64 najlepších bezplatných blogov WordPress (2020)

Najlepšie bezplatné témy blogu wordpress


Chcete pre svoje stránky najlepšie témy blogu WordPress zadarmo? V úložisku tém WordPress sú stovky bezplatných blogových tém, ktoré pre začiatočníkov sťažujú výber najlepšej témy pre svoj blog. Našťastie sme tu, aby sme vám pomohli zúžiť výber.

V tomto článku budeme zdieľať najlepšie bezplatné témy blogov WordPress pre váš osobný alebo profesionálny blog.

Výber najlepších bezplatných blogov WordPress

Pre úspešné spustenie blogu je dôležité vybrať si najlepšiu bezplatnú tému blogu WordPress. Nie je to také jednoduché, ako zvoliť tému, ktorá vyzerá dobre a je zadarmo. Aj keď si môžete myslieť, že nejaká téma vyzerá skvele, ak je téma blogu WordPress navrhnutá zle, môže to spôsobiť stratu návštevnosti vašich webových stránok a narušenie čitateľov..

Namiesto toho musíte pri výbere ideálnej témy pre svoj blog zvážiť okrem vzhľadov aj niekoľko faktorov, vrátane:

 • vnímavý: Váš blog musí byť prispôsobený pre mobilné zariadenia. Vyberte responzívnu tému WordPress, ktorá bude vyzerať skvele na akomkoľvek zariadení.
 • zjednodušujúce: Téma, ktorá je nafúknutá množstvom funkcií, spomalí vaše stránky a môže zmiasť čitateľov. Vyberte si tému blogu WordPress, ktorá je navrhnutá s ohľadom na jednoduchosť.
 • recenzia: Ak má téma veľa žiarivých recenzií, je to pravdepodobne dobrá voľba. Na druhej strane vás početné zlé recenzie informujú, aby ste sa vyhli prehľadu.

Pred výberom témy sa uistite, že ste na správnej blogovacej platforme, aby ste zaistili ľahkosť a flexibilitu. Ak nechcete zvoliť bezplatnú tému blogu WordPress, nenechajte si ujsť tento článok o najlepších a populárnych obchodoch s témou WordPress..

Vytvorili sme tiež zoznam najlepších tém WordPress, ktoré môžete použiť. Skontrolujte ich.

Pripravený? Potom sa pozrime na najlepšie témy blogu WordPress zdarma, ktoré môžete použiť na svojich webových stránkach.

1. OceanWP

OceanWP

OceanWP je ďalšou obľúbenou témou WordPress pre časopisy, obchodné, osobné a iné profesionálne blogy. Podporuje elektronický obchod. OceanWP sa dodáva s bezplatnými doplnkovými doplnkami a odporúčaniami na pridanie ďalších prémiových funkcií do vášho blogu.

Ponúka viaceré navigačné ponuky, šablóny stránok, jednostránkové vzory WordPress, bočné panely, obrázkové galérie, rozloženie blogov a ďalšie. Téma obsahuje mnoho vlastných možností, ako ľahko prispôsobiť svoj blog WordPress.

2. Astra

astra

Astra je vysoko prispôsobiteľná téma WordPress, ktorá vám umožňuje ľahko vytvoriť webovú stránku tak, ako chcete. Dodáva sa s mnohými ukážkami, ktoré vám umožňujú rýchlo spustiť plnohodnotnú vopred zostavenú stránku jediným kliknutím. Po naimportovaní ukážky si môžete prispôsobiť vzhľad podľa svojich preferencií.

S Astra získate možnosť vypnúť nadpis stránky & sidebar. Bezproblémovo sa integruje s populárnymi tvorcami stránok, ako sú Beaver Builder, Elementor atď.

3. Hueman

HUEman

Hueman je populárna téma WordPress. Môže sa použiť na vytvorenie všetkých druhov blogov a webových stránok časopisu WordPress. Obsahuje rozloženie s viacerými stĺpcami, sekcie s odporúčaným obsahom, kategórie obsahu a ďalšie položky na domovskej stránke.

