Ako získať viac hodnotení na Facebooku

Včera som mal priateľa, ktorý sa spýtal, ako získať viac označení Páči sa mi na Facebooku. Ona a jej obchodný partner pracujú na svojom podnikaní asi rok, ale ich facebooku sa nepáči správnym smerom a používajú ho ako svoj hlavný marketingový zdroj. Po tom, čo som sa s ňou podelil o nejaké nápady, som si myslel, že by to bol tiež skvelý článok.


V tomto príspevku sa s vami podelím o niečo, na čom práve pracujeme ako získať viac označení Páči sa mi na Facebooku.

Vyplňte časť About

V časti Informácie zadajte všetky podrobné informácie o svojej firme. Použite kľúčové slová, ktoré ľudia používajú, aby našli produkty alebo služby, ktoré ponúkate. Ak túto časť urobíte správne, vaša stránka na Facebooku sa môže vo výsledkoch miestneho vyhľadávacieho nástroja umiestniť dosť vysoko a ľudia nájdu to, čo od vašej firmy potrebujú..

Napíšte viac pútavých príspevkov

Zastavte všetky správy o predaji.

Pozrel som sa cez stránku priateľov na Facebooku a všetko, čo robia, je zdieľanie najnovších predajov alebo najnovších položiek na nákup. Uvádzať na trh svoju firmu je v poriadku, ale tieto typy pracovných miest musíte minimalizovať.

Ľudia sa dnes čoraz viac predávajú, takže tieto správy jednoducho ignorujú a posúvajú sa vpravo okolo položky predaja. A tieto príspevky sa nebudú páčiť, nebudú ich komentovať ani zdieľať.

Namiesto toho sa obráťte na svojich fanúšikov položením otázky. Príspevky s otázkami dostanú O 100% viac komentárov ako príspevkov, ktoré ich nemajú.

Pridajte relevantné obrázky

Ďalším spôsobom, ako zvýšiť mieru zapojenia, je pridať príspevok s fotografiou. Obrázkové príspevky sú omnoho viac zapojené ako iba odkazy alebo iba aktualizácia stavu textu. Mnoho ľudí má radi inšpiratívny citát na obrázku, takže to vyskúšajte pre svoje publikum.

Vytváranie obrázkov s textom na nich nie je vôbec ťažké. Existuje ich niekoľko online programy na úpravu obrázkov ktoré vám umožňujú používať obrázky zadarmo alebo za obrázky alebo odovzdávať vlastné obrázky a poskytujú jednoduchý spôsob, ako pridať text alebo iné pozadie.

Jeden z najjednoduchších programov na vytváranie fotografií práve teraz je Canva.

Tento softvér vám uľahčí rýchle a bezbolestné vytvorenie obrázka príspevku na Facebooku. Majú dokonca predvolené veľkosti obrázkov pre Facebook, takže si ich môžete vytvoriť za pár minút a zdieľať ich s fanúšikmi Facebooku.

Použite výzvu na akciu

Pozvite svojich fanúšikov, aby sa im páčili, zdieľali alebo komentovali. Je pravdepodobnejšie, že urobia to, čo ste požiadali, najmä ak sa cítia byť zapojení do vášho obsahu.

Buďte aktívny na svojej stránke. Keď niekto komentuje príspevok alebo sa mu páči príspevok, odpovedzte naň svojimi myšlienkami alebo mu len poďakujte za zdieľanie. Facebook je veľmi sociálna stránka a interaktívne s vašimi fanúšikmi prechádzajú dlhou cestou k rozširovaniu vašej fanúšikovskej základne.

Byť dôsledný

Konzistentnosť je veľkým faktorom pri rozširovaní vašich rád na Facebooku. Ako vlastník stránky máte pre svoju stránku niekoľko štatistík. Ak má vaša stránka najmenej 50 hodnotení Páči sa mi, uvidíte, kedy je pravdepodobnejšie, že vaši fanúšikovia budú online, ich vek a pohlavie, aby ste mohli začať zameriavať svoje príspevky na ich potreby..

fanúšikov online

Aby ste vám pomohli konzistentnosť, môžete hromadne naplánovať svoje príspevky na nasledujúci týždeň. Dávajte pozor na to, aby ste si každý deň dávali pozor, aby ste si udržali konzistentnosť. Keď ich naplánujete, uistite sa, že ste účtovanie 1-2 krát denne a iba 1-4 krát týždenne, ktorý získate lepšiu angažovanosť ako častejšie uverejňovanie príspevkov.

Vyskúšajte všetko

Otestujte frekvenciu príspevkov, typ príspevkov, dĺžku príspevku atď. Len z toho dôvodu, že výsledky boli pre ostatné stránky Facebook lepšie, budete chcieť zistiť, ako vaši fanúšikovia interagujú s vašou značkou. Musíte byť ochotní vyskúšať rôzne veci a zistiť, aké výsledky získate.

Použite reklamy Facebook

Povedzme, že ste nový salón a zakladáte obchod v miestnej komunite, zvážte použitie nového Facebooku Reklama na miestne povedomie. Reklama bude zacielená na ľudí, ktorí sú v blízkosti vašej firmy.

Krížová propagácia

Nie ste jediný, kto sa snaží rozšíriť vašu stránku na Facebooku. Vyhľadajte ďalšie stránky Facebooku, ktoré môžu dopĺňať vaše stránky. Oslovte správcu stránky a ponúknite kričať na výkrik. Koncept spočíva v tom, že na svoju stránku pošlete výkrik na inú stránku na Facebooku a urobia to isté pre vás..

Toto funguje najlepšie, ak zacieľujete na Facebook stránky, ktoré majú asi to isté ako vy. Niekto s 30 000 fanúšikmi si možno nebude myslieť, že z vašej stránky bude kričať výkrik s 1 000 lajkmi.

Nezabudnite robiť všetky „zvyčajné“ veci

 • Pridajte svoj odkaz na Facebook na všetky svoje tlačené materiály.
 • Pridajte odkaz na svoju stránku Facebook vo svojom e-mailovom podpise.
 • Z profilu na Facebooku pridajte svoju stránku Facebook do sekcie o aplikácii
 • Pozvite všetkých svojich priateľov a e-mailové kontakty na vašu stránku.
 • Uľahčite odkaz na vás vytvorením Adresa URL pre márnosť na Facebooku

Prejdite si tento zoznam a začnite vykonávať úlohy a sledujte, ako sa vaše obľúbené na Facebooku rozrastajú.

Ak sa vám tento článok páčil, pripojte sa k téme ThemeLab Facebook

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map