Porovnanie 10 najlepších softvérov CRM pre malé podniky (2020)

najlepší crm softvér pre podnikanie


Hľadáte najlepší CRM softvér pre svoje podnikanie? Softvér CRM, ktorý predstavuje riadenie vzťahov so zákazníkmi, je softvérové ​​riešenie typu všetko v jednom, ktoré vám umožňuje ľahko spravovať vyhliadky, potenciály a zákazníkov vašej firmy..

Môžete ukladať všetky svoje vyhliadky, potenciálnych zákazníkov a kontaktné informácie zákazníkov, pridávať poznámky, uskutočňovať hovory, odosielať e-maily, plánovať schôdzky, spravovať svoje potrubia, vytvárať prehľady a oveľa viac – všetko bez toho, aby ste museli opustiť softvér CRM. So zavedeným CRM systémom sú šance na chybné chyby kompenzované. Toto vylučuje použitie tabuliek a manuálnych úloh.

Tam je veľa vynikajúcich CRM softvér, rovnako ako veľa CRM softvéru, ktorý nemá funkcie, ktoré potrebujete pre správu obchodných kontaktov. Ako teda viete, ktorý softvér CRM je pre vaše podnikanie najlepší??

V tomto článku porovnáme najlepší a najpopulárnejší softvér CRM pre firmy, aby ste našli ten, ktorý vám vyhovuje.

Začnime.

Čo je najlepší softvér CRM

 1. HubSpot – najlepší CRM softvér pre začiatočníkov
 2. Neustály kontakt – najlepší CRM pre e-mailový marketing
 3. PipeDrive – lacný predajný CRM
 4. GreenRope – CRM CRM typu všetko v jednom
 5. Zoho – najlepší CRM softvér pre malé a stredné podniky a podniky
 6. Freshsales – CRM pre malé podniky
 7. Odkvapkávanie – najlepší eCommerce CRM
 8. SalesForce – najlepší predajný CRM
 9. Streak – CRM zadarmo vo vašej doručenej pošte
 10. Agilný CRM – ďalší predajný CRM

1. HubSpot – najlepší CRM softvér pre začiatočníkov

HubSpot-CRM-best-CRM-software

 • stanovenie ceny: Zadarmo
 • Podporované zariadenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepšie pre: Začiatočníci & Malé podniky
 • webové stránky: HubSpot.com

Pravdepodobne jedným z najpopulárnejších softvérov CRM je HubSpot. HubSpot CRM je jednoduchý a ľahko použiteľný softvér CRM, ktorý je ideálny pre začiatočníkov, soloprénov a startupov. Webové CRM pre malé podniky vám umožňuje ľahko spravovať svoje kontakty a nedávne aktivity v kontaktoch.

S HubSpotom môžete organizovať svoje kontakty a pomocou prehľadného palubného panela získať prehľad o celej svojej predajnej ceste. Svoje kontakty môžete ľahko zoradiť podľa vyhraných a stratených obchodov, naplánovaných stretnutí, konkrétnych časových období a ďalších. Môžete si dokonca vytvoriť vlastné prispôsobené filtre, aby ste kontakty zoradili presne podľa svojich potrieb.

Mechanizmus filtrovania v aplikácii HubSpot CRM vám umožňuje pomerne ľahko spájať a spájať kontakty. A to sa hodí pri riešení rozsiahlych databáz potenciálov.

HubSpot-CRM-dashboard

HubSpot CRM je tiež dodávaný s množstvom funkcií hneď po vybalení z krabice. Okrem správy kontaktov ponúka HubSpot CRM plánovanie e-mailov, úlohy, ponuky, predaj lístkov, tímový e-mail, live chat a ďalšie. Môžete tiež prepojiť HubSpot s Gmailom alebo Outlookom, aby ste mohli automaticky zaznamenávať každú aktivitu. To znamená, že HubSpot CRM dokáže zachytiť každý e-mail tak, ako sa stane.

HubSpot je 100% bezplatný softvér na správu zákazníkov bez časového obmedzenia, čo je skvelé pre malé podniky, ktoré sa snažia udržať rozpočet. Tento nástroj CRM je bezplatný, aj keď máte neobmedzeného počtu používateľov a môžete uložiť až 1 milión kontaktov a spoločností.