Hueman je možné ľahko prispôsobiť tak, aby sa zmenili nastavenia rozloženia. Má rozloženie v plnej šírke, rozloženie v dvoch stĺpcoch a vlastné hlavičky.

4. Napíšte

Writee

Writee je téma blogu WordPress navrhnutá špeciálne pre cestovateľov blogov, dobrodruhov, posilňovňu crossfit, osobné webové stránky a obsahové blogy. Na domovskej stránke sa dodáva posúvač obrázkov v plnej šírke, ktorý vám umožňuje zobraziť odporúčané blogové príspevky.

Má niekoľko vstavaných rozložení, vlastné widgety, farebné možnosti a ďalšie.

5. Životaschopný blog

Životaschopný blog

Životaschopný blog je perfektná téma blogu WordPress navrhnutá špeciálne pre časopisy a vydavateľov online. Je dodávaný s bezpečnými možnosťami prispôsobenia, ktoré vám umožňujú upraviť farby, písma a pozadie. Môžete použiť predpripravené rozloženia bannerov hlavičky, bočného panela a domovskej stránky tak, aby zodpovedali vášmu výklenku blogu.

Téma ponúka vlastné miniaplikácie, ktoré sa dajú pridať do oblasti miniaplikácií bočného panela a päty. Viable Blog je nepochybne jedným z najintuitívnejších motívov blogu pre WordPress.

6. Barletta

Barletta

Barletta je moderná téma WordPress vhodná pre blogy zamerané na životný štýl, cestovanie, jedlo, módu, fotografiu a umenie. Má ostrú typografiu a vynikajúce možnosti zobrazenia obrázkov. Barletta tiež prichádza s viacerými možnosťami rozloženia, bočnými panelmi a ďalšími.

Zahŕňa vlastné widgety, vlastné hlavičky, obrázok na pozadí, odporúčané posúvače obsahu a neobmedzené farebné schémy.

7. Mantranews

mantranews-WordPress-theme

Mantranews je téma WordPress v časopise, ktorá je skvelá pre spravodajské portály, osobné blogy, kreatívne blogy, vydavateľské domy a akékoľvek informačné webové stránky. Obsahuje možnosti farebnej kategórie, vlastné widgety, sociálne ikony, možnosti rozloženia stránok a ďalšie.

Táto bezplatná téma má tiež súvisiacu funkciu príspevkov a jazdca kategórie.

8. Skladby

skladby

Skladby sú štýlové motívy blogu WordPress pre časopisy, správy, osobné, cestovné a fotografické blogy. Je vybavený vlastnou oblasťou loga, spoločným zdieľaním, viacerými oblasťami miniaplikácií a krásnou podporou typografie.

Na domovskej stránke má sekciu s odporúčaným obsahom, ktorá zobrazuje názvy príspevkov s obrázkami.

9. Illdy

Illdy

Illdy je téma blogu WordPress navrhnutá špeciálne pre portfólio, osobné, obchodné, časopisové a iné dôvtipné blogy. Je založený na systéme Bootstrap, ktorý mu dáva pevný základ.

Téma obsahuje viac rozložení, vlastné pozadie, obrázky hlavičky, neobmedzené možnosti farieb a ďalšie.

10. Garfunkel

Garfunkel

Garfunkel je elegantná téma WordPress pre osobných a profesionálnych blogerov. Na domovskej stránke má zdivo usporiadané na zobrazovanie blogových príspevkov v mriežkach. Dodáva sa s podporou šírky obrazu na pozadí.

Vo vnútri nájdete vlastné miniaplikácie, formáty príspevkov, prezentáciu galérie, hlavičky, možnosti pozadia a šablóny stránok.

11. iFeature

iPrvku

iFeature je profesionálna téma blogu WordPress, ktorú možno ľahko prispôsobiť pre obchodné, portfóliové, osobné a časopisové blogy. Je dodávaný s vlastným posúvačom obrázkov s možnosťami textu a odkazov.

Zahŕňa obrázok na pozadí, lepkavú hlavičku, šablóny stránky, biografy autora, oblasti miniaplikácií a ďalšie. Nastavenia témy môžete ľahko spravovať pomocou živého prispôsobovača v aplikácii WordPress.

