8 najlepších alternatív služby Blogger do roku 2020 (porovnané a skontrolované)

Alternatívy služby Blogger


Hľadáte populárne alternatívy k službe Blogger? Blogger.com je platforma na vytváranie blogov od spoločnosti Google, ktorá vám umožňuje bezplatne spustiť vlastný blog.

Mnoho používateľov začína s programom Blogger a keď rozširujú svoj blog, budú hľadať lepšiu alternatívu, ktorá uľahčí škálovanie a rozšírenie ich blogu. V tomto článku porovnávame niektoré z najlepších alternatív služby Blogger a pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorá z nich je pre vaše potreby najvhodnejšia..

Prečo hľadať alternatívy služby Blogger

Keďže Blogger je bezplatná platforma, prichádza s niekoľkými obmedzeniami. Tu je niekoľko nevýhod používania služby Blogger, vďaka ktorým môžete hľadať konkurentov služby Blogger.

 1. Nevlastníte svoj blog: Blogger je platforma, ktorú vlastní spoločnosť Google. To znamená, že spoločnosť Google môže kedykoľvek odmietnuť akýkoľvek blog bez predchádzajúceho upozornenia.
 2. Obmedzené možnosti prispôsobenia: Na svoju stránku Blogger môžete pridať vstavané moduly gadget, ako sú reklamy, odkazy na odber, kontaktný formulár atď. Tieto moduly gadget však ponúkajú obmedzenú možnosť prispôsobenia, ktorá môže byť skutočne frustrujúca.
 3. Obmedzené funkcie: Ako rozširujete svoj blog, možno budete chcieť do svojho blogu integrovať ďalšie funkcie, napríklad členstvo alebo obchod s elektronickým obchodom. S Bloggerom to nemôžete dosiahnuť.
 4. Obmedzené možnosti dizajnu: V porovnaní s inými platformami, ako je WordPress, ponúka služba Blogger obmedzené možnosti dizajnu.

Poďme sa teraz pozrieť na niektoré z najlepších alternatív služby Blogger, ktoré vyskúšate.

1. WordPress

wordpress.org

WordPress je bezplatná platforma s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá vám umožní vytvoriť blog bez odbornej pomoci. WordPress je tak flexibilný, že môžete ľahko vytvárať ľubovoľné webové stránky.

Ponúka tisíce motívov a doplnkov zadarmo a prémiového, pomocou ktorých môžete vylepšiť vzhľad svojho blogu a rozšíriť jeho funkcie. Svoju stránku môžete tiež preložiť do niekoľkých ďalších jazykov, pridať funkcie zdieľania v sociálnych sieťach a urobiť s doplnkami omnoho viac.

Ďalšie informácie nájdete v službe Blogger verzus WordPress. Navyše si pozrite našu úplnú recenziu WordPress

2. Tvorca konštantných kontaktov

tvorca konštantného kontaktu

Program Constant Contact Builder je pravdepodobne najjednoduchšie použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok. Umožňuje vám vytvoriť plne prispôsobiteľný web, ktorý bude pôsobiť úžasne na viacerých zariadeniach. Je tiež dodávaný s tvorcom loga, takže môžete naštartovať svoje stránky bez toho, aby ste museli najať vývojára.

Tvorca webových stránok je známy svojou rýchlosťou. Môžete tiež nastaviť svoj internetový obchod zadarmo v priebehu niekoľkých minút. Ponúka úžasné funkcie na zoznam vašich produktov, prijímanie platieb prostredníctvom rôznych platobných možností, posielanie potvrdení objednávky vašim používateľom, automatickú aktualizáciu inventára produktov pri každej objednávke, automaticky generované e-maily na sklade a oveľa viac.

3. Gator Builder

Tvorca webových stránok Gator

Gator Builder by Hostgator je ďalší tvorca drag and drop, ktorý vám umožní uviesť svoj blog do prevádzky. S vaším blogom môžete dokonca ľahko a rýchlo integrovať plnohodnotnú platformu elektronického obchodu

Najlepšie na tomto staviteľovi je to, že ponúka všetko, čo potrebujete, od webhostingu, bezplatného názvu domény až po SSL.