Ak však chcete pokročilejšie funkcie CRM, ako je napríklad telefonovanie, stretnutia, upozornenia na sledovanie e-mailov, kontaktná aktivita a konverzačné roboty, budete musieť upgradovať na jeden z platených programov HubSpot od 50 dolárov mesačne. HubSpot CRM sa ľahko integruje do väčšiny populárnych služieb, ako je neustály kontakt, ActiveCampaign, Gmail, RingCentral a ďalšie.

Jediným problémom Hubspotu je to, že s rastúcou spoločnosťou sa možno budete chcieť postupne odhlásiť z dôvodu obmedzených funkcií pre väčšie organizácie. Ďalšou nevýhodou Hubspotu je, že technická podpora, ktorú ponúkajú, je platená. Tento softvér na správu potenciálnych zákazníkov má však jednu z najlepších služieb podpory zákazníkov. Okrem mnohých jeho platených funkcií sú k dispozícii kdekoľvek bez platenia centu. A mnoho z nich nie je tak pokročilých, ako ponúkajú niektorí z jej konkurentov.

Začíname s HubSpot CRM dnes »

2. Neustály kontakt – najlepší CRM pre e-mailový marketing

konštantný kontaktný-crm

 • stanovenie ceny: 20 až 335 dolárov mesačne
 • Podporované zariadenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepšie pre: Akákoľvek veľkosť
 • webové stránky: ConstantContact.com

Je možné, že službu Constant Contact poznáte ako e-mailovú marketingovú službu, ale tento softvér možno použiť aj ako CRM. Vďaka službe Constant Contact teda nielen môžete ľahko posielať svojim odberateľom skvelé e-mailové kampane, ale tiež môžete spravovať všetky svoje kontakty..

konštantný kontakt kontakt-management

So stálym kontaktom môžete ľahko nahrať svoje súčasné zoznamy kontaktov a pomocou značiek ich kategorizovať. Môžete napríklad vytvoriť kategórie zoznamov adries pre kontakty, ktoré sú „VIP zákazníci“, „vedie“ alebo „Sledovateľ Twitteru“. Ponúkajú tiež nástroje na segmentáciu, čistenie zoznamov, nástroje na vytváranie zoznamov e-mailov a ďalšie. Konštantný kontakt sa navyše hladko integruje s mnohými ďalšími obľúbenými softvérmi CRM.

Konštantný kontakt ponúka množstvo rôznych cenových plánov v závislosti od toho, koľko predplatiteľov e-mailových služieb máte, a od ktorých funkcií chcete získať prístup. Tieto plány sa pohybujú od 20 $ / mesiac do 335 $ / mesiac a môžete začať s bezplatnou skúšobnou verziou.

Neustály kontakt je skvelým zdrojom pre podnikateľov. Má však aj svoje vlastné obmedzenia. Napríklad, ak potrebujete pokročilú automatizáciu, nemusí to byť vaša najlepšia voľba. Neumožňuje vám identifikovať duplicitné osoby, takže ak ich chcete vymazať, musíte ich manuálne skontrolovať. Okrem toho, ak chcete do svojich e-mailov vložiť videá, môže to byť iba odkaz na YouTube. Nepodporuje žiadne iné odkazy na video.

Začíname s neustálym kontaktom dnes »

3. PipeDrive – lacný predajný CRM

pipedrive-best-CRM-software

 • stanovenie ceny: 12,50 USD na používateľa a mesiac
 • Podporované zariadenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepšie pre: Malé a stredné podniky
 • webové stránky: Pipedrive.com

PipeDrive je softvér CRM navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť. Chcú zjednodušiť proces predaja, aby ste sa mohli sústrediť na akcie, ktoré vám prinesú viac predaja. Tento softvér CRM sa ľahko používa – stačí sa prihlásiť, vyplniť potrubie a začať predávať.

PipeDrive obsahuje funkcie, ako je riadenie potrubia s jasným vizuálnym rozhraním, e-mailová integrácia, činnosti a ciele, výkazníctvo predaja a prognóza predaja. Ponúkajú tiež mobilné aplikácie, takže máte prístup k svojmu CRM odkiaľkoľvek.

pipedrive-CRM-dashboard

V porovnaní s iným softvérom CRM v tomto zozname nie je PipeDrive taká funkčná. Napríklad neponúka žiadne oddelenie medzi zoznamami nových potenciálnych zákazníkov a kontaktov. Jeho jednoduchosť však uľahčuje identifikáciu sľubných vodcov a udržiavanie vzťahov.