12. Prírodné Lite

Prírodné Lite

Natural Lite je bezplatná téma blogu WordPress s jednoduchým a elegantným rozložením. Má textúrované pozadie, ktoré sa dá ľahko prispôsobiť pomocou možností témy. Dodáva sa s časťami domovskej stránky pre služby, členov tímu, prípadové štúdie, portfólio a ďalšie.

Podporuje viac možností rozloženia, vlastnú hlavičku, vybrané obrázky a farebné možnosti.

13. Hestia

Hestia

Hestia je vynikajúca téma blogu WordPress, ktorú je možné použiť na vytvorenie všetkých typov blogov. Je to plne prispôsobiteľná a flexibilná téma s ľahko nastaviteľnými možnosťami. Obsahuje doplnkové doplnky pre referencie, služby a ďalšie potrebné funkcie.

Funguje to skvele so všetkými populárnymi tvorcami stránok a plne podporuje WooCommerce, takže môžete spustiť internetový obchod. Hestia je ideálnou voľbou pre blogerov a dá sa ľahko prispôsobiť pomocou prispôsobovača živých tém.

14. Ignite

Zapáliť

Ak chcete pre svoj blog vytvoriť jednoduché, ale krásne rozloženie, vyberte tému Ignite. Má viac rozvrhnutí, navigačných ponúk, vlastnú oblasť loga a nadpis s oblasťou popisu.

Na hlavnej stránke zobrazuje odporúčané obrázky s názvami príspevkov. Ignite podporuje nádhernú typografiu a výber farieb.

15. Avant

avant

Avant je bezplatná téma blogu WordPress vhodná pre blogy o umení, fotografii a hudbe. Podporuje elektronický obchod hneď po vybalení a dá sa použiť na vytvorenie viacjazyčného blogu.

Ponúka niekoľko rozložení blogov, vlastné hlavičky, možnosti päty, farebné schémy a vlastné miniaplikácie.

16. Vogue

móda

Vogue je moderná téma WordPress pre blogy týkajúce sa životného štýlu, módy, fotografie a časopisov. Je vybavený niekoľkými rozloženiami blogu, výbermi farieb, oblasťami widgetov, vlastnou oblasťou hlavičiek a ďalšími.

Funguje to skvele so všetkými populárnymi tvorcami drag and drop stránok. Vogue má na domovskej stránke tiež posúvač s textovými a odkazovými možnosťami.

17. Panoramatické

panoramatický

Panoramic je bezplatná téma WordPress navrhnutá špeciálne pre osobné blogy, ktoré sa predávajú online. Je to vysoko prispôsobiteľný a flexibilný motív s posuvníkom obrázka na domovskej stránke, vlastnou hlavičkou, navigačnou ponukou a ikonami zdieľania v sociálnych sieťach.

Ide o ľahko použiteľné téma so zabudovanými sekciami domovskej stránky pre služby, členov tímu, portfóliá, referencie a ďalšie.

18. Agama

Agama

Agama je jednoduchá a prehľadná téma blogu WordPress. Má vlastné možnosti tém na rýchle navrhnutie a spustenie blogu pomocou WordPress. Má pozadie paralaxy, minimalistické rozloženie a bolo postavené na vrchole rámca Bootstrap.

Plne podporuje WooCommerce a je pripravený na preklad na jednoduché vytváranie viacjazyčných blogov.

19. MT Blog

MT Blog

MT Blog je ľahká téma WordPress pre blogerov, spisovateľov, autorov a vydavateľov. Ponúka murované rozloženie na zobrazenie vašich blogových príspevkov na domovskej stránke. Svoj obľúbený článok môžete predviesť aj nad záhybom stránky.

Téma má jednoduchý dizajn rozloženia s vlastnou farbou pozadia. MT Blog je ľahké prispôsobiť pomocou WordPress live customizer.

20. Juno

Juno

Juno je moderná téma blogu WordPress vhodná pre webové stránky a blogy bohaté na obsah. Má posúvač obrázkov, vlastný widget, viac rozložení blogov a ďalšie.

