Divi vs. Avada: Ktorá téma je pre vás najlepšia? (Porovnanie)

divi vs avada


Hľadáte pre svoje webové stránky to najlepšie téma WordPress? Ak toto čítate, pravdepodobne ste už vykonali väčšinu práce. Zúžili ste vyhľadávanie na 2 možnosti: Divi alebo Avada. Ale ktorý je skutočne najlepší?

Navonok sa tieto 2 populárne témy môžu z hľadiska funkcií a flexibility zdať podobné. Preto sa v tomto podrobnom porovnaní budeme kopať hlboko! Preskúmame jednoduchosť použitia, funkcie, dostupnú dokumentáciu a ceny každej témy, aby sme určili, ktorá téma vyhrá bitku: Divi vs. Avada.

Poďme rock!

Prehľad: Divi vs. Avada

divi

divi

Divi je super flexibilná a výkonná téma WordPress. Bol postavený spoločnosťou Elegant Themes, mimoriadne obľúbeným trhom tém WordPress. Môžete ho použiť ako nadradenú tému pre množstvo tém WordPress vrátane všetkých tém vytvorených spoločnosťou Elegant Themes. Divi sa predáva spolu s členstvom v klubu Elegant Themes.

Táto téma je známa pokročilým drag and drop Divi Builderom, ktorý funguje skvele s mnohými populárnymi témami WordPress. Divi Builder vám pomáha vytvárať stránky okamžite, bez toho, aby ste museli písať jeden riadok kódu. Prvky na staviteľovi môžete jednoducho presunúť pomocou myši a navrhnúť svoje stránky.

Divi je ľahko použiteľný a nesmierne populárny pre začiatočníkov, ktorí chcú vytvoriť blog alebo web.

Avada

Avada

Avada je v súčasnosti najpredávanejšou témou WordPress už niekoľko rokov. Môže sa použiť na vytvorenie akéhokoľvek typu webovej stránky, blogu, vstupnej stránky alebo internetového obchodu. Dodáva sa s množstvom užitočných doplnkov WordPress, ktoré môžete použiť na to, aby vaše webové stránky vynikli z davu.

Nastavenie je jednoduché v rámci WordPress. Na navrhovanie stránok s programom Avada môžete použiť populárne doplnky na tvorbu stránok. Dodáva sa tiež s niekoľkými predpripravenými návrhmi, ktoré môžete prispôsobiť, takže môžete mať požadovanú webovú stránku bez toho, aby ste ju museli navrhovať úplne od nuly. Je plná neobmedzených farieb a štýlov.

Avada je dôverovaná tisíckami používateľov a je to najpredávanejšia téma z mnohých trhovísk.

Vlastnosti: Divi vs. Avada

divi

Divi má ako jedna z najpopulárnejších tematických tém WordPress veľa prekvapení. Všetko to začína s ich exkluzívnym Divi Builderom, silným tvorcom drag and drop pre pohybujúce sa prvky na vašej tematickej stránke. Tvorba Divi Builder vám uľahčuje vytváranie vlastných stránok. Môžete kresliť stĺpce a riadky, do ktorých môžete pridávať moduly pomocou drag and drop.

Divi staviteľ

K ďalším pozoruhodným funkciám patrí niekoľko hotových rozložení a návrhov Divi spojených s témou Divi. Tieto rozloženia okamžite poskytnú vášmu webu profesionálny vzhľad. Divi téma má rozloženie pre takmer všetky druhy webových stránok, ktoré si možno predstaviť. Jednoducho si môžete zvoliť rozloženie a urobiť pár vyladení, aby ste si ho prispôsobili pre svoju značku. Tieto preddefinované rozloženia vám ušetria obrovské množstvo času, pretože nemusíte manuálne upravovať tému od začiatku.

Vyskúšajte aj tieto vysoko prispôsobiteľné detské témy Divi.

Téma Divi navyše obsahuje viacero typov obsahu a modulov. Tieto moduly obsahu vám umožňujú vložiť na váš web rôzne typy obsahu a médií. Na úpravu týchto modulov v ktorejkoľvek sekcii môžete použiť program Divi Builder. Vďaka živému prispôsobiteľu WordPress si môžete pred zverejnením tiež zobraziť ukážku konečných výsledkov.

