7 najlepších divi detských tém pre vysoko prispôsobenú webovú stránku

Najlepšie divi témy pre deti


Hľadáte najlepšie témy pre deti Divi?

Elegant Themes ponúka dve rôzne varianty Divi: Divi Theme a Divi Builder. Zatiaľ čo téma Divi je vysoko prispôsobiteľná téma WordPress, Divi Builder je doplnok na vytváranie a ukladanie stránok, ktorý pracuje s ľubovoľnou témou WordPress..

V tomto článku sa podelíme o niektoré z najlepších detských tém Divi, ktoré môžete vyskúšať na svojom webe.

Aký je rozdiel medzi Divi Child Theme a Divi Layout?

Dieťa téma Divi je téma WordPress, ktorá zdedí všetky funkcie a štýl hlavnej témy Divi.

Umožňuje vám prispôsobiť predpripravený dizajn, ktorý funguje na vrchu Divi Builderu. Ak chcete prispôsobiť funkciu, štýly a vzhľad svojej témy Divi, dôrazne sa odporúča používať podradenú tému Divi.

Výhodou je, že s podradenou témou sa zachovajú všetky prispôsobenia témy aj po aktualizácii hlavnej témy Divi.

Na druhej strane sú rozloženia Divi jednoduché šablóny, ktoré môžete použiť s doplnkom Divi Builder na navrhnutie svojich webových stránok. Tieto rozloženia je možné prispôsobiť pomocou nástroja na tvorbu stránky drag and drop.

Môžete tiež použiť program Divi Builder na vytvorenie vlastných vlastných rozvrhnutí Divi. Program Builder umožňuje importovať a exportovať rozloženie tém medzi webovými stránkami WordPress. Tu sú niektoré z najlepších podradených tém Divi, ktoré môžete použiť.

1. Remeselník

remeselník

Artisan je detská téma založená na elektronickom obchode pre tému Divi WordPress. Rozloženie detskej témy Divi je ideálne pre blogerov s potravinami, fotografov, kreatívnych umelcov, malé firmy a akýkoľvek druh internetového obchodu. Má 6 vlastných rozložení stránky, štýlové galérie obrázkov a ďalšie. Integruje sa s populárnymi platobnými metódami vrátane PayPal, platieb kreditnými kartami atď.

2. Móda

móda

Móda je jednostránková detská téma Divi vytvorená špeciálne pre módnych návrhárov, modely, módne prehliadky a ďalšie módne firmy. Môže sa použiť na vytvorenie módnej webovej stránky. To má paralaxy rolovanie pre rafinované užívateľské skúsenosti. Táto téma sa dodáva s krásnymi farbami a posuvnými stuhami na zdobenie vašich webových stránok. Móda je dodávaná s fotogalériami lightbox a je kompatibilná s WooCommerce na spustenie internetového obchodu.

3. Flóra

flóra

Flora je elegantná detská téma Divi. Má 12 vlastných rozvrhnutí stránky vrátane domovskej stránky a stránky blogu. Táto téma je určená pre výtvarné umenie, fotografiu a ďalšie umelecké weby. Má domovskú stránku založenú na mriežke so zabudovanými sekciami na zobrazenie vášho portfólia. Flora prichádza s 3 štýlmi portfólia: jazdec, lightbox a plná šírka. Má bezplatnú podporu písiem Google pre štýlovú typografiu.

4. Interiér

interiér

Ak hľadáte detskú tému Divi na vytvorenie webovej stránky pre svoje podnikanie v oblasti navrhovania interiérov, potom je interiér Divi tou pravou voľbou. Pomocou nástroja na vytváranie myšou môžete ľahko pridať funkcie na svoj web. Je dodávaný s veľkou hlavičkou domovskej stránky s tlačidlom posúvania nadol, veľkými obrázkami na každej stránke, posúvaním paralaxy, textovou kombináciou fotografií a ďalšími časťami..

5. Josefin

Josefin

Josefin je moderná viacúčelová téma pre deti Divi. Má viac ako 8 vlastných rozvrhnutí stránok, 25 rozvrhnutí Divi knižnice, sekcie domovskej stránky, moduly a jedinečné responzívne prvky. Dizajn Josefina je vybavený hlavičkou paralaxy na celej obrazovke, sekciou videí a stuhami paralaxy. Táto téma Divi child sa dodáva s integráciou informačných kanálov Twitter a Instagram na prepojenie publika so sociálnymi médiami s vašimi webovými stránkami. Josefin je kompatibilný s balíkom Font Awesome a WooCommerce.

6. Soho

Soho

Soho je pútavá detská téma Divi postavená pre fotografov, blogerov a kreatívnych umelcov. Je postavený na vrchole témy Divi pre lepšiu rýchlosť a výkon. Zahŕňa 11 rozložení knižnice Divi so 4 možnosťami galérie obrázkov. Má posúvač domovskej stránky na celej obrazovke a posúvanie paralaxou pre lepšiu používateľskú skúsenosť. Téma Soho child podporuje písma Google na celom webe.

7. Zara

zara

Zara je prvotriedna detská téma Divi s úžasnými funkciami a krásnymi farbami. Dodáva sa s animačnými efektmi, doplnkom Master Slider Pro, šablónou stránky ponuky vlastnej reštaurácie a špeciálnym jazdcom ponuky. Je vybavený viacerými rezervačnými formulármi pre používateľov, ktorí si môžu rezervovať a rezervovať. Zara ponúka jednoduché možnosti prispôsobenia, responzívny dizajn a ukážkové importovanie jedným kliknutím.

súvisiace: Ako vytvoriť webovú stránku reštaurácie.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie detské tému Divi pre vaše potreby. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o tom, ako nainštalovať a nastaviť sieť viacerých sietí WordPress, a prečítať si naše úplné porovnanie medzi Divi vs Avada..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map