7 najlepších telefónnych systémov s automatickým obsluhou pre malé podniky (2020)

Najlepšie autonómne telefónne systémy pre malé podniky


Hľadáte najlepší telefónny systém pre vaše podnikanie?

Telefónny systém s automatickou obsluhou umožňuje automatické presmerovanie volajúcich na pobočku, telefóny alebo hlasové schránky bez toho, aby to bolo potrebné od telefónneho operátora. V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších telefónnych systémov s automatickým obsluhovaním pre malé podniky.

Výber telefónneho systému s automatickou obsluhou

Mať telefónny systém s automatickým obsluhou vám pomôže ušetriť veľa peňazí, ktoré by ste inak strávili zamestnaním niekoho, kto by sa zúčastnil iba na telefonických hovoroch. Zvyšuje produktivitu a efektivitu vašich zamestnancov blokovaním rušivých hovorov.

Pridanie hlasovej schránky môže byť užitočné, ak chcete informovať svojich volajúcich o tom, že momentálne nie ste k dispozícii a je možné ich osloviť v konkrétnom čase. Tu je niekoľko funkcií, ktoré ponúka dobrý telefónny systém s automatickou obsluhou.

 • telefónne hovory s automatickou účasťou
 • presmerovanie hovorov a presmerovanie na rôzne rozšírenia
 • pozastavená hudba
 • zariadenie na nahrávanie hovorov
 • Čakajúci hovor
 • služba identifikácie volajúceho

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva je jedným z najpopulárnejších telefónnych systémov VoIP (Voice over Internet Protocol), ktoré môžu byť perfektnou voľbou pre vaše malé podniky. Nextiva prichádza s úžasnými funkciami, ktoré vám pomôžu zefektívniť váš volací systém. Môžete ho použiť nielen na automatické presmerovanie hovorov na vopred určené číslo, ale aj na uskutočňovanie konferenčných hovorov.

S firmou Nextiva sa nemusíte báť, aj keď chcete zmeniť svoje číslo. Svojim používateľom ponúka jednoduché možnosti prenosu čísel. Máte tiež možnosť zaradiť hovory do frontu v prípade, že číslo je už obsadené iným volajúcim.

Nextiva je k dispozícii s rôznymi cenovými plánmi. Najdôležitejšia z nich sa začína na 19,95 dolárov mesačne na používateľa, čo je dobrá voľba, ak je vaša spoločnosť malá. Pre väčšie spoločnosti majú profesionálne a podnikateľské plány na 20,94 USD a 27,95 USD mesačne na jedného používateľa.

Hľadáte najlepšiu ponuku pre spoločnosť Nextiva? Pozrite sa na náš kupón Nextiva, kde nájdete najnovšie zľavy.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral je ďalším popredným a výkonným telefónnym systémom s automatickým obsluhou na organizovanie obchodných hovorov. Táto možnosť sa ľahko používa, je cenovo dostupná a ponúka rôzne spôsoby pripojenia sa k zákazníkom.

Umožňuje vám používať jedno číslo na viacerých zariadeniach, aby ste sa mohli ľahko zúčastňovať na volaniach odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Umožňuje tiež uskutočňovať vysokokvalitné webové, zvukové a obrazové stretnutia s vašimi klientmi. Ak vaša firma potrebuje poslať hromadné SMS svojim klientom, RingCentral vám to tiež umožní.

Vďaka svojmu pokročilému systému správy hovorov a analytike môžete získať hĺbkový prehľad v reálnom čase. V prípade, že máte problém s jeho službami, môžete sa spojiť s ich priateľským tímom podpory zákazníkov.

Najlepšie zľavy na RingCentral môžete získať v našej oblasti ponuky.

3. Kobylka

koník

Grasshopper je ďalší telefónny systém s automatickou obsluhou, ktorý vám umožní zlepšiť vašu obchodnú komunikáciu so zákazníkmi. Pomocou aplikácie Grasshopper môžete ľahko využiť rôzne typy čísel pre svoju firmu. Môže to byť číslo bez poplatkov alebo márne čísla podľa toho, čo uprednostňujete. Ak sa rozhodnete pre takéto číslo, vaša značka bude vyzerať profesionálnejšie.