PipeDrive ponúka 3 rôzne cenové plány: striebro, zlato a platinu. Strieborný plán je najlacnejším plánom vo výške 12,50 dolárov na používateľa mesačne, účtovaný ročne. Tento plán obsahuje základné funkcie, ako je zobrazenie kalendára pomocou drag and drop, ciele, inteligentný e-mail BBC, prispôsobiteľný informačný panel a podpora chatu a e-mailu. Ak chcete pokročilejšie funkcie, ako je automatizácia pracovných postupov, inteligentné kontaktné údaje a plánovač, budete musieť upgradovať na zlatý plán za 24,20 USD mesačne. Nakoniec vás program Platinum, ktorý obsahuje viac informačných panelov, tímov a správy o prognóze príjmov, stojí 49,17 USD mesačne..

PipeDrive však ponúka bezplatnú skúšobnú verziu, takže si pred vyskúšaním môžete vyskúšať CRM. Celkovo je to dobrá voľba. Ak ste začiatočník, pre vás môže byť jeho rozsiahly zoznam funkcií trochu ohromujúci. Problémy sa môžu vyskytnúť aj vtedy, keď sa pokúsite integrovať s programom Outlook. Ale je to len občasná vec, takže môžete mať šancu.

Začíname s PipeDrive dnes »

4. GreenRope – CRM CRM typu všetko-v-jednom

greenrope-crm

 • stanovenie ceny: 149 dolárov mesačne
 • Podporované zariadenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepšie pre: Malé a veľké podniky
 • webové stránky: Greenrope.com

GreenRope je kompletný softvér CRM, ktorý zahŕňa automatizáciu marketingu, predajné potrubia a služby zákazníkom. Tento softvér CRM vám umožňuje spravovať e-mailový marketing, sociálne médiá, predaj, udalosti a riadenie projektov cloudové CRM plošina. GreenRope zahŕňa aj automatizáciu marketingu, ktorá pomáha získať 6 až 10-krát väčšiu angažovanosť. To vám dokonca umožní vytvoriť sledovanie predaja, aby sa zabezpečil konzistentný tok zákaziek.

GreenRope je rozdelený do 3 hlavných častí: predaj, marketing a prevádzka. Medzi predajné funkcie patrí kompletný CRM, manažér pracovného toku, rezervačný kalendárový systém, nástroj na vyhodnocovanie potenciálnych klientov, prediktívna analýza a mnoho ďalšieho.

greenrope-CRM-dashboard

Vďaka ich marketingovému balíku získate prístup k funkciám, ako je softvér pre e-mailový marketing, mapovanie ciest zákazníkov, nástroj na tvorbu vstupných stránok, nástroj na sledovanie e-mailov a ďalšie. A konečne, ich operačný balík sa môže pochváliť funkciami, ako sú projekt, správa udalostí a kontaktov, systém predaja lístkov, live chat a ďalšie.

Keďže je GreenRope nabitý množstvom funkcií a schopností, vyskytuje sa mierna krivka učenia. Akonáhle nájdete svoju cestu okolo, tento CRM softvér zvládne všetky vaše obchodné potreby.

GreenRope má k dispozícii 7 cenových plánov, ktoré sa pohybujú od 149 $ / mesiac do 699 $ / mesiac. Cenový plán, ktorý vyberiete, závisí od počtu kontaktov. Napríklad najmenej nákladný plán je iba na 1 000 kontaktov a najdrahší plán na 50 000 kontaktov. S rastúcim podnikaním budete musieť svoj plán inovovať. Toto je najnákladnejší softvér CRM na zozname, ale platíte za riešenie all-in-one, nielen za CRM.

Pred zakúpením GreenRope by ste však mali vedieť, že zahŕňa učenie. Tento softvér nie je veľmi užívateľsky príjemný z hľadiska manipulácie s ním. Ponúka tiež oveľa viac ako len základné funkcie. Takže niekedy ani nebudete vedieť, že nejaká funkcia existuje.

Začíname s GreenRope dnes »

5. Zoho CRM – najlepší CRM softvér pre malé a stredné podniky a podniky

Zoho-crm bez

 • stanovenie ceny: 20 dolárov na používateľa mesačne
 • Podporované zariadenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepšie pre: Malé podniky a podniky
 • webové stránky: Zoho.com

Platforma Zoho CRM patrí medzi široko používané systémy v priemysle. Tento softvér na správu vzťahov so zákazníkmi na webe je ideálny pre malé a stredné podniky. Zoho CRM ponúka bodové hodnotenie, segmentáciu potenciálnych zákazníkov, upozornenie o predaji v reálnom čase, sociálne CRM, správy o predaji a mnoho ďalšieho.

