Hodnotenie odkvapkávania: Ako sa líši? Stojí to za tú cenu?

odkvapovej-review


Zaujíma vás, či je Drip pre vás tým pravým e-mailovým marketingovým nástrojom? Chcete vedieť, ako je kvapkanie odlišné a či to stojí za to cenu?

V tejto recenzii aplikácie Drip sa zameriame na funkcie, ceny a podporu, aby sme vás informovali, či je spoločnosť Drip najlepším nástrojom automatizácie marketingu pre vaše podnikanie v elektronickom obchode..

O spoločnosti Drip

odkvapovej-review-čo-sa-kvapkanie
Odkvapkávanie je populárny nástroj na automatizáciu e-mailového marketingu. Je to jeden z novších nástrojov e-mailového marketingu na trhu, ktorý vyšiel v roku 2013 a neskôr ho získali ľudia za vedúcimi stránkami. Ale rýchlo sa stalo jedným z najlepších riešení automatizácie marketingu pre firmy všetkých druhov vrátane vydavateľov, obchodníkov s elektronickým obchodom a malých firiem..

súvisiace: 11 najlepších alternatív QuickBooks pre malé podniky.

Drip ponúka bezproblémovú integráciu s mnohými nástrojmi tretích strán, takže môžete ľahko zmeniť zákaznícke údaje na činy. Napríklad s integráciou WooCommerce môžete posielať údaje o nákupe a ďalšie dôležité informácie o používateľovi na svoj účet Drip. Tieto štatistiky potom môžete premeniť na príjmy spustením automatizácie založenej na vašich obchodných cieľoch.

Recenzia odkvapkávania: Čo robí odkvapkávanie jedinečným?

Možno už viete, že program Drip vám umožňuje zhromažďovať e-mailové adresy, pridávať používateľov do rôznych odkvapkávacích kampaní, rozposielať e-maily s automatickou odpoveďou a rozdeľovať testy vašich kampaní. Čo robí Drip jedinečným?

dobre, kvapkanie NIE JE vaša typická lacná e-mailová marketingová služba, ktorá jednoducho robí svoju prácu. Pomáha vám pochopiť vaše publikum zhromažďovaním možných VŠETKÝCH používateľských údajov z vašich webových stránok, doplnkov a nástrojov tretích strán a potom vám umožní zmeniť tieto prehľady na príjmy odoslaním prispôsobených e-mailov, ktoré budú pravdepodobne otvorené a zapojené..

Poďme sa pozrieť na niektoré z vrahov, jedinečné funkcie, ktoré ponúka Drip.

Odkvapkávacia funkcia č. 1: Sledovanie udalostí

Jednou z najunikátnejších funkcií spoločnosti Drip je sledovanie udalostí. Mnoho e-mailových marketingových služieb ponúka značky, ktoré vám pomôžu spravovať váš zoznam e-mailov. Značky sa používajú na opis vášho vzťahu so zákazníkom. Každému zákazníkovi môžete priradiť značky, aby ste mu ukázali, aká je jeho história s vašou spoločnosťou. Napríklad, ak si kúpili určité produkty, ak navštívili určité stránky atď. Potom môžete poslať e-mail všetkým ľuďom vo vašom zozname, ktorí majú určitú značku, aby ste mohli posielať viac prispôsobené e-maily.

Namiesto toho, aby to bolo len so značkami, Drip to sleduje krokom ďalej pri sledovaní udalostí.

odkvapovej-event-tracking

Sledovanie udalostí spoločnosti Drip skutočne sleduje aktivitu predplatiteľov a ukladá a prenáša tieto informácie. Namiesto toho, aby za nimi boli tagy bez akýchkoľvek údajov, Drip sleduje všetky tieto informácie za vás.

Odkvapkávanie vám poskytuje vykonanú akciu (napríklad odoslaný formulár „A“), dátum a čas vykonania akcie a metaúdaje (napríklad ak použili kupón s nákupom). To vám umožní byť skutočne konkrétni prostredníctvom e-mailov, ktoré odošlete. Čím konkrétnejší a osobnejší e-mail je pre predplatiteľa, tým väčšia je pravdepodobnosť, že bude venovať pozornosť a podnikne požadované kroky.

