Ponúka Bluehost mesačnú platbu? (Musia vedieť fakty!)

bluehost mesačný plán


Zaujíma vás, či Bluehost ponúka mesačné platby? Ak chcete hostiť svoje webové stránky s Bluehost, urobili ste skvelý výber. Bluehost je jednou z najpopulárnejších spoločností poskytujúcich webhosting, ktorá napája viac ako 2 milióny webových stránok. Bluehost je tiež odporúčaný webhosting odporúčaný spoločnosťou WordPress.org, ktorý ponúka bezproblémovú inštaláciu WordPress, podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a ďalšie. Ale ak ste začiatočník a máte rozpočet, mesačný plán Bluehost sa zdá byť pre vás tou najlepšou voľbou.

Bohužiaľ, Bluehost neexistuje žiadny mesačný plán. Aj keď Bluehost neponúka mesačnú platbu, stále môžete hosťovať svoje webové stránky s rozpočtom. V tomto článku vám ukážeme, ako získať najnižšiu možnú sadzbu dostupnú v službe Bluehost.

Začnime.

Web Hosting Mesačný plán Showdown

Môžete zvážiť preskúmanie niektorých ďalších populárnych poskytovateľov webhostingu, ktorí ponúkajú mesačné plány s cieľom ušetriť peniaze. Ale aj keď môžete platiť trochu vopred, tieto mesačné plány vás môžu z dlhodobého hľadiska stáť viac peňazí. Pozrime sa bližšie na niektoré mesačné plány webhostingu.

Hostgator

HostGator je ďalší populárny poskytovateľ webhostingu a na rozdiel od spoločnosti Bluehost ponúkajú mesačné platobné plány.

hostgator-mesačné-plan

Najzákladnejší webhostingový plán hostgátora, ktorý sa nazýva plán hatchlingu, stojí 10,95 $ mesačne.

Vyjde to 10,95 dolárov vynásobených 12 mesiacmi $ 131,40 za rok. Ak platíte túto mesačnú cenu 36 mesiacov alebo 3 roky, sčítava sa $ 394,20.

súvisiace: Pozrite si aj našu recenziu hostgátora.

Choď oci

Ďalšou obľúbenou webhostingovou službou, ktorá ponúka mesačné platby, je GoDaddy. S ich najzákladnejším plánom webhostingu, ekonomikou, nemôžete platiť mesačne. Ak si však vyberiete spravovaný základný program hostenia programu WordPress, máte možnosť platiť mesačne.

Godaddy-mesačné-plan

Platba za mesiac s GoDaddy vás bude stáť 12,99 $ mesačne. Platba tejto ceny za 12 mesiacov sa zvyšuje $ 155,88. Získanie certifikátu SSL pre váš web, ktorý je jedným z predpokladov na vytvorenie webu, pretože chráni údaje zákazníka, vás bude stáť ďalších 79,99 dolárov na 12 mesiacov. S GoDaddy to prináša vaše náklady na 1 rok $ 235,87.

Ak platíte túto mesačnú cenu 36 mesiacov vrátane ročného nákupu certifikátu SSL, bude to znamenať neuveriteľných $ 707,61. Ak to pre vás bude drahé, existuje niekoľko skvelých alternatív hostenia GoDaddy, ktoré môžu byť užitočné.

Bluehost

Najzákladnejší hostingový plán WordPress s Bluehost stojí 36 dolárov mesačne 2,75 dolárov mesačne. Aj keď nemôžete platiť mesačne 2,75 USD a musíte platiť všetky spolu, je to spravodlivé $ 99 počas 36 mesiacov. To je úspora $ 188,64 (65% zľava), a to s bezplatným certifikátom SSL a bezplatným názvom domény.

Bluehost-cenovej-plány

V porovnaní s ostatnými poskytovateľmi webhostingu zaplatíte za službu Bluehost $ 295.20 menej ako náklady na mesačné platby hostgátora za 3 roky. To sú obrovské úspory!

