5 najlepšia „podpora webhostingu“ do roku 2020 (porovnané a skontrolované)

Najlepšia podpora hostingu


Zaujíma vás, ktorá spoločnosť ponúka najlepšiu webhostingovú zákaznícku podporu?

Podpora zákazníka je jedným z dôležitých faktorov pri výbere najlepšieho webhostingu pre vaše stránky.

Ak si vyberiete webhostingovú službu s ľahko prístupným podporným tímom podpory, nikdy nebudete musieť najať profesionála na vyriešenie problémov s hosťovaním. Namiesto toho môžete jednoducho kontaktovať tím podpory a požiadať ich o riešenie. Nestačí však iba poskytnutie podpory. Mali by ste vedieť, čo presne hľadať.

Funkcie dobrej podpory webhostingu

Väčšina služieb webhostingu dnes ponúka svojim používateľom nepretržitú zákaznícku podporu. Ale nie všetky z nich sú také dobré, ako chcete. Niektoré nemusia byť vždy k dispozícii, zatiaľ čo iné si vyžadujú veľa času na odpoveď. A nič nemôže byť frustrujúcejšie ako čakanie na pomoc, keď je váš web v kríze.

Preto pri hľadaní webhostingu s veľkou podporou zákazníkov je vždy dôležité zabezpečiť, aby poskytovali nasledujúce možnosti podpory.

  • 24 * 7 Dostupnosť
  • Viaceré kanály na dosah, napríklad telefón, live chat, e-mail atď.
  • Rýchle odpovede

Pozrime sa teraz na najlepších poskytovateľov webhostingovej podpory na trhu.

1. Najlepšie lacná podpora hostingu: Bluehost

Bluehost je známy svojou vynikajúcou zákazníckou podporou webhostingu. A pevne veríme, že poskytujú najlepšiu lacnú podporu hostingu pre začiatočníkov.

Ponúka zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom live chatu a telefónu. Takže ak máte nejaké problémy týkajúce sa vášho webhostingového servisu, ich priateľský tím podpory je vždy pripravený pomôcť. Okrem toho má Bluehost tiež obrovskú vedomostnú základňu pozostávajúcu z článkov, príručiek a návodov, ktoré odpovedajú na všetky otázky týkajúce sa účtu webhostingu..

Prečítajte si našu úplnú recenziu o službe Bluehost tu.

2. Najlepšia podpora VPS hostingu: HostGator

Zákaznícka podpora hostGator

Ak hľadáte hosting VPS, žiadne služby neponúkajú lepšiu podporu ako hostGator. Ponúka rýchle a jednoduché riešenia, ktoré vám pomôžu začať s online cestou. Najlepšie na tom je, že aj keď ste začiatočník, s ich úžasným podporným tímom po vašom boku sa môžete správať ako profesionál.

Hostingová podpora hostingu 24/7 je k dispozícii prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo chatu. Poskytujú tiež špecializovaný portál podpory pri prvom vytvorení účtu. Všetky vaše podporné lístky je možné spracovať priamo odtiaľto. Majú tiež rozsiahlu vedomostnú základňu s hromadou písomných článkov a videonávodov. Najlepšie na ich podpore je to, že sú so svojimi reakciami super rýchle.

Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, prečítajte si recenziu hostiteľa.

3. Najlepšia podpora na vyhradený hosting: SiteGround

Podpora na webe

SiteGround je skvelá voľba, ak chcete pre svoj web najlepšiu špecializovanú podporu hostingu. SiteGround je vždy rýchly so svojimi odpoveďami, bez ohľadu na to, aký problém máte. Môžete ich osloviť prostredníctvom živého chatu, lístkov alebo telefonického hovoru.

S funkciou SiteGround už nikdy nebudete musieť čakať dlhšie ako niekoľko sekúnd, kým nebudete pripojení k tímu podpory, ktorý vám pomôže vyriešiť váš problém. Ponúkajú tiež podrobnú a rozsiahlu dokumentáciu, ktorá vám ponúka podrobné znalosti o špecializovanom hostovaní.

4. Najlepšia podpora hostenia WordPress: WP Engine

WP Engine

Pokiaľ ide o podporu hostenia WordPress, služba WP Engine nemôže poraziť nič. WP Engine je ako mať po sebe armádu odborníkov na WordPress, keď potrebujete pomoc. Keďže ide o spravovanú hostingovú spoločnosť, ktorá sa špecificky zameriava na trh WordPress, môžete si byť istí, že ste podporení najlepším tímom podpory pre WordPress..

Aby sa spoločnosť WP Engine mohla sústrediť na poskytovanie osobnej a priamej podpory svojim používateľom, prerušila svoj systém cestovných lístkov. Namiesto toho ich teraz môžete osloviť 24 * 7 prostredníctvom živého chatu a telefonických hovorov.

Ak sa chcete dozvedieť viac o WPEngine, prečítajte si našu recenziu systému WP Engine tu.

5. Najlepšia podpora webových stránok: GoDaddy

Webhosting GoDaddy

GoDaddy, ako všetci vieme, je jedným z popredných mien pre začiatočníkov, pokiaľ ide o ponúkanie hostingu a domén. Teraz sa však už neobmedzuje iba na hostingové služby a rozšíril svoje služby aj na tvorcov webových stránok. Aj keď je tvorba webových stránok veľmi jednoduchá na používanie, niekedy môžete potrebovať pomoc.

Veríme, že GoDaddy poskytuje najlepšiu podporu pre tvorcov webových stránok v tomto odvetví. Môžete ich osloviť 24 * 7 telefonicky alebo prostredníctvom e-mailového systému založeného na lístkoch. Ich podporný tím je skupina veľmi priateľských a efektívnych jednotlivcov, ktorí sú so svojimi službami vždy rýchli. Viac informácií o GoDaddy nájdete tu.

Toto sú niektoré z poskytovateľov podpory webhostingu. Dúfame, že vám tento článok pomôže. Možno by ste sa chceli dozvedieť aj tie najlepšie služby hosťovania tém WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me