7 najlepších poskytovateľov virtuálnych telefónnych čísiel pre vaše podnikanie (2020)

Najlepší poskytovatelia virtuálnych telefónnych čísel


Hľadáte najlepších poskytovateľov virtuálnych telefónnych čísel?

Virtuálne telefónne čísla používajú na uskutočňovanie a prijímanie hovorov prostredníctvom internetu namiesto tradičného systému pobočkovej ústredne (Private Branch Exchange) virtuálny telefónny systém. Môžete si kúpiť virtuálne telefónne čísla, pridať viac používateľov na rovnaké číslo a začať uskutočňovať a prijímať obchodné hovory.

V tomto článku vám ukážeme niektorých najlepších poskytovateľov virtuálnych telefónnych čísel pre vašu firmu.

Výber najlepšieho poskytovateľa virtuálneho telefónneho čísla

Virtuálne telefónne číslo je šikovný spôsob, ako sa spojiť s návštevníkmi vašich webových stránok. Môžete ho integrovať do svojich zariadení, ako sú mobilný telefón, stolné aplikácie, tablety atď. Umožňuje vám uskutočňovať a prijímať telefónne hovory odkiaľkoľvek pomocou ľubovoľného zariadenia alebo webovej aplikácie. Používateľom sa bude stále zobrazovať rovnaké číslo bez ohľadu na to, či voláte z domu alebo kancelárie.

Na trhu existuje niekoľko poskytovateľov telefónnych služieb. Dobrá služba virtuálneho telefónneho čísla by mala zahŕňať:

 • Cenovo dostupné a ľahké nastavenie
 • Presmerovanie hovorov, nahrávanie hovorov a radenie hovorov
 • Filtre spamu na zablokovanie nechcených hovorov
 • Flexibilita na pridanie ďalších používateľov
 • Bezplatné a miestne čísla
 • A viac

Pozrime sa na niektorých populárnych poskytovateľov virtuálnych telefónnych čísiel pre vašu firmu.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva je jedným z populárnych poskytovateľov virtuálnych telefónnych čísel na trhu. Ponúka bezplatné číslo, ktoré môžete ovládať pomocou smartfónu, stolného telefónu, stolového telefónu, tabletu alebo iného zariadenia. Nextiva vám umožňuje previesť vaše miestne číslo na virtuálne firemné telefónne číslo a používať ho odkiaľkoľvek s internetom.

Najlepšie na serveri Nextiva je to, že sú globálne a môžete získať aj miestne čísla z rôznych miest na svete. Ponúkajú tiež aplikáciu na správu presmerovania hovorov, prenos hovorov, hlasovú schránku na e-mail a ďalšie.

Cena: Od 19,95 dolárov mesačne na používateľa. Najlepšie ponuky nájdete so zľavou spoločnosti Nextiva.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral je ďalší populárny poskytovateľ virtuálnych telefónnych čísiel. Má viacero funkcií, vrátane bezplatných čísel, miestnych čísel, presmerovania hovorov, frontov hovorov, prenosu, hlasovej schránky, faxu atď. Umožňuje zdieľať virtuálne číslo so svojimi členmi tímu, takže ktokoľvek môže prijímať alebo telefonovať pomocou internet.

Táto služba zahŕňa automatické smerovanie hovorov, videokonferencie a bezplatné minúty hovorov (pre regióny USA a Kanady). Je jednoduchšie integrovať RingCentral do obľúbených CRM služieb, softvéru pre e-mailový marketing a iných cloudových služieb.

Cena: Začína sa od 19,99 dolárov mesačne na používateľa.

Pozrite si náš článok o konkurentoch a alternatívach RingCentral.

3. Kobylka

koník

Grasshopper je vynikajúci poskytovateľ virtuálnych telefónnych čísel. Ponúka bezplatné čísla, márne čísla, skutočné čísla 800, čísla 833 a miestne čísla.

Umožňuje spravovať osobné aj obchodné hovory na rovnakom zariadení. Medzi ďalšie významné funkcie patrí automatické pozdravovanie, presmerovanie hovorov, prenos, radenie hovorov a ďalšie.

Cena: Začína sa od 29 dolárov mesačne na číslo. Tento plán sa dodáva s 3 rozšíreniami.

4. Phone.com

Phone.com

Phone.com je prémiový poskytovateľ virtuálnych telefónnych čísel v cloude. Je dodávaný s niekoľkými funkciami podnikového telefónu, ktoré sú užitočné pri spravovaní hovorov z ľubovoľného zariadenia. Táto služba ponúka miestne a bezplatné čísla pre malé podniky.

S ich plánom za minútu hovoru stačí zaplatiť za použitie, čo z neho robí cenovo dostupnú službu telefónneho čísla. Umožňuje vám tiež pridať neobmedzeného počtu členov tímu na uskutočňovanie a prijímanie hovorov z ich zariadení.

Cena: Začína sa od 9,99 $ mesačne (účtované ročne).

5. Google Voice

Google Voice

Google Voice je profesionálny poskytovateľ virtuálnych telefónnych čísiel. Na vašich inteligentných zariadeniach a webových aplikáciách to funguje skvele, aby ste mohli volať z virtuálneho čísla. Ak chcete používať túto službu, musíte sa prihlásiť do svojho účtu G Suite.

Ponúkajú dva plány: osobné a obchodné. Osobný plán je bezplatný a môžete ho používať so všetkými ostatnými aplikáciami Google. V obchodnom pláne získate aj základné funkcie, ako sú presmerovanie hovorov, živé recepčné atď.

Cena: Osobný plán je zadarmo. Obchodný plán začína na 10 dolárov mesačne na používateľa.

6. Jive

tanec

tanec je cenovo dostupný poskytovateľ virtuálnych telefónnych čísiel. Ide o cloudovú službu s vynikajúcimi funkciami VOIP, ako sú automatické obsluhy, hlasové schránky, smerovanie hovorov, harmonogramy hovorov a ďalšie. Poskytuje miestne a bezplatné čísla, aby ste mohli ľahko uskutočňovať miestne alebo medzinárodné hovory.

Táto služba funguje perfektne na všetkých vašich zariadeniach, ktoré majú prístup na internet. Umožňuje tiež nahrávanie hovorov, sledovanie hovorov, 3-cestné konferencie, rýchle vytáčanie a ďalšie.

Cena: Začína sa od 29,95 dolárov mesačne na používateľa.

7. FreshCaller

Freshcaller

FreshCaller je moderný poskytovateľ virtuálnych telefónnych čísiel na trhu. Má výkonný telefónny systém, ktorý vám umožní získať miestne telefónne čísla, bezplatné čísla, medzinárodné čísla a márne čísla. Svoje súčasné telefónne číslo môžete použiť aj ako virtuálne firemné číslo z ľubovoľného zariadenia.

Môžete ľahko nastaviť otváracie hodiny, vlastné hlasové správy, virtuálne zdieľanie čísel (prístup pre viacerých používateľov), presmerovanie na sviatky, vlastné pozdravy, sviatočný kalendár a ďalšie. Táto služba ponúka niekoľko monitorovacích nástrojov, ako je dashboard v reálnom čase, na prezeranie front hovorov, dostupných agentov, prebiehajúcich hovorov atď.

Cena: Začína sa od 19 dolárov mesačne na používateľa.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepších poskytovateľov virtuálnych telefónnych čísiel pre vaše podnikanie. Môžete tiež vyskúšať náš odborný výber najlepšieho existujúceho softvéru pre webdizajn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map