Porovnanie 10 najlepších tvorcov loga a generátorov log

Najlepšie tvorcovia log


Hľadáte najlepšie logo pre vaše firemné logo?

Ak ste vlastníkom webových stránok, startupom alebo malou firmou s obmedzeným rozpočtom, možno nebudete chcieť minúť veľké množstvo peňazí na svoje logo..

Našťastie existuje niekoľko online tvorcov log, ktoré vám umožňujú vytvoriť profesionálne logo pre vašu firmu.

V tomto článku sa podelíme o náš osobne zostavený zoznam najlepších tvorcov log, ktorí vám umožnia ľahko navrhnúť profesionálne obchodné logá.

Ako si vybrať najlepšiu aplikáciu na tvorbu log

Keď ste sa rozhodli, že vytvárate svoje logo sami, ďalším krokom je výber najlepšieho výrobcu loga, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Keďže nájdete desiatky online tvorcov logov, výber toho správneho môže byť zastrašujúci.

Tu je potrebné vyhľadať softvér na vytváranie log.

 • Textové logo: Schopnosť vytvoriť jedinečné textové logo. Tvorca loga vám musí poskytnúť širokú škálu textových návrhov, štýlov a písiem.
 • Vstavané šablóny: Ak nie ste dizajnér, možno nebudete chcieť začať budovať svoje logo od začiatku. Uistite sa, že vaša aplikácia na návrh loga je dodávaná s niekoľkými vstavanými šablónami.
 • Stiahnutie vo vysokom rozlíšení: Softvér na tvorbu loga by vám mal umožniť stiahnutie loga s vysokým rozlíšením v ľubovoľnom formáte (jpg, png, atď.). Toto je užitočné pri používaní loga v marketingových materiáloch..

Pozrime sa na najlepších tvorcov log, ktoré môžete použiť.

1. Konštantný kontakt LogoMaker: Zadarmo Logo Maker App

Neustály kontakt LogoMaker

Constant Contact LogoMaker je bezplatný softvér na vytváranie log, ktorý je dodávaný s programom A.I. poháňaný nástroj na tvorbu webových stránok.

Umožňuje vám prispôsobiť si všetky aspekty loga, ktoré obsahuje farbu, písmo, veľkosť a ikonu. LogoMaker je flexibilná služba a funguje ako kúzlo pre začiatočníkov, ktorí nechcú investovať do zamestnania profesionálneho návrhára loga..

Hoci je služba LogoMaker ponúkaná ako súčasť tvorcu ich webových stránok, umožňuje vám stiahnuť logo vo vysokom rozlíšení na použitie kdekoľvek, napríklad na vaše webové stránky, marketingové materiály, tričká, tlačové materiály atď. Konštantný kontakt LogoMaker podporuje viac súborov typy, čo znamená, že získate požadovaný formát obrázka pre logo.

2. Hatchful

Hatchful

Hatchful je ďalší bezplatný tvorca loga, ktorý vyvinula spoločnosť Shopify. Umožňuje vám vytvárať profesionálne a ohromujúce obchodné logá bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností s navrhovaním grafiky.

K dispozícii je tiež 100 vstavaných šablón loga, ktoré môžete prispôsobiť pomocou textu, písma, ikony, farieb a veľkosti pomocou svojho dizajnérskeho štúdia. Hatchful vám tiež umožňuje stiahnuť logo v rôznych veľkostiach pre sociálne médiá, vizitky, tovar.

3. Canva’s Pro Logo Maker: najlepší online tvorca logov

Canva Logo Maker

Canva’s Pro Logo Maker je prémiový softvér na vytváranie loga pre obchodné a elektronické stránky. Dodáva sa s tisíckami profesionálnych šablón loga, neobmedzenými ikonami, ilustráciami a ďalšími.

Pomocou loga Canva’s Logo Maker môžete vytvárať štýlové vlastné logá, ktoré môžete upravovať a sťahovať vo vysokom rozlíšení. Canva vám tiež umožňuje zdieľať logo so svojím tímom a prezerať a upravovať odkiaľkoľvek na svete.

