6 najlepších poskytovateľov telefónnych čísel pre osobné potreby do roku 2020 (porovnané)

v porovnaní s najlepšími poskytovateľmi telefónnych čísel pre márnosť


Chcete pre svoje webové stránky získať márne telefónne číslo?

Vanity telefónne čísla sú obchodné čísla, ktoré sú ľahko zapamätateľné a propagovateľné.

Vo všeobecnosti je márnosť telefónneho čísla kombináciou písmen a číslic, ktoré zvyčajne uvádzajú názov vašej spoločnosti alebo frázu, ktorú používate na reklamu alebo na čokoľvek, čo súvisí s vašou firmou..

Aj keď sa zdá, že je ťažké tieto čísla chytiť, nie je to také ťažké, ako sa zdá. V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších miest na kúpu márnivého telefónneho čísla pre váš web. Na konci vám povieme, ako pridať tlačidlo click-to call pomocou vášho márnostného čísla, aby vám vaši návštevníci mohli zavolať priamo z vášho webu.

Ako vyzerá márne číslo?

Ako je uvedené vyššie, typické márnostné číslo je kombináciou číselných a abecedných znakov. Príkladom takéhoto čísla je 1-800-GoFedEx (1-800-463-3339). Môže to byť tiež jedinečný typ, ako je 8000-111-222 alebo 1222-333-444 atď. Najlepšie na tom je, že je ľahké zapamätať si čísla márnosti..

Mnoho márnych čísel sú bezplatné čísla. Závisí to však od jeho dostupnosti. Zvyčajne sa predávajú podľa zásady „kto prv príde, ten skôr príde“.

Ak si chcete kúpiť márne telefónne číslo, musíte najprv mať firemnú telefónnu službu, ktorá sa líši od miestnych telefónov. Ak chcete používať firemnú telefónnu službu, potrebujete pripojenie k internetu. Preto sa nazýva aj služba VOIP (Voice Over Internet Protocol).

Na používanie modernej služby telefónneho telefónu potrebujete iba zariadenie pripojené k internetu. V podstate ide o počítač, prenosný počítač, tablet alebo mobilný telefón.

To znamená, že nepotrebujete žiadne špeciálne druhy vybavenia. Pozrime sa teraz na niektorých poskytovateľov súkromných telefónnych čísel.

1. RingCentral

RingCentral

RingCentral je jedným z najlepších poskytovateľov telefónnych čísel pre malé podniky. Ponúka úžasné funkcie, ako sú viacriadkový telefónny systém, presmerovanie hovorov, čakanie hovorov, prenosy hovorov, videokonferencie, konferenčné hovory, atď. Môžete získať márne číslo od RingCentral zaplatením len 30 dolárov navyše so svojím plánom. Toto je jednorazová platba.

Po registrácii môžete mať svoje bezplatné číslo aj miestne číslo priamo zo svojho hlavného panela. Ak chcete získať svoje márne číslo, musíte oň požiadať samostatne. Toto bude schválené do 10 dní, po ktorých môžete použiť generátor márnivých čísel, aby ste prišli s jedinečným pre svoju firmu.

S RingCentral môžete tiež využívať služby tretích strán ako Gusto, Dropbox, Microsoft atď.

2. Nextiva

Nextiva

Nextiva je ďalší poskytovateľ telefónnych služieb pre malé podniky, ktorý môžete vyskúšať. S webovým panelom je správa hovorov, hlasových správ a faxov veľmi jednoduchá. S programom Nextiva môžete mať aj služby, ako je bezplatné domáce volanie, smerovanie hovorov, prenos hlasových správ do e-mailov a ďalšie..

Môžete tiež získať bezplatné číslo, aby sa vaši používatelia mohli s vami bezplatne spojiť. Spoločnosť Nextiva prichádza s niektorými z najpokročilejších funkcií telefónnych služieb pre podniky, ale je ľahké ju používať aj pre začiatočníkov. V predvolenom nastavení neponúka márne čísla. Ale obstarajú ho od svojich prepravných partnerov pre vás.

Ak chcete získať najlepšie zľavy pre spoločnosť Nextiva, prečítajte si časť ponuky!

3. Phone.com

Phone.com

Phone.com ponúka pre firmy márne čísla, bezplatné a miestne čísla. Majú však mesačný limit minút hovoru. Prekročenie limitu vás bude stáť viac.