Plne podporuje elektronický obchod pomocou doplnku WooCommerce. Juno tiež ponúka veľa farieb a možností písma. Živý prispôsobovač môžete použiť na jednoduchú správu možností témy.

21. Nisarg

Nisarg

Nisarg je štýlová a bezplatná téma WordPress pre všetky druhy blogov. Má viac navigačných ponúk, hlavičku plnej šírky, vlastné farby pozadia, vlastné logo / text a ďalšie.

Je dodávaný so vstavanými formátmi príspevkov, ktoré umožňujú bez námahy spravovať obsah blogu. Nisarg sa dá ľahko nastaviť v WordPress s jednoduchými možnosťami témy.

22. Pokojné

pokojný

Peaceful je jednoduchá a bezplatná téma WordPress pre osobné blogy. Má krásne, minimalistické rozloženie pre domovskú stránku vrátane obrázka hlavičky, navigačnej ponuky, odporúčanej časti obrázka a ďalších.

Téma sa ľahko inštaluje a nastavuje vo WordPress. Všetky možnosti motívu sú k dispozícii v živom prispôsobiteľovi so živým náhľadom.

23. Wisteria

Wisteria

Wisteria je nádherná téma WordPress pre časopisy a spravodajské blogy. Zobrazuje ohromujúcu typografiu a obrázky. Ponúka tiež neobmedzené možnosti farieb, vlastnú hlavičku, bočné panely, farby pozadia a ďalšie.

Je dodávaný s navigačnou ponukou, predstavovanými príspevkami s obrázkami a vlastnou oblasťou loga.

24. Poseidon

Poseidon

Poseidon je jednoduchá téma vhodná pre všetky typy blogov WordPress. Je dodávaný s posúvačom obrázkov a krásnym navigačným menu na domovskej stránke. Zahŕňa tiež oblasti miniaplikácií na ľahké navrhnutie blogu.

Vo vnútri nájdete aj možnosti zdieľania v sociálnych sieťach, viac rozložení stránky, bočné panely, šablóny stránky a ďalšie.

25. Ribozóm

ribozómu

Ribosome je bezplatná téma WordPress špeciálne navrhnutá pre online časopisy, spravodajské agentúry a ďalšie blogy bohaté na obsah. Má prvotriedne funkcie vrátane vlastnej hlavičky, obrázka na pozadí, výberu farieb, zdieľania v sociálnych sieťach a ďalších.

Ponúka rozmiestnenie viacerých stĺpcov, bočné panely, podporu písma Google, oblasti vlastných miniaplikácií a reklamné sekcie. Zahŕňa tiež súvisiacu sekciu príspevkov, ktorú je možné spravovať v nastaveniach miniaplikácií WordPress.

Skontrolujte tiež: Najlepšie doplnky typu WordPress pre typografiu.

26. Hemingway

Hemingway

Hemingway je jednoduchá, elegantná téma WordPress vhodná pre osobné blogy. Je dodávaný s niekoľkými rozloženiami blogov, obrázkom hlavičky, efektmi paralaxy, vlastnými farbami pozadia a voľbou vlastného loga.

Zahŕňa vlastné widgety pre video, Flickr a Dribble. Má viac rozvrhnutí stránky, podporu odporúčaného obsahu a ďalšie.

27. SiteOrigin Unwind

Unwind

SiteOrigin Unwind je bezplatná téma blogu WordPress. Má minimalistické a krásne rozloženie s predvolenou podporou pre tvorcu stránok SiteOrigin.

Dodáva sa s podporou WooCommerce hneď po vybalení. Zahŕňa vlastné widgety, obrázok hlavičky, pozadie, neobmedzené farebné schémy, rozloženie stránky a ďalšie.

28. Maxwell

Maxwell

Maxwell je jednoduchá a bezplatná téma blogu WordPress. Zahŕňa minimálne rozloženie blogu, ostrú typografiu, podporu odporúčaného obsahu a elegantné navigačné menu.

Má viac šablón stránok, prezentácií atď. Všetky možnosti motívu sa dajú ľahko spravovať pomocou živého prispôsobovača.

