9 najlepších alternatív Google AdSense, ako zarobiť skutočné peniaze (2020)

Najlepšie alternatívy služby Google AdSense


Hľadáte najlepšie alternatívy služby Google AdSense na speňaženie svojich webových stránok?

AdSense je najpopulárnejšou reklamnou službou na svete, ktorá zarába peniaze z reklám. Ak je však váš účet AdSense z akéhokoľvek dôvodu zakázaný alebo odstránený, budete musieť na speňaženie svojho obsahu použiť iný spôsob..

V tomto článku budeme zdieľať 9 najlepších alternatív Google AdSense, ktoré môžete použiť.

Ako zarobiť „skutočné“ peniaze pomocou alternatív AdSense

AdSense je reklamná sieť číslo 1 pre vydavateľov, ktorí chcú zo svojho blogu zarobiť peniaze. Je tak ľahké zarobiť si peniaze zo služby AdSense. Všetko, čo musíte urobiť, je umiestniť kód AdSense na svoj blog a reklamy sa zobrazia po schválení vášho účtu.

Existujú však veľa dôvodov, prečo hľadať spoľahlivú alternatívu služby Google AdSense.

Možno ste mali ťažkosti so schválením účtu AdSense alebo bol váš účet AdSense zakázaný.

Niektorí vydavatelia tiež hľadajú alternatívu, pretože chcú speňažiť svoj príjem speňažením svojho blogu popri službe AdSense.

Nech je váš dôvod akýkoľvek, existujú dva spôsoby, ako speňažiť váš blog alternatívou AdSense:

  1. Výberom alternatívnej reklamnej siete
  2. Výberom pridruženej siete

Výber alternatívnej reklamnej siete je najlepšou voľbou, ak nemáte aktívny účet AdSense a chcete speňažiť svoj blog pomocou reklám..

Výber pridruženej siete je najlepšou voľbou, ak chcete diverzifikovať svoje príjmy z reklamy spolu so službou AdSense. Môžete tiež vyskúšať, ako začať affiliate marketing.

V tomto článku vám ukážeme 2 rôzne typy alternatív AdSense: reklamné siete a pridružené siete.

Reklamné siete

1. Media.net

Media.net

Media.net je podobná služba ako Google AdSense a dá sa ľahko použiť ako alternatíva. Zobrazuje kontextové reklamy s prispôsobenými návrhmi, ktoré sú relevantné pre obsah vašich webových stránok. Integruje sa s Yahoo! Program kontextových reklám spoločnosti Bing Network na zvýšenie dosahu.

Vďaka svojej natívnej technike reklám zlepšujú interakciu používateľov a prispôsobujú vzhľad vašich vstupných stránok. Všetky ich reklamy sú plne citlivé a vyzerajú skvele na akejkoľvek veľkosti obrazovky. Media.net vypláca všetky príjmy získané každých 30 dní.

2. Propellerové reklamy

Propeller reklamy

Propagačná reklama je ďalšou alternatívou k službe Google AdSense. Ide o reklamnú a pridruženú sieť zameranú na výkon, ktorá vám umožňuje vytvárať kampane zamerané na konverziu. Má systém AI, ktorý automatizuje optimalizáciu reklamy a vytvára úžasné výsledky. Propellerové reklamy sú samoobslužné platformy s hĺbkovou štatistikou výkonnosti vašich reklám v reálnom čase.

Ponúka rôzne formáty reklamy vrátane onclick reklám, natívnych reklám atď. Je tiež dodávaný s pridruženým programom na získavanie provízií z predaja. Môžete si vybrať z viacerých platobných brán a vybrať si svoj príjem. Propellerové reklamy platia čisto 30. Pre niekoľko vybraných krajín ponúkajú aj týždenné platby.

3. Adsterra

Adsterra

Adsterra je sieť digitálnej reklamy pre vydavateľov a inzerentov. Je dodávaný so správcom osobného účtu, ktorý monitoruje výkonnosť vašich reklamných kampaní. Svoje reklamy môžete zacieliť osobitne na webovú a mobilnú komunikáciu. Zobrazuje tiež štatistické údaje o výkonnosti vašich reklám v reálnom čase.

Všetky reklamy sú zabezpečené ich vlastným tímom a pomocou riešení tretích strán. Minimálna výplata za Adsterru je 100 USD a vydavateľom sa vypláca dvakrát mesačne.

