45 najväčších značiek na svete pomocou aktívneho WordPress

Najviac populárne-big-name-značky využívajúce-WordPress


Zaujíma vás, ktoré veľké značky používajú WordPress? Existuje spoločný mýtus, že program WordPress nie je vhodný pre veľké komerčné projekty, pretože ide o bezplatnú platformu s otvoreným zdrojovým kódom. Ale mýtus bol odhalený – veľa značiek BIG používa WordPress a darí sa im skvele.

V tomto článku sme vytvorili zoznam 46 najobľúbenejších veľkých značiek, ktoré na svojich webových stránkach používajú WordPress.

Prečo WordPress?

Skôr ako povieme čokoľvek, povedzme štatistikám hovoriť. WordPress je najpopulárnejším existujúcim systémom správy obsahu používa viac ako 31% všetkých webových stránok online.

Začal sa ako jednoduchý nástroj na vytváranie blogov v roku 2003 a teraz sa používa na rôzne účely vrátane blogu, časopisov, webových stránok elektronického obchodu, firiem, portfólií, fotografických serverov a ďalších. To, ako sa WordPress stal populárnym za pouhých 15 rokov, je naozaj fantastické.

Potom je tu táto otázka: Prečo ľudia milujú WordPress? Uvádzame len niekoľko dôvodov, prečo …

  • Je to jednoduché a ľahko použiteľné: Na vytvorenie webovej stránky vo WordPress nemusíte mať pokročilé znalosti kódovania. Každý laik sa môže naučiť, ako ho používať a vytvoriť si plne funkčnú webovú stránku.
  • Je to flexibilné: WordPress ponúka najväčší počet tém a doplnkov, aké si viete predstaviť. Dizajn svojich webových stránok si môžete vybrať z tisícov krásnych tém a pomocou tisícov dostupných doplnkov môžete pridať akúkoľvek požadovanú funkcionalitu.
  • Vlastníte svoje údaje: Budete mať úplné vlastníctvo a kontrolu nad údajmi svojich webových stránok, pretože ich hostíte na svojom vlastnom účte hosťovania WordPress.
  • Je to mocnéPlatforma WordPress je vysoko škálovateľná a výkonná. S programom WordPress môžete efektívne prevádzkovať stránky s vysokou návštevnosťou, stránky elektronického obchodu a akýkoľvek iný typ stránok.
  • Je to zadarmo.: Softvér WordPress je úplne bezplatný softvér s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý môžete bez akýchkoľvek poplatkov sťahovať, používať, upravovať a distribuovať toľkokrát, koľkokrát chcete. Je to iba doména a hosting, ktorý budete musieť kúpiť pri vytváraní jednoduchého webu WordPress.
  • Nie ste nikdy sám: V programe WordPress existujú veľa zdrojov a milióny ľudí, ktorí vám pomôžu vyriešiť problémy, s ktorými sa stretnete. Nájdete tu veľa článkov, tutoriálov, dokumentácie, videí a tiež skutočných ľudí, ktorí vám pomôžu na fórach podpory, e-mailoch, chatoch a obchodných telefónnych službách..

Existuje mnoho ďalších dôvodov, prečo ľudia túto platformu milujú. Ak sa chcete dozvedieť viac, musíte to skúsiť sami; nebudete sklamaní. Prečítajte si tiež náš úplný článok o tom, prečo používať WordPress.

Ako spustiť web WordPress

3 hlavné súčasti webu WordPress sú softvér WordPress, názov domény a hostiteľský server. Môžete si zadarmo stiahnuť softvér WordPress, zatiaľ čo budete musieť kúpiť doménové meno a hosting.

