7 najlepších staviteľov šablón e-mailových správ zadarmo (1700+ návrhov)

najlepší tvorcovia šablón e-mailových správ zdarma


Hľadáte najlepších bezplatných tvorcov šablón e-mailových bulletinov?

Tvorca šablón bulletinu uľahčuje rýchle a ľahké vytváranie profesionálnych spravodajcov pomocou drag and drop. Pomocou nástroja na tvorbu šablón e-mailových bulletinov môžete vytvárať ohromujúce e-maily, ktoré ľudia chcú čítať, angažovať a klikať, a to aj bez toho, aby si najali návrhára.

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších bezplatných tvorcov šablón e-mailových bulletinov, ktoré môžete použiť na navrhovanie vlastných e-mailových šablón..

Výber najlepšieho bezplatného nástroja na tvorbu e-mailových spravodajov

Tvorcovia šablón e-mailových správ predstavujú jednoduchý spôsob vytvárania e-mailových spravodajcov. Tvorcovia e-mailových bulletinov tiež ponúkajú pripravené šablóny, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby pridali svoj obsah a obrázky, aby ste ich rýchlo odoslali svojim odberateľom..

Tvorca e-mailov s drag and drop uľahčuje vytváranie vlastných šablón e-mailov pomocou niekoľkých kliknutí. Tu je potrebné hľadať v nástroji na tvorbu šablón e-mailu:

 • Drag and drop editor e-mailov
 • Knižnica šablón e-mailových spravodajcov
 • Integrácia s užitočnými aplikáciami
 • Podpora elektronického obchodu

Pozrime sa na niektoré z najlepších tvorcov šablón e-mailových bulletinov na trhu.

1. Neustály kontakt

Neustály kontakt

Konštantný kontakt je populárny tvorca e-mailových marketingových služieb a šablón bulletinov. Je dodávaný s drag and drop e-mailový tvorca, ktorý vám umožní navrhnúť vlastné e-maily rýchlo a ľahko.

Tvorca e-mailov s konštantným kontaktom

Umožňuje vám tiež používať fotografie z e-mailov a vytvárať skvelý zážitok z čítania.

Môžete si tiež vybrať zo svojej rozsiahlej knižnice šablón e-mailov, ktorá obsahuje viac ako 100 bulletinov reagujúcich na mobilné zariadenia z niekoľkých kategórií, ako sú základné šablóny, oznamovacie e-maily, šablóny pozvánok na udalosti, predajné šablóny, šablóny dovolenkových e-mailov, ďakujem e-mailom a ďalšie..

Šablóny e-mailov s neustálym kontaktom

Pozrite sa na našu úplnú kontrolu neustáleho kontaktu!

2. SendinBlue

Sendinblue

SendinBlue je plnohodnotný tvorca šablón e-mailového spravodajcu a e-mailový marketing. Je dodávaný s užívateľsky prívetivým editorom drag and drop, ktorý ľahko vytvára vlastné šablóny e-mailov. Tvorca e-mailov je dostatočne flexibilný na to, aby mohol samostatne navrhovať hlavičku, telo a pätu e-mailu.

Tvorca šablón SendinBlue

S SendinBlue získate tiež viac ako 200 hotových, bezplatných a responzívnych e-mailových šablón. Ponúka tiež šablóny HTML pre vývojárov, aby mohli úplne prispôsobiť svoje e-mailové informačné bulletiny.

Adresár šablóny SendinBlue

V e-mailových šablónach môžete zamieňať obrázky, meniť farby a prispôsobovať svoj obsah.

Okrem e-mailových služieb poskytujú aj SMS marketing, live chat, CRM, automatizáciu marketingu, transakčné e-maily, šablóny vstupných stránok, šablóny formulárov na registráciu a ďalšie. Je to kompletný balík na propagáciu vašej firmy prostredníctvom e-mailov.

Pozrite sa na našu kompletnú recenziu SendinBlue!

