Koľko stojí stránka elektronického obchodu v roku 2020 (odhalené)

náklady na nastavenie stránok elektronického obchodu


Ak plánujete zriadenie webovej stránky elektronického obchodu, musíte sa pýtať, koľko vás to bude stáť za celé nastavenie..

Pred desiatimi rokmi bolo budovanie webovej stránky elektronického obchodu často nákladnou záležitosťou nielen z hľadiska peňazí, ale aj z hľadiska času. Dovtedy, ak chcete vytvoriť obchod s elektronickým obchodom, musíte si najať skúseného vývojára, ktorý bude účtovať primerane primeranú sumu.

Dnes je však na trhu k dispozícii niekoľko nástrojov, vďaka ktorým je vytvorenie webovej stránky relatívne lacnejšie a ľahšie.

Rozdelenie nákladov na nastavenie elektronického obchodu

Pozrime sa teda na to, koľko by to stálo, keby ste si dnes vytvorili stránku elektronického obchodu.

Kvôli ľahšiemu čítaniu sme tento príspevok rozdelili do 4 menších sekcií:

 • Doménové meno
 • Hosting (zdieľaný alebo spravovaný)
 • Projektovanie
 • Doplnky a rozšírenie

1. Náklady na doménu

Vytvorenie webovej stránky elektronického obchodu je podobné budovaniu akejkoľvek webovej stránky alebo blogu. Z technického hľadiska sa táto adresa nazýva názov domény vášho webu.

Názov domény je adresa URL, ktorú vaši používatelia zadajú do panela s adresou, aby šli do svojho obchodu. Ak chcete požiadať o výhradné vlastníctvo svojich webových stránok, musíte si najprv zaregistrovať svoje doménové meno.

Tu je rýchly sprievodca, ktorý vám pomôže nájsť dobrý názov domény pre váš web elektronického obchodu.

Na trhu existuje niekoľko platforiem, kde môžete zaregistrovať svoje doménové meno. Niektoré populárne nanes sú:

 • Bluehost
 • Domain.com
 • Choď oci

Viac možností na registráciu názvu domény nájdete tu.

Čo teraz stojí registrácia názvu domény? Cena vašej domény sa môže líšiť v závislosti od zvoleného rozšírenia. Ceny domén môžu začať už od $ 1,99 / mesiac a ak sa rozhodnete pre rozšírenia domén najvyššej úrovne, môžu ísť až do drahšej škály..

Dobrou správou je, že môžete získajte zadarmo svoje doménové meno. Existuje veľa možností webhostingu, napríklad Bluehost, ktoré vám umožňujú bezplatne zaregistrovať názov domény spolu s plánom webhostingu.

Nemôžete si však náhodne vybrať hosting, ak neviete, ktorý hosting ponúka najlepšiu službu. Ak ste zmätení, ktorú službu elektronického obchodovania si vybrať, tu je sprievodca, ktorý vám pomôže.

Cena domény: Zadarmo – hore od 1,99 dolárov mesačne v závislosti od vášho rozšírenia

2. Náklady na hosťovanie

Ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorú potrebujete, je hostingová služba, na ktorej môžete hosťovať svoje stránky elektronického obchodu. Je to váš hosting, kde ukladáte obsah a súbory svojho webu.

Pojem webhosting sa často týka spoločnosti, ktorá prenajíma svoje servery, aby hosťovala vaše webové stránky, a poskytuje pripojenie na internet, aby zabezpečila, že vaše webové stránky budú dostupné online nepretržite a bez prerušenia..

Existuje niekoľko dobrých spoločností poskytujúcich webhosting, ktoré si môžete zvoliť. Ak ste práve začali, odporúčame vám ísť na plán Bluehost WooCommerce.

Hostingový plán Bluehost WooCommerce

Je to skvelá voľba pre vás, pretože prichádza s:

 1. Bezplatný názov domény: Už nemusíte platiť viac peňazí za registráciu svojej domény.
 2. Predinštalovaný program WooCommerce: Plán WooCommerce je predinštalovaný s programami WordPress a WooCommerce, čo uľahčuje spustenie internetového obchodu.
 3. SSL certifikát: Zabezpečenie online platieb.
 4. Špecializovaná podpora: Pomôže vám 24 hodín denne, 7 dní v prípade, že narazíte na problém so stránkou.