Názov domény zvyčajne stojí okolo 14 dolárov za rok a náklady na hostingové služby približne 7 dolárov za mesiac. Keď práve začínate, tieto náklady sa môžu zvyšovať a cítiť sa príliš drahé. Aby sme zmiernili vaše finančné bolesti, uzavreli sme dohodu s Bluehostom, jedným z najväčších poskytovateľov webhostingu na svete.

vytvoriť blog na Bluehost

Teraz môžete pomocou nášho exkluzívneho kupónu Bluehost získať bezplatnú doménu spolu s hostingom WordPress za pouhých 2,75 dolárov mesačne. Ponáhľajte sa teda a začnite s novou stránkou WordPress ešte pred vypršaním platnosti kupónu.

Ak ste novým používateľom služby WordPress, tu je náš kompletný sprievodca, ako krok za krokom vytvoriť webovú stránku WordPress..

Ako skontrolovať, či webová stránka používa WordPress

Zaujíma vás, ako skontrolovať, či webová stránka používa WordPress? Tam sa hodí nástroj na vyhľadávanie technológie WordPress od IsItWP. Na tomto webe čítate tento blog. Stačí zamieriť na domovskú stránku a tam uvidíte Analyzujte webovú stránku a pole na zadanie adresy URL webových stránok.

wordpress-technológie vyhľadávania-nástroj-isitwp

Všetko, čo musíte urobiť, aby ste otestovali technológiu WordPress, je zadať webovú adresu webovej stránky do poľa a kliknúť na ikonu Analyzujte webovú stránku gombík.

Potom sa ukáže, či testovaný web používa WordPress alebo nie, spolu s informáciami o jeho poskytovateľovi hostingu, podrobnostiach témy WordPress a podrobnostiach doplnku.

webové stránky-test-výsledky-isitwp

Ak chcete vedieť, či webová stránka používa WordPress, vyskúšajte dnes IsItWP!

Teraz sa pozrime na náš zoznam najobľúbenejších veľkých značiek používajúcich WordPress.

1. BBC America

BBC-amerika

BBC America je populárna televízna sieť, ktorá prináša rôzne programy vrátane životného štýlu, komédie, drámy a seriálov sci-fi, filmov atď. Webová stránka BBC America obsahuje dizajn podobný blogu s veľkými obrázkami a tmavou pokožkou na domovskej stránke..

2. Bloomberg Professional

Bloomberg-profesionálne

Webová stránka Bloomberg Professional bola vytvorená pomocou programu WordPress. Má tmavú pokožku, veľkú hlavičku, dôležité sekcie a blog, ktorý predstavuje informácie.

3. Sony Music

sony-music

Sony Music Entertainment Inc. je globálna hudobná spoločnosť a jej webová stránka je tiež na WordPress. Na webovej stránke je posúvač hlavičky, ktorý zobrazuje spevákov, interpretov, kapely, odporúčané videá, správy a ich časovú os Twitteru.

4. Novinky spoločnosti Microsoft

microsoft-news

Spravodajská stránka spoločnosti Microsoft bola vytvorená pomocou programu WordPress. Je vybavený rozložením v štýle časopisu, ktorý predstavuje jeho príbehy, správy a aktualizácie.

5. TechCrunch

TechCrunch-webové stránky

TechCrunch je populárny vydavateľ online, ktorý ponúka správy o startupoch a technológiách. Webová stránka TechCrunch obsahuje dizajn zameraný na celú šírku obsahu.

6. Spoločnosť Walta Disneyho

the-Walt Disney-rota

Populárna spoločnosť Walt Disney prevádzkuje svoje webové stránky na WordPress. Na webovej stránke sa nachádza veľký obraz, najnovšie správy a rôzne sekcie vrátane kariéry, filantropie atď.

7. Redakcia Facebooku

facebook-redakcie

Najobľúbenejšia platforma sociálnych médií, Facebook, používa WordPress na zverejňovanie svojich správ a oznámení. Táto webová stránka je minimálna, obsahuje odporúčanú sekciu pre najlepšie príbehy a rozloženie zoznamu blogov pre správy a oznámenia.

