36 najlepších obchodných tém WordPress pre vaše webové stránky (2020)

Najlepšie wordpress obchodné témy


Hľadáte najlepšie témy WordPress pre malú firmu? Pre webové stránky malých firiem budete potrebovať tému, ktorá dokáže profesionálne predviesť vaše produkty a služby.

V tomto článku budeme zdieľať tie najlepšie obchodné témy WordPress pre malé podniky.

Výber obchodnej témy WordPress

WordPress je najlepší tvorca webových stránok na trhu. Výber správnej témy WordPress pre vaše webové stránky malých firiem je dôležitou úlohou. Ale s toľkými platenými a bezplatnými témami WordPress, ktoré sú k dispozícii (desiatky tisíc), môže byť pre vaše potreby ťažké vybrať si najlepšiu obchodnú tému pre WordPress. Pred tým, ako utratíte peniaze za tému WordPress alebo investujete čas do navrhovania firemného webu, musíte sa uistiť, že vyberiete tému, ktorá je pre vás najvhodnejšia..

Vytvorili sme tiež zoznam najlepších tém WordPress, ktoré môžete použiť. Skontrolujte ich.

Pozrime sa na funkcie, ktoré by ste mali hľadať v dokonalej obchodnej téme WordPress:

1. Jednoduchosť:

Môžete byť v pokušení zvoliť si najblikavejšiu tému WordPress, ktorú nájdete, ale namiesto toho by ste sa mali zamerať na jednoduchosť. Vyberte si elegantný a jednoduchý obchodný motív WordPress, ktorý vám umožní zamerať sa na vaše podnikanie a pomôže zlepšiť použiteľnosť pre návštevníkov vašich webových stránok..

Zložitá téma WordPress nielen rozptyľuje používateľov, ale môže tiež spomaliť vaše webové stránky.

2. Citlivý:

Používatelia navštívia vaše firemné webové stránky z množstva rôznych zariadení, napríklad z počítača, tabletu alebo mobilného telefónu. Musíte sa preto uistiť, že vaša téma WordPress bude vyzerať dobre na všetkých zariadeniach, a teda na responzívnu tému. Uistite sa, že ste si vybrali tému WordPress, ktorá je vhodná pre mobilné zariadenia, aby sa zvýšila návštevnosť a SEO.

3. Podpora doplnkov:

Krása používania programu WordPress spočíva v tom, že máte prístup k 50 000+ doplnkom WordPress, ktoré na váš web pridávajú ďalší výkon a funkcie. Nezabudnite zvoliť tému WordPress, ktorá podporuje všetky populárne doplnky, ako napríklad Váš SEO, Celková medzipamäť W3, WPForms, a viac.

4. SEO Friendly:

Aj keď téma vyzerá dobre, môže stále generovať zle kódovaný HTML, čo môže mať za následok zlý SEO pre váš web. Uistite sa, že vývojár témy pre zvolenú tému povedal, že ich stránky sú optimalizované pre SEO.

5. Podpora:

Chcete tiež zvoliť obchodnú tému WordPress, ktorá vám v prípade potreby ponúka podporu. Mnoho prémiových tém WordPress ponúka dokumentáciu a 1 rok e-mailovej podpory.

Nezabudnite sa pozrieť na recenzie na tému WordPress. V číslach je bezpečnosť; ak veľa ľudí používa a baví si tému WordPress, je to bezpečná stávka, že to bude pre vás dobrá voľba.

Môžete skontrolovať recenzie na bezplatné témy WordPress v oficiálnom adresári tém WordPress.org kliknutím na tému podľa vášho výberu a potom kliknutím na Vidieť všetko v sekcii Hodnotenia.

wordpress-theme-recenzia

Ak si vyberiete tému z trhu tretej strany, zvyčajne zobrazia recenzie aj na svojich webových stránkach.

Teraz, keď viete, čo hľadať v obchodnej téme WordPress, bude oveľa jednoduchšie vybrať si najlepšiu tému pre váš web..

Než začnete, nenechajte si ujsť tento článok o najlepších a populárnych tematických obchodoch WordPress.

Teraz sa pozrite na tie najlepšie témy WordPress pre webové stránky malých firiem.

1. Enterprise Pro

Enterprise Pro

Enterprise Pro je krásna téma WordPress vytvorená špeciálne pre malé podniky a firemné webové stránky. Je založená na rámci témy Genesis, ktorá dáva téme pevný základ. Enterprise Pro prichádza so vstavanými sekciami, ktoré zobrazujú vaše služby, odporúčaný obsah, tímové profily a ďalšie.

