobné blogy, kapely, spevákov, bubeníkov a webové stránky s audio obsahom. Ich funkcie sú relevantné pre hudobný priemysel: audio a video sekcie, diskografia, blížiace sa koncerty, udalosti atď.

Nastavenie témy je jednoduché, aj keď nie ste technicky zdatní. Prispôsobovač WordPress môžete použiť so živým náhľadom na úpravu témy.

Cena: Počiatočné náklady na jednu tému sú 69 dolárov ročne. Môžete si zakúpiť plán všetkých tém za 129 dolárov ročne.

24. WPCasa

WPCasa

WPCasa má modernú kolekciu tém WordPress špeciálne navrhnutých pre realitné spoločnosti. Ich tematické funkcie sú navrhnuté tak, aby boli relevantné pre webové stránky s nehnuteľnosťami. Medzi najbežnejšie funkcie patria zoznamy nehnuteľností, správa agentov, rozšírené vyhľadávanie a ďalšie.

Pomocou doplnkov doplnkov môžete na svoj web pridať ďalšie funkcie. Všetky témy WPCasa sú plne prispôsobiteľné a ľahko nastaviteľné.

Cena: Jednotlivé témy stoja 49 EUR. Ich doplnky môžete získať pomocou jednej témy za 69 EUR.

25. Macho témy

Macho témy

Macho Themes je tematický obchod WordPress pre lekárske, zubné a iné zdravotné témy. Ich témy zahŕňajú užitočné funkcie, ako je typografia Google Fonts a vlastné pozadie. Všetky motívy majú výrazné farby, silné vzory a nekonečnú flexibilitu.

Ďalšími dôležitými funkciami v ich témach sú výkonný navigačný systém pre vašu hlavičku a pätu. Všetky témy sú ľahko nastaviteľné a optimalizované pre SEO.

Cena: Počiatočná cena licencie na jeden web je 59 USD. Môžete získať ich celoživotný členský plán za 119 dolárov.

26. ShowThemes

ShowThemes

ShowThemes má malú zbierku tém udalostí WordPress. Ide o obľúbený tematický obchod, ktorý sa špecializuje na témy založené na udalostiach a ktorých cieľom je vytvoriť pre vaše udalosti jednu pútavú stránku alebo viacstránkové webové stránky..

Ponúkajú krásne farby a vzory s každou témou. Všetky ich témy sú mimoriadne flexibilné a ľahko použiteľné. Možnosti tém je možné spravovať pomocou živého prispôsobovača WordPress.

Cena: Počiatočné náklady na jednu tému sú 89 dolárov. Ak si chcete kúpiť všetky ich témy pomocou svojho podporného portálu, stojí to 189 dolárov.

27. MysteryThemes

MysteryThemes

MysteryThemes je sofistikovaná spoločnosť na tému WordPress s univerzálnymi témami. Pomocou ich tém môžete navrhnúť a vytvoriť ľubovoľnú webovú stránku. Všetky ich témy sú pripravené na elektronický obchod a ponúkajú ukážkové inštalátory na jedno kliknutie, aby ste mohli okamžite začať.

Ponúkajú nadštandardné funkcie pre každú tému vrátane pokročilej typografie, farebných schém a ďalších. Ich témy sú ľahko použiteľné a prístupné pre začiatočníkov.

Cena: Jednotlivé témy stoja 55 dolárov. Môžete získať plán Všetky motívy za 189 dolárov.

28. SecondLine Themes

Témy SecondLine

SecondLine Themes ponúka rôzne štýlové, moderné témy podcastov pre webové stránky WordPress. Ich témy zahŕňajú funkcie a nástroje na podporu obsahu súvisiaceho s podcastom. Môžete tiež pridať tlačidlo prehrávania s podcastmi, aby si používatelia mohli počúvať vaše podcasty online.

Všetky témy zahŕňajú podporu zvuku a videa. Ich témy môžu byť integrované s akýmkoľvek doplnkom WordPress pre ďalšie funkcie. Nastavenie tém je jednoduché a flexibilné.

Cena: Jednotlivé témy stoja 59 dolárov ročne. Môžete získať celoživotný prístup ku všetkým témam za 389 dolárov.

29. UpThemes

UpThemes

UpThemes je vynikajúci obchod na tému WordPress na nákup prémiových viacúčelových tém. Ich témy sú rozdelené na hudbu, kapely, fotografiu, charitu, neziskové organizácie, časopisy, správy a ďalšie obchodné oblasti. Inými slovami, pomocou svojich tém môžete vytvoriť ľubovoľný web.