8. Chicago Sun Times

chicago-sun-krát

Chicago Sun Times je denník so sídlom v Chicagu v Spojených štátoch amerických, ktorý obsahuje správy o politike, športe, zábave atď. Webová stránka novín obsahuje články usporiadané do mriežky a štýlu zoznamu, predstaveného príbehu, odporúčaného videa a widgetov na postranných paneloch..

9. Vogue

móda-site

Populárny časopis o móde a životnom štýle Vogue je tiež založený na softvéri WordPress. Webové stránky vyzerajú čisto, minimálne a obsahujú viac rozložení príspevkov.

10. Rolling Stones

Rolling Stones

Populárna anglická rocková skupina The Rolling Stones je oficiálnou webovou stránkou vo WordPress. Odvážnym a krásnym spôsobom predstavuje piesne, videá, správy atď. Kapiel.

11. Toyota Motors Brasil

Toyota-motory-brasil

Oficiálna webová stránka spoločnosti Toyota Motors Brasil bola vytvorená pomocou programu WordPress. Má jednoduchý web s minimálnym obsahom v jazdcovi hlavičky a prezentácii produktov.

12. Havardov list

the-Havard-Gazette

The Havard Gazette prináša oficiálne správy z Havard University týkajúce sa inovácií, výučby, výskumu, udalostí atď. Webová stránka vyzerá čisto a elegantne so zmesou odporúčaného príspevku, zoznamu, príspevkov v murovanom štýle a veľkého množstva bieleho priestoru..

13. Blog Mozilla

the-mozilla-blog

Blog Mozilla prenáša najnovšie správy, príbehy a aktualizácie o prehliadači Mozilla Firefox, komunite a čokoľvek na webe. Blog má hlavičku obrázka a rozloženie mriežky, aby prezentoval svoje články v blogu.

14. Usain Bolt

Usain skrutku-site

Oficiálna webová stránka Usaina Bolta, známa ako najrýchlejší muž na svete, bola vytvorená pomocou WordPress. Má posuvníky na celej domovskej stránke s Boltovými fotografiami a úspechmi a najnovšie informácie o ňom v blogu v murárskom štýle..

15. Blogy spoločnosti Reuters

Reuters-blogy

Reuters Blogy prináša najnovšie správy o podnikaní, trhoch, svete, politike, technike, živote a rôznych kategóriách. Blog bol vytvorený pomocou WordPress, ktorý má domovskú stránku v mriežke.

16. Wall Street Journal Law Blog

the-wall-street-journal-law-blog

Wall Street Journal Law Blog je tiež založený na WordPress. Dizajn stránok je jednoduchý s rozložením v štýle zoznamu a množstvom miniaplikácií, vrátane najpopulárnejších príspevkov a najpopulárnejších videí.

17. Angry Birds

nahnevané vtáky

Angry Birds je všeobecne známa a hraná videohra. Jeho oficiálna webová stránka bola vytvorená pomocou WordPress. Webová stránka vyzerá farebne a má črty Hrať teraz tlačidlami zhora nadol, vďaka ktorým vyzerá skôr ako vstupná stránka.

18. Katy Perry

katy-perry-site

Oficiálny web Katy Perry obsahuje množstvo vecí vrátane hudby, videa, prehliadok, fotografií a tiež obchodu. Má odvážny a elegantný vzhľad s posúvačom hlavičky, sekciou videa, sekciou obchodu a najnovšou sekciou správ na konci.

19. Kremeň

kremeň-webové stránky

Quartz sa zameriava na správy, názory, nápady, videá a posadnutosti z novej globálnej ekonomiky. Má jedinečnú domovskú stránku s príspevkami usporiadanými do polkruhu, murovanou mriežkou a vybranými sekciami.

20. Oficiálna webová stránka Švédska

švédsky-oficiálny-site

Ak hľadáte fakty a príbehy o Švédsku, môžete skontrolovať ich oficiálnu webovú stránku. Web používa WordPress. Nájdete blog v mriežke s článkami o podnikaní, kultúre, tradíciách, prírode, spoločnosti a oveľa viac.