Je dodávaný s navigačnou ponukou v plnej šírke, vlastným jazdcom obrázkov a neobmedzenými farebnými schémami. Pomocou živého prispôsobovača môžete upraviť tému a rýchlo pridať svoj obsah.

Získajte tému Enterprise Pro ešte dnes!

VOĽNÝ PRÍSTUP: Enterprise Pro + 35 ďalších tém StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress vrátane Enterprise Pro, ZDARMA?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

2. Divi

Divi téma

Divi je vynikajúca téma WordPress, ktorú je možné ľahko prispôsobiť pre vaše webové stránky malých firiem. Téma sa integruje s populárnymi doplnkami WordPress a rozširuje funkcie a možnosti na vašom webe.

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder funguje s ľubovoľnou témou, je najlepšia pre používateľov, ktorí ju chcú používať spolu s inými témami.

Dodáva sa s pripravenými šablónami stránok, posúvačmi pozadia na celej šírke, efektmi paralaxy, šablón hlavičky a oveľa viac. Divi sa ľahko nastavuje a ponúka prvotriedne funkcie pre webové stránky malých firiem.

Získajte tému Divi ešte dnes!

3. Prírodná téma

Prírodná téma

Vediete firmu, ktorá úzko spolupracuje s prostredím? Potom by ste mali vyskúšať Prírodná téma podľa organických tém.

Táto téma sa perfektne hodí k prírodným značkám. Dodáva sa s niekoľkými ďalšími šablónami stránok, ako sú prezentácia, ľavý bočný panel, 3 stĺpce a portfólio.

Získajte prírodnú tému ešte dnes!

4. Výkonný Pro

Executive Pro

Executive Pro je ohromujúca téma WordPress pre webové stránky malých firiem, firiem alebo profesionálnych služieb. Je postavený na rámci systému Genesis a na pridávanie funkcií používa zabudovaný nástroj na tvorbu stránok. Téma zahŕňa hotové šablóny stránok, formuláre na odber bulletinu, podporu kontaktných formulárov a ďalšie.

Ponúka posúvač obrázkov na celú obrazovku s tlačidlom výzvy na akciu. Má neobmedzené možnosti farieb, rozloženie pripravené na widget, možnosti vlastných motívov a výkonnú navigačnú ponuku.

Získajte tému Executive Pro ešte dnes!

5. Plavák

Plavák

Float je výkonná téma WordPress navrhnutá špeciálne pre webové stránky malých firiem. Je dodávaný s nástrojom na tvorbu stránok, ktorý je pripravený na rýchle spustenie vášho webu.

Zahŕňa šablóny stránok, ikony sociálnych médií, nekonečné farebné schémy, efekty paralaxy, nádherné možnosti pozadia a ďalšie.

Získajte tému Float ešte dnes!

6. Ultra

krajný

Ultra je perfektná téma WordPress pre webové stránky malých firiem. Má vstavané rozloženia, ktoré môžu byť použité na vytvorenie webovej stránky podľa vášho výberu v žiadnom momente. Výkonný nástroj na tvorbu stránok môžete použiť na pridanie funkcií a obsahu na svoj web.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí viac navigačných ponúk, vlastné miniaplikácie, neobmedzené farebné schémy, panel volieb vlastných motívov, jednostránkové rozloženie tém a mnoho ďalších. Ultra je plne optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

Získajte tému Ultra už dnes!

7. Guten

vnútorná téma

Cítite potrebu rýchlosti? Guten je ľahký, horiaci rýchly motív, ktorý je optimalizovaný tak, aby udržoval nízku rýchlosť načítania svojich stránok. Ešte lepšie? Čas, ktorý strávite budovaním svojho webu, bude tiež nízky vďaka ľahko použiteľnému prispôsobiteľu a integrácii s najobľúbenejšími doplnkami na tvorbu stránok..

Akonáhle ste v nástroji na prispôsobenie, môžete vyladiť rozloženie hlavičky, rozloženie päty, rozloženie blogu a čokoľvek iné, čo potrebujete na pridanie svojho osobného kontaktu. Ak nechcete navrhovať svoje stránky od nuly, môžete použiť jedno z mnohých vopred pripravených rozložení. Táto univerzálna téma je navyše vybavená posúvačom domovskej stránky zdarma.

