9 najlepších plánov mobilných telefónov pre malé podniky do roku 2020 (porovnané)

Najlepšie plány mobilných telefónov pre malé podniky


Hľadáte najlepšie plány mobilných telefónov pre malé podniky?

Firemné plány mobilných telefónov vám umožňujú rozšíriť hovory z telefónnych čísel na mobilné telefóny alebo webové aplikácie bez toho, aby ste pre každé číslo potrebovali ďalšie zariadenie. Je to vynikajúci spôsob, ako riadiť svoju firmu na mobilnom telefóne.

V tomto článku sa podelíme o niektoré z najlepších plánov mobilných telefónov pre malé firmy.

Výber najlepšieho plánu mobilných telefónov pre malé podniky

Na trhu je veľa plánov mobilných telefónov. Medzi používateľmi môže dôjsť k zmätku pri výbere najlepšej služby pre ich malú firmu.

Tu je potrebné hľadať službu mobilných telefónov pre malé podniky:

 • Trvanie hovoru a čakacia doba
 • Zaznamenávanie hovorov
 • Automatická obsluha a smerovanie hovorov
 • Online dashboard na pridanie nových členov tímu
 • Umožňuje viacerým zariadeniam (mobilný telefón, pevná linka, tablet, počítač) prijímať hovory z jedného čísla
 • Služba presmerovania hovorov, prenosu a identifikácie volajúceho

Plány mobilných telefónov pre malé podniky môžu ponúknuť viac možností a funkcií. Musíte sa pozrieť do svojich požiadaviek a vybrať si dokonalý plán mobilného telefónu pre svoju firmu.

Pozrime sa na niektoré z najlepších plánov mobilných telefónov pre malé firmy, ktoré môžete použiť.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva je populárna služba mobilných telefónov pre malé podniky, ktorá zlepšuje vašu komunikáciu. Má veľa funkcií, ako je neobmedzené volanie, hlasová schránka na e-mail, automatický telefón, hlasová kvalita v HD, okamžité konferenčné hovory a ďalšie..

Umožňuje frontám hovorov a recepčnej spracovať dlhé čakajúce hovory. Do spoločnosti Nextiva môžete integrovať aplikácie tretích strán na vytváranie prehľadov, fakturáciu, softvér na správu vzťahov so zákazníkmi a ďalšie účely.

Spoločnosť Nextiva tiež ponúka živé rozhovory, online prieskumy, denníky hovorov a ďalšie funkcie ako obchodnú telefónnu službu. Je to ideálna telefónna služba typu VoIP (Voice over Internet Protocol) pre jednotlivé podniky a podniky s viacerými miestami.

Najnovšie zľavy nájdete na našej stránke kupónov Nextiva.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral je vynikajúca telefónna služba pre malé firmy. Dodáva sa s denníkmi hovorov na správu histórie všetkých vašich obchodných hovorov. Umožňuje integráciu s užitočnými aplikáciami a rozširuje funkčnosť vašej firemnej mobilnej telefónnej služby.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí zdieľanie obrazovky, videohovory, konferencie, instant messaging, nahrávanie hovorov a fax. Môžete tiež spravovať identifikáciu volajúceho, čakajúci hovor, prenosy a ďalšie z hlavného panela. Je to jednoduché nastavenie a použitie za pár minút.

3. Kobylka

koník

Grasshopper je perfektná služba virtuálnych telefónov pre malé podniky. Oddeľuje vaše osobné a profesionálne požiadavky na efektívnu komunikáciu. Môžete si vybrať miestne číslo v konkrétnych krajinách, aby ste si vybudovali dôveru v komunitu a mohli prijímať hovory odkiaľkoľvek pomocou mobilných telefónov alebo stolových aplikácií.

Okrem miestneho čísla ponúka viac možností na výber čísla pre svoju malú firmu, vrátane bezplatného čísla, márnostných čísel, 800 čísel a 833 čísel..