Divi téma má silné, praktické integrácie. Pri vytváraní internetového obchodu dokonale spolupracuje s WooCommerce. Rovnako ako iné moduly na túto tému môžete na navrhnutie svojho elektronického obchodu použiť Divi Builder. Divi podporuje WPML a viac jazykov RTL na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

Avada

Avada má širokú škálu užitočných funkcií. Je to skutočne viacúčelová téma WordPress a dá sa použiť na vytvorenie akéhokoľvek druhu webovej stránky. Zahŕňali neobmedzené návrhy a šablóny, ktoré vám pomôžu vytvoriť webovú stránku, ktorá je riešená pre vaše konkrétne miesto podnikania v žiadnom okamihu. Všetky tieto návrhy sú plne prispôsobiteľné, takže môžete rýchlo meniť farby a štýly. Šablóny môžete upravovať pomocou panelu jednoduchých tém.

Avada vzory a rozloženia

Dodáva sa s doplnkom Fusion Core navrhnutým špeciálne pre tému Avada. Doplnok pridá nástroj na tvorbu stránok Fusion pre ľahšie prispôsobenie. Pomocou nástroja na tvorbu stránok môžete vytvoriť svoje vstupné stránky so všetkými ostatnými funkciami témy Avada. Okrem nástroja na tvorbu stránok získate aj posúvač obrázkov, mega menu a generátor krátkych kódov.

Pokiaľ ide o integráciu, téma Avada sa dá bezchybne kombinovať s doplnkom WooCommerce WordPress, aby sa z vašich webových stránok stal obchod s elektronickým obchodom. S internetovým obchodom môžete prispôsobiť ďalšie funkcie témy Avada, aby bola atraktívna a štýlová. Avada tiež podporuje fóra bbPress na spustenie fóra na vašom webe. Medzi ďalšie integrácie patria ikony Awesome Font, ktoré pridávajú do navigačných ponúk krásne ikony, ponuky sociálnych médií atď.

Avada je dodávaná s niekoľkými doplnkami WordPress, vrátane jazdca Revolution, Layer Slider, Elastic Slider a ďalších. Téma je veľmi citlivá a funguje skvele na všetkých veľkostiach a zariadeniach obrazovky.

Jednoduché použitie: Divi vs. Avada

divi

Divi sa ľahko nastavuje a je vhodný pre začiatočníkov od procesu inštalácie až po konečné spustenie vášho webu. Má profesionálne vzory a rozmiestnenia, ktoré sa používajú ako odrazový mostík. Stačí pridať svoj vlastný obsah a vaše webové stránky budú pripravené na spustenie.

Funkcie témy Divi uľahčujú dokonca aj úplným začiatočníkom navrhnúť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku. Vďaka jednoduchým možnostiam prispôsobenia môžete zo svojho webu pridať alebo odstrániť ľubovoľný modul. Má ľahko zrozumiteľný ovládací panel na správu funkcií vašich webových stránok.

Avada

Avada má toľko funkcií, že mnohí predpokladajú, že na používanie témy potrebujete zručnosti profesionálneho rozvoja. Je však navrhnutý tak, aby Avada mohol využívať a využívať jeho výhody dokonca aj používateľ s malými alebo takmer žiadnymi znalosťami kódovania..

Funkcie Avada

Ak chcete, aby to vyzeralo ako demonštračné weby, musíte do témy pridať svoj obsah. Avada je flexibilná na vytváranie vstupných stránok, posúvačov obrázkov, portfólií, prezentácií atď. Tvorca stránok Fusion vám poskytuje plnú kontrolu nad dizajnom a rozložením vašich stránok. Tiež vám umožňuje vytvoriť si vlastný dizajn webových stránok pomocou jednoduchej funkcie drag and drop.

Avada má demo inštalátor, ktorý veľmi pomáha, keď začínate. Zobrazí webovú stránku podobnú vybranému demu a môžete rýchlo nahradiť falošný obsah a pridať svoj vlastný.

Podpora a dokumentácia: Divi vs. Avada

divi

Téma Divi prichádza s členstvom v klubu Elegant Themes, ktoré vám následne poskytuje úplný prístup k ich rozsiahlej dokumentácii, podporným fóram a tímu podpory zákazníkov..