29. Libretto

libreto

Libretto je bezplatná téma blogu pre WordPress s krásnou a sviežou typografickou podporou. Pre blogerov prichádza s prémiovými funkciami, aby profesionálne zobrazovali svoje príbehy a články.

Zahŕňa podporu vlastných písiem, výber farieb, rozloženie v jednom stĺpci a vlastné logo.

30. Hit

hit

Hit je jednoduchá téma WordPress vhodná pre umeleckých remeselníkov, remeselníkov a ďalšie osobné nika blogy. Podporuje odporúčanú sekciu obsahu, obrázok hlavičky plnej šírky, rozloženie bočného panela a ďalšie.

Má elegantný dizajn s čistou typografiou. Tieto funkcie sa dajú ľahko spravovať pomocou živého prispôsobovača.

31. Verbosa

Verbos

Verbosa je štýlová a moderná téma WordPress navrhnutá špeciálne pre spisovateľov, fotografov, recenzentov blogov a umelcov. Môžete si ho zadarmo stiahnuť a ľahko ho nastaviť v WordPress.

Je vybavený rozložením viacerých stĺpcov, podporou postranných panelov, predstavovanými oblasťami obsahu, obrázkom hlavičky a ďalšími.

32. Lovecraft

Lovecraft

Lovecraft je minimalistická téma blogu WordPress. Je vhodný pre všetky typy osobných a profesionálnych blogov. Je tiež dodávaný s obrázkom hlavičky, navigačným menu, vlastným logom a sloganom.

Podporuje výrazné nadpisy titulov, nadpisy, atď. Má bočný panel, vlastné miniaplikácie, viac možností výberu farieb a ďalšie.

33. Sanse

Sans

Sanse je bezplatná téma blogu WordPress s jednoduchým a minimálnym rozložením. Dodáva sa s pätkou viacerých stĺpcov založenou na miniaplikáciách. Obsahuje rozloženie domovskej stránky založené na mriežke na zobrazenie vašich blogov.

34. Admirál

admirál

Admiral je bezplatná téma blogu WordPress určená špeciálne pre časopisové, športové a spravodajské agentúry. Je dodávaný s viacerými bočnými panelmi, rozloženiami stránok a sekciami obsahu.

Zahŕňa šablónu časopisu pre domovskú stránku, rozloženia príspevkov, vlastné miniaplikácie, odporúčané post slideshow a ďalšie.

35. Oživiť

Oživiť

Hľadáte jednoduchú, elegantnú tému blogového blogu pre WordPress? Vyskúšajte aplikáciu Revive. Je dodávaný s obrázkom hlavičky, odporúčaným obsahom, rozložením mriežok a ďalšími.

Podporuje Font Awesome ikony a rozloženie blogov. Nastavenie aplikácie Revive je jednoduché a dá sa spravovať pomocou prispôsobovača živých tém v programe WordPress.

36. Coral

Coral Dark

Coral Dark je bezplatná téma blogu WordPress. Má tmavé pozadie, viacero rozložení blogov, prezentácie a ďalšie. Dodáva sa s neobmedzeným počtom možností písma, výberom farieb, vlastných miniaplikácií a ikonami zdieľania v sociálnych sieťach.

37. Hiero

hiero

Hiero je téma blogu WordPress vhodná pre časopisy, správy a mediálne agentúry. Dodáva sa s rozložením viacerých stĺpcov, navigačnými ponukami, výraznými farbami, vlastnou hlavičkou a ďalšími položkami.

Zahŕňa najnovšiu sekciu príspevkov s úryvkami, obrázkami a podporou sociálnych médií.

Skontrolujte tiež: Ako automaticky nastaviť úryvok.

38. Citlivý mobil

Citlivý mobil

Responsive Mobile je téma blogu WordPress s responzívnym rozložením, ktoré vyzerá skvele na všetkých veľkostiach a zariadeniach obrazovky. Môže sa použiť na vytvorenie webovej stránky pre mobilné aplikácie a softvér. Má viac rozvrhnutí stránky, oblasti miniaplikácií, šablóny blogu a ďalšie.

Je dodávaný s podporou vlastných písiem, tlačidlami s výzvou na akciu, obrázkami na pozadí, pozíciami v ponukách a vyhľadávacou lištou.

