POROVNAL 7 najlepších VPN služieb pre používateľov WordPress (2020)

Najlepšie služby VPN pre používateľov WordPress


Hľadáte najlepšie VPN služby? VPN (Virtual Private Networks) sú medzi používateľmi obľúbené z dôvodu ochrany osobných údajov a bežných bezpečnostných problémov. Sieť VPN chráni osobné údaje a osobné údaje používateľov.

V tomto článku budeme zdieľať naše najlepšie vybrané služby VPN pre používateľov WordPress.

Čo je to VPN?

Virtuálne súkromné ​​siete (VPN) pomáhajú používateľom chrániť svoje informácie o prehliadaní vytváraním vrstvy medzi verejnými a súkromnými sieťami. Chráni vašu identitu a robí z vás anonymných na internete.

Prečo však potrebujete VPN?

Keď prehliadate internet z verejných miest a používate všeobecnú sieť Wi-Fi, hackeri majú prístup k svojim heslám, informáciám o prehliadaní, osobným údajom, údajom o kreditných kartách, e-mailovým účtom atď. Tieto informácie môžu byť zneužité a zadáte svet problémov.

Okrem toho môžu hackeri nainštalovať škodlivý softvér na váš blog WordPress, získať prístup k vašim sociálnym kanálom a ďalším, čo môže byť pre bežného používateľa veľmi nepríjemné. Nočné mory vám môžu priniesť nielen verejné WiFi, ale aj akékoľvek internetové pripojenie.

VPN šifruje vaše informácie a umožňuje vám prístup na internet z viacerých IP adries. Pomáha vám tiež získať prístup k obmedzenému obsahu pre konkrétne krajiny na vašich obľúbených zábavných webových stránkach, ako je Netflix.

VPN môže chrániť vaše webové stránky WordPress a udržiavať ich pod silnými vrstvami zabezpečenia. Týmto spôsobom nespadnete do pascí nastavených hackermi. Odporúčame tiež SSL pre vaše stránky WordPress. Kombinácia SSL a VPN môže byť dobrou investíciou do zabezpečenia vášho webu WordPress.

Ako začať s VPN

VPN vytvára súkromnú sieť pre svojich používateľov. Pridáva viac vrstiev na šifrovanie údajov, ktoré odosielate a prijímate na internete. Tieto vrstvy fungujú ako ochranná sila medzi odosielateľom a respondentom.

Všeobecne platí, že keď prehľadávate webovú adresu, požiadavka sa odošle na server a potom server odpovie späť s požadovaným obsahom. Ak používate sieť VPN, žiadosť vygenerovaná prehliadačom sa najskôr odošle na server VPN, ktorý šifruje informácie o používateľovi, a potom ju odošle pôvodnému serveru. Podobne, keď server odpovie na požiadavku, odpoveď prejde na server VPN a potom dosiahne prehliadač.

Sieť VPN skrýva vašu totožnosť a zabezpečuje vaše osobné informácie pred hackermi. Nielen hackeri, ale aj vládni špióni, váš poskytovateľ internetových služieb (ISP) a každý, kto chce získať prístup k vašim osobným údajom, nenájde nič.

Výber najlepšej služby VPN

Nájdete tu veľa spoločností VPN ponúkajúcich rôzne služby. Účelom použitia VPN je zabezpečiť vaše informácie a zachovať súkromie. Okrem toho potrebujete službu, ktorá sa ľahko používa a je flexibilná z hľadiska funkcií.

Tu sú kľúčové body, ktoré budete musieť hľadať vo vybranej službe VPN:

Flexibilita a nastavenie: Prvou vecou, ​​ktorú musíte v každej službe VPN hľadať, je flexibilita, jednoduché používanie a proces nastavenia. Budete potrebovať službu VPN, ktorá funguje skvele na stolných a mobilných zariadeniach. Mal by tiež meniť servery, prepínať adresy IP a okamžite sa pripájať.

Výkon a šírka pásma: Musíte sa uistiť, že služba VPN, ktorú používate, nebude mať vplyv na výkon vášho zariadenia. Vyberte poskytovateľa služieb, ktorý ponúka výkonnú infraštruktúru a neobmedzenú šírku pásma na rýchle pripojenie. Čím rýchlejšie je pripojenie, tým lepšie bude fungovať. Uprednostniť by sa mala aj služba VPN, ktorá automaticky prepína vaše pripojenie z pomalých na rýchle servery.

Destinácie a servery: Poskytovatelia VPN majú servery v mnohých krajinách, ktoré ponúkajú svojim užívateľom viac IP adries. Mali by ste si vybrať službu, ktorá má viac serverov a umiestnení na svete.

Ochrana osobných údajov: Pri výbere služby VPN je najdôležitejšie zvážiť ochranu osobných údajov a ich bezpečnosť. Na zabezpečenie vašich informácií vám odporúčame použiť službu VPN, ktorá neukladá vaše denníky aktivít a vytvára viac vrstiev šifrovania.