Súvisiace články: Ako sledovať odkazy a kliknutia na tlačidlo vo WordPress

Odkvapkávacia funkcia č. 2: Vizuálne pracovné postupy

Ďalšou jedinečnou vlastnosťou, ktorú spoločnosť Drip ponúka, sú ich vizuálne pracovné postupy. Vizuálne pracovné postupy vám pomôžu ľahko navrhnúť pokročilé e-mailové kampane. Namiesto vytvárania plochej e-mailovej kampane typu „Ak kupujú tento produkt, počkajte 1 deň a potom tento e-mail“, môžete vytvoriť mapu e-mailovej kampane s inteligentnou a sofistikovanou logikou.

Prečítajte si tiež tohto úplného sprievodcu, ako okamžite vytvoriť e-mailový spravodaj.

Môžete navrhnúť kampaň, ktorá bude skôr vyzerať ako „Ak tento produkt kúpili, pošlite mu ho. Ak tento produkt nezakúpili, namiesto toho odošlite túto správu. “

kontrola odkvapkávania - pracovný tok

Vizuálne zobrazenie pracovného postupu vám pomôže vytvoriť zložité, vysoko špecifické automatizované e-mailové marketingové kampane, aby ste dokonale vyhoveli vašim potrebám. Vizuálne pracovné postupy môžu tiež sledovať, kde sa práve nachádzajú vaši odberatelia, takže môžete ľahko sledovať ich postup.

Odkvapkávacia č. 3: Vlastné polia

Mnoho poskytovateľov e-mailových služieb poskytuje polia pre jednotlivých účastníkov, meno, priezvisko, atď. Ale pomocou služby Drip môžete pridať svoje vlastné polia, aby ste pre každého jednotlivého účastníka mohli uchovávať jedinečné údaje, ako je jeho poloha, typ podnikania, ID pridruženého podniku, kde prihlásili sa od atď. Môžete dokonca pridať vlastné polia na základe toho, ktoré príspevky blogu vaši predplatitelia prečítali alebo na ktorých stránkach vášho internetového obchodu prezerajú.

kvapkovej Vlastné-fields

Môžete pridať ľubovoľný počet vlastných polí. A keďže aplikácia Drip môže použiť vlastné polia ako spúšťač pre pravidlo automatizácie, môžete vytvárať veľmi personalizované e-mailové kampane..

Ceny a podpora pre odkvapkávanie

Drip ponúka 3 rôzne cenové plány: Basic, Pro a Enterprise. Plán, ktorý si vyberiete, závisí od počtu odberateľov e-mailov.

Základný plán je 49 dolárov mesačne až pre 2 500 ľudí a môžete posielať neobmedzené e-maily. Program Pro je 122 dolárov mesačne až pre 5 000 ľudí a neobmedzené e-maily. Nakoniec existuje podnikový plán pre viac ako 5 000 ľudí a cena za mesiac sa mení v závislosti od toho, aký veľký je váš zoznam e-mailov. Poskytujú online kalkulačku na určenie vašich mesačných nákladov na plán Enterprise.

odkvapovej-review-cenová

Ako vidíte, môžete začať so základným plánom, ak máte 2500 odberateľov alebo menej. Ale s rastúcou spoločnosťou a zoznamom e-mailov budete musieť prejsť na drahší plán.

Drip je jednou z drahších e-mailových marketingových služieb, ale platíte za prístup ku všetkým jedinečným a výkonným funkciám spoločnosti Drip. Máte však možnosť vyskúšať si aplikáciu Drip zadarmo zadarmo s dvojtýždňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

Keď vyberiete možnosť Odkvapkávanie, máte k dispozícii dostatok podpory. Poskytujú 24/7 chat a e-mailovú podporu so všetkými plánmi. Poskytujú tiež sekciu FAQ, ktorá odpovedá na bežné otázky, dokumentáciu API, ako aj prehľadávateľnú databázu poznatkov, ktorá vám pomôže s čímkoľvek, čo potrebujete, vrátane kampaní, vysielaní, automatizácie, analýzy, integrácie a ďalších informácií..

odkvapovej-review-support

Ďalšou špeciálnou funkciou podpory, ktorú spoločnosť Drip poskytuje, sú ich konzultanti certifikovaní spoločnosťou Drip. Tento oficiálny adresár certifikovaných konzultantov spoločnosti Drip vám môže pomôcť dosiahnuť vaše obchodné ciele a vyťažiť maximum z spoločnosti Drip, ak nie ste takým odborníkom..

odkvapovej-support-kvapkanie-review

Môžete prehľadávať adresár, nájsť odborníka, ktorý vyhovuje vašim potrebám, a kontaktovať ho, aby naplánoval konverzáciu. Za svoje služby by ste museli zaplatiť odborníkovi, ale môžete si byť istí, že sú dôveryhodní a kvalifikovaní.