4. Prispôsobené značky: najlepší tvorca loga pre malé podniky

Logo na mieru pre značky

Tailor Brands je profesionálne logo, ktoré poskytuje služby značkám a firmám. Umožňuje vám vytvoriť vlastné logo s vysokým rozlíšením pre vaše webové stránky alebo sociálne médiá.

Okrem toho ponúkajú aj službu navrhovania reklám, ktorá vám umožňuje vytvárať pútavé reklamy na propagáciu vašej práce.

5. Dizajn loga Looka

Dizajn loga Looka

Looka je ďalší A.I. poháňaný softvér na návrh loga online na budovanie identity vašej značky. Dodáva sa s editorom frontend loga, kde si môžete vybrať šablónu loga a meniť farby, písma a text.

Umožňuje vám sťahovať kompletnú sadu log pre sociálne médiá, vizitky atď. Looka tiež ponúka rôzne doplnky na vylepšenie zážitku so značkou..

6. Designhill: Spoľahlivá služba na výrobu loga

Designhill

Designhill je populárna služba tvorca loga, ktorá vám navrhne vlastné logo na pár kliknutí. Dôvera klientov 1M + a miera spokojnosti zákazníkov je 98,78%, čo z nich robí spoľahlivú možnosť navrhnúť logo.

Môžete začať zadaním názvu spoločnosti a výberom štýlov loga, farieb a ikon. Ďalej vám umožní prehľadávať stovky šablón, z ktorých si môžete vybrať, vykonať zmeny a zobraziť ukážku konečného loga.

7. Ucraft Logo Maker: Logo Design App s ikonami royalty free

Ucraft

Ucraft je výkonný tvorca loga online na navrhovanie loga vašej firmy. Je bezplatný na používanie a je dodávaný s ikonami bezplatných licencií 2M +, pomocou ktorých môžete na niekoľko kliknutí vytvoriť jedinečné logo.

Je vysoko flexibilný a umožňuje vám ľahko prispôsobiť tvary, text, ikony a farby. Môžete si stiahnuť jeho vysoko kvalitné logo vo formátoch SVG a PNG.

8. LogotypMaker

LogoTypeMaker

Logotypemaker je online tvorca loga a generátor loga pre majiteľov malých podnikateľov a podnikateľov. V spoločnosti Logotypemaker nemusíte najímať profesionálneho dizajnéra a môžete si okamžite vytvoriť jedinečné logo.

Dodáva sa s rôznymi šablónami loga a A.I. založený editor loga. S Logotypemaker môžete použiť prispôsobenie tieňových efektov, fontov, klipartov a tiež nahrať vlastné obrázky.

9. Logogenie: Softvér pre návrh loga s najlepšou starostlivosťou o zákazníka

Logogenie

Logogenie je prémiový softvér na návrh loga, ktorý sa dodáva s niekoľkými nástrojmi na návrh loga a viac ako 1 000 profesionálnych šablón loga. Poskytuje okamžitú podporu zákazníkov prostredníctvom živého chatu a e-mailu.

Umožňuje vám vytvoriť úplne jedinečné logo v 3 jednoduchých krokoch. Zadajte názov svojej značky, vyberte ikonu a prispôsobte svoje logo farbám a štýlovým efektom.

10. Tvorca loga GraphicSprings: Tvorca prémiového loga

Tvorca loga GraphicSprings

GraphicSprings je ďalší prémiový tvorca loga pre malé podniky, začínajúce podniky a internetové obchody. Umožňuje vám navrhnúť profesionálne logo aj pre začiatočníkov, ktorí nemajú skúsenosti s grafickým dizajnom.

Logo môžete vygenerovať zadarmo, ale za stiahnutie vo vysokom rozlíšení budete musieť zaplatiť 19,99 dolárov. Platené logo je ideálne pre vaše vizitky, sociálne siete a webové stránky.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepších tvorcov log, ktorí vám pomôžu navrhnúť logo vašej firmy. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o najlepšom softvéri pre návrh webových stránok.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map