6 najlepších alternatív a konkurentov v službe Mailchimp (2020)

najlepšie alternatívy mailchimp


Hľadáte najlepšie alternatívy Mailchimp? Mailchimp je jednou z najpopulárnejších e-mailových marketingových služieb na svete. Dôverujú mu milióny používateľov a ponúka bezplatný plán s obmedzenými funkciami.

To, že Mailchimp je tak populárny a má bezplatný plán, neznamená, že je to najlepšia voľba pre vaše potreby. V skutočnosti existuje na trhu mnoho ďalších služieb e-mailového marketingu, ktoré poskytujú oveľa lepšie funkcie ako Mailchimp.

V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najlepších konkurentov Mailchimp & alternatívy.

Najlepšie alternatívy Mailchimp, ktoré môžete použiť

 1. Neustály kontakt – Lepšia podpora zákazníkov ako v službe Mailchimp
 2. Sendinblue – Lepšia automatizácia ako Mailchimp
 3. AWeber – Ponúka viac šablón ako Mailchimp
 4. kvapkanie – Pokročilé funkcie ako Mailchimp
 5. GetResponse – Najlepšie pre používateľov, ktorí tiež potrebujú webinár
 6. ConvertKit – Vytvorené špeciálne pre vydavateľov

Prečo by ste mali hľadať alternatívy Mailchimp?

V roku 2001 bol Mailchimp spustený ako služba e-mailového marketingu. Teraz však robí oveľa viac ako e-mailový marketing – od vstupných stránok, od remarketingu reklám po pohľadnice.

V súčasnosti je Mailchimp marketingovým balíkom typu všetko v jednom, ktorý rozširuje vaše podnikanie. Rovnako ako všetky marketingové balíčky typu všetko v jednom, aj v prípade programu Mailchimp existuje určitá krivka učenia. Nehovoriac o tom, čím viac funkcií je k dispozícii po vybalení z krabice, tým strmšia bude krivka učenia. A Mailchimp sa nijako nelíši.

V službe Mailchimp chýbajú aj niektoré skvelé funkcie automatizácie, ako je napríklad udalosť, ktorá poskytuje viac podrobností o aktivite predplatiteľa.

Takže, ak požadovanú funkciu neponúka Mailchimp alebo potrebujete intuitívnejšie riešenie, možno budete chcieť nájsť alternatívu Mailchimp..

V tomto článku sa bližšie pozrieme na niektoré z najlepších alternatív Mailchimp.

1. Neustály kontakt

Neustály kontakt

Konštantný kontakt je populárnou alternatívou Mailchimp medzi malými podnikmi na spustenie e-mailových marketingových kampaní s prispôsobenými šablónami e-mailov. Je to priateľské pre začiatočníkov a uľahčuje zasielanie e-mailov svojim odberateľom.

Navrhuje obsah a e-mailové šablóny podľa vášho obchodného výklenku. Môžete tiež pridať podrobnosti o vašich minulých marketingových kampaniach (ak existujú). Konštantný kontakt používa inteligentný systém na generovanie relevantného obsahu pre vašich používateľov. Dodáva sa s podporou živých rozhovorov, e-mailovou podporou a fórami, kde sa hovorí o vašich obavách týkajúcich sa e-mailového marketingu.

Konštantný kontakt ponúka komplexnú podporu vo forme živého chatu, e-mailu alebo telefonickej podpory. Zatiaľ čo Mailchimp ponúka iba kontaktnú stránku pre svojich používateľov. Zákaznícka podpora s neustálym kontaktom vytvára silné spojenie s ich zákazníkmi. 

Najlepšie na Constant Contact je to, že ponúka 60-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu; čo znamená, že ich marketingové nástroje môžete vyskúšať dlhšie ako väčšina skúšobných ponúk. Z tohto dôvodu budete mať väčšiu šancu zoznámiť sa so službou skôr, ako sa rozhodnete platiť za prémiovú verziu.

Nenechajte si ujsť tieto alternatívy a konkurencie pri konštantnom kontakte a tiež dôkladné porovnanie konštantného kontaktu s Mailchimpom..

Pros:

 • Vysoká miera realizovateľnosti
 • Jednoduché použitie a flexibilná platforma
 • Ponúka vynikajúcu zákaznícku podporu
 • Ponúka integráciu so 450 aplikáciami

Zápory:

 • Obtiažne nastavenie pre testovanie A / B

Cena: Stojí až 20 dolárov mesačne až pre 500 predplatiteľov.

2. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue je ďalšou populárnou alternatívou Mailchimp, ktorá ponúka e-mailové a SMS marketingové služby. Je navrhnutý tak, aby pomohol začiatočníkom a začínajúcim firmám hladko viesť ich marketingové kampane. Marketingová služba SMS vám umožňuje vytvárať interakcie s používateľmi a zaisťuje doručovanie vašich správ.

Účtuje sa vám počet e-mailov, ktoré odošlete, čím sa líši od iných služieb. Môžete si kúpiť kredity SMS, ktoré sú platné na nekonečné obdobie. SendinBlue umožňuje vytvoriť bezplatný účet s neobmedzeným počtom kontaktov. Tento bezplatný účet vás však obmedzuje na odosielanie iba 9 000 e-mailov za mesiac. Mailchimp tvrdí, že má všetky spúšťače automatizácie, ale pripravuje sa. SendinBlue poskytuje lepšiu marketingovú automatizáciu ako Mailchimp za prijateľnejšiu cenu.

Nenechajte si ujsť tento článok o tom, ako okamžite vytvoriť e-mailový spravodaj.

Ak chcete získať ďalšie informácie, mali by ste skontrolovať túto recenziu SendinBlue.

Pros:

 • Lacné riešenie hromadných e-mailov
 • Až 9 000 e-mailov za mesiac zadarmo
 • Jednoduchá segmentácia kontaktov
 • Pokročilá automatizácia e-mailov

Zápory:

 • Obmedzená integrácia aplikácií tretích strán

Cena: Stojí to $ 25 / mesiac až pre 40 000 e-mailov.

3. AWeber

AWeber

AWeber je populárny e-mailový marketing a služba generovania potenciálnych zákazníkov. Rovnako ako Mailchimp vám umožňuje získať viac odberateľov na vašom webe. AWeber vám pomôže vytvoriť okamžité e-mailové informačné bulletiny pomocou nástroja na vytváranie a ukladanie správ. Môžete vytvoriť formuláre na odber svojich stránok a automatizovať svoje e-maily, aby ste rozšírili svoj dosah.

30-dňová bezplatná skúšobná verzia vám umožní zoznámiť sa so službou skôr, ako si ju kúpite. Získate prístup ku všetkým plateným doplnkom a nástrojom na spustenie e-mailovej kampane. AWeber sa integruje s programami WordPress a ďalšími tvorcami webových stránok, tvorcami webových stránok, formulármi optin a ďalšími.

Na rozdiel od toho AWeber ponúka oveľa viac šablón ako Mailchimp. AWeber ponúka viac ako 700 šablón, čo je stovky viac ako Mailchimp, ktorý ponúka iba 100+ šablón.

AWeber je ideálnou voľbou pre začínajúcich a začiatočníkov. Nastavenie je ľahké a prichádza s podporou živého chatu / telefónu, ktorá vám pomôže začať.

Pros:

 • Vyšší počet šablón
 • Pokročilá správa zoznamu
 • Lepšia podpora zákazníkov

Zápory:

 • Neohrabaný tvorca formulárov

Cena: Stojí až 19 dolárov mesačne až pre 500 predplatiteľov.

4. Odkvapkávanie

kvapkanie

Odkvapkávanie je výkonnou alternatívou Mailchimp pre váš eCommerce obchod. Rovnako ako Mailchimp, to funguje nad rámec bežných praktík e-mailového marketingu a pomáha vám získať viac odberateľov prostredníctvom ich inteligentných marketingových techník. Umožňuje vám vytvárať konverzácie s klientmi a odosielať automatické e-maily podľa správania používateľov.

Ak chcete svojim používateľom posielať prispôsobené e-maily, vzťahuje sa na vás program Drip. Môže skontrolovať nových návštevníkov, vracajúcich sa návštevníkov, odkazy, na ktoré klikli návštevníci, a opustenie košíka, aby posielali správy, resp. Ak sa chcete dozvedieť viac o službe, pozrite si túto recenziu odkvapkávania.