Pomocou Zoho Social CRM môžete monitorovať spätnú väzbu od zákazníkov na sociálnych médiách, sledovať interakcie sociálnych médií zákazníka a ďalšie informácie. Sociálny nástroj CRM pomáha pri získavaní podrobných údajov o vašom publiku. Zoho sa ľahko integruje s G-Suite, Slack, MailChimp, Facebook, GetResponse a ďalšími.

Zoho-CRM systém, palubná doska

Zoho ponúka rôzne možnosti stanovenia cien, ktoré zodpovedajú potrebám firiem všetkých veľkostí. Môžete si vybrať zo 4 cenových plánov: Starter, Standard, Professional a Enterprise. Štartovací plán, ktorý začína na $ 8 / užívateľ / mesiac, obsahuje základné a niekoľko pokročilých funkcií, ako sú sociálne CRM, integrácia Slack, 10 000 záznamov, vlastné polia a ďalšie. So štandardným plánom, ktorý začína na $ 12 / užívateľ / mesiac, získate prístup k funkciám štartéra spolu so 100 000 záznamami, vlastnými prehľadmi a dashboardmi, konverziou pracovných postupov a ďalšími.

Profesionálny plán prichádza na 20 USD / užívateľ / mesiac a zahŕňa všetko z predchádzajúcich dvoch plánov spolu s automatickými aktualizáciami polí, integráciou reklám Google, 2 500 000 záznamov, makier, upozorneniami o predaji v reálnom čase, správou inventára a oveľa viac. Najvýkonnejší plán, plán Enterprise, začína na $ 35 / užívateľ / mesiac a je nabitý 5 000 000 záznamami, mobilnou súpravou SDK a distribúciou aplikácií, e-mailom pre predajcov a oveľa viac.

Zoho CRM dokonca ponúka svoje funkcie zadarmo až pre 3 používateľov, ale to sa nepribližuje jednému z najlepších bezplatných softvérov CRM dostupných na trhu..

Začíname so Zoho CRM dnes »

6. Freshsales – CRM pre malé podniky

freshsales-CRM-software

 • stanovenie ceny: 12 dolárov na používateľa a mesiac
 • Podporované zariadenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepšie pre: Malé a veľké podniky
 • webové stránky: Freshworks.com

Freshsales by Freshworks je ľahko použiteľný softvér CRM navrhnutý hlavne pre malé podniky. Toto riešenie CRM vám umožňuje automaticky zachytiť návštevníkov vašich webových stránok ako potenciálnych zákazníkov a zoskupiť ich na základe ich kontaktu s vašimi stránkami. Ich 360-stupňový pohľad na zákazníka vám navyše umožňuje prístup k sociálnym profilom zákazníka, identifikáciu kontaktných bodov zákazníka a ďalšie informácie z jednej obrazovky.

freshsales-CRM-dashboard

Medzi ich ďalšie štandardné funkcie patrí bodovanie olovo, automatické obohatenie profilu, automatické priradenie olova, rezervácia schôdzky, inteligentné formuláre a ďalšie. Freshsales taktiež ponúka množstvo funkcií na sledovanie udalostí, vstavané funkcie online telefónnych služieb, e-mailové funkcie atď., Takže môžete spravovať a spoznať svojich zákazníkov rôznymi spôsobmi..

Ponúkajú 4 rôzne cenové plány: Blossom, Garden, Estate a Forest. Tieto plány sa pohybujú v cene od 12 dolárov mesačne do 79 dolárov mesačne, za užívateľa a účtované ročne. Okrem toho ponúkajú aj bezplatný navždy plán s názvom Sprout. S bezplatným programom Sprout získate potenciálnych zákazníkov, kontakty, ponuky, e-mail, vstavaný telefón, účty, integrácie, mobilné aplikácie a ďalšie. A to všetko pre neobmedzených používateľov, kontakty a podporu. Ak chcete získať prístup k pokročilejším funkciám, musíte si vybrať jeden z ich platených programov.

Ak je však vaša databáza veľmi zaťažená, načítanie softvéru môže chvíľu trvať. Takisto chýbajú niektoré kľúčové funkcie, napríklad nastavenie automatických alarmov. A kvôli jeho pokročilému rozhraniu budete možno musieť stráviť nejaký čas učením, ako ho používať.

