Porovnanie 8 najlepších transakčných e-mailových služieb SMTP (2020)

najlepšie služby SMTP v porovnaní


Hľadáte najlepšie transakčné e-mailové služby SMTP?

SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) zabezpečuje doručiteľnosť vašich transakčných e-mailov. E-maily môžete tiež automatizovať v závislosti od činnosti a správania používateľov. Na trhu je veľa e-mailových služieb, preto môže byť pre vás ťažké vybrať perfektnú možnosť na odosielanie transakčných e-mailov.

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších e-mailových služieb SMTP pre marketing a automatizáciu.

1. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue je populárna e-mailová marketingová služba. S SendinBlue môžete posielať transakčné e-maily do zoznamov svojich predplatiteľov a sledovať e-maily, aby ste zistili otvorenú sadzbu, mieru odchodov, mieru kliknutí atď. SendinBlue tiež ponúka marketingovú službu SMS.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí tvorca e-mailov s drag and drop, testovanie A / B pre e-maily a pokročilé prehľady pre optimalizovanú kampaň s e-mailovým marketingom..

Cena: 300 e-mailov / deň s neobmedzeným počtom kontaktov je zadarmo. Počiatočná cena základného plánu je 25 USD mesačne.

2. Mailgun

Mailgun

Mailgun je výkonná e-mailová služba pre profesionálnych vývojárov. Vďaka výkonným rozhraniam API môžete ľahko odosielať, prijímať a sledovať transakčné e-maily. Má pokročilé overenie e-mailu na zvýšenie vašich konverzií.

Je vybavený robustnou infraštruktúrou odosielania s integráciou SMTP a jednoduchým rozhraním RESTful API na odosielanie hromadných e-mailov vašim používateľom.

Cena: Je to služba priebežného financovania. 10 000 e-mailov a 100 overení e-mailov mesačne je zadarmo. Za 20 000 e-mailov a 500 overení e-mailov mesačne stojí 9 dolárov mesačne.

3. SendGrid

SendGrid

SendGrid je cloudová e-mailová transakčná služba SMTP, ktorá prichádza so spoľahlivou platformou na odosielanie a prijímanie hromadných e-mailov. Okrem odosielania transakčných e-mailov vám tiež umožňujú vytvárať e-mailové marketingové kampane.

Je dodávaný s rôznymi možnosťami integrácie, aby ste mohli začať odosielať e-maily. Na každý e-mail, ktorý ste odoslali, môžete získať úplnú analytickú správu a spätnú väzbu v reálnom čase.

Cena: V prvom mesiaci môžete zadarmo poslať 40 000 e-mailov. Potom ponúka navždy 100 e-mailov zadarmo. Základný plán začína sumou 14,95 USD mesačne, ktorá zahŕňa 100 000 e-mailov za mesiac.

4. Amazon SES

Amazon SES

Amazon SES je flexibilná a škálovateľná transakčná e-mailová služba SMTP, ktorá je primárne zameraná na vývojárov aplikácií a digitálnych marketingových pracovníkov. Amazon SES vám pomáha ľahko odosielať oznámenia a transakčné e-maily vašim používateľom. Umožňuje vám použiť rozhranie SMTP alebo AWS SDK na integráciu Amazonu SES priamo do vašej aplikácie.

Je dodávaný s robustným systémom, ktorý zaisťuje, aby vaše e-maily ignorovali spamové filtre. Pomocou inteligentného mechanizmu môžete sledovať doručovanie e-mailov, mieru okamžitých odchodov a odmietnutia.

Cena: Ide o službu priebežného financovania, čo znamená, že budete musieť zaplatiť za to, čo používate. Umožňuje vám posielať 62 000 e-mailov mesačne zadarmo. Po bezplatnom limite budete musieť zaplatiť 0,10 USD za každých 1 000 e-mailov. Ak vaše e-mailové správy obsahujú prílohy, musíte zaplatiť 0,12 USD / GB.

5. Poštová pečiatka

opečiatkovať

opečiatkovať je jednou z najlepších transakčných e-mailových služieb SMTP, ktoré ponúkajú bleskové rýchle doručenie vašich e-mailov aplikácií a transakcií. Na poštovej pečiatke sú SMTP servery distribuované do celého sveta, aby sa zabezpečilo rýchle doručenie e-mailov.

Má vynikajúci systém sledovania, ktorý vám umožní sledovať, koľko e-mailov je otvorených a koľko času trávi na e-maile, ktorý ste poslali.

Cena: Základný plán stojí 10 000 dolárov mesačne za 10 000 e-mailov. Za ďalšie e-maily budete musieť zaplatiť 1,25 USD za 1 000 e-mailov.

6. Moosend

Moosend

Moosend je cenovo dostupná transakčná e-mailová služba SMTP, ktorá sa dodáva s nástrojom na vytváranie a ukladanie e-mailov, ktorý umožňuje okamžité navrhovanie transakčných e-mailov. Má neuveriteľnú mieru doručiteľnosti 98%, čo znamená, že dokáže bojovať proti spamovému filtru.

Umožňuje vám vytvoriť e-mail a sledovať e-maily v reálnom čase. Môžete tiež získať rozšírené analytické prehľady pre svoje transakčné e-maily.

Cena: Je zadarmo pre až 1 000 odberateľov. V prípade ďalších 1000 odberateľov budete musieť zaplatiť 8 dolárov mesačne, ak budú fakturované ročne. Všetky programy ponúkajú každý mesiac neobmedzené množstvo e-mailov a kampaní.

7. Mandrill

Mandrill

Mandrill je transakčná e-mailová služba SMTP od spoločnosti MailChimp. Je to bezpečná a efektívna platforma na odosielanie transakčných e-mailov bez problémov s doručovaním. Pomocou služby Mandrill môžete svojim používateľom odosielať cielené, personalizované a e-mailové správy zamerané na údaje.

Vďaka pokročilému sledovaniu môžete monitorovať mieru otvorenia, mieru odchodov a mieru kliknutí pre e-maily.

Cena: Stojí to 20 dolárov za 25 000 e-mailov / mesiac. Môžete tiež vypočítať náklady pridaním počtu e-mailov do kalkulačky cien.

8. Pepipost

Pepipost

Pepipost je transakčná e-mailová služba s rozhraním Email API a SMTP. Má jednoduché nastavenia na pripojenie vašej aplikácie k Pepipostu a poskytuje bezpečnú platformu na odosielanie dôverných e-mailov. S Pepipostom môžete odosielať hromadné e-maily rýchlo.

Sleduje úplné doručovanie e-mailov, mieru otvorenia a mieru okamžitých odchodov. Tiež vás upozorní na odhlásenia a ďalšie akcie používateľov.

Cena: 30 000 e-mailov je zadarmo po dobu 30 dní. Neskôr dostanete zadarmo 3 000 e-mailov za mesiac. Počiatočný plán stojí 17,5 USD mesačne za 150 000 e-mailov, ak sa účtuje ročne.

To je všetko.

Skontrolujte tiež: Najlepšie softvér zadarmo CRM na zlepšenie vzťahov so zákazníkmi.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie transakčné e-mailové služby SMTP. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o najlepších doplnkoch e-mailových spravodajcov pre program WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map