Pozrime sa teda na najlepšie služby VPN na svete a vyberte tú, ktorá vám vyhovuje.

1. IPVanish

IPVanish

IPVanish je jednou z najlepších spoločností na svete VPN. Je to ľahko použiteľná služba VPN a dobre funguje so všetkými obľúbenými zariadeniami, operačnými systémami a prehliadačmi. Majú úžasné funkcie pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov.

IPVanish má aplikácie pre všetky mobilné platformy vrátane iOS, Android a Windows. Ponúkajú ľahko pripojiteľné zariadenie na svojom stolnom a mobilnom softvéri.

Rozhranie je veľmi jednoduché a ponúka vynikajúcu funkčnosť pre všetkých používateľov. Umožní vám prístup k jednému účtu až na 5 zariadeniach súčasne.

IPVanish má veľkú sieť serverov po celom svete. Vďaka svojim 1 000+ VPN serverom a 40 000+ zdieľaným IP vo viac ako 60 krajinách získate najrýchlejšiu službu VPN z akéhokoľvek regiónu alebo krajiny. Pridajú tiež návrhy na výber serverov s najrýchlejším výkonom.

Pre väčšinu používateľov je najväčším problémom rýchlosť. IPVanish uspokojuje zákazníkov svojou výkonnou sieťou, veľkou rezervou pásma a úžasnou serverovou infraštruktúrou, aby poskytovala najrýchlejšiu rýchlosť služieb VPN.

Dodržiavajú najvyšší štandard pre šifrovanie všetkých spojení s 256-bitovou technológiou AES. IPVanish ponúka neobmedzené P2P (peer-to-peer) pripojenie bez obmedzenia šírky pásma pre torrent užívateľov. Majú politiku nulového denníka, takže vaše dáta sa s nimi nikdy neukladajú.

Cena: Ich hodnota plán začína od 6,49 dolárov mesačne, čo sa účtuje ročne. Pre používateľov IsItWP ponúkajú exkluzívny kupón IPVanish, ktorý vám poskytuje zľavu 20%.

2. NordVPN

NordVPN

NordVPN je pokročilá služba VPN so 4800 servermi vo viac ako 62 krajinách a je k dispozícii na všetkých kontinentoch sveta..

Ponúkajú aplikácie a softvér pre stolné počítače pre takmer všetky vaše zariadenia, čo znamená, že sa môžete pripojiť k službe VPN odkiaľkoľvek pomocou služby NordVPN. Svoj účet môžete naraz používať až na 6 zariadeniach a pre všetky pripojenia používať rôzne servery a umiestnenia.

NordVPN dodržiava najlepší štandard šifrovania pomocou technológie dvojvrstvovej technológie. Vďaka výkonnému šifrovaniu na vrstve sú bezpečnejšie na verejných miestach WiFi.

Môžete si vychutnať pripojenie P2P bez obmedzenia šírky pásma alebo sťahovania, takže pri používaní torrentov cítite slobodu. Zásady nulového záznamu tiež zabezpečujú úplné súkromie pri používaní internetu. NordVPN obsahuje vypínač zabíjania, ktorý zastaví službu VPN, keď sa pripojenie vypne, takže vaše dáta zostanú v bezpečí.

Cena: Ich populárny plán začína od 6,99 dolárov mesačne, čo sa účtuje ročne.

3. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN je ďalšia špičková služba VPN dostupná vo viac ako 148 mestách 94 krajín. Dodržiavajú najvyššie štandardy odvetvia VPN, ktoré šifrujú prenosy údajov a poskytujú úžasnú bezpečnostnú infraštruktúru.

Z dôvodu ľahkého používania ponúkajú aplikácie, ktoré fungujú skvele na všetkých počítačoch, mobilných zariadeniach a ďalších zariadeniach. ExpressVPN umožňuje okamžité prepínanie servera jedným kliknutím a možnosť zmeny IP.

Na jednom účte VPN ponúka až 3 používateľov. Ostatné služby VPN uvedené v tejto príručke však môžu ponúknuť viac spojení na jednom účte.

Medzi ďalšie funkcie patria služby zdieľania súborov, P2P spojenia s neobmedzenou šírkou pásma a veľkou rýchlosťou, politika nulového protokolovania pre vaše internetové aktivity a ďalšie.

Cena: Ich najobľúbenejší plán začína od 8,32 dolárov mesačne, čo sa účtuje ročne.

4. StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN je populárna služba VPN s viac ako 650 servermi v 46 mestách a 26 krajinách. Majú viac ako 12 000 spokojných zákazníkov s recenziami na viacerých sociálnych platformách.