39. Magbook

Magbook

Magbook je moderná téma blogu WordPress vhodná pre časopisy, mediálne agentúry, noviny a ďalšie blogy. Dodáva sa s vstavaným rozložením blogu, inštalátorom demo na jedno kliknutie, šablónami stránok, galériou obrázkov a pripravenými stránkami.

Plne podporuje elektronický obchod a je ľahko pripravený na preklad viacjazyčného blogu.

40. Conica

conica

Conica je bezplatná téma blogu WordPress, ktorú možno ľahko použiť na vytváranie všetkých druhov blogov. Je to vysoko prispôsobiteľné a flexibilné s podporou WooCommerce hneď po vybalení.

Dodáva sa s niekoľkými rozloženiami blogov, výbermi farieb, šablón hlavičky, možnosťami päty, vstavanými rozloženiami strán a ďalšími.

41. Fury

zúrivosť

Fury je minimalistická téma blogu WordPress s výkonnými funkciami a krásnym dizajnom. Zahŕňa posúvač obrázkov, panel vyhľadávania, viac navigačných ponúk, vlastnú hlavičku a možnosť prehľadávania.

Je založený na rámci Bootstrap, vďaka ktorému je téma neuveriteľne rýchla. Je vybavený farebnými možnosťami, rozložením blogu, posúvaním paralaxy a nástrojom na tvorbu stránok na rýchle spustenie blogu.

42. Vzostup

Ascend

Ascend je viacúčelová a bezplatná téma blogu WordPress. Zahŕňa podporu všetkých populárnych doplnkov na tvorbu stránok, ktoré umožňujú rýchle pridávanie funkcií a začatie blogu vo WordPress.

Obsahuje navigačné ponuky, bočné panely, farebné schémy, vlastnú hlavičku a mnoho ďalších užitočných možností na prispôsobenie vášho blogu WordPress..

43. Bento

Bento

Bento je moderná téma WordPress vhodná pre profesionálne a obchodné blogy. Je dodávaný s vlastnými nastaveniami domovskej stránky a obsahuje obrázok hlavičky plnej šírky, podporu loga, navigačné menu a tlačidlá výzvy na akciu.

Má podporu pre doplnky na tvorbu stránok, ktoré vám pomôžu rýchlo spustiť blog WordPress.

44. Rozsah

existujúce

Extant je jednoduchá téma WordPress, ktorú je možné ľahko prispôsobiť pre blogy o fotografii a umení. Na hlavnej stránke zobrazuje veľké odporúčané fotografie spojené s titulmi príspevkov.

Obsahuje sklopnú navigačnú ponuku, rôzne rozloženia blogov, šablóny stránok a ďalšie.

45. Scratchpad

zápisník

Scratchpad je krásna téma WordPress pre umelcov, maliarov a ďalších kreatívnych blogerov. Je dodávaný s farebným rozložením a krásnou typografiou. Má vlastné nastavenia domovskej stránky pre logo, slogan, ponuku navigácie a ďalšie.

Zahŕňa bočné panely, formáty príspevkov, odporúčané príspevky s veľkými obrázkami a vyhľadávací widget.

46. ​​Satori

satori

Satori je super flexibilná téma blogu WordPress vhodná pre osobné a profesionálne blogy. Dodáva sa s obrázkom hlavičky plnej šírky na domovskej stránke a pod ňou sa objaví logo.

Zahŕňa oblasti miniaplikácií, vlastné miniaplikácie, farebné možnosti, formáty príspevkov a ďalšie. Satori plne podporuje WooCommerce.

47. WriterBlog

WriterBlog

Ak hľadáte klasické rozloženie blogu, vyskúšajte tému WriterBlog. Je to bezplatná téma WordPress s minimalistickými funkciami. Zahŕňa viac rozložení stránky, hlavičku plnej šírky, možnosti farby pozadia a ďalšie.

48. Nitro

nitro

Nitro je vynikajúca téma blogu WordPress vhodná pre fotografovanie, podnikanie, elektronický obchod a ďalšie profesionálne blogy. Na domovskej stránke obsahuje posúvač obrázkov, sekciu odporúčaných príspevkov a vlastné rozloženie hlavičky.

