9 najlepších alternatív neustáleho kontaktu, aby ste rozšírili svoj zoznam

najlepšie alternatívy stálych kontaktov


Hľadáte alternatívy stáleho kontaktu? Constant Contact je populárna e-mailová marketingová služba pre webové stránky malých firiem. V tomto článku budeme zdieľať najpopulárnejšie alternatívy stáleho kontaktu, ktoré môžete použiť.

Prečo by ste mali hľadať alternatívy stáleho kontaktu?

Konštantný kontakt je populárna e-mailová marketingová služba pre malé podniky. Ponúka 60-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, takže si pred registráciou do prémiového servisného plánu môžete dôkladne otestovať jeho vlastnosti. Je to ideálna voľba pre začiatočníkov a ľahko zvláda malé zoznamy účastníkov. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, mali by ste sa pozrieť na našu úplnú kontrolu neustáleho kontaktu.

Postupom času bude možno potrebné preskúmať ďalšie populárne e-mailové služby, aby ste získali viac funkcií a funkcií, ktoré v službe Constant Contact chýba..

Existuje veľa e-mailových marketingových služieb, ktoré si môžete pozrieť na svojom webe. Tieto služby môžu konkurovať konštantnému kontaktu, pokiaľ ide o vlastnosti a ceny.

Po tom sa pozrime na najpopulárnejšie alternatívy stáleho kontaktu, ktoré môžete použiť.

1. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue je populárna platforma pre e-mailový marketing a textové správy. Je to nastavenie pre začiatočníkov a jeho používanie je mimoriadne jednoduché. Pomocou SendinBlue môžete na svojom webe spustiť niekoľko marketingových kampaní a propagačných akcií. Umožňuje vám vytvárať vlastné správy na základe správania používateľov a zaisťuje doručovanie správ.

Účtuje sa iba za počet e-mailov, ktoré odošlete. Ich bezplatný účet ponúka neobmedzený počet kontaktov s mesačne povoleným počtom 9 000 e-mailov. Viac informácií nájdete v tejto kompletnej recenzii SendinBlue.

Cena: 25 dolárov mesačne až pre 40 000 e-mailov.

2. Odkvapkávanie

kvapkanie

Odkvapkávanie je najobľúbenejšie riešenie e-mailového marketingu založené na elektronickom obchode. Dodáva sa s inteligentnou technikou automatizácie marketingu, ktorá povzbudí vašich návštevníkov, aby sa prihlásili do vášho zoznamu e-mailov. Pomocou aplikácie Drip môžete vytvárať konverzácie s používateľmi a odosielať im včasné e-maily podľa ich správania, napríklad produktová stránka, ktorú si prezerali, alebo webová stránka, ktorú navštívili..

Umožňuje odosielať používateľom prispôsobené textové správy. Kvapkadlo skontroluje, či používateľ prvýkrát navštevuje vaše webové stránky alebo či je návštevník bežným používateľom, takže správu môžete podľa toho poslať. Ak si chcete prečítať viac, prečítajte si túto kompletnú recenziu odkvapkávania.

Odkvapkávanie je pre prvých 100 účastníkov bezplatné, čo znamená, že môžete otestovať jeho vlastnosti a odosielať e-maily / textové správy používateľom.

Cena: 49 dolárov mesačne pre až 2 500 odberateľov.

3. AWeber

AWeber

AWeber je vynikajúci e-mailový marketing a služba generovania potenciálov pre webové stránky malých firiem. Vytvorenie predplatných formulárov vhodných pre mobilné zariadenia pomocou AWeber je ľahké a tým sa rozšíri váš zoznam e-mailov. Je dodávaný s tvorcom drag and drop, ktorý vytvára e-maily a nastavuje automatizovaný systém na zasielanie bulletinov.

AWeber má niekoľko kanálov podpory zákazníkov vrátane živého chatu, telefonickej a e-mailovej podpory, ktorá vám pomôže hladko prevádzkovať vaše e-mailové marketingové kampane. Ich 30-dňová bezplatná skúšobná verzia vám umožní pohodlne pracovať s ich platformou zasielaním e-mailov svojim odberateľom na celý mesiac predtým, ako budú musieť platiť čokoľvek.

Cena: 19 dolárov mesačne až pre 500 predplatiteľov.

4. MailChimp

MailChimp

MailChimp je výkonné a cenovo dostupné e-mailové riešenie. Je to najlepšie pre všetky druhy webových stránok a obsahuje funkcie na vytvorenie krásnych vstupných stránok. Tieto stránky môžete použiť na konverziu svojich návštevníkov na zákazníkov.