Téma Guten je pripravená na preklad a pomocou WooCommerce sa dá vytvoriť internetový obchod. Ak ste vývojár, zamilujete si tiež niekoľko príchytiek a filtrov spoločnosti Guten na pridávanie vlastného kódu.

Získajte tému Guten ešte dnes!

8. Prítomnosť

prítomnosť

Prítomnosť je moderná a profesionálna téma WordPress pre webové stránky malých firiem. Môže sa používať na viacerých obchodných miestach, ako sú nehnuteľnosti, hotely a letoviská, reštaurácie, hudba a ďalšie. Je to jednoduché nastavenie a ponúka ukážky na rýchle spustenie vášho webu.

Obsahuje sekcie pripravených webových stránok pre členov tímu, portfólio, služby, referencie a kontaktný formulár. Téma prítomnosti funguje skvele so všetkými tvorcami stránok tretích strán, aby sa dali ľahko prispôsobiť.

Získajte tému prítomnosti dnes!

9. Roxima

Roxima

Roxima je štýlová téma WordPress s prémiovými funkciami pre vaše malé firemné a firemné webové stránky. Ponúka vlastné možnosti témy, viac rozložení stránky, oblasti pripravené pre widget a ďalšie.

Dodáva sa s hotovými sekciami domovskej stránky pre klientov, portfólio, produkty, služby a členov tímu. Pomocou nástroja na prispôsobenie živých tém môžete rýchlo nastaviť svoj web.

Získajte tému Roxima ešte dnes!

10. Business Pro

Business Pro

Business Pro je krásna téma pre malé podniky WordPress. Ponúka výkonné vstavané funkcie, ako sú vlastné videá a obrázky hlavičky, miniaplikácia videa a obrázkov, sekcia s obsahom a ďalšie.

Na domovskej stránke sa dodáva aj s niekoľkými oblasťami pripravenými na použitie widgetu, ktoré slúžia na predstavenie vašich produktov a služieb. Téma má podporu elektronického obchodu na jednoduché vytvorenie internetového obchodu.

Získajte tému Business Pro ešte dnes!

11. Astra

Astra Business

Astra je rýchla viacúčelová téma WordPress pre webové stránky malých firiem. Dodáva sa s desiatkami začiatočných webov, ktoré môžete importovať jedným kliknutím, aby ste mohli rýchlo spustiť svoju firemnú stránku bez toho, aby ste museli začať od nuly..

Téma je kompatibilná s tvorcami drag and drop stránok, takže si môžete ľahko prispôsobiť alebo navrhnúť svoje vlastné vstupné stránky. Architektúra Astra codebase dodržiava osvedčené postupy SEO a tiež obsahuje potrebné označenie schémy, ktoré potrebujete.

Získajte tému Astra ešte dnes!

12. OceanWP

OceanWP

OceanWP je bezplatná viacúčelová téma WordPress, ktorú môžete použiť na vytvorenie webovej stránky pre malé podniky pre ľubovoľné miesto. Má dovozcu demo obsahu jedným kliknutím a stovky ready-made stránok.

Medzi hlavné funkcie patrí podpora RTL a prekladov, prémiové rozšírenia a integrácia tvorcov stránok. Ľahko sa integruje aj s WooCommerce, takže môžete rýchlo a ľahko vytvoriť webovú stránku elektronického obchodu.

Získajte tému OceanWP ešte dnes!

13. Spustenie

Začiatok

StartUp je elegantná téma WordPress pre webové stránky malých firiem. Má obrázok hlavičky plnej šírky s krátkym uvítacím textom a tlačidlami na výzvu na akciu.

Dodáva sa s viacerými nastaveniami v živom prispôsobiteľovi WordPress, takže si môžete prispôsobiť svoje stránky bez toho, aby ste museli prepínať medzi editorom a ukážkou. Súčasťou témy sú aj vstavané vlastné miniaplikácie pre domovskú stránku a vstupné stránky.

Získajte tému StartUp ešte dnes!

14. Prestige

prestíž

Prestige je prémiová téma pre malé podniky WordPress postavená špeciálne pre hotely a pohostinstvá. To vám umožní zobraziť veľké fotografie, tučné titulky a odporúčaný obsah na vašich stránkach.

Téma obsahuje niekoľko vlastných šablón stránok, ktoré zobrazujú atrakcie, balíčky, stránku blogu a ďalšie v okolí. Je dodávaný s jednoduchým administrátorským rozhraním na prispôsobenie farieb, písiem a pozadia.

