5 najlepších hromadných e-mailových odosielateľov pre hromadné odosielanie e-mailov (porovnané)

najlepší hromadní odosielatelia e-mailov


Hľadáte najlepších hromadných odosielateľov e-mailov pre hromadné odosielanie e-mailov?

Výbuch e-mailu sa môže javiť ako najlepší spôsob, ako sprostredkovať vašu správu mnohým ľuďom naraz. Existuje však správny a nesprávny spôsob, ako vykonať e-mail.

Pomocou hromadných odosielateľov e-mailov môžete svojim odberateľom posielať tisíce e-mailov naraz a prevádzať ich na zákazníkov.

Pozrime sa na niektoré z najlepších hromadných odosielateľov e-mailov na trhu.

Výber hromadného e-mailového odosielateľa pre hromadné e-mailové výbuchy

E-mail výbuch je jednoducho jediná e-mailová správa, ktorá je odoslaná veľkej skupine príjemcov naraz. Pri výbuchu e-mailu nie sú príjemcovia zvyčajne zacieľovaní strategickým spôsobom – skôr všetci dostávajú rovnakú paušálnu správu..

So správnym hromadným odosielateľom e-mailových správ však môžete segmentovať svojich odberateľov do samostatnej skupiny, takže do každej skupiny môžete posielať e-maily prispôsobené vašim potrebám, čím sa vaši odberatelia stávajú zákazníkmi. Existujú desiatky e-mailových marketingových služieb, ktoré vám umožňujú odosielať hromadné e-maily svojim odberateľom.

V tomto článku budeme zdieľať náš osobne vybraný zoznam najlepších hromadných e-mailových odosielateľov pre hromadné e-mailové výbuchy.

1. SendinBlue: Hromadný odosielateľ e-mailov ZDARMA

SendinBlue

SendinBlue je hromadný e-mail odosielateľ, ktorý vám umožní posielať hromadné e-maily s ľahkosťou. Je to ideálne riešenie pre malé podniky aj podnikových používateľov vďaka cenovo dostupným cenovým možnostiam.

Najlepšie na tom je, že svojim používateľom môžete posielať prispôsobené automatizované e-maily na základe ich správania.

Môžete tiež zostaviť plne segmentované e-mailové zoznamy a poslať správnu správu správnej osobe. Vďaka ochrane osobných údajov a bezpečnosti je služba SendinBlue ideálna na odosielanie hromadných e-mailových správ svojim odberateľom.

Okrem hromadného odosielania e-mailov vám SendinBlue ponúka nástroje na marketing SMS, vstupné stránky a nastavenie reklám a ďalšie.

Cena: ZADARMO je to až 300 e-mailov denne. Prémiové plány začínajú od 25 dolárov mesačne až na 40 000 e-mailov.

2. Neustály kontakt: Najdostupnejší hromadný e-mailový softvér

Neustály kontakt

Constant Contact je ďalší masový odosielateľ e-mailových správ, ktorý prichádza s výkonným CRM na správu vašich e-mailových predplatiteľov.

Vďaka neustálemu kontaktu môžete používateľom spúšťať sériu e-mailov na základe ich záujmov, predchádzajúcich návštev na stránkach, nákupov atď. E-maily môžete dokonca automaticky znova poslať príjemcom, ktorí ich neotvorili v určenom čase..

Medzi ďalšie významné funkcie patrí tvorca drag and drop, vlastné šablóny e-mailov a automatizácia marketingu.

Cena: Je to jeden z najdostupnejších hromadných e-mailových programov v tomto zozname. Ceny začínajú na 20 dolárov mesačne pomocou neobmedzeného množstva e-mailov a 30-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie.

3. Odkvapkávanie: hromadné odosielanie e-mailov pre elektronický obchod

kvapkanie

Drip je hromadný e-mailový softvér pre eCommerce, ktorý je dodávaný s ľahko použiteľným softvérom CRM a marketingovej automatizácie eCommerce pre podnikových používateľov a veľké internetové obchody..

Umožní vám to prehĺbiť konverzácie so zákazníkmi a odosielať e-maily v správnom čase tým, že pochopí ich zámer a správanie pri nákupe.

Cena: Ceny začínajú na 49 dolárov mesačne až pre 2 000 kontaktov. Poskytujú tiež 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu na testovanie služby pred jej zakúpením.

4. ConvertKit: Hromadný e-mailový softvér pre vydavateľov

ConvertKit

ConvertKit je hromadný odosielateľ e-mailov pre tvorcov online, vydavateľov a obchodných profesionálov. Dodáva sa s e-mailovým dizajnérom a krásnymi vstavanými e-mailovými šablónami, ktoré vám umožňujú vytvárať a odosielať hromadné e-mailové výbuchy okamžite, bez toho, aby ste vždy museli začať od nuly..

Okrem toho vám tiež umožňuje vytvárať vstupné stránky na konverziu väčšieho počtu návštevníkov na odberateľov a zákazníkov.

Vďaka viacerým integráciám môžete ľahko spojiť svoje obľúbené marketingové aplikácie tretích strán s programom ConvertKit. Je ideálny pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov.

Cena: ZADARMO vysiela až 1 000 odberateľov na hromadné zasielanie e-mailov. Prémiový plán začína na 29 dolárov mesačne.

5. AWeber: Najobľúbenejší hromadný e-mail odosielateľ

AWeber

AWeber je pravdepodobne najobľúbenejší hromadný e-mailový odosielateľ pre malé podniky.

Tu je niekoľko funkcií, ktoré sa vám budú páčiť v spoločnosti AWeber:

 • Navrhnite krásne e-maily pomocou nástroja na tvorbu e-mailov
 • Tony e-mailových šablón, takže nemusíte vždy začať od nuly
 • Vďaka funkcii RSS to newsletter môžete automaticky odosielať svoje blogové príspevky z blogu
 • Otestujte si predmetové línie, čas odoslania, obsah e-mailu a ďalšie funkcie pomocou testovacej funkcie A / B a zistite, čo najlepšie rezonuje s publikom..

Cena: Ponúkajú 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Potom sa prémiový plán začína na 19 dolárov mesačne až pre 500 predplatiteľov a neobmedzený počet e-mailov.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepších hromadných odosielateľov e-mailov pre hromadné odosielanie e-mailov. Môžete tiež vyskúšať náš článok o najlepších poskytovateľoch hostenia e-mailov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map