Elegant Themes má dobre vyškolený personál odborníkov, ktorí sú k dispozícii na pomoc s vašimi tematickými otázkami. Vaše členstvo vám poskytuje prístup k podpore na rok, po uplynutí ktorého môžete obnoviť svoje predplatné, ak potrebujete ďalšiu podporu.

Táto licencia na podporu vám tiež umožňuje nainštalovať Divi na ľubovoľný počet serverov. Môžete ho dokonca použiť na vytváranie klientskych stránok. Vaša licencia vás tiež oprávňuje na bezplatné aktualizácie tém.

Avada

Téma Avada sa môže pochváliť tímom podpory na svojich webových stránkach, a to z dobrého dôvodu. Ich tím poskytuje skutočnú podporu skutočným ľuďom, ktorí tému vytvorili.

Avada je veľmi dobre zdokumentovaná. Každá funkcia témy je podrobne vysvetlená a v dokumentácii témy sú uvedené podrobné pokyny. Dokumentácia je k dispozícii aj pre ďalšie doplnky, ktoré sa dodávajú s programom Avada.

Ceny: Divi vs. Avada

divi

Ak chcete získať tému Divi, musíte sa zaregistrovať na členstvo v Elegantných témach. Má 2 plány: Ročný prístup a Celoživotný prístup.

Divi ceny

Ročný prístupový plán obsahuje všetky témy a doplnky dostupné od spoločnosti Elegant Themes, vrátane Divi. Má neobmedzené použitie webových stránok a ročnú obnovu za 89 dolárov ročne. Tento plán zahŕňa aktualizácie tém a prémiovú zákaznícku podporu od profesionálneho tímu za Elegant Themes.

Program celoživotného prístupu však stojí 249 dolárov. Ponúka všetko zahrnuté v ročnom pláne prístupu za jednorazový poplatok. Po zaplatení získate prístup k témam a doplnkom spoločnosti Elegant Themes po celú dobu životnosti spoločnosti. Tento plán zahŕňa aj celoživotné aktualizácie tém a profesionálnu podporu zákazníkov.

Máte možnosť kedykoľvek zrušiť svoje členstvo alebo upgradovať / downgrade na akýkoľvek plán.

Avada

Téma Avada má pravidelnú licenciu, ktorá stojí 60 dolárov ročne. Zahŕňa 6 mesiacov podpory zákazníkov, aktualizácie tém a všetky funkcie Avady. Zákaznícku podporu môžete predĺžiť na 1 rok zaplatením ďalších 18 dolárov pomocou bežnej licencie.

Cena je veľmi rozumná v porovnaní s inými témami WordPress s funkciami podobnými Avadovým.

Náš verdikt: Divi vs. Avada – ktorú tému si vyberiete?

Divi je nepochybne jedným z najpopulárnejších tém WordPress na trhu. S jeho drag and drop builder, môžete vytvoriť webové stránky tak, ako chcete. Či už ste úplne nováčik alebo skúsený vývojár, Divi bude tou najlepšou voľbou pre vaše potreby.

Nováčik môže ľahko vytvoriť webovú stránku bez toho, aby si najal odborníka. Vďaka úplným balíkom webových stránok môže vývojár pre svojich klientov ľahko vytvárať stovky webových stránok. Pozrite si túto recenziu témy Divi.

Ak sa venujete téme all-in-one, ktorá je dodávaná s množstvom užitočných doplnkov a vstavanými funkciami, môžete zvážiť nákup Avady. Hlavnou výhodou je, že sa neobmedzujete iba na jednu stránku; môžete pomocou aplikácie Avada vytvoriť ľubovoľný počet webových stránok. Avada má všetky funkcie, ktoré by ste očakávali od toho, čo sa považuje za najmocnejšiu a najdôveryhodnejšiu tému WordPress na svete.

Dúfame, že sa vám tento článok páčil v porovnaní s dokumentom Divi vs. Avada a že teraz máte lepšiu predstavu o tom, ktorá téma je pre váš web najlepšia. Ak sa vám tento článok páčil, mohol by sa vám páčiť aj náš príspevok k najlepším témam blogu ZDARMA WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map