Za nastavenie márneho čísla vám bude účtovaná jednorazová platba. Tieto poplatky sa líšia v závislosti od počtu a kódu, ktorý ste si zvolili. Okrem márnivých čísel ponúkajú aj rôzne komunikačné funkcie pre ľahkú správu vašej firmy.

4. Kobylka

koník

Grasshopper je ďalším poskytovateľom telefónnych čísel pre vaše podnikanie. Poskytujú všetky služby virtuálneho čísla, ktoré by ste mohli potrebovať pre svoju firmu. Od bezplatných čísel po miestne čísla a dokonca aj márne čísla má pre vás všetko. Ak sa chcete uistiť, že je požadované číslo k dispozícii, môžete sa naň pozrieť počas samotného procesu registrácie.

Ak už máte číslo márnosti, môžete ho tiež preniesť do Grasshopperu. Okrem toho máte aj niekoľko ďalších možností, ako sú obchodné textové správy, presmerovanie hovorov a smerovanie, rozšírenia, vlastné pozdravy atď..

5. MyOperator

MyOperator, márne čísla

Môj operátor je ďalším dobrým cieľom pre každého, kto hľadá pre svoje podnikanie márne telefónne číslo. Okrem márnivých telefónnych čísel ponúka aj virtuálne čísla a bezplatné čísla. Takže v závislosti od vašich požiadaviek sa môžete rozhodnúť pre ktorúkoľvek z nich.

Jeho pokročilé funkcie môžu byť ďalšou výhodou pre rast vášho podnikania. Napríklad umožňuje nahrávať hovory so zákazníkmi. Analýzou týchto zaznamenaných hovorov môžete zistiť často požadované požiadavky svojich volajúcich a usilovať sa o ich splnenie.

Vďaka možnosti sledovania hovorov získate prehľad o všetkých svojich volajúcich a zaistíte, že vám neunikne jediný potenciálny potenciálny zákazník. Môžete tiež mať podrobný záznam o hovoroch, ktoré sú momentálne prepojené, a o tých, ktoré zmeškali jednotlivé oddelenia, v živom paneli.

6. RingBoost

ringboost

RingBoost je ďalšou vynikajúcou platformou na nákup márnivých telefónnych čísel. Tu si môžete vybrať svoje telefónne čísla na základe vašej obchodnej kategórie. RingBoost je najlepší pre spoločnosti, ktoré chcú zvoliť svoje márnivé číslo na základe typu podnikania.

Čísla zakúpené od RingBoost sa dajú ľahko preposlať na akékoľvek existujúce telefónne číslo. Má zoznam čísel, ktoré sú už pre vás vytvorené. Jednoducho ich môžete prehľadávať a vybrať si ten, ktorý sa vám najviac páči.

Propagácia vášho telefónneho čísla v WordPress

Mobilné prehliadanie je stále vysoké a tento rok sa očakáva jeho rast.

Keďže veľká časť návštev vašich stránok pochádza z mobilných telefónov, je vo vašom najlepšom záujme uľahčiť používateľom, aby vám zavolali priamo z vášho webu jediným kliknutím..

To sa dá dosiahnuť pridaním tlačidla click-to-call na vaše stránky. Pozrime sa, ako to urobiť.

Ako pridať tlačidlo Click-to-Call do WordPress

Ak ste používateľom programu WordPress, pridanie tlačidla na zavolanie na váš web nie je ťažké. Môžete to urobiť pomocou doplnku alebo bez doplnku.

Ukážeme vám oba spôsoby, ako to urobiť.

Metóda 1: Pridanie tlačidla click-to-call pomocou doplnku

Úložisko WordPress je plné úžasných doplnkov, ktoré vám pomôžu pridať všetky funkcie, ktoré chcete na svojom webe, vrátane elegantného tlačidla click-to-call. Najlepšie medzi nimi je plugin s názvom Tlačidlo na volanie WP. Účelom tohto doplnku je urobiť z pridania tlačidiel click-to-call vo WordPress jednoduchšiu úlohu.

