9 najlepších vzdialených pracovných nástrojov na prácu z domu (porovnané)

náradie na diaľku


Hľadáte najlepšie pracovné nástroje na diaľku pre svoje podnikanie?

Možnosť práce na diaľku nedávno nabrala na obrátke a tento trend prijíma niekoľko malých a veľkých podnikov.

Posun smerom k práci na diaľku znamená prehodnotiť, ako váš tím komunikuje a pripája sa online. Preto je pre váš tím dôležitý výber najlepších pracovných nástrojov na diaľku.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších nástrojov na vzdialenú prácu, ktoré vám pomôžu zostať v kontakte so svojím tímom.

Tento článok je rozdelený do niekoľkých častí:

  1. Komunikačné nástroje
  2. Nástroje na spoluprácu
  3. Marketingové nástroje

Komunikačné nástroje

Ak máte niekoľko členov tímu vzdialene pracujúcich na tom istom projekte, vzájomné spojenie prostredníctvom telefónu, rozhovoru a konferencií online zabezpečí, aby boli všetci na tej istej stránke..

1. Nextiva

Nextiva, zvolajte konferenciu

Nextiva je jednou z najlepších možností pre každého, kto hľadá obchodný telefónny systém a online konferenčný nástroj. Ponúka videokonferencie aj telefonické konferencie a dá sa použiť v stolových počítačoch aj na mobilných telefónoch.

Spoločnosť Nextiva vám tiež ponúka možnosť rozhovoru počas vašej konferencie so svojimi kolegami alebo klientmi. Najlepšie je, že môžete zdieľať aj svoje obrazovky. Má dokonca možnosti VoIP s neobmedzeným volaním, celoštátnym neobmedzeným zasielaním textových správ, bezplatným bezplatným číslom, automatickou obsluhou a ďalšími funkciami..

V podstate ide o kompletné riešenie, ktoré vám umožní zostať v kontakte so svojimi spoluhráčmi a zákazníkmi.

Vaši zamestnanci môžu používať bezplatné telefónne čísla odkiaľkoľvek na pomoc svojim zákazníkom a nemusia nevyhnutne pracovať z tej istej kancelárie. Môžu tiež zdieľať dokumenty, organizovať stretnutia, sledovať dôležité aktualizácie bez problémov s osobnými stretnutiami.

2. RingCentral

RingCentral, vzdialené pracovné nástroje

RingCentral je ďalším nástrojom pre spoločnosti pracujúce na diaľku. S RingCentral môžete ľahko organizovať virtuálne stretnutia, vytvárať odchádzajúce zákaznícke call centrum, organizovať HD videokonferenciu so zdieľaním obrazovky a robiť oveľa viac.

Môžete tiež faxovať dôležité dokumenty svojim spoluhráčom alebo klientom z telefónu, počítača alebo tabletu pripojeného k internetu. Takže teraz, aj keď máte tím roztrúsený po celom svete, môžete sa ľahko spojiť pomocou RingCentral.

3. Priblíženie

Priblížiť videá

zoom je vynikajúca videokonferenčná služba, ktorá vám umožní usporiadať konferenciu, webinár, vytvoriť virtuálnu udalosť alebo naučiť študentov online. Zoom ponúka najlepšiu kvalitu videa a zvuku a chráni súkromie svojich používateľov.

Môžete si zvoliť bezplatný plán, ak chcete usporiadať svoje konferencie alebo udalosti kratšie ako 40 minút. Ale pre čokoľvek iné, budete musieť upgradovať svoj plán. Vďaka funkcii Zoom je hosťovanie a pripojenie sa k stretnutiu jednoduché. Hostiteľ môže vytvoriť odkaz a zdieľať ho s kýmkoľvek, kto potrebuje zúčastniť sa udalosti. Ktokoľvek, kto má odkaz, sa môže pripojiť k schôdzi alebo udalosti jednoduchým kliknutím na ňu.

4. Slack

Slack, vzdialené pracovné nástroje

Slack je skvelý nástroj pre spoločnosti pracujúce na diaľku, aby zostali v kontakte so svojimi spoluhráčmi. S touto platformou môžete komunikovať so svojimi spolupracovníkmi v reálnom čase.

Slack uľahčuje každému zostať v kruhu toho, čo sa deje v spoločnosti. Môžete tiež mať kanály založené na vašich projektoch, kde môžete diskutovať o spoločných cieľoch, účeloch a pokroku svojej práce.