Zvýšte svoje konverzie pomocou aplikácie Drip + OptinMonster

Ako sme už spomínali predtým, s programom Drip máte možnosť vytvárať optiny, aby ste získali viac odberateľov e-mailov. Popup optins sú skvelé pre upútanie pozornosti návštevníkov vašich webových stránok a ich povzbudenie, aby sa pripojili k vášmu zoznamu e-mailov.

Odkvapkávanie má základné personalizované vyskakovacie riešenie. K dispozícii je iba jedna šablóna formulára optin, môžete však zadať vlastný nadpis a popis formulára, nahrať svoju vlastnú fotku, ktorá zodpovedá vašej značke, a zvoliť, na ktorých stránkach sa bude formulár optin zobrazovať. Môžete si tiež vybrať z 2 rôznych spúšťačov správania pre vaše optiny, kontextové okno sa môže objaviť na základe časového oneskorenia a spustenia ukončenia.

odkvapkávacie recenzie

Ak však chcete vysoko prispôsobiteľné a prispôsobené riešenie, odporúčame vám spolu s kvapkaním použiť aj OptinMonster.

optinmonster-vyskakovacie okná

OptinMonster je výkonný nástroj na generovanie potenciálnych zákazníkov pre vaše webové stránky. S OptinMonster môžete ľahko vytvárať vysoko prispôsobiteľné, prispôsobené a pútavé vyskakovacie formuláre pre svoj web bez toho, aby ste sa museli dotknúť riadku kódu. Funguje tiež na akomkoľvek type tvorcu webových stránok a integruje sa so všetkými najpopulárnejšími službami e-mailového marketingu vrátane služby Drip.

OptinMonster vám ponúka niekoľko šablón kontextových okien, z ktorých si môžete vybrať, vrátane množstva kontextových okien, ktoré sú ideálne pre weby elektronického obchodu. Niektoré z týchto šablón zahŕňajú Opustenie pokladnice, Pokladňa, Oblečenie, Sviatok, Čierny piatok a ďalšie.

optinmonster-popup-templates

Navyše, s OptinMonster si môžete vybrať zo širokej škály spúšťačov správania. Môžete si vybrať z možností zobrazenia, ako sú zistené východy, čas na stránke, prejdená vzdialenosť, poloha návštevníka a oveľa viac.

optinmonster-display-pravidlá

OptinMonster sa môže pochváliť radom ďalších úžasných funkcií vrátane dvojstupňových optických prepojení MonsterLinks, geografického zacielenia, geografického určovania polohy, odpočítavania času, optických prvkov kupónového kolesa, cielených kampaní, analýzy konverzií a zoznamu pokračuje.

Používanie OptinMonster okrem Drip vám pomôže rozšíriť váš zoznam e-mailov ako blázon.

Ak sa chcete naučiť, ako vytvoriť efektívny rozbaľovací zoznam pomocou OptinMonster, prečítajte si náš kompletný návod Ako vytvoriť vyskakovací formulár vo WordPress (krok za krokom)..

súvisiace: Najlepšie platformy pre e-mailový marketing.

Náš verdikt: Ak použijete kvapkanie?

Keď začínate, šance sú dobré, že na zostavenie zoznamu nepotrebujete exkluzívne funkcie spoločnosti Drip. Budete ich však potrebovať s rastom potrieb vašej firmy a automatizácie.

Začínanie s priemerným nástrojom pre e-mailový marketing a prechod na odkvapkávanie z linky môže byť zastrašujúce. Z tohto dôvodu vám odporúčame, aby ste pri spustení e-mailového zoznamu vždy mali k dispozícii základný balík nástrojov, ako je napríklad kvapka vo vašom marketingovom arzenáli.

Môžete začať prihlásením na bezplatnú skúšobnú verziu na 14 dní. Poplatok vám bude účtovaný až po skončení skúšobného obdobia.

Dúfame, že sa vám táto recenzia aplikácie Drip páčila a že ste sa dozvedeli, či je aplikácia Drip pre vás tým správnym nástrojom na e-mailový marketing. Ak sa vám tento článok páčil, prečítajte si naše príručky o tom, prečo je potrebné vytvoriť zoznam e-mailov (& Ako na to) a najlepšie e-mailové informačné bulletiny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map