Medzi ich služby patrí šifrovanie najvyššej úrovne, ktoré zodpovedá priemyselným štandardom a neobmedzená šírka pásma pre všetkých používateľov. Podporujú tiež službu StrongDNS, ktorá poskytuje ďalšiu vrstvu zabezpečenia. StrongVPN vám umožňuje spoločne používať StrongDNS a ich šifrovacie služby. Môžete však tiež použiť iba StrongDNS a vaše dáta tak zvýšia súkromie a bezpečnosť.

Ide o ľahko použiteľnú službu VPN s rýchlou inštaláciou. StrongVPN podporuje takmer všetky populárne operačné systémy, prehliadače a zariadenia. S jedným účtom sa môžete pripojiť k ľubovoľnému počtu zariadení. Nepridávajú limit šírky pásma ani počet pripojení.

Cena: Ich populárny plán je 5,83 dolárov / mesiac, ktorý sa účtuje ročne.

5. VyprVPN

VyprVPN

VyprVPN je robustný poskytovateľ služieb VPN na trhu. Používajú najlepšie šifrovanie AES-256 v tomto odvetví, ktoré ich privádza na zoznam najlepších služieb VPN.

VyprVPN s viac ako 70 miestami, viac ako 700 servermi a 200 000 IP má širokú škálu služieb, vďaka ktorým môžu používatelia obísť cenzúru. Medzi ich hlavné služby patrí klient na viacerých platformách, technológia Chameleon, VyprDNS (výkonná služba DNS), protokol nulovej hodnoty aktivity používateľa, podpora 24/7 a pripojenie jedným kliknutím.

Podobne ako iné služby VPN majú aj P2P pripojenia bez obmedzení šírky pásma. Na jeden účet VyprVPN môžete pripojiť až 3 zariadenia. VyprVPN vám poskytuje 3-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu na testovanie služby pred jej zakúpením.

Cena: Ich cenový plán začína od 5 USD mesačne a bude sa účtovať ročne.

6. Prekrytie

prehrávať

OverPlay je vynikajúca služba VPN, ktorá zabezpečuje vaše osobné informácie a prehliadanie internetu. Rovnako ako mnoho iných poskytovateľov VPN, prichádzajú s najvyššími štandardmi šifrovania a politiky nulového záznamu, vďaka ktorým je pre vás internet bezpečný.

Sú umiestnené na 70+ miestach vo viac ako 50 krajinách. Ich široká sieť sa rozšírila na viac ako 650 serverov na svete. OverPlay ponúka okamžité a neobmedzené prepínanie serverov, čo znamená, že môžete ľahko prepínať z nižších rýchlostí na najrýchlejšie servery. Navrhujú tiež najrýchlejšie fungujúce servery na rýchle pripojenie.

OverPlay ponúka 2 služby. Buď si môžete zvoliť ich službu SmartDNS, ktorá funguje bez šifrovania, alebo si vyberte službu SmartDNS s VPN. Aj keď SmartDNS (bez šifrovania) stačí na obídenie cenzúry, ich služba VPN má ďalšie funkcie, ktoré vám poskytnú skvelý a bezpečný zážitok.

Prichádzajú s P2P pripojeniami pre používateľov torrentu bez obmedzenia šírky pásma alebo sťahovania. OverPlay funguje skvele na všetkých zariadeniach, operačných systémoch a prehľadávačoch.

Cena: Ich hodnota plán začína od 8,33 dolárov mesačne. Zahŕňa služby SmartDNS a VPN a účtuje sa ročne.

7. Vyrovnávacia sieť VPN

Vyrovnávacia sieť VPN

Buffered VPN je ďalšia populárna služba VPN dostupná vo viac ako 45 krajinách. Prichádzajú s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, čo znamená, že si môžete vyskúšať službu na mesiac, aby ste sa s funkciami mohli pred nákupom pohodlne spojiť.

Ponúkajú aplikácie pre Windows, Mac, Linux a ďalšie populárne operačné systémy. Medzi vlastnosti patrí ochrana proti úniku DNS, štandardné 256-bitové šifrovanie, P2P pre používateľov torrentu bez obmedzenia sťahovania alebo šírky pásma a politika nulových protokolov pre bezpečné prehliadanie..

Podporujú režim zisťovania portov, ktorý vás pripojí k akejkoľvek verejnej sieti Wi-Fi bez hesla. Jeden účet s vyrovnávacou sieťou VPN je možné použiť až na 5 zariadeniach.

Cena: Ich špeciálny plán začína na 7,62 $ / mesiac a prichádza s 1-mesačnou bezplatnou skúšobnou verziou. Suma sa fakturuje ročne.

To je všetko. Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie služby VPN, takže sa môžete pokúsiť zabezpečiť vaše používanie internetu. Môžete tiež navštíviť náš odborný výber najlepších bezpečnostných doplnkov WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map