Celý proces nastavenia webovej stránky elektronického obchodu (na úrovni začiatočníkov) využívaný technológiou Woocommerce vás bude stáť približne 3,95 dolárov mesačne. Ale ak sa rozhodnete pridať ďalšie a vyšší plán, cena sa môže zvýšiť.

Náklady na hosťovanie: 3,95 dolárov mesačne

3. Téma / dizajn

S tisíckami ohromujúcich tém WordPress pre WooCommerce je ľahké vybrať jednu tému, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu eCommerce obchodu. Môžete si vybrať tému a prispôsobiť ju podľa svojich predstáv, bez akejkoľvek odbornej pomoci. Najlepšia vec je, že máte možnosti, ako to dosiahnuť, bez toho, aby ste museli minúť jediný cent.

Tu je zoznam tém WooCommerce, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre internetové obchody.

Cena: Zadarmo – hore

4. Pluginy a rozšírenia

Ďalším dôležitým krokom je práca na vzhľade a funkciách vášho webu. Krása programu WordPress spočíva v tom, že môžete rozšíriť jeho funkcie tak, ako chcete, inštaláciou doplnkov. Poďme sa pozrieť na niekoľko doplnkov, ktoré určite potrebujete na jednoduchú správu svojich stránok.

1. SeedProd vytvorí čoskoro stránku

SeedProd

Prvý doplnok, ktorý musíte nainštalovať na svoje stránky, je SeedProd. Jedná sa o výkonný doplnok, ktorý bude čoskoro k dispozícii a bude sa používať v režime údržby, ktorý vám pomôže naštartovať zoznam e-mailov ešte pred spustením stránky.

Pridaním najbližšej stránky môžete svojich používateľov nadchnúť spustením a začať vytvárať zoznam e-mailov. A hádajte čo, môžete tiež získať náskok so svojím SEO od prvého dňa ešte pred spustením stránky. Tento doplnok skvele funguje so všetkými modernými témami a vyzerá ohromujúco na rôznych zariadeniach.

Cena: 29 dolárov ročne

2. WooCommerce na spustenie eCommerce Storefront

WooCommerce

WooCommerce je najpopulárnejšie dostupné riešenie elektronického obchodu. Pomocou tohto doplnku môžete nastaviť celý obchod s elektronickým obchodom v priebehu niekoľkých minút. Nainštalovaním tohto doplnku môžete:

 • predávať fyzické a digitálne výrobky
 • predávať služby a predplatné
 • prijímať dary
 • zaradiť do rôznych platobných možností, ako sú PayPal, Stripe a ďalšie
 • pridajte akékoľvek funkcie elektronického obchodu pomocou doplnkov

a oveľa viac.

Cena: zadarmo

3. Yoast Plugin pre SEO

Váš SEO
Yoast je jedným z najpopulárnejších doplnkov SEO pre WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete zaistiť, aby bol váš obchod elektronického obchodu objaviteľný vyhľadávacími nástrojmi. Stačí pridať kľúčové slovo so zameraním a Yoast ho odtiaľto vezme. To vám povie

 • aká je hustota vašich kľúčových slov
 • označuje, či je váš titul dlhší alebo kratší, ako je potrebné
 • ak sa meta popis musí ďalej optimalizovať

a robí omnoho viac, aby ste si zaistili dokonalý výklad elektronického obchodu.

Cena: Bezplatne – 756,50 USD / rok (10 stránok)

4. WPForms na pridanie kontaktného formulára

WPForms

Pokiaľ ide o založenie úspešného podnikania, spokojnosť zákazníka musí byť vašou najvyššou prioritou. A čo môže byť lepší spôsob, ako sa dozvedieť o svojich skúsenostiach, ako pridať kontaktný formulár na svoje stránky. To je kedy WPForms prichádza

WPForms je výkonný doplnok na vytváranie formulárov typu drag and drop, ktorý vám umožňuje vytvárať dobre vyzerajúce a pohotové kontaktné formuláre pre vaše stránky za menej ako 5 minút. Ak neviete, ako vytvoriť kontaktný formulár, tu je sprievodca, ktorý môžete sledovať.