Zahŕňa vlastné widgety, šablóny stránok, podporu farby pozadia, sociálne ikony a ďalšie.

49. Tecblogger

Tecblogger

Tecblogger je minimalistická téma blogu WordPress navrhnutá špeciálne pre cestovanie, fotografiu, osobný život, životný štýl, šport, módu a ďalšie populárne blogové výklenky..

Je dodávaný s jednoduchým rozložením blogu s nastaveniami viacerých stĺpcov a bočným panelom. Obsahuje navigačnú ponuku, obrázok na pozadí, výber farieb a rozloženie hlavičky. Všetky tieto nastavenia je možné ľahko zmeniť z aktívneho nástroja na prispôsobenie.

50. MadHat

Madhu

MadHat je viacúčelová téma blogu WordPress. V predvolenom nastavení má čiernobiele rozloženie. Zahŕňa aj niekoľko ďalších rozložení blogov. Téma obsahuje podporu Awesome Font, bočné panely a ďalšie.

MadHat je založený na rámci Bootstrap, vďaka ktorému je výkonný. Prispôsobenie pomocou živého prispôsobovača vo WordPress je ľahké.

51. Autor

autor

Autor je jednoduchá téma WordPress pre blogerov, spisovateľov a autorov. Podporuje rozloženie viacerých stĺpcov, vlastný bočný panel, navigačnú ponuku a sekcie s odporúčaným obsahom.

Zahŕňa vlastné widgety, neobmedzené farebné schémy, formáty príspevkov a ďalšie.

52. Citlivý

vnímavý

Ako už názov napovedá, responzívna je bezplatná téma blogu WordPress s responzívnym rozložením, ktoré funguje so všetkými zariadeniami a veľkosťami obrazovky. Dodáva sa s viacerými šablónami stránok, oblasťami miniaplikácií, rozloženiami blogov, pozíciami v ponukách, vlastným logom a ďalšími.

Podporuje jazyky WooCommerce a RTL hneď po vybalení. Môže sa tiež použiť na vytvorenie viacjazyčného blogu.

53. Tempo

tempo

Tempo je jednoduchá téma blogu WordPress vhodná pre osobné a profesionálne miesta. Je dodávaný s obrázkom hlavičky plnej šírky s textom, vlastným logom, skladacím menu a krásnou podporou typografie.

Ďalej obsahuje tlačidlá sociálneho zdieľania, bočné panely, vlastné miniaplikácie, neobmedzené farby a ďalšie.

54. iRibbon

iRibbon

iRibbon je krásna moderná téma blogu WordPress vhodná pre blogy časopisov, módy, životného štýlu a fotografie. Má retro farby a chrumkavú typografickú podporu. iRibbon obsahuje aj obrázok na pozadí, viac rozložení stránky, sekcie domovskej stránky pre odporúčaný obsah a ďalšie.

Téma sa dá ľahko nastaviť. Všetky živé motívy sú k dispozícii v živom prispôsobovači, aby ste si blog ľahko prispôsobili.

55. CityLogic

CityLogic

CityLogic je bezplatná téma WordPress s prémiovými funkciami výslovne navrhnutými pre blogy malých firiem. Je dodávaný s navigačnou ponukou, uvítacou správou, obrázkom v plnej šírke na pozadí s textom a tlačidlom na akciu.

Funguje to skvele so všetkými najobľúbenejšími doplnkami WordPress a pridáva do vášho blogu ďalšie funkcie. CityLogic plne podporuje WooCommerce a všetky tematické možnosti sú jednoduché.

56. Slivka

slivka

Slivka je bezplatná téma WordPress pre blogerov s WooCommerce a viacjazyčnou podporou po vybalení z krabice. Zahŕňa posúvač obrázkov, sekciu odporúčaných príspevkov, navigačnú ponuku, sociálne ikony a vlastné logo.

Má vlastné widgety, možnosti farieb, podporu doplnkov na tvorbu stránok a jednoduché nastavenia prispôsobenia.