Je jednoduché nakonfigurovať nastavenia a začať. Stačí si vybrať plán a vybrať svoje číslo. Potom si môžete aplikáciu stiahnuť a nakonfigurovať nastavenia. Môžete tiež pridať vlastnú správu a privítať volajúcich, keď prijímajú ich hovory. Má tiež možnosť nechať si nahrávať telefónne hovory v prípade, že ich budete potrebovať neskôr. S touto aplikáciou nemusíte zvládať jeden hovor naraz. Umožňuje vám spravovať aj niekoľko z nich súčasne. Vďaka oveľa viac funkciám môže byť táto aplikácia ideálnou voľbou pre vaše podnikanie.

4. Phone.com

Phone.com

Phone.com je efektívny a spoľahlivý telefónny systém pre malé podniky. Majú cenovo dostupný plán pre podniky všetkých veľkostí. Táto aplikácia ponúka všetky funkcie, ktoré vy a váš zákazník potrebujete, aby bol váš volací systém plynulý a bezproblémový. V tomto systéme si môžete zvoliť vlastné telefónne číslo, viesť videokonferencie a prepnúť svoj systém do režimu automatického recepcie..

Ponúka tiež možnosť blokovania alebo odblokovania čísla a pridania režimu Nerušiť do systému. Môžete tiež povoliť hlasové správy a používať príjemnú hudbu pre svojich zákazníkov, ktorá je pozastavená. Služba čakajúci hovor informuje vašich volajúcich, že vaše číslo je obsadené iným klientom, aby mohli neskôr čakať alebo zavolať.

5. Vonage

Vonage je ďalší skvelý telefónny systém pre vaše podnikanie, ktorý vám umožní predefinovať zážitky z telefonovania vašich zákazníkov. Je dodávaný s úžasnými funkciami a budete milovať, aké cenovo dostupné sú vreckové. Umožní vám komunikovať s klientmi pomocou mobilného telefónu alebo pracovnej plochy, podľa toho, čo je pre vás výhodné. Týmto sa vzdialeným spoločnostiam uľahčí systematizácia ich volacieho systému aj bez použitia stolného telefónu.

Počet hovorov a SMS, ktoré môžete spravovať, nie je nijako obmedzený. Bez ohľadu na to, ktoré plány si zvolíte, získate prístup k neobmedzenému počtu hovorov a správ SMS pre svoju firmu. Okrem toho môžete tiež využívať ďalšie funkcie, ako sú viacúrovňové automatické obsluhy, videokonferencie, zdieľanie súborov, integrácia CMR, nahrávanie hovorov a mnoho ďalšieho..

6. 8 × 8

8 × 8 je kompletné komunikačné riešenie pre vaše podnikanie. S 8 × 8 môžete mať všetky nástroje potrebné na rýchlejšiu a plynulejšiu komunikáciu so svojimi klientmi. Umožní vám to prostredníctvom rôznych režimov, ako sú napríklad živé rozhovory, hlas, video atď. Tento systém spadá pod 3 rôzne cenové plány. Plán Express, ktorý sa dodáva aj so skúšobnou dobou 14 dní, plán série a plán kontaktného centra.

S týmto systémom telefónnych hovorov môžete dokonca uskutočňovať medzinárodné hovory do viac ako 14 rôznych krajín. Okrem toho môžete tiež zaznamenávať svoje hovory, pridávať možnosti správ tímov, analyzovať osobné hovory a integrovať svoje hovory do služieb SFDC, Zendesk, NetSuite, Dynamics..

7. Ooma

VoIP telefónna služba,

Ooma je ďalší silný poskytovateľ komunikačných služieb, ktorý vám môže uľahčiť a spoľahnúť vašu obchodnú komunikáciu. Len 19,95 dolárov mesačne na jedného používateľa ponúka tento poskytovateľ služieb svojim používateľom skutočne skvelé funkcie. Od toho, čo vám umožní používať najefektívnejšieho virtuálneho recepčného, ​​až po vytáčanie čísel, konferencie a podržanie hudby, všetko vám ponúka všetko.

Aplikácia Ooma vám umožňuje prijímať hovory z mobilného telefónu v prípade, že nie ste k dispozícii v kancelárii. Takže bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, komunikácia s vašimi klientmi môže byť vždy plynulým procesom. Umožňuje vám tiež bezplatne si vybrať bezplatné telefónne číslo alebo preniesť svoje súčasné číslo.

Toto sú niektoré z telefónnych systémov s automatickou obsluhou, ktoré si môžete vyskúšať vo svojom podnikaní. Môžete tiež vyskúšať, ako vytvoriť webovú stránku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map