Aby sa navrhovanie formulárov zjednodušilo, ponúka veľa atraktívnych preddefinovaných šablón, ktoré sú pripravené na použitie tak, ako sú, alebo sa dajú tiež prispôsobiť. Má tiež niekoľko pokročilých funkcií, ako napríklad prehľady o najlepších prieskumoch vo svojej triede, platobné formuláre, registračné formuláre používateľov, inteligentná podmienená logika, formuláre po odoslaní atď..

Cena: Zadarmo – 299,50 dolárov ročne

5. OptinMonster na zníženie miery opustenia nákupného košíka

OptinMonster

OptinMonster je softvér olovenej generácie, ktorý vám pomôže premeniť vašich návštevníkov na účastníkov a zákazníkov. Pomocou tohto doplnku môžete ľahko vytvárať pútavé formy prihlásenia, ktoré prevádzajú. Technológia detekcie správania je užitočná pri zobrazovaní správnej kampane správnemu návštevníkovi v správnom čase.

Technológia OptinMonster zameraná na odchod ukazuje cielenú kampaň na opustenie návštevníkov a nabáda ich, aby dokončili svoju objednávku pred odchodom

Prečítajte si našu úplnú recenziu o OptinMonster tu.

Cena: 9 $ / mesiac – 49 $ / mesiac

6. MonsterInsights pre WooCommerce Analytics

MonsterInsights

MonsterInsights je najlepší nástroj Google Analytics pre WordPress. Ak chcete skontrolovať výkonnosť svojich webových stránok, tento doplnok je pre vás tou najlepšou voľbou. Umožňuje skontrolovať štatistiku webových stránok priamo z hlavného panela WordPress bez toho, aby ste sa museli prihlasovať do služby Google Analytics.

Sledovanie elektronického obchodu môžete povoliť aj niekoľkými kliknutiami.

7. Neustály kontakt pre e-mailový marketing

Neustály kontakt

Všetci vieme, aký vplyvný je e-mailový marketing pre akýkoľvek druh podnikania. Môže vám pomôcť spojiť sa so zákazníkmi, vytvoriť zoznam e-mailov a zvýšiť predaj a príjmy. So stálym kontaktom to môžete robiť veľmi ľahko.

Dodáva sa s krásnymi šablónami, ktoré vyzerajú úžasne na všetkých veľkostiach obrazovky. Pomocou funkcie drag and drop môžete svoje šablóny prispôsobiť. Umožňuje tiež integráciu do obľúbených webových aplikácií, takže môžete:

 • rýchlo rozviňte svoj e-mailový zoznam
 • aktualizujte kontakty medzi účtom Constant Contact a inými online aplikáciami
 • vylepšite svoje webové stránky a marketingové kanály
 • Cena: $ 5 / mesiac

  8. Sucuri pre zabezpečenie WooCommerce

  Šučur

  Jedným z najlepších spôsobov, ako zabezpečiť, aby boli vaše webové stránky čisté a chránené pred akýmikoľvek zraniteľnými hrozbami, je pridať bezpečnostný doplnok. Najlepším bezpečnostným doplnkom, ktorý odporúčame, je Sucuri.

  Sucuri udržuje váš web čistý a bezpečný 24 * 7. Pomáha vám opraviť hacky a zabezpečiť váš eCommerce obchod pred akýmikoľvek útokmi v budúcnosti.

  Cena: 199,99 dolárov ročne – 499,99 dolárov ročne

  Koľko stojí stránka elektronického obchodu za lepšiu používateľskú skúsenosť

  Budovanie obchodu s elektronickým obchodom so všetkými dostupnými nástrojmi nie je únavnou úlohou. Keď začínate s obmedzeným rozpočtom, všetko, čo musíte urobiť, je získať hosting WooCommerce od spoločnosti Bluehost za pouhých 3,95 dolárov mesačne.

  Vďaka tomuto plánu hosťovania získate všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli svoju webovú stránku WooCommerce uviesť do prevádzky, vrátane spoľahlivého webhostingu, názvu domény zadarmo, bezplatného SSL a ďalších.

  S rozširovaním vašej firmy však možno budete chcieť pridať ďalšie funkcie inštaláciou ďalších doplnkov na svoje stránky. Náklady na váš eCommerce obchod sa teda budú líšiť v závislosti od počtu doplnkov a rozšírení.

  Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, tu je podrobný návod na nastavenie internetového obchodu.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map