21. Blog PlayStation

playstation-blog

Obľúbená konzola PlayStation pre video hráčov má svoj blog vo WordPress. V hornej časti nájdete odporúčané sekcie a v dolnej časti domovskej stránky webu jednoduchý blog na murivo.

22. Odroda

Rôzne-site

Variety prináša zábavné správy, filmové recenzie, príbehy o oceneniach, filmové festivaly atď. Je vytvorený pomocou WordPress a má vynikajúci dizajn v štýle časopisu a niekoľko miniaplikácií na prezentáciu najlepších príbehov, kategórií atď..

23. Star Wars News

star-wars-blog

Star Wars News je miesto, kde nájdete najnovšie správy a blogy o knihách, komiksoch, filmoch, udalostiach atď. O Star Wars. Obsahuje jednoduché a krásne zoznamy článkov s vybranými obrázkami..

24. Bata

bata-site

Populárna webová stránka Bata a kabelky značky Bata bola vytvorená pomocou systému WordPress. Má hlavičku na celú obrazovku s možnosťou vybrať si obchod s Baťa vo vašej krajine.

25. AMC

AMC-webové stránky

Americká televízna stanica AMC má svoju oficiálnu webovú stránku na WordPress. Na webových stránkach sú zobrazené obrázky s plnou šírkou, ktoré ukazujú ich relácie a epizódy.

26. Groupe Renault

groupe-renault

Jedna z najpopulárnejších spoločností na výrobu automobilov, skupina Renault, má svoje oficiálne stránky postavené na WordPress. Domovská stránka webovej stránky obsahuje hlavičku obrázka v plnej šírke, odporúčané články, odporúčaný obsah a video príspevky.

27. Blog TED

ted-blog

TED je populárny diskusný program, ktorý prináša silné rozhovory z celého sveta o rôznych otázkach. Blog TED ponúka ďalšie čítanie nápadov, ktoré si zaslúžia zdieľanie. V hornej časti má odporúčanú sekciu príspevkov, zoznam článkov v 2 stĺpcoch a jednoduchý bočný panel na pravej strane.

28. cPanel Blog

cpanel-blog

Blog cPanel predstavuje články o jeho produktoch, tipoch a trikoch. Blog bol vytvorený pomocou programu WordPress a predstavuje články s veľkými obrázkami.

29. Úradný blog Rackspace

Rackspace-blog

Rackspace je populárna spoločnosť spravujúca cloud computing. Jeho oficiálny blog je spustený na redakčnom systéme WordPress a má rozvrhnutie podobné časopisu s článkami v mriežke, zoznamami, miniaplikáciami atď..

30. Vnútri BlackBerry

vnútri-blackberry

Vnútri BlackBerry je oficiálny blog BlackBerry, ktorý bol vytvorený pomocou programu WordPress. Obsahuje posúvače hlavičky a obsahuje zoznam článkov s odporúčanými obrázkami a miniaplikáciami bočného panela na zobrazovanie videí, reklám atď..

31. Obchodné spoločenstvo rotačných prostriedkov

rotačný-means-business-Fello

Rotačné prostriedky pre podnikanie povzbudzujú Rotariánov, aby obchodovali so svojimi kolegami z Rotariánov pre vzájomný úspech. Ich webová stránka bola vytvorená pomocou WordPress, ktorý má jednoduché usporiadanie firmy.

32. Staples Canada Blog

sponky-Kanada-blog

Staples Canada je súčasťou kancelárskej spoločnosti so sídlom v USA, Staples. Blog Staples Canada bol vytvorený pomocou programu WordPress, ktorý má čisté rozloženie s odporúčaným jazdcom, blogovými príspevkami a informačným kanálom Instagram..

