Porovnať 23 najlepších tém WordPress reštaurácií (2020)

Najlepšie WordPress reštauračné témy


Hľadáte pre svoju webovú stránku reštaurácie najlepšie témy WordPress?

Webová stránka reštaurácie zvyčajne obsahuje menu, obrázky a ďalšie dôležité funkcie, ktoré lákajú hladných zákazníkov. Vytvorenie profesionálnej webovej stránky pre vašu reštauráciu sa však začína výberom atraktívnej funkčnej témy.

V tomto článku sa podelíme o náš osobný zoznam najlepších tém v reštaurácii WordPress, ktoré sú momentálne na trhu.

1. Foodica

Foodica

Foodica je téma WordPress pre reštaurácie, webové stránky s receptami, blogerov s potravinami a časopisy. Má niekoľko farebných schém, index receptov na publikovanie lákavých receptov a reklamný priestor na zarábanie peňazí z vášho webu. Foodica podporuje WooCommerce a má posúvač obrázkov, ktorý zobrazuje fotografie potravín z úst.

2. Belise

Belis

Belise je viacúčelová téma reštaurácie WordPress. Je dodávaný s demo inštalátorom na spustenie webovej stránky vašej reštaurácie. Belise je optimalizovaný pre SEO a rýchlosť. Je dodávaný s vlastným zázemím, mega ponukami a výkonným živým prispôsobiteľom. Má WooCommerce integráciu na predaj potravín online. Téma je pripravená na preklad, takže si môžete vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku.

3. Divi téma

divi

Divi ponúka vkusnú tému pre spustenie webovej stránky reštaurácie. Divi prichádza s balíkom Divi Restaurant Layout Pack pre reštaurácie, webové stránky s receptami a blogerov s potravinami.

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder pracuje s akoukoľvek témou a je najlepší pre používateľov, ktorí ho chcú používať spolu s inými témami. S Divi môžete vytvoriť krásne vyzerajúcu reštauračnú webovú stránku za pár kliknutí pomocou Builderu Divi pre WordPress.

4. Káva Hestia

Hestia káva

Hestia Coffee je šablóna používaná témou Hestia Pro pre WordPress. Je to perfektný motív pre vaše webové stránky reštaurácie. So všetkými funkciami Hestia Pro môžete ľahko vytvoriť viacúčelový web alebo blog o káve. Má posúvanie paralaxy, elegantné sekcie domovskej stránky, podporu elektronického obchodu a ďalšie.

5. Cafe Pro

Cafe Pro

Cafe Pro je téma WordPress Genesis. Môže sa použiť na vytvorenie krásnej a modernej webovej stránky kaviarne. Táto téma je ideálna pre plnohodnotnú reštauráciu alebo blog s potravinami. Má dizajn paralaxy, widgety domovskej stránky, systém ponúk, online rezerváciu, podporu polohy a ďalšie. Cafe Pro prichádza s vlastnými šablónami stránok a možnosťami motívov na navrhovanie vstupných stránok.

VOĽNÝ PRÍSTUP: Cafe Pro + 35 ďalších motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress vrátane kaviarne Cafe Pro, ZDARMA?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

6. Downtown

centrum

Downtown je téma WordPress reštaurácie vytvorená špeciálne na vytváranie krásnych webových stránok v reštauráciách, blogov o jedle a online časopisov o receptoch. Je to šikovná voľba pre kuchárov zdieľať svoje recepty v profesionálnom, modernom štýle. Má vlastné logo, ikony sociálnych zdieľaní, widgety a Mapy Google na zobrazenie vašej polohy. V centre mesta je úžasný posuvník domovskej stránky, ktorý zobrazuje fotografie vašich potravín.

7. Reštaurácia a kaviareň

Reštaurácia a kaviareň

Ak začínate s reštauráciou a hľadáte cenovo dostupnú tému WordPress, choďte do reštaurácie a kaviarne. Ide o bezplatnú tému reštaurácie WordPress so základnými funkciami, pomocou ktorej môžete vytvoriť krásne webové stránky o jedle alebo pekárni. Je dodávaný s časťou ponuky reštaurácie, časťou referencie, online rezervačným systémom a posúvačom obrázkov. Túto tému môžete použiť na vytvorenie internetového obchodu s potravinami.

8. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro je moderná téma WordPress pre webové stránky reštaurácií. Je postavený na rámci témy Genesis, vďaka čomu je silnou témou. Umožňuje vám zobrazovať obrázky a odporúčané príspevky na domovskej stránke. Ambiance Pro má prispôsobiteľné hlavičky, widgety, možnosti tém a šablóny stránok.

9. Delicio

deliacimi

Delicio je štýlová téma WordPress na vytvorenie reštaurácie, kaviarne alebo webových stránok pekárne. Má drag and drop tvorca stránky, posuvný postranný panel, uvítaciu správu, ponuku potravín, podporu Máp Google a responzívny dizajn. Spoločnosť Delicio má podporu WooCommerce na predaj online. Má tímovú sekciu, ktorá zobrazuje fotografie personálu a šéfkuchárov vašej reštaurácie.

10. Karbón

Carbone

Karbón je elegantný motív reštaurácie a kaviarne WordPress. Je vybavený systémom správy ponúk, online rezervačným formulárom, podporou tvorcov stránok a prispôsobiteľom živých tém. Karbón je plne optimalizovaný pre výkon SEO a rýchlosť. Je pripravený na preklad a dá sa použiť na vytvorenie viacjazyčného blogu alebo webovej stránky reštaurácie.

11. Restaurante

Restaurante

Restaurante je bezplatná téma WordPress pre vašu reštauráciu, gril, gril, rýchle občerstvenie, pizzerie alebo inú webovú stránku súvisiacu s potravinami. Má prispôsobiteľné pozadie, hlavičku a ponuku. Restaurante podporuje otvorené grafy a Twitter karty na získanie popularity na sociálnych sieťach. Má šablóny s viacerými stĺpcami aj s plnou šírkou.

12. Igloo

iglu

Igloo je jedinečný a silný motív reštaurácie WordPress. Umožní vám profesionálne uverejňovať fotografie potravín prostredníctvom vstavanej galérie obrázkov. Má úžasný systém správy menu, ktorý zobrazuje ceny predjedál, hlavných jedál a zákuskov. Igloo má viac farebných schém a 4 typy obsahu. Má vlastné widgety a je optimalizovaný pre rýchlosť.

13. Laurent

laurent

Laurent je elegantná téma reštaurácie od Qode Interactive. Téma je esteticky tak príťažlivá, že vám pomôže previesť vaše okenné shpppery na kupujúcich. Je to luxusný motív so súčasnými rozloženiami, jazdcami a galériami, ktoré vám pomôžu vyniknúť z davu. Je ideálne navrhnutý pre bary, reštaurácie, reštaurácie, blogerov s potravinami a niekoľko ďalších.

14. Ročné obdobia

seasons

Seasons je profesionálna reštaurácia WordPress. Zahŕňa viaceré rozloženia kaviarne, baru, reštaurácie alebo iných webových stránok založených na jedle. Rovnako ako všetky témy v reštaurácii má aj menu jedál a umožňuje online rezervácie. Je dodávaný s jedinečnou prezentáciou, ktorú je možné použiť na zobrazenie udalostí, potravín, ponúk a ďalších položiek. Seasons podporuje šablónu blogu pre blogerov s potravinami.

15. Listee

Listee

Listee je obchodný adresár a téma záznamu pre WordPress. Ak chcete vytvoriť zoznam miestnych reštaurácií, potom Listee je vynikajúcou voľbou. Má responzívne rozloženie, flexibilný vyhľadávací systém, zoznamy front-end a prispôsobiteľné témy. Súčasťou nástroja na vytváranie a ukladanie stránok je vytváranie vstupných stránok a obchodných adresárov.

16. Petit

petit

Petit je téma receptov potravín pre webové stránky WordPress. Na domovskej stránke nájdete odporúčanú oblasť a posúvač karuselu, ktorý uverejňuje recepty. Má systém hodnotenia, ktorý vašim používateľom umožňuje hodnotiť recepty a požadovať viac kuchyne. Petit obsahuje vlastné widgety, krátke kódy receptov, panel možností tém a miniaplikáciu Instagram. Pomocou funkcie vlastných príspevkov môžete ľahko oddeliť príspevok na recepty a zobraziť ho na domovskej stránke.