57. Advokátska zóna

Advokátska zóna

Ako už názov napovedá, právnická zóna je bezplatnou tematikou blogu WordPress pre právnikov, právnické firmy a advokátov. Je dodávaný s časťami domovskej stránky pre portfólio, služby, odporúčaný obsah a posúvač obrázkov.

Vo vnútri nájdete tiež neobmedzené množstvo farebných schém, vlastné oblasti bočného panela, integrácie sociálnych médií, vlastné miniaplikácie a ďalšie. Je kompatibilný so všetkými obľúbenými doplnkami a nástrojmi na tvorbu stránok, ktoré sú pripravené na vytvorenie viacjazyčného blogu.

58. Kale

kel

Ak hľadáte elegantný blogový blog pre potraviny, vyskúšajte Kale. Je to bezplatná téma blogu WordPress so všetkými prémiovými funkciami, ktoré potrebujete pre blog o potravinách. Plne podporuje aj WooCommerce, takže môžete predávať online.

Dodáva sa s viacerými rozloženiami blogov, bočnými panelmi, ikonami sociálnych médií, viacúrovňovými ponukami, možnosťami farieb a ďalšími.

59. Juliet

juliet

Juliet je krásna téma blogu WordPress pre osobné blogy, životný štýl, jedlo a módne blogy. Má 2 rozloženia blogov, vrátane ženského a minimalistického vzhľadu. Je dodávaný s niekoľkými oblasťami pripravenými na widget, aby ste ľahko nastavili svoj blog.

Zahŕňa vlastné widgety, možnosti farieb, rozloženie viacerých stránok, šablóny blogu a plnú podporu WooCommerce.

60. Cressida

Cressida

Cressida je bezplatná téma WordPress vhodná pre módu, životný štýl, fotografiu a osobných blogerov. Je dodávaný s vybranou sekciou príspevkov, posúvačom obrázkov, krásnou podporou typografie, navigačnou ponukou hore a vlastnými možnosťami loga..

Vo vnútri nájdete aj farebné možnosti a všetko je ľahké nastaviť pomocou prispôsobovača živých tém v programe WordPress..

61. Perfect Blog

Perfektný blog

Perfect Blog je profesionálna téma WordPress pre módu, jedlo, šport a osobných blogerov. Je dodávaný s obrázkom hlavičky v plnej šírke, uvítacou správou a tlačidlom výzvy na akciu.

Zahŕňa časť o mne, integrácie sociálneho zdieľania, sekcie domovskej stránky pre odporúčaný obsah a ostrú typografiu.

62. Gema Lite

Gema Lite

Gema Lite je moderná téma WordPress navrhnutá špeciálne pre novinový štýl a vhodná pre životný štýl, fotografiu a ďalších blogerov. Má vynikajúci murovaný displej pre váš obsah a obrázky. Téma sa ľahko inštaluje a nastavuje v programe WordPress pomocou živého prispôsobovača.

Skontrolujte tiež: Ako nainštalovať tému WordPress.

63. Úľ

Úľ

Úľ je krásna téma blogov WordPress vhodná pre správy, mediálne agentúry a osobné blogerov. Dodáva sa s novou, štýlovou podporou typografie. Téma má murované rozloženie a zobrazuje vaše príspevky s obľúbenými obrázkami na domovskej stránke.

Je to téma pre začiatočníkov a dá sa prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress. A dokonca si môžete pozrieť našu príručku o prispôsobení webovej stránky WordPress.

64. byt

Plochý

Byt je profesionálna téma WordPress pre blogerov. Dodáva sa s niekoľkými možnosťami rozloženia, odporúčanými obrázkami, vlastnou hlavičkou, pozadím paralaxy a ďalšími.

Na bočnom paneli je navigačná ponuka. Je to téma priateľské k začiatočníkom a ľahko použiteľné s množstvom vlastných možností.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie témy blogu WordPress zdarma. Môžete tiež navštíviť našich sprievodcov najlepšími spoločnosťami zaoberajúcimi sa blogovaním a 30 spôsobmi, ako zarobiť peniaze pomocou blogov online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map