Integrácia MailChimp s WordPressom je jednoduchá. MailChimp pre WooCommerce je ďalšou úžasnou službou pre váš eCommerce obchod. Funguje to skvele aj s mnohými ďalšími aplikáciami na trhu. V porovnaní s našimi odborníkmi by ste radi vyskúšali aj konkurentov spoločnosti MailChimp.

Najlepšie na MailChimp je ich bezplatný plán, ktorý môžete použiť na zasielanie až 12 000 e-mailov za mesiac.

Cena: 10 dolárov mesačne.

5. CovertKit

ConvertKit

ConvertKit je softvér pre e-mailový marketing pre spisovateľov, vydavateľov a blogerov. Dodáva sa s tvorcom vizuálnej automatizácie, ktorý vám pomôže vytvoriť automatizované e-mailové zúženia, ktoré vašim návštevníkom povedú vaše výzvy k akcii. CovertKit sa tiež páči YouTubers a podcasters.

Umožňuje vám vytvárať nádherné formuláre na odber, odosielať vlastné e-maily, porozumieť správaniu používateľov a ďalšie. 14-dňová bezplatná skúšobná verzia vám poskytuje prístup k testovaniu ich prémiových služieb.

Cena: 29 dolárov mesačne pre až 1 000 odberateľov.

6. GetResponse

GetResponse

GetResponse je robustná e-mailová marketingová služba pre obchodné webové stránky. Dodáva sa s e-mailovými šablónami, používateľským rozhraním, formulármi na registráciu a ďalšími. Ponúka tiež marketingové nástroje na zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok a na konverziu vašich návštevníkov na predplatiteľov.

Okrem e-mailového marketingu môžete použiť funkciu GetResponse na hosťovanie online webinárov a vytváranie vstupných stránok s interaktívnym obsahom. Má live chat, e-mail a telefonickú podporu, ktorá vám pomôže dozvedieť sa viac o softvéri. GetResponse vám ponúka 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu na vyskúšanie ich služieb.

Vyskúšajte aj tieto najlepšie alternatívy spoločnosti Intercom a vyhľadajte populárne živé chatové služby.

Cena: 15 dolárov mesačne.

7. ActiveCampaign

ActiveCampaign

ActiveCampaign je riešenie e-mailového marketingu založené na CRM (Customer Relationship Management), ktoré možno použiť na vytváranie prispôsobiteľných e-mailov. E-mailové kampane môžete navrhovať na základe správania a zámerov vašich používateľov. Medzi funkcie patrí sledovanie udalostí na mieste, integrácia WordPress, expertná migračná služba a fakturačné aplikácie.

Má drag and drop Builder pre vytváranie e-mailov okamžite a poslať ich svojim odberateľom. ActiveCampaign môže tiež odosielať textové správy vašim používateľom. Prvých 14 dní môžete využívať bezplatnú prémiovú službu.

Cena: 9 dolárov mesačne až pre 500 kontaktov.

8. Monitorovanie kampaní

CampaignMonitor

Monitor kampaní poskytuje e-mailový marketing a automatizačné služby pre obchodné webové stránky. Je dodávaný s drag and drop staviteľ vytvárať profesionálne e-maily. Monitor kampaní vám pomáha vytvoriť vizuálnu cestu pre zákazníkov, ktorá zaujme vašich návštevníkov a zvýši vaše príjmy.

Umožňuje vám vytvárať segmentové e-maily a dá sa ľahko integrovať do stoviek online aplikácií vrátane Shopify, WordPress, Facebook, Magento a ďalších. Môžete si vytvoriť bezplatný účet s obmedzeným počtom e-mailov a prístupom do svojej knižnice bezplatných e-mailových šablón.

Cena: 9 dolárov mesačne až pre 500 e-mailov.

9. Delivra

Delivré

Delivra je prémiový profesionálny softvér pre e-mailový marketing. Má inteligentný nástroj na automatizáciu e-mailov, ktorý využíva údaje o zákazníkoch z viacerých zdrojov, ktoré sa môžu použiť vo vašich marketingových kampaniach. Umožňuje vám sledovať údaje o zákazníkoch a zobrazovať štatistiky o vašich kampaniach.

Môžete požiadať o ukážku, aby ste sa dozvedeli viac o platforme. Spoločnosť Delivra má telefonickú podporu na rýchle získavanie odpovedí na vaše otázky.

Cena: 119 $ mesačne za 10 000 kontaktov.

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť najpopulárnejšie alternatívy konštantného kontaktu. Môžete si tiež pozrieť našu príručku o najlepších nástrojoch na marketing obsahu a doplnkoch pre WordPress a zoznam softvéru CRM pre malé podniky..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map