Začnite už dnes s Freshsales »

7. Odkvapkávanie – najlepší eCommerce CRM

odkvapovej crm populárnej-CRM-software

 • stanovenie ceny: 49 dolárov mesačne
 • Podporované zariadenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepšie pre: Firmy predávajúce online kurzy & informačné produkty
 • webové stránky: Drip.com

Drip je ďalšia spoločnosť známa pre svoju službu e-mailového marketingu, ale je tiež výkonným nástrojom CRM, pomocou ktorého môžete spravovať svoje kontakty a dozvedieť sa viac o zákazníkoch. Aplikácia Drip CRM je vytvorená s ohľadom na webové stránky elektronického obchodu, ale tieto nástroje môžu využívať mnohé typy firiem s webovou stránkou.

Tento softvér CRM ponúka automatizované pracovné postupy, tvorcov e-mailov, e-mailové kampane, segmentáciu, prispôsobenie obsahu, vlastné sledovanie konverzií, marketing zameraný na nákup a mnoho ďalšieho. Navyše pomocou značiek, vlastných polí a udalostí sa môžete dozvedieť každý z osobných príbehov zákazníka. Zákazníkom môžete použiť vlastné značky, aby ste mohli sledovať všetky ich činnosti, aby ste na ne mohli čo najrýchlejšie konať.

odkvapovej CRM-tags

Drip ponúka 3 rôzne cenové plány: základné, profesionálne a podnikové. Základný plán je 49 dolárov mesačne na 2 500 kontaktov a neobmedzené odosielanie e-mailov. Pro-plan stojí 122 dolárov mesačne až pre 5 000 kontaktov a ak máte viac ako 5 000 kontaktov, budete potrebovať podnikový plán, ktorý sa bude líšiť v cene. Drip môžete vyskúšať zadarmo po dobu 14 dní.

Ale len aby sme vás informovali, že e-mailové šablóny aplikácie Drip sú trochu základné. Takže ak chcete použiť niektoré pokročilé šablóny, môžete byť sklamaní. Môžete si priniesť svoje vlastné e-mailové šablóny reagujúce na HTML. Ale s programom Drip je práca s vašimi vlastnými kódmi HTML trochu náročná, ak nie ste odborník na programovanie.

Začíname s kvapkaním dnes »

8. SalesForce – najlepší predajný CRM

Salesforce

 • stanovenie ceny: 25 USD na používateľa a mesiac
 • Podporované zariadenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepšie pre: Stredné a veľké podniky
 • webové stránky: Saleforce.com

SalesForce je veľmi populárny softvér CRM na trhu, v skutočnosti je to celosvetovo prvá platforma CRM. Keďže tento softvér CRM existuje už tak dlho, obsahuje veľa pokročilých funkcií a ponúka riešenia na správu všetkého od predaja, služieb zákazníkom, marketingu, obchodu, produktivity, angažovanosti atď..

Zameriava sa predovšetkým na službu Cloud Cloud a ponúka funkcie, ako je správa účtov a kontaktov, správa príležitostí, správa potenciálnych zákazníkov, predajné údaje, mobilný telefón a ďalšie. Tieto funkcie vám pomôžu rýchlejšie rozvíjať účty, rýchlejšie nájsť nových zákazníkov a rýchlejšie uzatvárať ponuky.

SalesForce ponúka 4 rôzne cenové plány v rozmedzí od 25 USD mesačne do 300 dolárov mesačne, na užívateľa, účtované ročne. Najnižšia cena plán je veľmi obmedzený, pokiaľ ide o vlastnosti. Ak teda chcete získať prístup k pokročilým funkciám, ako je napríklad umelá inteligencia Einstein, budete musieť prejsť na oveľa drahší plán. SalesForce ponúka bezplatnú 30-dňovú skúšobnú verziu, takže si ju môžete pred prijatím záväzku vyskúšať.

Jedinou nevýhodou tohto softvéru je to, že ak ho chcete skutočne využiť, musíte si kúpiť doplnky. Takto sa stáva trochu príliš drahou. Konfigurácia a nastavenie sú tiež trochu zložité a časovo náročné. Je to pravdepodobne z dôvodu preplneného rozhrania, ktoré zbytočne komplikuje veci. Aj zákaznícka podpora nemá veľmi dobrú povesť, takže ak sa niekde zaseknete, môže to byť problém.