V porovnaní s mesačnou cenou GoDaddy za 36 mesiacov zaplatíte Menej o 608,61 USD s Bluehostom. To je pre vás ešte väčšie úspory.

Ako vidíte, to, že platíte zdanlivo nízku mesačnú cenu, neznamená, že šetríte peniaze. Preto odporúčame zvoliť službu Bluehost.

Keď v rámci 36-mesačného plánu Bluehost ušetríte omnoho viac peňazí, nie je potrebný mesačný plán Bluehost.

Ak teda chcete založiť web a zvoliť si ako svojho poskytovateľa webhostingu Bluehost, ukážeme vám krok za krokom, ako dosiahnuť najnižšiu cenu s Bluehost.

Začíname s programom Bluehost

Ak chcete začať s Bluehost, choďte na ich webovú stránku www.Bluehost.com alebo kliknite sem. Potom kliknite na zelenú Začni teraz gombík.

Bluehost-get-začal, teraz

Krok 1: Vyberte svoj plán

Po kliknutí na tlačidlo „Začíname“ sa zobrazí výzva na výber plánu. Ak chcete získať najnižšiu rýchlosť služby Bluehost, vyberte ikonu základné plan. Tento plán je nielen najlacnejšou, ale je tiež ideálny pre začiatočníkov. Ak sa vaše potreby v budúcnosti zmenia, môžete svoj plán kedykoľvek inovovať.

Kliknite na zelenú vybrať vyberte základný plán.

Bluehost-cenová-basic-plan

Krok 2: Vyberte svoje doménové meno

Po výbere plánu sa zobrazí výzva na výber názvu domény. Môžete získať nový bezplatný názov domény alebo sa zaregistrovať pomocou existujúceho názvu domény.

Ak chcete zvoliť nový názov domény, jednoducho zadajte názov domény do poľa na ľavej strane.

Bluehost-zvoliť doménu

Ak potrebujete pomoc pri výbere názvu domény, prečítajte si náš príspevok o výbere najlepšieho názvu domény. Po výbere názvu domény kliknite na modrú Ďalšie gombík.

Ak nechcete teraz zvoliť názov domény, môžete kliknúť na ikonu Vyberte Neskôr! na spodku obrazovky, aby ste tento krok v súčasnosti preskočili.

Krok 3: Pridajte informácie o účte

Ďalej budete musieť vyplniť informácie o svojom účte. Patria sem vaše meno, e-mailová adresa, adresa ulice, telefónne číslo atď.

Bluehost-account-informačné

Máte tiež možnosť použiť jednotné prihlásenie Google, aby ste ešte viac uľahčili vytváranie svojho účtu.

Krok 4: Vyberte si možnosti balíka webhostingu

Po vyplnení informácií o svojom účte prejdite nadol na ikonu Informácie o balíku oddiel. Tu si vyberiete možnosti balíka webhostingu.

Ako sme už spomenuli, 36-mesačný plán s Bluehost je to, čo vám poskytne najviac úspor Plán účtu, z rozbaľovacieho zoznamu vyberte možnosť ceny za 36 mesiacov.

Bluehost-package-informačné

V sekcii nižšie si môžete vybrať, či chcete pridať spolu s 36 mesačným plánom webhostingu nejaké doplnky.

Bluehost-Package-extras

Aby ste si udržali čo najnižšiu cenu, odporúčame vám, aby ste si nevybrali žiadny z doplnkov balíka. Ak sa rozhodnete, že si budete chcieť neskôr pridať nejaké doplnky, môžete sa kedykoľvek vrátiť.

Nakoniec vyplňte svoje informácie o platbe (kreditnú kartu alebo PayPal), začiarknite políčko, aby ste súhlasili so zmluvnými podmienkami a zásadami zrušenia a stlačte zelené tlačidlo Predložiť gombík.

To je všetko! Teraz máte dostupný webhosting s Bluehostom.