33. Oficiálna webová stránka Jamesa Bonda 007

james-zväzok-oficiálny-site

Oficiálna webová stránka Jamesa Bonda 007 reflektuje príbehy z vnútra sveta Jamesa Bonda. Na webových stránkach sa zobrazujú odporúčané články v posúvači hore, blog v murovanom štýle s nekonečným posúvaním a na ľavom bočnom paneli zdroj sociálnych médií..

34. WGN-TV

WGN-tv-site

WGN-TV je televízny kanál so sídlom v Chicagu, ktorý predstavuje najnovšie správy, počasie, šport a zábavu. Jeho webová stránka kombinuje textové a video príspevky do mriežky a predstavuje viac obsahu pomocou widgetov.

35. Pozorovateľ

pozorovateľ-site

Pozorovateľ prezentuje príbehy ľudí a trendov v rôznych témach vrátane politiky, zábavy, umenia, životného štýlu atď. Jeho oficiálna webová stránka bola vytvorená pomocou WordPress a má rámčekové rozloženie s posúvačom odporúčaných príspevkov a rozložením blogu v mriežke..

36. Blog úloh IBM

IBM úlohy-blog

Blog IBM Jobs Blog má čistý a minimalistický dizajn so zoznamom článkov a jednoduchým bočným panelom na pravej strane.

37. Flickr Blog

flickr-blog

Flickr je populárna služba poskytujúca obrázky a videá na webe. Jeho oficiálny blog bol vytvorený pomocou programu WordPress a má jednoduchý a elegantný vzhľad, ktorý obsahuje hornú časť príspevku a príspevky v rozmiestnení v dvoch stĺpcoch..

38. Herald Sun

herold-sun-site

Herald Sun je ranné noviny so sídlom v austrálskom Melbourne. Online verzia novín je zameraná na obsah a je vytvorená v rámčeku.

39. New York Post

new-york-post

Denník New York Post v New Yorku má svoju oficiálnu webovú stránku na WordPress. Má rozmiestnené v krabici s množstvom obsahu na podnikanie, zábavu, techniku, médiá atď.

40. Justin Bieber

Justin-bieber-site

Oficiálna webová stránka Justin Bieber používa ako svoj softvér CMS program WordPress. Webová stránka obsahuje posúvaciu časť s veľkými obrázkami a karuselmi pre vybranú hudbu a odporúčané videá.

41. Mestská univerzita v New Yorku

city-univerzita-of-new-york

Webová stránka City University of New York bola vytvorená pomocou WordPress. Má jednoduchú webovú stránku s minimálnym obsahom. Na domovskej stránke sú posuvníky, správy, ponuky a odkazy na celú šírku.

42. Obamova nadácia

Obama-základ-site

Internetová stránka Nadácie Obama bola vytvorená aj pomocou programu WordPress. Má elegantný vzhľad s obrázkom hlavičky v plnej šírke, menu na ľavom bočnom paneli, s článkami a zdrojom sociálnych médií v 2 stĺpcoch..

43. Ogilvy & Mather Južná Afrika

Ogilvy-site

Ogilvy je populárna reklamná agentúra. Jej divízia v Južnej Afrike má svoju firemnú webovú stránku na WordPress. Má plnohodnotný posúvač s odporúčanými príspevkami, časťami, správami a portfóliom na domovskej stránke.

44. Biely dom

white-house-site

Webové stránky Bieleho domu tiež používajú WordPress. Táto webová stránka má elegantný formálny vzhľad s plnohodnotnou časťou príspevku, pár článkami, informačným kanálom Twitter a registračným formulárom..

45. Štátna univerzita v Georgii

Georgia-state-university

Webová stránka Georgia State University bola vytvorená aj pomocou WordPress. Má hlavičku videa v plnej šírke, svedectvá vysokej školy a najlepšie príbehy a udalosti usporiadané v modrej koži.

Dúfame, že tento článok vám pomohol dozvedieť sa o najpopulárnejších veľkých značkách používajúcich WordPress. Môžete tiež navštíviť náš zoznam 30 legitímnych spôsobov, ako zarobiť peniaze prostredníctvom online blogov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me