Nepretržitý kontakt verzus Mailchimp – čo je lepšie? (Aktualizované)

stály kontakt vs mailchimp


Constant Contact a Mailchimp sú 2 z najlepších e-mailových marketingových služieb na trhu. Ale to je skutočne riešenie pre e-mailový marketing: Neustály kontakt alebo Mailchimp?

Dobrou správou je, že obaja poskytovatelia služieb sú dve populárne mená a každý z nich má svoj vlastný súbor výhod.

Rozhodnutím o výbere medzi Mailchimp a Constant Contact ste už dosiahli dobrý začiatok. Naším nezaujatým porovnaním vám pomôžeme rozhodnúť, ktorý z nich je pre vás tou najlepšou voľbou.

Konštantný kontakt verzus Mailchimp – obsah

V tomto porovnaní Mailchimp vs. Constant Contact sa zameriame hlavne na 6 aspektov.

 1. Prehľad
 2. Jednoduchosť použitia
 3. Flexibilita a dizajn
 4. Správa zoznamov a segmentácia
 5. Deliverability
 6. podpora
 7. stanovenie ceny

1. Prehľad

Mailchimp a Constant Contact sú 2 vynikajúce e-mailové marketingové služby, ktoré vám umožňujú zostaviť a rozšíriť zoznam e-mailov.

Kým Mailchimp bol pôvodne postavený ako poskytovateľ e-mailových marketingových služieb, teraz ponúka množstvo rôznych marketingových balíkov na platforme. Okrem e-mailového marketingu vám umožňuje vytvárať vstupné stránky, reklamy a oveľa viac.

Na druhú stranu, Constant Contact je ľahko použiteľná e-mailová marketingová služba, ktorá prichádza so všetkými základnými funkciami pre spustenie e-mailového marketingu. Je dodávaný s hromadou prispôsobiteľných šablón e-mailov, ktoré vám pomôžu náskok.

2. Jednoduché použitie

Neustály kontakt uľahčuje vytváranie kampaní zameraných na vytváranie zoznamov. Je dodávaný s drag and drop editorom, ktorý uľahčuje prispôsobenie vašich e-mailových šablón ako profesionálov.

Pomocou nástroja na tvorbu formulárov optin môžete rýchlo a ľahko vytvoriť formulár optin a vložiť ho kamkoľvek na svoje stránky.

Editor drag and drop sa hodí na vytvorenie e-mailového spravodajcu, nemusíte ho však nutne začínať od nuly. Stačí si vybrať zo šablón, prispôsobiť ho a začať s budovaním kampane.

Mailchimp s konštantným kontaktom

Mailchimp vám tiež umožňuje vytvárať rôzne e-mailové kampane pre vaše podnikanie. Máte možnosť vytvárať svoje kampane týkajúce sa e-mailov, automatických e-mailov, reklám, pohľadníc, sociálnych príspevkov, prihlasovacích formulárov a vstupných stránok..

V porovnaní s konštantným kontaktom má Mailchimp strmú krivku učenia. Je to skôr marketingový nástroj typu všetko v jednom, ako poskytovateľ e-mailových služieb priateľský pre začiatočníkov. Čím viac funkcií bude k dispozícii po vybalení z krabice, tým strmšia bude krivka učenia. MailChimp sa nelíši.

Mailchimp vs neustály kontakt

víťaz: Stály kontakt

3. Flexibilita v dizajne

Nepretržitý kontakt ponúka veľkú flexibilitu, pokiaľ ide o dizajn a navrhovanie šablón vašej kampane. Svoje kampane môžete budovať od základu alebo ihneď použiť vopred vytvorenú šablónu. Obrázky, tlačidlá, texty, akčné bloky a ďalšie môžete pridať jediným kliknutím myši.

Ponúka tiež veľkú flexibilitu pri výbere písma, zmene farieb a dokonca aj rozložení. Ak chcete, môžete tiež zmeniť farbu odkazov. Pred zverejnením svojho návrhu môžete mať aj rýchly náhľad. Aby sa predišlo akýmkoľvek hlúpostným chybám, ponúka tiež možnosť skontrolovať chyby. Kliknutím na túto možnosť sa zobrazia všetky slová alebo prvky s chýbajúcimi odkazmi.