Medzi najvýznamnejšie funkcie patrí rozloženie záhlavia, farby, pozadie a vlastné miniaplikácie. Všetky ich témy sa dodávajú s Beaver Builderom, takže si môžete okamžite navrhnúť svoje vlastné vstupné stránky.

Cena: Jednotlivé témy stoja 125 dolárov ročne.

30. AppThemes

AppThemes

AppThemes je profesionálna spoločnosť na tému WordPress, ktorá ponúka množstvo krásnych tém. Ich témy sú zostavené pre časopisy, inzeráty, správy, pracovné rady, obchodné zoznamy, blogy a webové stránky malých firiem. Poskytujú tiež šablóny na vytváranie stránok s kupónmi.

Všetky flexibilné možnosti a funkcie umožňujú jednoduché nastavenie všetkých tém. Ich témy sú optimalizované pre SEO a rýchlosť.

Cena: Počiatočná cena jednej témy je 69 dolárov. Môžete získať všetky ich témy za 199 dolárov.

31. Pixelgrade

Pixelgrade

Pixelgrade ponúka moderné, elegantné témy WordPress. Ich témy sú určené pre správy, časopisy, cestovné blogy, potravinové blogy a iné pútavé webové stránky. Všetky motívy majú výrazné farby a profesionálne rozloženie.

Pokiaľ ide o funkcie, ich témy majú ostrú typografiu, vlastné logá, pozadie a ďalšie. Všetky témy Pixelgrade sú mimoriadne flexibilné a ľahko nastaviteľné.

Cena: Počiatočné náklady na jednu tému sú 99 dolárov ročne. Ak chcete doživotný prístup ku všetkým ich témam, stojí to 189 dolárov.

32. Témy programu WPlook

Témy programu WPlook

WPlook je tematický obchod WordPress s vysoko kvalitnými a komplexnými témami. Zohľadňujú požiadavky vývojárov, dizajnérov a začínajúcich používateľov, aby ponúkali témy, ktoré môžu byť použité na vytváranie fotografií, udalostí, blogov, portfólií a neziskových webových stránok..

Všetky témy WPlook sa ľahko inštalujú a sú pre začiatočníkov prístupné. Ich témy sú podporované odborným personálom.

Cena: Môžete získať prístup ku všetkým ich témam za 87 dolárov ročne. Ak chcete doživotný prístup ku všetkým ich témam, stojí to 247 dolárov.

33. ThemeTrust

ThemeTrust

ThemeTrust je prémiová spoločnosť WordPress s malou zbierkou štýlových tém. Ich témy sú špeciálne navrhnuté pre portfólio, agentúry, rozprávanie príbehov a osobné blogy.

Všetky odporúčané motívy majú vlastné logo, krásnu typografiu, funkcie súvisiace s obsahom a ďalšie. Ich témy sa dajú ľahko nastaviť a dajú sa prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

Cena: Jednotlivé témy stoja 58 dolárov.

34. Témy Kingdom

Témy Kingdom

Themes Kingdom je tematický obchod WordPress pre viacúčelové témy. Ich témy obsahujú funkcie pre portfólio, kreatívne stránky a blogy. Všetky ich témy sú plne citlivé a ponúkajú vlastné pozadie, aby ste dosiahli požadované výsledky.

Navyše, ich témy majú nádherne sviežu typografiu, optimalizáciu obrazu a ďalšie. Všetky témy sa dajú ľahko nastaviť a sú pripravené na elektronický obchod a predávať svoje produkty online.

Cena: Počiatočné náklady na jednu tému sú 59 USD ročne. Môžete získať prístup k ich všetkým členom za 89 dolárov ročne.

35. ThemeStop

ThemeStop

ThemeStop ponúka jedinečnú kolekciu štýlových, farebných WordPress tém. Ich témy sú rozdelené do kategórií: fotografia, kreatívne, blogy, časopisy, cestovanie a obchodné miesta.

Majú integráciu sociálnych médií, optimalizáciu služby Google Adsense, podporu elektronického obchodu a sú pripravené na preklad viacjazyčných webov. Nastavenie témy je jednoduché a ľahké.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie obchody s témami WordPress na kúpu vašej dokonalej témy. Môže sa vám tiež páčiť náš zoznam najlepších bezplatných služieb webhostingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map