Začíname s programom SalesForce dnes »

9. Streak – CRM zadarmo vo vašej doručenej pošte

pruh-crm

 • stanovenie ceny: Zadarmo až 49 dolárov mesačne
 • Podporované zariadenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepšie pre: Malé podniky
 • webové stránky: Saleforce.com

Streak je softvér CRM zabudovaný priamo do služby Gmail, vďaka čomu sa ľahko používa aj pre úplných začiatočníkov. Tento nástroj vám umožňuje automaticky zaznamenávať údaje z vašich kontaktov a e-mailov, dostávať oznámenia o priebehu postupu potrubím a nastavovať následné úlohy a pripomienky. S tímom môžete automaticky zdieľať aj e-maily, poznámky a ďalšie položky, aby sa každý nachádzal na tej istej stránke.

pruh-CRM-dashboard

Streak prichádza s funkciami pre správu pracovných postupov, ako sú predaj, rozvoj podnikania, prenájom, podpora, riadenie projektov a ďalšie – alebo si môžete úplne prispôsobiť svoje presné potreby. Ponúkajú tiež funkcie na dobíjanie doručenej pošty vrátane sledovania zobrazenia, hromadnej korešpondencie, odosielania neskôr, úryvkov a ďalších položiek.

S týmto softvérom CRM si môžete vybrať z 3 cenových plánov: osobný, profesionálny a podnikový. Osobný plán je bezplatný a je dodávaný so základnými funkciami CRM, neobmedzeným počtom osobných potrubí a e-mailovými nástrojmi. Vďaka profesionálnemu plánu, ktorý stojí 49 dolárov mesačne, získate prístup k neobmedzenému zdieľanému potrubiu, pokročilým správam, integráciám, vlastným zobrazeniam a ďalším. Podnikový plán prichádza na 129 dolárov mesačne s pokročilými funkciami, ako sú vlastné oprávnenia, povinné polia, ako aj špecializovaného manažéra úspechu a prémiovej telefonickej podpory..

Celkovo pruh nemá na negatívnej strane nič moc. Jediné, čo sa nám na ňom nepáči, je, že nemôžete mať svoje e-maily vo viacerých schránkach. Nemáte ani možnosť zlúčiť polia. Ak chcete, aby sa všetky vaše e-maily nachádzali na jednom mieste, musíte odstrániť predchádzajúce a potom ich znova vytvoriť.

Začíname so službou Streak Today »

10. Agilný CRM – ďalší predajný CRM

agilný crm

 • stanovenie ceny: 14,99 $ mesačne
 • Podporované zariadenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepšie pre: Malé podniky
 • webové stránky: Agilecrm.com

Agile CRM je ďalší CRM softvér typu všetko v jednom, ktorý sa ľahko nastavuje a používa na automatizáciu predaja, marketingu a služieb..

Ponúkajú správu jednostránkových kontaktov, sledovanie obchodov, volanie jedným kliknutím, automatizáciu hlasovej schránky, plánovanie schôdzok, správu projektov a mnoho ďalšieho – a to je len pre predaj. Ponúkajú tiež marketingové funkcie, ako napríklad nástroj na tvorbu vstupnej stránky, sledovanie e-mailov a sociálne balíčky. Medzi servisné funkcie patrí helpdesk, predaj vstupeniek a ďalšie.

agilné-CRM-dashboard

Agile CRM je zadarmo až pre 10 používateľov. Zahŕňa to predajné funkcie, ako napríklad bodovanie potenciálnych zákazníkov, plánovanie schôdzok, sledovanie e-mailov atď. Na získanie prístupu k ich marketingovým funkciám potrebujete cenový plán pre začiatočníkov, ktorý sa ponúka za prijateľnú cenu 14,99 $ mesačne. , Ich pravidelný plán, ktorý stojí 49,99 dolárov mesačne, je to, čo vám prinesie servisné funkcie, a plán podnikania za 79,99 dolárov mesačne vám poskytuje pokročilé funkcie, ako sú doplnky a integrácie, e-mailová a telefonická podpora, ako aj základné a e-mailové prehľady..

O Agile CRM sa nám nepáči len podpora zákazníkov. Ak sa pokúsia vylepšiť túto oblasť, nebudete sa môcť sťažovať na Agile CRM.

Začíname s Agile CRM dnes »

Dúfame, že tento článok vám pomohol objaviť najlepší softvér CRM pre vaše podnikanie. Teraz môžete začať spravovať svoje vyhliadky, potenciálnych zákazníkov a zákazníkov a tiež ich lepšie spoznať, aby ste zvýšili svoje konverzie. Ak sa vám tento článok páčil, pozrite si náš ďalší príspevok v kategórii Najlepšie obchodné telefónne služby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map