Ďalšie možnosti plánu Bluehost

Okrem najlacnejšej možnosti, ktorá je základným plánom za 2,75 USD mesačne, ponúka Bluehost množstvo ďalších zdieľaných webhostingových plánov pre rastúce webové stránky a podniky..

Základný plán je vhodný pre začiatočníkov, pretože obsahuje všetko, čo potrebujete na spustenie webovej stránky. Základný plán je pre 1 web, 50 GB úložného priestoru SSD, nemeranú šírku pásma, certifikát SSL zadarmo, 1 bezplatnú doménu, 5 parkovaných domén, 25 subdomén a štandardný výkon.

Bluehost-other-cien-plány

Ak chcete hostiť neobmedzený počet webových stránok, neobmedzený ukladací priestor SSD a neobmedzený počet domén, parkovaných domén a sub domén, môžete upgradovať na plán Plus iba za 4,95 dolárov mesačne alebo sledovať kódy kupónov Bluehost po celý rok..

Plán Choice Plus za 5,45 dolárov mesačne vám poskytne všetko, čo je súčasťou plánu Plus, ako aj ochranu súkromia a zálohy stránok. Najvyšší zdieľaný plán hostenia Pro, ktorý stojí 13,95 dolárov mesačne, poskytuje pokročilé funkcie, ako je vysoký výkon, 2 experti na spam, ochrana súkromia domény, zálohovanie stránok a vyhradená adresa IP..

Bluehost tiež ponúka plány VPS Hosting a Dedicated Hosting, ako je uvedené nižšie:

VPS:

Bluehost-VPS hosting

Oddaný:

Bluehost určeného-hosting

Viac informácií o rozdieloch medzi zdieľaným, VPS a vyhradeným hostingom nájdete v našom článku Čo je to Web Hosting? (Zdieľané verzus VPS vs. Určené)

Môžete sa tiež zaregistrovať pre ktorýkoľvek z týchto plánov Bluehost bez rizika so zárukou vrátenia peňazí. Získate tak možnosť vyskúšať si ich službu a ak zistíte, že pre vás nie je to správne do 30 dní od registrácie, dostanete vrátenie platby..

Výhody výberu Bluehost

Už sme vám ukázali, že Bluehost je super cenovo dostupný poskytovateľ webhostingu, ktorý je skvelý pre začiatočníkov – dokonca aj bez mesačného plánu Bluehost, ale možno by vás zaujímalo, aké ďalšie výhody ponúkajú. V tomto článku sme sa zmienili o niekoľkých, ale znova sa pozrime na vlastnosti a výhody Bluehost:

 • 30 dňová záruka vrátenia peňazí
 • Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • 1-Click Inštalácia WordPress, užívateľsky prívetivé rozhranie
 • Zadarmo doménové meno a certifikát SSL
 • Neobmedzené ukladanie na disk
 • Zadarmo Tvorca stránok Drag and Drop
 • 3 Rôzne riešenia Webmail a podpora bezpečného e-mailu POP3 / POP3
 • cPanel Ovládací panel účtu pre správu vašich stránok
 • Bezplatné skripty webových stránok (podpora blogu, zoznamy adries, galérie obrázkov a ďalšie)
 • Funkcie elektronického obchodu (nákupné vozíky, bezplatne vygenerovaný certifikát, adresáre chránené heslom a ďalšie)
 • A oveľa viac

Viac informácií nájdete v našej úplnej kontrole spoločnosti Bluehost.

Je ľahké vidieť, že aj bez mesačného plánu Bluehost si môžete ľahko dovoliť hostiť svoje webové stránky s Bluehost. Nielen, že sú cenovo dostupné, ale získate veľkú ranu za svoje peniaze so všetkými štandardnými funkciami, ktoré poskytujú.

Začíname s Bluehostom dnes »

Dúfame, že sa vám tento článok páčil, a že vám poskytol všetky informácie o cenách Bluehost, ktoré potrebujete vedieť. Ak sa vám tento príspevok páčil, pozrite si náš ďalší príspevok k Top 10 webhostingovým spoločnostiam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map