Pomocou tohto doplnku môžete pridať ohromujúce kliknutie na zavolanie bez akejkoľvek odbornej pomoci. Zaberie vám to len pár kliknutí a je dobré ísť. Doplnok vám tiež umožňuje prispôsobiť tlačidlá na volanie tak, aby zodpovedali vzhľadu vašej webovej stránky a značky. Tlačidlo na volanie WP je na 100% citlivé na mobil, takže vyzerá skvele aj na menších obrazovkách. Tu je návod, ako môžete pomocou tohto doplnku pridať tlačidlo na volanie.

Metóda 2: Pridanie tlačidla click-to-call bez doplnku

Táto metóda je určená pre tých, ktorí naozaj nechcú pridať doplnok na pridanie tlačidla click-to-call. Musíte pridať svoje čísla vo forme odkazu pomocou špecifického formátu. Teraz budete pridávať svoje telefónne číslo pomocou tel ako predpona čísla.

Tento odkaz môžete pridať na svoju webovú stránku alebo do bočného panela alebo do ktorejkoľvek oblasti s rozšíreným obsahom:

Jednoducho skopírujte tento odkaz, na ktorý sa dá kliknúť, kamkoľvek chcete vložiť.

Kliknite sem a zavolajte nám

Nezabudnite nahradiť telefónne číslo, ktoré tu uvádzame, svojím vlastným telefónnym číslom. Vaši používatelia teraz môžu jednoducho kliknúť na odkaz, aby vás kontaktovali bez opustenia vašich stránok.

Najčastejšie otázky týkajúce sa výberu márneho čísla

Pozrime sa teraz na niektoré z najčastejšie kladených otázok o výbere márnivosti.

Q1. Ako sa márne číslo odlišuje od bezplatného čísla?
Úmyselné číslo je séria čísel alebo abecedy alebo môže byť kombináciou oboch. Abecedy v týchto číslach sú vo všeobecnosti názvom vašej firmy, produktu alebo služby. Môže to byť iba nezabudnuteľná sekvencia čísel. Tieto čísla môžu byť buď bezplatné alebo môžu byť miestne čísla. Príkladom márnivého čísla môže byť 1-800-GO-FED-EX.

Na druhej strane bezplatné telefónne číslo je číslo, ktoré má špecifický volací kód, na ktorý môžu vaši používatelia bezplatne volať. V USA sú bezplatné telefónne čísla 800, 888, 877, 866, 855, 844 a 833..

Q2. Je dôležitá predbežná oprava márnosti čísla?
Pri výbere márnostného čísla môžete mať rôzne možnosti predpony, napríklad 800, 888, 877, 866, 855, 844 atď. Mnoho ľudí však uprednostňuje možnosť 1-800, pretože mnohí používatelia ho už poznajú, čo ho robí rozpoznateľným. Ale môžete si zvoliť aj ďalšie možnosti.

Q3. Aké slová by som mal použiť vo svojom čísle?
V ideálnom prípade by slová vo vašom márnom telefónnom čísle mali byť názvom vášho produktu alebo firmy. Najlepším spôsobom, ako si vybrať číslo pre svoje číslo, je vybrať si medzi 7-10 písmenami. Týmto sa môžete ubezpečiť, že slovo nemá na začiatku ani na konci žiadne ďalšie číslo.

Q4. Môžem predať svoje márne telefónne číslo?
Akonáhle si kúpite márnosť číslo, nemôžete ho predať. FCC má prísne pravidlá zakazujúce obchodovanie a predaj bezplatných čísel. Každý, kto sa o to pokúsi, by sa mohol dostať do právnych problémov.

Q5. Môžem použiť svoje márne číslo s miestnym číslom?
Áno, ak máte miestne číslo, môžete ho použiť so svojím osobným telefónnym číslom. Môžete ľahko presmerovať hovory, ktoré dostanete vo svojom márnom čísle, na miestne číslo a dokonca nastaviť IVR na spojenie vašich volajúcich so správnym členom tímu.

Q6. Je číslo opakovača lepšou voľbou pre moje podnikanie?
Mnoho používateľov sa nechce rozhodnúť pre slová kvôli ich vysokej cene v porovnaní s číslami. V takýchto prípadoch je dobré opakovacie číslo. Tieto čísla majú opakujúci sa vzor a dajú sa ľahko zapamätať.

To je všetko. Dúfame, že tento článok vám pomôže pridať na vaše webové stránky márnivé číslo. Môžete si tiež vyskúšať vytvorenie bezplatného firemného e-mailu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map