Ako vytvoriť upgrade obsahu s vysokou konverziou (jednoduchý spôsob)

ako vytvoriť upgrade obsahu


Chcete vytvoriť aktualizáciu obsahu pre svoj web WordPress? To je fantastický nápad! Inovácie obsahu sú perfektným spôsobom, ako premeniť bežný príspevok alebo stránku na výkonný hlavný magnet. Získajte viac odberateľov, zvýšte počet stiahnutí alebo dokonca z čitateľov urobte zákazníkov!

V tomto príspevku vám ukážeme, ako vytvoriť upgrade obsahu krok za krokom pomocou obrázkov.

Čo je inovácia obsahu?

Aktualizácia obsahu je olovený magnet, známy tiež ako úplatok za optin, ktorý vo svojom článku ponúkate na povzbudenie svojich návštevníkov, aby sa prihlásili na odber vášho zoznamu. Ponuka na inováciu obsahu je zvyčajne zvýraznený text vo vnútri oblasti obsahu vášho blogu.

Ako vyzerá inovácia obsahu … Pozrite si snímku obrazovky.

aktualizácia obsahu

Keď používateľ klikne na odkaz, zobrazí sa kontextové okno so žiadosťou o prihlásenie na odber zoznamu e-mailov.

Vedeli ste, že v porovnaní s typickou kampaňou s vedúcou generáciou môže inovácia obsahu prebiehať zvýšiť svoje konverzie o 865%?

Existujú 3 dôvody, prečo aktualizácia obsahu prevyšuje ostatné formy generovania potenciálnych zákazníkov.

Dôvod č. 1: Cielený zdroj

Na rozdiel od typických olovených magnetov, ktoré propagujete na bočnom paneli blogu, je ponuka aktualizácie obsahu zabezpečená najmä pre čitateľov daného príspevku alebo stránky. Keďže ponúka cielený zdroj, používatelia si túto ponuku s väčšou pravdepodobnosťou predplatia.

Napríklad, ak prevádzkujete blog o psoch, vaša „generická“ freebie, ktorú ponúkate na bočnom paneli, môže byť eKniha o 10 najlepších krmivách pre psov pre akékoľvek plemeno. Ak však píšete príspevok konkrétne o školení šteňaťa o nočník, môžete zahrnúť freebie / optin s aktualizáciou obsahu pre kontrolný zoznam 5 krokov na skrotenie vrások. Dáva zmysel? Nie každý čitateľ sa bude zaujímať o nočník výcvik šteniatka; Ľudia, ktorí čítajú tento konkrétny blogový príspevok, však budú chcieť túto aktualizáciu obsahu so špecifickým zameraním úplne chcieť.

Dôvod č. 2: Ľahko uchopí pozornosť

Návštevníci majú tendenciu ignorovať prihlásenia zobrazené na vašich blogových príspevkoch kvôli slepote bannerov. Keďže ponuky na inováciu obsahu sú zvyčajne umiestnené v jednom článku, s väčšou pravdepodobnosťou upútajú pozornosť vašich návštevníkov.

Dôvod č. 3: Zeigarnikov efekt

Podľa psychologického princípu, Zeigarnikov efekt, ľudia, ktorí zahájia proces, s väčšou pravdepodobnosťou tento proces dokončia.

V takom prípade sa aktualizácia obsahu uskutoční vo forme odkazu. Keď čitateľ klikne na tento odkaz, objaví sa vyskakovacie okno pre váš bulletin / bezplatná eKniha / iná ponuka. Keďže čitateľ už tento proces začal kliknutím na odkaz, je väčšia pravdepodobnosť, že sa bude riadiť vašou výzvou na akciu a vykoná čokoľvek, čo im vyskakovacie okno s optom povie.

Dobrá správa je, že pre svoj web WordPress je skutočne ľahké vytvoriť upgrade obsahu! Poďme na to.

Krok 1: Vytvorte kontextovú kampaň

Keďže inovácie obsahu sa týkajú úžasných kontextových okien, budete potrebovať správny nástroj, aby ste mohli začať. Dôrazne odporúčame zaregistrovať sa OptinMonster.

OptinMonster

OptinMonster je najlepší svetový nástroj na generovanie potenciálov pre webové stránky WordPress. Budete mať možnosť vytvárať krásne, pútavé vyskakovacie kampane s neodolateľnými správami s výzvou na akciu. Váš zoznam odberateľov určite stúpa!

Ešte lepšie je, že čitatelia IsItWP dostanú 10% zľavu, keď používajú kupónový kód SAVE10 pri kontrole.

Akonáhle budete mať OptinMonster, postupujte podľa nášho jednoduchého sprievodcu krok za krokom o tom, ako vytvoriť vyskakovací formulár.

Teraz je čas zmeniť túto kampaň na inováciu obsahu. Prejdime k kroku 2 a naučíme sa presne, ako to urobiť.

Krok 2: Získajte MonsterLink

Začnite kliknutím na ikonu Pravidlá zobrazenia v hornej časti obrazovky.

Pravidlá zobrazenia

Odtiaľ kliknite na rozbaľovaciu ponuku a vyberte položku Návštevník klikol na MonsterLink.

Klikli na MonsterLink

Uložte kampaň kliknutím na zelenú Uložiť v pravom hornom rohu.

Uložiť kampaň

Teraz choďte na publikovať tab. Raz tam prepnite svoju kampaň na živé pozície.

publikovať

cvaknutie Uložiť. Ponechajte túto stránku otvorenú v prehliadači (na dokončenie kroku 3) a otvorte novú kartu, na ktorú na chvíľu prejdete na svoj web WordPress..

Na hlavnom paneli WordPress prejdite nadol na OptinMonster kliknite na ňu. Uvidíte svoju kampaň. Ak tak neurobíte, stlačte Obnoviť , kým sa neobjaví.

Obnovte kampane

Po zobrazení kliknite na ikonu Choď žiť aby ste povolili kampaň na svojich stránkach.

Choď žiť

Už ste skoro hotoví! To, čo ste práve urobili, povolí funkciu vyskakovania vašej aktualizácie obsahu. Teraz budete musieť umiestniť odkaz na svoje stránky, aby ste dokončili dvojstupňový proces pre svojich čitateľov.

Krok 3: Pridajte svoj MonsterLink na svoje stránky

Zamierte späť na publikovať stránka na OptinMonster ktoré ste v prehliadači udržiavali otvorené.

Posuňte zobrazenie nadol na plošiny a vyberte si Zdieľateľný MonsterLink.

získajte monsterlink na zdieľanie

Odtiaľ môžete skopírovať buď URL alebo HTML, ktoré chcete prilepiť na svoj príspevok alebo stránku.

Osobne sa nám páči použiť odkaz HTML, pretože sa nám zdá ľahšie prispôsobiť ho podľa našich potrieb. Nezabudnite ho vložiť do textového editora a nie do vizuálneho editora.

Napríklad môžete ľahko zmeniť predvolené nastavenie „Prihlásiť sa teraz!“. text podľa vlastných slov.

Keď nájdete všetko, ako chcete, zverejnite alebo aktualizujte svoj príspevok alebo stránku.

To je všetko! Na svojom webe máte teraz aktualizáciu obsahu.

Dúfame, že vám tento tutoriál pomohol naučiť sa, ako ľahko vytvoriť upgrade obsahu pre váš web WordPress.

Ak vám tento príspevok pripadá užitočný, môžete sa tešiť aj z nášho zoznamu najlepších e-mailových marketingových služieb. Napokon, zoznam odberateľov nemôžete mať, ak nemajú predplatených!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map