Získajte tému Prestige ešte dnes!

15. Agency Pro

Agency Pro

Agency Pro je pôsobivá viacúčelová téma WordPress, ktorá sa najlepšie hodí pre malé podniky a marketingové agentúry. Je dodávaný s vlastným obrázkom na pozadí a flexibilnou sekciou domovskej stránky.

Téma obsahuje viacero možností rozloženia, vrátane plných šírok, bočných panelov, 2-stĺpcových a 3-stĺpcových návrhov. Má 3 oblasti widgetov domovskej stránky na rýchle pridanie vašich produktov a služieb.

Získajte tému Agency Pro ešte dnes!

16. advent

príchod

Advent je fantastická viacúčelová téma WordPress, ktorú môžete použiť pre svoje webové stránky malých firiem. Jedná sa o plne citlivú tému, ktorá vyzerá rovnako dobre na všetkých veľkostiach obrazovky a na všetkých zariadeniach.

Medzi hlavné funkcie patrí lepivé navigačné menu, zväčšovacie sklo pre obrázky produktov, kontaktný formulár, kompatibilita s WPML, integrácia sociálnych médií, krásna typografia a dovozca demo obsahu s jedným kliknutím.

Získajte adventnú tému ešte dnes!

17. Výhoda

výhoda

výhoda je bezplatná téma WordPress s úžasnými funkciami pre návrh webovej stránky pre malé firmy. Plne podporuje doplnok na tvorbu stránok Site Origin pre rýchle nastavenie a jednoduché prispôsobenie.

Dodáva sa s vlastnými rozloženiami stránok, možnosťami farieb, doplnkovými doplnkami a ďalšími. Aplikácia Vantage vám tiež umožňuje jednoduchú integráciu telefónnej služby na váš web.

Získajte tému Vantage ešte dnes!

18. Koehn

Koehn

Koehn je klasická obchodná téma pre WordPress pre architektov, staviteľov, dodávateľov a realitné kancelárie. Je dodávaný s plne drag and drop domovskú stránku a vlastné widgety obsahu.

Téma má krásne a minimálne rozloženie s čiernou a bielou farbou, vďaka ktorému je váš obsah viditeľný pre používateľov. Ponúka flexibilné nastavenia WordPress na zobrazenie pracovného portfólia.

Získajte tému Koehn ešte dnes!

19. Hestia Pro

Hestia

Hestia Pro je krásna a viacúčelová téma WordPress, ktorú možno ľahko použiť na vytváranie webových stránok pre malé firmy. Domovská stránka je plne aktualizovaná, takže môžete rýchlo nastaviť a prispôsobiť svoje webové stránky funkciami drag and drop.

Obsahuje pozadie paralaxy, vlastné widgety, posuvníky obrázkov, ikony sociálnych médií a možnosti farieb. Je to vysoko prispôsobiteľný motív s prémiovými funkciami pre vaše webové stránky malých firiem.

Získajte tému Hestia Pro ešte dnes!

20. Creativo

Creativo

Ako už názov napovedá, Creativo je téma WordPress pre kreatívne firmy. Ponúka viac rozložení stránky, vzhľady motívov, šablóny hlavičiek, farebné možnosti a pozadie paralaxy.

Plne podporuje WooCommerce, takže môžete ľahko spustiť internetový obchod. Zahŕňa tiež vytvárač stránok drag and drop, doplnkový doplnok pre funkciu živého chatu, typ obsahu portfólia online a ďalšie.

Získajte tému Creativo ešte dnes!

21. Potenza

Potenza

Potenza je obchodná téma WordPress pre webové stránky malých firiem a firiem. Ponúka prvotriedne funkcie na navrhovanie vašej domovskej stránky pomocou vstavaného nástroja na tvorbu stránok. Posuvník vlastnej domovskej stránky vám umožňuje predviesť vaše odporúčané príspevky a stránky.

Okrem toho má vlastné widgety, rozloženie stránky, farebné možnosti, silné nastavenie témy a mnoho ďalšieho.

Získajte tému Potenza ešte dnes!

22. Amaryllis

Amaryllis

Amaryllis je krásna téma WordPress pre malé podniky elektronického obchodu. Podporuje WooCommerce hneď po vybalení, čo znamená, že môžete ľahko vytvoriť internetový obchod. Vlastnosti Amaryllis sú ostré typografie, veľký obrázok hlavičky, sekcia produktov a ďalšie.