17. Mise En Place

Mise En Place

Mise En Place je téma WordPress pre kuchárov a reštaurácie. Podporuje vlastné logá, písma Google, neobmedzené farby a živý nástroj na úpravu štýlu vašich webových stránok. Má nástroj na tvorbu stránok na presúvanie funkcií a obsahu. Do ponuky je možné pridať miniatúry a môžete ju zobraziť na bočnom paneli pomocou miniaplikácie. Mise En Place má integráciu WooCommerce.

18. Lzrestaurant

Lzrestaurant

Lzrestaurant je ďalší bezplatný motív reštaurácie WordPress. Je určený pre kritikov potravín a blogerov, aby písali o kaviarňach, reštauráciách, baroch a potravinárskych podnikoch. Môže sa tiež použiť na predaj recenzií potravín. Časť referencie vám umožňuje zhromažďovať spätnú väzbu od používateľov o kritikoch. Lzrestaurant má integráciu sociálnych médií, dizajn priateľský k SEO a ľahké rozloženie.

19. Quna

Quna

Quna je minimálna téma WordPress pre webové stránky reštaurácií a kaviarní. Má post archívnu stránku na uloženie vašich blogov o potravinách a receptov pre používateľov. Je dodávaný s podporou sociálnych médií a môžete zobraziť fotografie potravín z informačného kanála Instagram. Umožňuje importovať ukážkové údaje a meniť obsah. Vďaka téme Quna môžete spustiť webovú stránku reštaurácie a rýchlo zarobiť peniaze.

20. Umami

umami

Umami je téma modernej reštaurácie pre WordPress. Má podporu WooCommerce na vytvorenie internetového obchodu a na predaj potravín. Dodáva sa s celoobrazovkovou prezentáciou na pozadí, aby sa zobrazili fotografie potravín. Navigačná ponuka je na bočnom paneli s hodinami prevádzky, adresami a sociálnymi ikonami reštaurácie. Umami má výkonný systém na zobrazovanie ponuky vašej reštaurácie na vašich stránkach, oblastiach miniaplikácií a príspevkoch.

21. Východ mesiaca

Moonrise

Moonrise je téma WordPress pre reštaurácie, kaviarne, bary, udalosti a konferencie a taverny. Má niekoľko šablón vrátane jednostránkovej šablóny, šablóny blogu, šablón vnútorných stránok a ďalších. Mesiac má dlhú domovskú stránku s až 7 sekciami, ktoré zobrazujú vaše jedlo, služby, prezentáciu, kontaktné údaje, widgety a obsah. Ponúka jednoduché prispôsobenie na pridanie loga, zmenu písma, vytvorenie galérií obrázkov a správu farieb motívov.

22. Soľ a korenie

Soľ a korenie

Salt and Pepper je téma receptov WordPress, ktorá sa používa na zdieľanie lákavých receptov a tipov na varenie s vašimi používateľmi. Obsahuje všetky štandardné webové stránky vrátane kontaktov, blogu a ďalších. Téma sa dodáva s rozložením drag and drop na jednoduché pridanie funkcií a obsahu na váš web. Má podporu WPML na vytvorenie webu alebo blogu pripraveného na preklad.

23. Rosa 2

rosa

Rosa 2 je krásna téma WordPress reštaurácie. Je dodávaný s viacerými blokmi Hero a posúvaním paralaxy. Téma ponúka vstavané animačné efekty pri načítaní stránky. Poskytuje úplnú kontrolu farieb a písiem. S vlastnými blokmi je jednoduchšie vytvoriť si jedlo, pridať pútavý obsah a ďalšie. Rosa 2 sa ľahko nastavuje a umožňuje vám vytvoriť úžasnú webovú stránku reštaurácie.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie motívy reštaurácie WordPress. Môžete tiež vyskúšať naše zoznamy najlepších tém nehnuteľností WordPress a lacných prémiových tém WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map