Nepretržitý kontakt Vs MailChimp

Mailchimp má slušný počet preddefinovaných šablón a každá z nich je plne prispôsobiteľná. Je tiež ľahké vybrať šablóny pomocou služby Mailchimp, pretože sú zoskupené do kategórií. Ak teda chcete šablónu súvisiacu s marketingom, môžete priamo skočiť do konkrétnej kategórie a nájsť ju.

Flexibilita dizajnu Mailchimp

víťaz: Mailchimp

4. Správa zoznamov a segmentácie

Nepretržitý kontakt Vs MailChimp

Segmentácia vám umožňuje posielať prispôsobené e-maily vašim potenciálnym zákazníkom. Je to proces pridávania potenciálnych zákazníkov do samostatnej skupiny na základe spoločných záujmov. Keď posielate e-maily do každej skupiny, ktorá je v záujme spoločného záujmu, je väčšia pravdepodobnosť, že budú otvorené, prečítané a zapojené.

Konštantný kontakt aj Mailchimp vám umožňujú rýchlo a ľahko segmentovať a spravovať zoznam e-mailov. Pomocou funkcie Constant Contact môžete manuálne pridávať značky a nahrávať zoznamy kontaktov z tabuliek.

Mailchimp vám ponúka viac spôsobov segmentácie potenciálnych zákazníkov. Môžete tiež nastaviť veľa spúšťačov automatizácie na základe aktivít zákazníka, napríklad prihlásenie na odber zoznamu, zakúpenie produktu, stiahnutie elektronickej knihy atď..

víťaz: Mailchimp

5. Realizácia

E-mail sa doručí, keď je úspešne dosiahnutý v doručenej pošte príjemcu. Konštantný kontakt má mieru doručenia 97%. Toto je jeden z dôvodov, prečo sa mnohí používatelia rozhodli pre neustály kontakt.

Na druhej strane Mailchimp má mieru doručenia 96% – 99%.

víťaz: Je to kravata.

6. Podpora

Konštantný kontakt ponúka vynikajúcu podporu a umožňuje vám osloviť ich prostredníctvom rozhovorov a telefonických hovorov. Ak hľadáte vynikajúcu zákaznícku podporu, neodporúčame vám Mailchimp, pretože ich podpora sa ťažko uchopí.

víťaz: Mailchimp

7. Ceny

Pokiaľ ide o stanovovanie cien, Mailchimp porazil nohavice zo všetkých svojich súťaží pomocou ich bezplatného plánu navždy. Pre spoločnosť Constant Contact sa cena začína na $ 5 / mesiac. S týmto plánom môžete posielať 10 000 e-mailov mesačne. Všetky ostatné plány vám umožňujú odosielať neobmedzené e-maily.

víťaz: Mailchimp

Neustály kontakt vs Mailchimp: Náš verdikt

Ak ste novým e-mailovým marketingom a hľadáte ľahko použiteľnú platformu pre e-mailový marketing, odporúčame vám zvoliť si neustály kontakt. Nielenže vám poskytuje všetky základné funkcie, ktoré budete potrebovať pri rozširovaní svojho zoznamu e-mailov, ale tiež ponúka vynikajúcu zákaznícku podporu, ktorá sa vám hodí, keď začínate. Ich drag and drop e-mail tvorca a široká škála e-mailových šablón uľahčujú spustenie e-mailovej marketingovej kampane. A to je tiež dôsledkom toho, že spoločnosť Constant Contact urobila náš zoznam najlepších softvérov CRM pre e-mailový marketing.

Na druhej strane je Mailchimp tou najlepšou voľbou pre používateľov, ktorí potrebujú marketingové balenie typu všetko v jednom. S programom Mailchimp môžete začať s e-mailovým marketingom zadarmo. Je však potrebné zvládnuť trochu krivky učenia a ich podpora je ťažké udržať. Ťažko sa dozviete, ako vytvoriť kampaň s e-mailovými spravodajcami s programom Mailchimp.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map