Obsahuje rozloženie na domovskej stránke založené na miniaplikáciách, takže môžete jednoducho drag and drop funkcie. Je plne optimalizovaný a ľahko nastaviteľný.

Získajte tému Amaryllis ešte dnes!

23. Screenr

Screenr

Screenr je bezplatná obchodná téma WordPress pre webové stránky malých firiem. Obsahuje viac šablón hlavičiek, domovskú stránku pripravenú pre widget a efekty paralaxy.

Má vlastné widgety, rozloženie stránky, farebné možnosti a ďalšie. Je to jednoduchá a ľahko použiteľná téma WordPress.

Získajte tému obrazovky dnes!

24. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro je štýlová téma WordPress navrhnutá špeciálne pre webové stránky malých firiem. Na domovskej stránke je obrázok s plnou šírkou pozadia. Na obrázok môžete pridať text a tlačidlo s výzvou na akciu.

Zahŕňa výkonný nástroj na tvorbu stránok, ktorý je možné použiť na vytvorenie vašich vlastných rozložení pre domovskú stránku a vstupné stránky. Podporuje písma Google, viac jazdcov, bočné panely a ďalšie.

Získajte tému Moesia Pro ešte dnes!

25. Ampersand

ampersand

Ak hľadáte jednoduchú, ale modernú tému WordPress, potom je Ampersand tou správnou voľbou. Dodáva sa s rozložením dvoch stĺpcov, viacerými sekciami obsahu s obsahom, obrázkom hlavičky a ďalšími.

Ponúka vlastné rozloženie stránky, samostatnú stránku blogu, šablóny vstupných stránok a ďalšie užitočné prémiové funkcie pre webové stránky malých firiem.

Získajte tému Ampersand ešte dnes!

26. Značka

Urobiť

Urobiť je ďalšia bezplatná téma WordPress pre vaše webové stránky malých firiem. Je vybavený vstavaným nástrojom na tvorbu stránok, ktorý môžete použiť na vytvorenie vlastného rozloženia.

Obsahuje niekoľko šablón pripravených na použitie na rýchle spustenie vášho webu. Značka Make sa ľahko nastavuje a skvele funguje so všetkými doplnkami WordPress tretích strán.

Získajte tému Make dnes!

27 Birch

breza

Birch je moderná obchodná téma WordPress s perfektnými prémiovými funkciami pre vaše webové stránky malých firiem. Je dodávaný s krásnou typografiou, vlastným logom, posúvačom obrázkov a krásnym navigačným menu.

Zahŕňa tiež viac zabudovaných sekcií na domovskej stránke pre klientov, portfólio, referencie, služby a ďalšie. Na úpravu a nastavenie témy môžete použiť živý prispôsobovač.

Získajte tému Birch ešte dnes!

28. Digital Pro

Digital Pro

Ako už názov napovedá, Digital Pro je téma WordPress pre malé digitálne podniky, mediálne agentúry, udalosti a konferencie a firemné kancelárie. Je postavený na vrchole rámca Genesis Framework a ponúka užitočné funkcie, ako je obrázok hlavičky na celej obrazovke na domovskej stránke s textom a tlačidlom výzvy na akciu.

Dodáva sa s vlastnými miniaplikáciami, možnosťami výberu farieb, navigačnými ponukami, rozloženiami stránok a panelom možností tém pre jednoduché prispôsobenie.

Získajte tému Digital Pro ešte dnes!

29. Štruktúra

struct

Struct je ohromujúca téma WordPress pre malé podniky, začínajúce podniky a digitálne agentúry. Dodáva sa s nástrojom na vytváranie a presúvanie myšou, domovskou stránkou založenou na úplne miniaplikáciách atď.

Okrem toho obsahuje aj hotové sekcie na domovskej stránke, ktoré profesionálne predvádzajú vaše portfólio, služby, časté otázky, referencie a služby..

Získajte tému Štruktúra ešte dnes!

30. Pinnacle

vrchol

vrchol je jednoduchá a bezplatná obchodná téma WordPress vhodná pre vaše malé a firemné webové stránky. Má plochú šablónu, vlastné rozloženia a krásny dizajn.

Téma plne podporuje WooCommerce a písma Google pre ostrú typografiu.

Získajte tému Pinnacle ešte dnes!