4. AdBuff

AdBuff

AdBuff je reklamná sieť typu AdSense, ktorá vás spojí s inzerentmi. Má informačný panel v reálnom čase, ktorý zobrazuje stav vašich výnosov, takže môžete svoje reklamy správne spravovať. Správca účtu vám umožňuje skontrolovať výkonnosť reklamy a pomáha ju optimalizovať, aby sa dosiahli lepšie výsledky.

Všetky ich reklamy sú vhodné pre rodinu a sú chránené pred škodlivým obsahom. Má integráciu s populárnymi reklamnými spoločnosťami na zvýšenie vašich výnosov. AdBuff platí vaše zarobené príjmy na základe čistého zisku 45.

5. Uchádzač

BidVertiser

Bidvertiser je priama reklamná sieť, pomocou ktorej môžete speňažiť návštevnosť a obsah svojich webových stránok. Má ovládací panel na optimalizáciu vašej prevádzky a využíva technológiu Smartlink na posielanie vašich používateľov priamo na vybrané odkazy. Na rozdiel od iných reklamných služieb bude váš účet okamžite schválený. Medzi formáty reklamy patria bannery, jazdce, kontextové okná a ďalšie.

Funguje s vašimi webovými stránkami, mobilnými aplikáciami, rozšíreniami a všetkými ostatnými zdrojmi na speňaženie vašej prevádzky. Bidvertiser zobrazuje bezpečné reklamy a integruje sa do obľúbených platobných služieb, ako je napríklad PayPal, aby vám odoslal svoje príjmy. Môžete si zarobiť svoje zarobené príjmy so zostatkom až 10 dolárov.

6. PopAds

PopAds

PopAds je populárna reklamná sieť a služba publikovania reklám. Je to priama alternatíva k službe Google AdSense a je vysoko plateným riešením. Svoj účet môžete schváliť a môžete začať publikovať reklamy na svojom webe okamžite.

Všetky ich reklamy sú optimalizované tak, aby sa načítali rýchlo a efektívne. PopAds sa páčia tisícom vydavateľov pre ich jedinečné platobné kritériá. Platia každý deň, ak dosiahnete minimálny cieľ 5 $ / deň.

7. PríjmyHits

RevenueHits

RevenueHits je ďalšou obľúbenou reklamnou sieťou na trhu. Zaručuje rýchle schválenie vášho účtu a podporuje reklamy tak, aby generovali peniaze z vášho webu. Má viacero formátov na zobrazovanie reklám, ako sú transparenty, tlačidlá, posuvníky, kontextové okná atď.

Svoj príjem môžete získať prostredníctvom služieb PayPal, Payoneer a ďalších populárnych platobných brán. Minimálna výška príjmu na výber vašich peňazí je 50 dolárov a platia na základe čistého 30.

Pridružené siete

8. ShareASale

ShareASale

ShareASale je najobľúbenejšou sieťou pridruženého marketingu. Ponúka rôzne kategórie, ako je móda, technológia, podnikanie atď., Ktoré umožňujú mnohým rôznym obchodným miestam zarábať peniaze navyše. Môžete sa zaregistrovať pre akýkoľvek produkt zaregistrovaný v službe ShareASale a získať províziu z každého predaja.

Môže to byť alternatíva k službe Google AdSense, pretože generuje príjem z návštevnosti vašich webových stránok. Je ľahké sa pripojiť a budete dostávať mesačné platby. Na výber svojich príjmov však budete potrebovať minimálny zostatok platby vo výške 50 USD. S ShareASale môžete začať zarábať, hneď ako začnete svoju módu, jedlo, technológiu alebo akúkoľvek inú webovú stránku.

9. Amazon Associates

Amazon Associates

Amazon Associates je jedným z najlepších pridružených programov na svete. Nemusí to byť priama alternatíva k službe Google AdSense, ale môžete získať provízie z predaja produktov Amazon na svojej webovej stránke. Ak vlastníte obchod s elektronickým obchodom, môžete sa jednoducho prihlásiť do programu Amazon Associates a zobrazovať na svojich webových stránkach dynamické obrázkové reklamy..

Keďže spoločnosť Amazon má milióny produktov, môžete si vybrať, aby sa pre váš produktový rad zobrazovali najrelevantnejšie položky. Amazon Associates platí až 10% províziu z každého predaja.

Môžete si tiež vytvoriť svoj vlastný pridružený obchod Amazonky a zarobiť viac peňazí. A tiež sa pozrite na náš zoznam najlepších tém týkajúcich sa affiliate marketingu, pomocou ktorých môžete začať s pridruženým podnikaním.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie alternatívy služby Google AdSense na speňaženie vášho webu. Môžete tiež vyskúšať náš zoznam najlepších spoločností poskytujúcich webhosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map