Nástroje na spoluprácu

Udržiavanie vašej organizácie práce a spolupráce s členmi tímu môže byť jednou z najväčších prekážok pre vzdialené tímy. Našťastie máme zoznam nástrojov na spoluprácu na diaľku, ktoré vám pomôžu tento problém prekonať.

5. GSuite

E-maily GSuite, hosting e-mailov

GSuite je produkt spoločnosti Google, ktorý ponúka množstvo funkcií a možností, ktoré uľahčujú prácu na diaľku. Umožňuje vám spojiť sa s tímom, ako aj s vašimi klientmi, s profesionálnymi e-mailovými adresami, rozhovormi a stretnutiami hangoutov.

Môžete tiež ľahko spolupracovať so svojimi spoluhráčmi vytvorením spoločných listov, dokumentov, diapozitívov atď. Na zabezpečenie toho, aby vám nevynechali dôležité udalosti, môžete použiť kalendár Google, ktorý je vybavený automatickými pripomienkami. V závislosti od vašich plánov získate tiež s Diskom Google neobmedzené cloudové úložisko.

6. Asana

náradie na diaľku

Asan je nástroj na riadenie projektov, ktorý vzdialeným tímom uľahčuje zadávanie úloh spoluhráčom a sledovanie ich pokroku. Môžete vytvoriť tímy na základe rôznych projektov a pridať k nim svojich členov. Členovia si potom môžu navzájom priradiť úlohy a pridať k nim popisy.

To uľahčuje ostatným pochopiť, o čom je úloha. Môžete tiež pridať poznámky, pridať podúlohy a pridať termín k úlohám. Po dokončení úlohy ju môžete ľahko označiť ako dokončenú.

7. Doktor času

Time Doctor, nástroje na vzdialenú prácu, nástroje na zvýšenie produktivity

Time Doctor je najlepším nástrojom na sledovanie času pre vzdialené tímy, aby vedeli, ako produktívni sú vaši zamestnanci. Poskytuje podrobný prehľad o práci vašich zamestnancov sledovaním ich úloh pomocou snímok obrazovky.

Time Doctor používateľom pripomína, aby sa vrátili do práce, ak zistia používanie sociálnych sietí, ako sú Facebook, Twitter alebo iné osobné webové stránky. Tiež ticho sleduje a zaznamenáva internet a ďalšie využitie aplikácií, takže viete, aké produktívne boli. Takže aj keď pracujete z rôznych miest, je pre vás ľahké sledovať, čo presne robia vaši zamestnanci.

Marketingové nástroje

Ak podnikáte online, musíte sa tiež spojiť so svojimi zákazníkmi prostredníctvom e-mailu, živého chatu a SMS. Pozrime sa na niekoľko nástrojov, ktoré vám pomôžu spojiť sa so zákazníkmi.

8. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue je e-mailové marketingové riešenie s množstvom funkcií, ktoré je ideálne pre malé podniky, blogerov atď. Okrem e-mailového marketingu vám umožňuje pridať na váš web live chat, robiť SMS marketing a ďalšie.

Niektoré z vynikajúcich funkcií Sendinblue sú:

  • Nástroj na tvorbu vstupnej stránky
  • Tvorca reklám na Facebooku
  • Zacielenie na pixel

9. Stály kontakt

Neustály kontakt, e-mailový marketing

Constant Contact je ďalšia platforma pre e-mailový marketing, ktorá zjednodušuje vaše e-mailové marketingové kampane. Keď začnete, zobrazí sa výzva na výber odvetvia a predchádzajúcich skúseností s e-mailovým marketingom. Na základe vašich výberov získate prispôsobené obsahové a propagačné nápady, ktoré vám pomôžu vylepšiť váš e-mailový marketing.

Pomocou tejto platformy môžete ľahko posielať včasné uvítacie e-maily, segmentovať svoje e-maily a posielať ich správnemu klientovi, automaticky odosielať e-maily neotvoriteľom a robiť oveľa viac. Každá z týchto funkcií vám umožňuje zostať v kontakte so svojimi klientmi a lepšie s nimi komunikovať.

Viac informácií o stálom kontakte nájdete tu.

Toto sú niektoré zo vzdialených pracovných nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť vašu produktivitu a zostať v kontakte s členmi vášho tímu. Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol naučiť sa niektoré z najlepších nástrojov na diaľku.

Ak sa vám tento článok páčil, môžete si tiež pozrieť náš článok o tom, ako zarobiť peniaze online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me