Kvapkanie je možné používať až pre 100 účastníkov. Počas tohto obdobia môžete pomocou e-mailovej podpory získať odpovede na svoje otázky. Po zakúpení prémiového plánu získate okamžitú podporu chatu pre okamžitú pomoc. Odkvapkávanie je lepšou voľbou ako Mailchimp, ak ste pokročilý obchodník alebo máte eCommerce podnikanie.

Pros:

 • Výkonné funkcie segmentácie
 • Pokročilé funkcie pre majiteľov firiem v elektronickom obchode
 • Ponúka pokročilé pracovné postupy a automatizáciu

Zápory:

 • Zložité šablóny môžu byť chaoticky spravované

Cena: Stojí to 49 dolárov mesačne až pre 2 500 predplatiteľov.

5. GetResponse

GetResponse je moderná alternatíva služby Mailchimp, ktorá sa dodáva s používateľským rozhraním, formulármi na registráciu, interaktívnymi šablónami bulletinov a ďalšími. Umožňuje vám na vašom webe vytvárať vstupné stránky, organizovať webináre a spúšťať e-mailové kampane.

Ich marketingové nástroje sú užitočné na získanie väčšieho počtu predplatiteľov a ich konverziu na zákazníkov. S GetResponse môžete ľahko posielať informačné bulletiny do viacerých segmentov súčasne. Zatiaľ čo s programom Mailchimp môžete zasielať bulletiny naraz iba do jedného segmentu. GetResponse má podporu živého chatu, e-mailovú podporu a telefonickú podporu. Zdieľajú s používateľmi mnoho zdrojov, aby ich poučili o tom, ako najlepšie propagovať svoje podnikanie.

S ich 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou si môžete vyskúšať svoje e-mailové marketingové služby, hosťovať online webináre a integrovať služby do svojich webových stránok..

Pros:

 • Umožňuje vizuálne zobrazenie pracovného toku
 • Pôsobivá správa zoznamov
 • Podporuje až 17 jazykov

Zápory:

 • Základný plán je obmedzený na 1 000 odberateľov

Cena: Stojí to $ 15 / mesiac.

6. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit je ďalšou alternatívou Mailchimp zameranou na blogerov, podcasterov a vydavateľov. Automatizuje cestu e-mailového marketingu a pomáha vašim používateľom stať sa súčasťou vašich kampaní. Program ConvertKit prichádza s krásnymi e-mailovými formulármi, ktoré zachytávajú viac odberateľov.

Má vizuálneho automatizátora, ktorý nastavuje automatizované e-mailové zúženia. Môžete využiť ich 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, aby ste sa dozvedeli viac o ich marketingových službách a prémiových nástrojoch. Program ConvertKit neponúka zoznamy, ale všetky kontakty idú na rovnaké miesto a ako spôsob ich usporiadania je možné priradiť sekvenciu alebo značku. Toto slúži ako jednoduchšia metóda správy zoznamov ako Mailchimp.

Prečítajte si tiež tento článok o tom, ako vytvoriť e-mailovú správu.

Pros:

 • Nastavenie oveľa jednoduchšie
 • Vynikajúca správa zoznamov adries
 • Podrobné správy a analýzy

Zápory:

 • Obmedzené možnosti prispôsobenia

Cena: To stojí 29 dolárov mesačne až pre 1 000 predplatiteľov.

Zabalenie alternatív Mailchimp

MailChimp AlternativeUnique FeatureCena
Neustály kontaktLepšia podpora zákazníkov20 dolárov mesačne pre až 500 odberateľov.
SendinBlueLepšia automatizácia25 dolárov mesačne pre až 5 000 odberateľov
AWeber700+ šablón19 dolárov mesačne až pre 500 predplatiteľov
kvapkaniePokročilé marketingové funkcie49 dolárov mesačne pre až 2 500 odberateľov
GetResponseNajlepšie pre používateľov, ktorí tiež potrebujú webinár15 dolárov mesačne pre až 1 000 odberateľov
ConvertKitVytvorené špeciálne pre vydavateľov29 dolárov mesačne pre až 1 000 odberateľov

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť najpopulárnejšie alternatívy Mailchimp. Môžete tiež vyskúšať naše príručky o najlepších nástrojoch pre slobodných povolaní, ktoré vám pomôžu prispôsobiť skutočné podnikanie, a najlepšie alternatívy interkomu pre lepšiu komunikáciu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map