31. Narcos

Narcos

Narcos je moderná a profesionálna téma WordPress pre všetky druhy obchodných webových stránok vrátane zdravia, kondície, posilňovne atď. Má pre vaše webové stránky malých firiem mnoho prémiových funkcií, vrátane efektov paralaxy na domovskej stránke, obrázkov v hlavičke v plnej šírke, na základe rozloženia a vlastných šablón stránok.

Zahŕňa tiež sekcie domovskej stránky pre referencie, členov tímu, informácie o portfóliu a ďalšie. Nastaviť sa dá ľahko a dá sa prispôsobiť pomocou prispôsobovača živých tém.

Získajte tému Narcos ešte dnes!

32. Podnik

Trúfať si

Venture je vynikajúca téma WordPress vhodná pre malé podniky. Má drag and drop Builder pre rýchle spustenie vašich webových stránok. Domovská stránka je založená na widgetoch, ktorá uľahčuje pridávanie funkcií a obsahu.

Venture plne podporuje WooCommerce. Medzi ďalšie významné funkcie patrí posuvník domovskej stránky, vlastné logo, navigačné ponuky, farebné schémy a ďalšie.

Získajte tému Venture ešte dnes!

33. Uhol

uhol

Angle je prémiová obchodná téma WordPress navrhnutá špeciálne pre webové stránky malých firiem. Je dodávaný s vstavaným drag and drop tvorcom stránok, ktorý možno použiť na rýchle pridávanie funkcií a obsahu.

Má vstavané sekcie pre referencie, portfólio, klientov, informácie o kontakte a ďalšie. Uhol má niekoľko rozložení, ktoré vám uľahčia vytvorenie vstupných stránok.

Získajte tému Angle ešte dnes!

34. Agentúra Atlast

Atlast Agency

Atlast Agency je ideálna téma pre WordPress pre nezávislých pracovníkov a agentúry. Táto bezplatná téma vám umožňuje rýchlo vytvoriť jedinečný dizajn pre vaše stránky. Demo údaje môžete tiež ľahko nainštalovať jediným kliknutím. Táto téma obsahuje tiež neobmedzené snímky a 4 rôzne časti rozloženia portfólia.

Atlast Agency je preklad pripravený a plne kompatibilný s WPML a ďalšími viacjazyčnými doplnkami. Táto téma je responzívna, čo znamená, že vaše stránky fungujú perfektne na akomkoľvek zariadení. Najlepšie zo všetkého je, že téma je úplne zadarmo a je k dispozícii na stiahnutie z úložiska WordPress.org.

Získajte tému agentúry Atlast ešte dnes!

35. Začiatok podnikania

Začiatok podnikania

Začiatok podnikania je ďalšou viacúčelovou témou pre všetky druhy agentúr a nezávislých pracovníkov. Táto téma sa dodáva s nástrojom na vytváranie a presúvanie myšou, ktorý vám pomôže prispôsobiť vaše stránky a rozloženia sami bez toho, aby ste si najali profesionálneho vývojára..

Ukážkový obsah môžete importovať jediným kliknutím, aby ste mohli svoj web uviesť do prevádzky rýchlo a ľahko. Téma Business Startup je kompatibilná s programom Elementor Page Builder a doplnkom WooCommerce.

Získajte tému Štart firmy ešte dnes!

36. Kalium

Kalium

Kalium je téma kreatívneho portfólia, ktorá vám pomôže predviesť vašu prácu tým najlepším spôsobom, aký ste vždy chceli. Kalium prichádza s množstvom ukážok, ktoré vám pomôžu rýchlo vytvoriť webovú stránku bez toho, aby ste ju museli vytvárať od nuly.

Niektoré z vynikajúcich funkcií témy Kalium sú:

 • Už čoskoro & údržba: Nechajte svojich návštevníkov nadchnúť ešte predtým, ako skutočne spustíte svoje stránky. Skontrolujte tiež tento zoznam doplnkov WordPress, ktoré budú čoskoro k dispozícii.
 • Štýl hlavičky 15+: Vyberte si zo širokej škály štýlov hlavičky.
 • 30+ typov položiek portfólia: Pri typoch položiek portfólia si môžete vybrať, ako sa bude vaša práca zobrazovať na vašom webe.

Získajte tému Kalium ešte dnes!

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie obchodné témy WordPress pre malé podniky. Môžete tiež navštíviť nášho sprievodcu o tom, ako zarobiť peniaze z online blogov a lacných prémiových tém WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map