3. Odkvapkávanie

kvapkanie

Drip je vynikajúci softvér na automatizáciu e-mailov a marketingu pre webové stránky elektronického obchodu. Je dodávaný s výkonným e-mailový tvorca, ktorý zahŕňa textový tvorca, HTML staviteľ, vizuálny staviteľ, atď.

Nástroj na vytváranie kvapiek e-mailov

Odkvapkávanie tiež uľahčuje sledovanie cesty vašich zákazníkov, takže môžete posielať prispôsobené e-maily podľa ich potrieb.

Vyskúšajte našu kompletnú kontrolu odkvapkávania!

4. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit je výkonný tvorca šablón e-mailových bulletinov a e-mailový marketing. Dodáva sa s 3 predvolenými e-mailovými šablónami: Iba text, klasický, a moderný. Tieto šablóny môžete použiť na rýchle posielanie e-mailov svojim odberateľom.

Šablóny ConvertKit

Je to vlastná e-mailová marketingová služba pre tvorcov a vydavateľov online. Môžete vytvárať vlastné šablóny s textom, vlastným logom, sociálnymi ikonami, obrázkami a ďalšími. Môžete tiež pridať tlačidlo výzvy na akciu do svojich e-mailových šablón a presmerovať používateľov na vstupné stránky.

5. AWeber

AWeber

AWeber je ďalší populárny tvorca e-mailových marketingových služieb a šablón bulletinov. Je dodávaný s nástrojom na vytváranie a ukladanie e-mailov, ktorý je vhodný pre začiatočníkov a ktorý môžete použiť na vytvorenie vlastných šablón e-mailov pre svoju firmu.

Tvorca šablón e-mailov

S viac ako 700 e-mailovými šablónami a 600+ sériových obrázkov môžete okamžite vytvoriť akýkoľvek e-mailový spravodaj. Jednoducho si vyberte šablónu a prispôsobte si svoj e-mail podľa svojich potrieb.

AWeber E-mailové šablóny

AWeber je tiež kompatibilný s niektorými výkonnými aplikáciami ako OptinMonster, Shopify, PayPal atď.

6. MailerLite

MailerLite

MailerLite je výkonný tvorca šablón e-mailového marketingu a bulletinu. Funguje to skvele s populárnymi tvorcami webových stránok, ako sú WordPress, Shopify a ďalšie. Dodáva sa s tvorcom e-mailu, ktorý môžete použiť na vytvorenie šablóny alebo prispôsobenie pripravenej šablóny bulletinu.

Mailerlite Block Builder

Ponúka desiatky bezplatných šablón e-mailových spravodajcov pre elektronický obchod, zľavy, udalosti, fotografie, správy a ďalšie kategórie.

E-mailové šablóny MailerLite

Okrem e-mailových spravodajcov vám tiež umožňuje vytvárať vlastné vstupné stránky, automaticky otvárané okná, prihlasovacie formuláre atď.

7. GetResponse

GetResponse

GetResponse je tvorca marketingového softvéru a e-mailových bulletinov pre malé podniky. Rovnako ako iné služby e-mailového marketingu vám umožňuje vytvárať vlastné e-mailové šablóny s textom a obrázkami. S produktmi elektronického obchodu môžete tiež vytvoriť šablóny bulletinu.

Tvorca šablón GetResponse

Dodáva sa s viac ako 500 šablónami spravodajcov a viac ako 5 000 licencovaných obrázkov na rýchle navrhovanie krásnych e-mailových spravodajcov. Môžete tiež odovzdať svoje vlastné šablóny a upravovať ich pomocou nástroja na tvorbu šablón GetResponse.

GetResponse Šablóny e-mailov

Svoje e-maily môžete otestovať pomocou A / B a získať viac konverzií z vašich e-mailových marketingových kampaní. Umožní vám vidieť, ako bude váš e-mail vyzerať v mobilných telefónoch a na pracovných plochách.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepších bezplatných tvorcov šablón e-mailových bulletinov s viac ako 1700 návrhmi. Môžete si tiež prečítať nášho sprievodcu o tom, ako vytvoriť e-mail, ktorý si vyberiete správnym spôsobom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map