Môžete tiež skontrolovať našu recenziu nástroja Gator Website Builder.

4. Joomla

joomla

joomla je bezplatná a otvorená platforma na správu obsahu, ktorá vám umožňuje vytvoriť blog ako profesionál. Mnoho poskytovateľov hostingu ponúka možnosť rýchlej inštalácie Joomla, takže môžete mať pripravenú Joomla stránku bez ďalšieho úsilia. Rovnako ako WordPress, aj Joomla je postavená na vývojároch iných ako webov, takže je dodávaná s vynikajúcimi možnosťami prispôsobenia, ktoré si absolútne zamilujete..

Môžete si vybrať z množstva šablón a rozšírení. Rovnako ako Blogger vám aj šablóny Joomla umožňujú zmeniť vzhľad vášho blogu.

S rozšíreniami Joomla môžete na svoje stránky pridať ďalšie funkcie. Navyše môžete svoje stránky preložiť do niekoľkých ďalších jazykov bez pomoci akéhokoľvek rozšírenia tretej strany.

5. Drupal

Drupal, alternatíva bloggerov

Drupal je ďalšou alternatívou služby Blogger, ktorá je tiež bezplatnou platformou s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá uľahčuje spustenie blogu a všetkých druhov webových stránok. Ak chcete zmeniť vzhľad, môžete nainštalovať motív Drupal, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Ak chcete rozšíriť svoje funkcie, môžete nainštalovať moduly na svoje webové stránky Drupal.

Na rozdiel od iných alternatív služby Blogger Drupal zostáva z hľadiska bezpečnosti pred krivkou. O ich bezpečnosti sú transparentné a uverejňujú podrobnú bezpečnostnú správu.

Ak ste zmätení, ktorá z vyššie uvedených troch platforiem môže byť najlepšou voľbou, môžete si prečítať náš porovnávací príspevok na stránkach WordPress vs Joomla vs. Drupal tu.

6. Tumblr

Tumblr, alternatíva služby Blogger

tumblr je ďalšou alternatívou služby Blogger, ktorú by ste mohli vyskúšať. Ide o nástroj na vytváranie blogov, mikroblogov a sociálnych sietí, ktorý vám umožní bez námahy zdieľať čokoľvek na webe vrátane fotografií, citácií atď..

Zdá sa, že spoločnosť Tumblr má v porovnaní s inými sociálnymi sieťami mladšiu demografickú skupinu používateľov.

7. Weebly

Weebly

Weebly je populárny tvorca webových stránok, ktorý vám umožňuje vytvoriť akýkoľvek druh webovej stránky vrátane blogu. Rovnako ako Blogger.com, aj Weebly je hosťovaná platforma, ktorá vám umožňuje ľahko vytvárať blog od základov.

Po registrácii na lokalitu Weebly si môžete vybrať z jednej z jej tém, aby ste získali vizuálnu príťažlivosť pre svoju stránku.

Na rozšírenie vašich funkcií ponúka Weebly stovky aplikácií.

Viac informácií o Weebly nájdete tu.

8. Stredná

stredná

stredná je online vydavateľská platforma vhodná pre začínajúcich spisovateľov. Na médiu môžete publikovať svoju prácu a zdieľať ju s ostatnými v komunite. Ak je vaša práca obľúbená pre čitateľa na médiu, môže ju oceniť tlieskaním za vás, kliknutím na tlačidlo tlieskať.

Médium umožňuje používateľom čítať 3 články denne. Ak prekročíte limit a stále si chcete prečítať ďalšie príspevky, môžete sa stať členom zaplatením 5 dolárov. Ak váš článok potleskne iný používateľ, médium vám začne platiť.

To je všetko! Dúfame, že vám našiel náš článok o najlepších alternatívach pre blogerov užitočný. Môžete tiež vyskúšať najlepšie blogovacie platformy pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map