4. Phone.com

Phonecom

Phone.com je profesionálna služba mobilného telefónu pre malé firmy. Poskytuje vám možnosť vybrať si pre obchodné hovory miestne alebo bezplatné telefónne číslo. Na prijatie hovoru môžete použiť akýkoľvek telefón vrátane pevnej linky alebo mobilu. Dodáva sa so základnými funkciami, ako sú presmerovanie hovorov, smerovanie hovorov, konferenčné hovory atď.

S telefónom Phone.com získate neobmedzené rozšírenia, hlasovú schránku na e-mail, nahrávanie hovorov, živé recepčné, globálne čísla a ďalšie. Má flexibilné cenové plány a umožňuje vám pridať do služby neobmedzených používateľov.

5. AT&T

ATT

AT&T je ďalší populárny služobný telefón, televízia a internet. Umožňuje vám byť neustále v kontakte s vašimi používateľmi. Má prémiové neobmedzené plány na volanie a okamžité správy používateľom. S každým z ich plánov získate až 4 riadky.

Medzi funkcie prémiových programov patrí neobmedzená doba hovoru, texty a dátové služby pre konkrétne krajiny ako Mexiko a Kanada. Poskytuje tiež služby streamovania HD a mobilný hotspot.

6. Verizon

Verizon

Verizon je prémiová služba mobilného telefónu pre malé firmy. Ponúka neobmedzený čas hovoru, textové a dátové služby až pre 5 používateľov. Má mierne drahé plány ako iné služby mobilných telefónov v tomto zozname.

Umožňuje vám zostať v kontakte odkiaľkoľvek zdieľaním údajov medzi jedným alebo viacerými mobilnými tabletmi, hotspotmi a inými zariadeniami. Môžete si tiež kúpiť samostatné plány pre základný telefón, tablet alebo akékoľvek hotspotové zariadenie.

7. Google Voice

Google Voice

Google Voice je inteligentný hlasový hovor a služba mobilných telefónov pre malé podniky. Umožňuje vám používať číslo hlasu na prijímanie hovorov odkiaľkoľvek pomocou smartfónu a webových aplikácií. Rovnako ako iné služby mobilných telefónov ponúka služby presmerovania hovorov, prenosu a hlasovej schránky.

Poskytuje vám možnosť blokovať nevyžiadané hovory a nastaviť čas prijímania hovorov na vašich zariadeniach. So službou Google Voice získate bezplatné telefónne číslo na báze USA na uskutočňovanie hovorov, textov a hlasových správ.

8. Vonage

Vonage

Vonage je ďalšou profesionálnou službou mobilných telefónov pre malé podniky. Je kompatibilný s programom Amazon Chime, ktorý umožňuje videohovory a online konferencie pre efektívnu komunikáciu. Ponúka služby VOIP v cloude a funkciu mobilného prístupu na príjem hovorov odkiaľkoľvek s pripojením na internet.

Medzi ďalšie funkcie patrí online informačný panel na správu čakajúcich hovorov, presmerovanie hovorov, prenos a ďalšie. Môžete tiež ľahko pridať nových používateľov z administračného portálu.

9. T-Mobile

T-Mobile

T-Mobile je nákladná služba mobilných telefónov pre malé a veľké podniky. Dodáva sa s neobmedzenými plánmi hovorov, dát a textových správ, ktoré môžete používať odkiaľkoľvek na svete. T-Mobile umožňuje správu viacerých čísel z jedného zariadenia alebo jedného čísla z viacerých zariadení.

Medzi tieto funkcie patrí hlasová schránka, presmerovanie hovorov, identifikácia volajúceho a pokrytie špecifické pre danú krajinu. Ponúka až 12 riadkov a účtuje vám poplatok za linku.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie plány mobilných telefónov pre malé podniky. Môžete tiež vyskúšať náš odborný výber najlepších lacných registrátorov doménových mien.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map