7 najlepších nástrojov na kontrolu spätného odkazu na analýzu profilu vášho odkazu

najlepšie nástroje na kontrolu spätného odkazu


Určite poznáte dôležitosť vytvárania spätných odkazov pre úspech vašich webových stránok. Vedeli ste však tiež, že je ešte dôležitejšie pravidelne sledovať tieto odkazy?

Pred niekoľkými rokmi bolo ľahšie hodnotiť vyššie, ak má váš web dostatočný počet spätných odkazov. Ale s meniacimi sa algoritmami vyhľadávania už nie je dôležité množstvo týchto odkazov.

Na čom skutočne záleží, je ich kvalita. Je takmer nemožné manuálne skontrolovať spätné odkazy bez pomoci robustného softvéru.

Ale s toľkými konkurenčnými spätnými dámami, ktoré sú na trhu k dispozícii, môže byť výber toho správneho zastrašujúci.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších spätných dám, ktoré vylepšia vaše hodnotenie.

1. SEMRush

semrush

SEMRush je výkonný nástroj na kontrolu spätného odkazu, ktorý vám pomôže monitorovať všetky odkazy prichádzajúce do vašej domény. Vykonáva analýzu vašich odkazov na vašom webe a povie vám, ako je autoritatívna referenčná doména. Tiež spoznáte jeho polohu a prezeráte jej texty ukotvenia.

SEMRush zobrazuje počet externých odkazov na každú z vašich stránok. S týmto nástrojom môžete dokonca zistiť geolokáciu odkazu pomocou geografických distribučných widgetov.

2. Ahrefovci

ahrefs, bacllink checker

Ahrefs je ďalší úžasný nástroj, ktorý vám pomôže sledovať spätné odkazy na vašom webe. Okrem toho, že vám ukážeme počet spätných odkazov, vás tiež informuje o hodnotení domény a adresy URL webovej stránky, ktorá odkazuje na vaše stránky..

Profily spätného odkazu môžete filtrovať podľa jazyka, typu odkazu, platformy, sprostredkujúcich domén atď.

Môžete tiež sledovať cieľové stránky a zostať informovaní o ich raste a poklese. Ak chcete, môžete dokonca získať úplné informácie o profile spätného odkazu na cieľovej stránke.

3. LinkMiner

LinkMiner je vynikajúci nástroj na analýzu spätného odkazu, ktorý vám umožní sledovať spätné odkazy. Pomocou tohto nástroja je ľahké zistiť, ktorý odkaz je najnovší. Môžete tiež ľahko zistiť stratené odkazy, takže môžete podniknúť kroky na zvýšenie svojho rebríčka.

Poskytuje tiež podrobné informácie o všetkých vašich spätných odkazoch tým, že umožňuje vyhodnotiť dôležité metriky, ako je napríklad citácia, tok dôveryhodnosti atď. Všetko, čo musíte urobiť, je zadať adresu URL, ktorú chcete preskúmať, a nástroj urobí zvyšok. Môžete si zobraziť ukážku umiestnenia odkazu na stránke. A preto nemusíte otvárať ďalšiu kartu, pretože sa zobrazuje priamo v nástroji.

Umožní vám tiež zamerať sa na konkrétne spätné odkazy tým, že vám umožní filtrovať výsledky.

4. Moz

moz, nástroje na kontrolu spätného odkazu

Moz je vynikajúci nástroj na kontrolu spätného odkazu, ktorý vám pomôže sledovať akýkoľvek profil spätného odkazu a oprávnenie na doménu v priebehu niekoľkých sekúnd. Všetko, čo musíte urobiť, je zadať adresu URL domény, ktorú chcete sledovať, a Moz vám dá presné údaje jediným kliknutím myši. Moz môžete tiež použiť na prieskum spätných odkazov vášho konkurenta.

Pomáha tiež nájsť spamové odkazy na vaše stránky a dokonca vám umožní objaviť všetky vaše nové odkazy a tie, ktoré boli v priebehu času odstránené. Vďaka oveľa viac funkciám je tento nástroj dokonalý na sledovanie všetkého, čo potrebujete vedieť o spätných odkazoch a autorite domény.

5. BuzzSumo

buzzsumo, nástroj na kontrolu spätného odkazu

BuzzSumo je ďalší nástroj na kontrolu spätného odkazu, ktorý vám umožní zistiť, čo je trendom na sociálnych platformách. Môže vám tiež pomôcť sledovať a sledovať vaše spätné odkazy. Tento úžasný nástroj vám pomôže objaviť najobľúbenejšie odkazy, ktoré získajú veľa trakcie.

Môže vás tiež upozorniť, keď je vaša značka uvedená na kanáloch sociálnych médií. Týmto spôsobom môžete podniknúť potrebné kroky vždy, keď je uvedená vaša značka.

6. UberSuggest

ubersuggest, vyhľadávač kľúčových slov, nástroj na výskum kľúčových slov

UberSuggest je nástroj na výskum kľúčových slov, ktorý vám tiež umožňuje monitorovať a analyzovať vaše spätné odkazy. Pomocou tohto nástroja môžete poznať presný počet odkazov poukazujúcich na vašu doménu, ktoré zahŕňajú aj odkazy .gov a .edu.

Ak chcete získať lepší a presnejší prehľad, môžete filtrovať svoje odkazy podľa oblasti, textu ukotvenia, skóre domény, skóre stránky a dokonca aj podľa adresy URL. Môžete ich tiež filtrovať na základe značiek nofollow a dofollow. Tieto prehľady môžete samozrejme exportovať na ďalšiu analýzu.

7. OpenLinkProfiler

OpenLinkProfiler je sľubný nástroj na kontrolu spätných odkazov, ktorý stojí za vyskúšanie. Všetko, čo musíte urobiť, je zadať adresu URL, ktorú chcete analyzovať, a stlačiť kláves Enter. OpenLinkProfiler vám ukáže podrobnú správu o počte domén, ktoré poukazujú na túto URL, o počte jedinečných odkazov, dôveryhodných odkazov, skóre vplyvu odkazu atď..

openlinkprofiler

Ak chcete získať presnejší prehľad, môžete filtrovať vyhľadávanie na základe rôznych parametrov. Jedna vec, ktorú stojí za zmienku o tomto nástroji, je to, že vám dokonca umožňuje sledovať vek odkazu a kontext odkazu. Celkovo je to vynikajúci nástroj na sledovanie spätných odkazov.

Toto sú niektoré z najpopulárnejších a odborne odporúčaných nástrojov na kontrolu spätných odkazov, ktoré môžete vyskúšať analyzovať svoj profil prepojenia. Dúfame, že vám tento článok pomohol. Ak ste tak urobili, mali by ste si prečítať o najlepších nástrojoch marketingu obsahu a doplnkoch pre WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map